Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunos mamytės ir nėštukės

Labas 4u.gif

As buvau knygu mugej sestadieni, rasiau vis delto diktanta. Klaidu pridariau tokiu zioplu doh.gif Nieko, tikiuosi kitamet pasiseks geriau, jei dalyvausiu.
Knygu prisipirkau, skaitysim dabar rolleyes.gif

QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 02 23, 09:38)
gelini lakavima dabar isvis pigiai darysiuos, sese susipirko visus reikmenis tam, nes pati megsta lakuotis ir jai tai iseina, tai va pati lakuosis ir man, mamai lakuos bigsmile.gif  thumbup.gif


Labai faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melle @ 2015 02 20, 16:28)
Nu ka gali zinoti, kalendorine ziema dar nesibaige biggrin.gif

Tai privarazinai man cia:D
gal nori db issivest tas pugas nuo mano kiemo:D
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2015 02 23, 15:32)
Tai privarazinai man cia:D
gal nori db issivest tas pugas nuo mano kiemo:D

kokias pugas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2015 02 23, 15:32)
Tai privarazinai man cia:D
gal nori db issivest tas pugas nuo mano kiemo:D


Uzgaveniu reikia cool.gif

wiper, moskelis Norvegijoj gyvena smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As patenkinta, perkele mane i geresne darbo vieta, tiksliau geresnes darbo salygos ten ir tiek. Bet labai jaucias thumbup.gif

Visa savaitgali prasikankinau su danties skausmu, naktim beveik miegot negalejau. Tai irgi tokia palaima, kad pavyko siandien ji sutvarkyt thumbup.gif

Treciadieni isleidziu vyra i uzsieni, tai liksim dviese su mazium ax.gif

Moskeli nepavydziu, pas mus tai saule visa savaitgali prasviete tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2015 02 23, 19:56)
Sveikos 4u.gif



A ka tu dirbi primink man:D

Ziauriai cia sian uzdrebe is tikro sniego...blem taip jau pavasariu kvepejo ir vo kad nori....jai kaimynas nebutu parsibeldes nebuciau viena iskasus kiemo niekaip:D
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2015 02 23, 19:18)
A ka tu dirbi primink man:D


Sokoladuoju, pakuoju trapucius ax.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mmm parejo, siaubas, kaip bloga verysad.gif Negaliu dirbti normaliai.
Atsakyti
Sveikos damackos!! 4u.gif as biski sirguliuoju,bet nieko,isgyvenama! ;D

seip gyvenam puikiai!(pfju pfju pfju)... vaikai sia ziema kazkaip maziau serga. uz tat as atsiemu uz juos ;D
Rokas nuo rugsejo jau eis i priesmokiklinuku grupe.Pijus dar ir darzelinuku smile.gif Rokas darzelyje pradejo lankyti futbola,kuo labai dziaugiasi,vis veikla,issilaksto issiduksta,tai namie ramesnis... nors ka cia ramesnis. nezinau is kur pas juos tiek energijos ;D miegot be 11 neina,o keliasi darbo dienom,savaitgaliais 7val doh.gif tik tiek,kad musu nezadina,apsisuka iseina i kita kambari,pasileidzia vaikam ir laukia kol mes prabusim ;D

beje,mamkos! apsileidom! pernai taip meeto ir nebuvo... tuoj kovas.. tai gal ka pasiorganizuojam bent siems metams? ar jau niekas niekam neidomu?
nors bendrai tai kazi ar kas iseis,juk tiek daug nestukiu,tai ant vasaros leliukus supuos... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2015 02 25, 15:58)

beje,mamkos! apsileidom! pernai taip meeto ir nebuvo... tuoj kovas.. tai gal ka pasiorganizuojam bent siems metams? ar jau niekas niekam neidomu?
nors bendrai tai kazi ar kas iseis,juk tiek daug nestukiu,tai ant vasaros leliukus supuos... bigsmile.gif

As mielai sutikciau, tik kad labai jau toli man gaunas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2015 02 25, 16:03)
As mielai sutikciau, tik kad labai jau toli man gaunas... ax.gif

o is kur tu? blush2.gif
Atsakyti
As tai noreciau meeto, bet nezinau ar iseis suplanuoti mums... smile.gif
Atsakyti