QUOTE(Pupcis @ 2015 02 25, 00:42)
Tai viskas gerai su tais F7. Amalvos rego kompaktai komplektuojami su M5. Galima pasikeisti i F7. Renovent, ziurejau, standartineje komplektacijoje G3. Papildomai galima uzsisakyti F7. Flexit, girdejau, geri rekupai. Tik tiek, kad tarkim, su F7 rekupo elektros sanaudos bus dvigubai didesnes nei to paties rekupo su G3 del didesnio slegio kritimo filtre. Cia aktualu tiems, kurie skaiciuoja papildomus centus namo islaikymui.
na pirkti rekupą su G3 klasės filtrais tikrai nerekomenduočiau, nesvarbu, kad toks filtras stovi tik ant oro ištraukimo. Nepamirškit, kad per tokį filtrą praėję nešvarumai užneš šilumokaitį, tuo pačiu mažins šilumos mainus per rekupą.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2015 02 26, 10:55)
Su geresniais filtrais iškart krentą rekuperatoriaus NVK, didėja elektros sąnaudos vienam m3 oro.
Papildyta:
Papildyta:
iš kur dabar tokia info, kad esant aukštesnės klasės filtrui rekupo nvk mažėja? Tikrai ne, tačiau įrenginio SFP didėja, atitinkamai varikliai šiek tiek daugiau elektros vartoja nei su prastesniais filtrais.
Papildyta:
QUOTE(Verteris @ 2015 02 24, 19:29)
Pas Systemair'ą ant rotacinių rekupų standartiškai stovi F7 padavime, ant priešpriešinių srautų - jau prastesni. Kadangi sau žiūrinėjau tik rotacinius modelius, kažkaip maniau, kad ant visų rekupų tipų F7 stovi. Kažkaip keista, kodėl būtent priešpriešinių srautų 'nuskriausti'...
todėl, kad dažniausiai priešpriešinių srautų rekuperatoriuje yra didesni vidiniai pasipriešinimai nei rotoriniam rekuperatoriuje. Taip gaunasi, kad esančio Systemair modelio su priešpriešiniu srautu rekuperatoriumi varikliai nebeprapučia nieko jei įdėsi F7 filtrus, todėl ir įdėjo silpnesnės klasės filtrus.