Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunos mamytės ir nėštukės

QUOTE(Albe69 @ 2015 03 17, 16:59)
Kaip ilgai laukt... ax.gif

Sveikos,
Vis dar nedirbu, vaikas serga  doh.gif Bent jau vyras grysta antradieni, per sventes pabus smile.gif

o ka padarysi, tenka biggrin.gif bet tai bus ramu, vestuves atsoktos, mokslai baigti, stazas darbo bus irgi motinystes atostogoms biggrin.gif

Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 03 17, 17:18)
o ka padarysi, tenka biggrin.gif bet tai bus ramu, vestuves atsoktos, mokslai baigti, stazas darbo bus irgi motinystes atostogoms biggrin.gif

Labas vakaras 4u.gif

Kai musu vestuves buvo suplanuotos per 4 men tai atrodo baaisiai ilgai laukt reikia, neistverciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2015 03 20, 20:02)
Kai musu vestuves buvo suplanuotos per 4 men tai atrodo baaisiai ilgai laukt reikia, neistverciau biggrin.gif

Vilniuje tai butu sudetinga, viskas jau butu uzimta, tiek vietos, tiek fotografai ir t.t Beto pinigu mes tiek neturim iskart, reik pasitaupyt, tai man atrodo pats tas susiplanuot neskubant, be didelio streso ir pinigus patiem surinkt 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Buvau masaze ketvirtadieni, nerealu... Eisiu dar butinai biggrin.gif

QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 03 22, 14:37)
Vilniuje tai butu sudetinga, viskas jau butu uzimta, tiek vietos, tiek fotografai ir t.t  Beto pinigu mes tiek neturim iskart, reik pasitaupyt, tai man atrodo pats tas susiplanuot neskubant, be didelio streso ir pinigus patiem surinkt  4u.gif


drinks_cheers.gif Mes pradejom planuoti likus 11 menesiu, tai buvo biski streso del paslaugu tiekeju. Nebuvo taip, kad gavom viska, ka norejom, buvo jau uzimta. Bet vis tiek viskas puikiai isejo finale smile.gif O laukti tai buvo sunku irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 03 22, 14:37)
Vilniuje tai butu sudetinga, viskas jau butu uzimta, tiek vietos, tiek fotografai ir t.t  Beto pinigu mes tiek neturim iskart, reik pasitaupyt, tai man atrodo pats tas susiplanuot neskubant, be didelio streso ir pinigus patiem surinkt  4u.gif

Tai cia jau tokia didziuju miestu problema. Pas mus ir per pora savaiciu viska galima susiplanuot biggrin.gif
Atsakyti
Labas. 4u.gif

QUOTE(wiper @ 2015 02 18, 12:20)
sveikos esamos ir busimos mamytes  4u.gif  noreciau prisijungti pas Jus.Esu 26m, auginu 2013m. gimusia dukryte  smile.gif

Sveika prisijungus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 03 16, 17:23)
2016-07-16 4u.gif

och,nu kaip fainei!!!! bliam,nezinau ar sakiau,nu bet bele kaip dziaugiuosi del taves!! 4u.gif wub.gif

jauciuosi tokia atsilikus nuo jusu ;DD nieko nebezinau apie jus,pati irgi neprisiduodu visiskai ;DD
nu niekis,gal grysiu i savo vezias ;DDDD
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2015 03 26, 14:15)
och,nu kaip fainei!!!! bliam,nezinau ar sakiau,nu bet bele kaip dziaugiuosi del taves!! 4u.gif  wub.gif

jauciuosi tokia atsilikus nuo jusu ;DD nieko nebezinau apie jus,pati irgi neprisiduodu visiskai ;DD
nu niekis,gal grysiu i savo vezias ;DDDD

Kad tu lb jau retai visur prisijungi;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moskelis: 19 birželio 2015 - 09:00
totali mirtis temai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 10 05, 14:35)
totali mirtis temai biggrin.gif

Tikrai taip biggrin.gif

O mes jau supuojam savo dukryte wub.gif Gime spalio 5 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2015 10 11, 17:21)
Tikrai taip biggrin.gif

O mes jau supuojam savo dukryte wub.gif Gime spalio 5 d.  smile.gif

sveikinimai bigsmile.gif wub.gif koki varda davet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 10 12, 10:46)
sveikinimai bigsmile.gif  wub.gif koki varda davet? 4u.gif

Irune wub.gif
Atsakyti