Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunos mamytės ir nėštukės

QUOTE(melle @ 2015 02 18, 14:41)
Tai dar atostogomis dziaugiesi smile.gif
Gamta patinka ir man thumbup.gif Deja esu vilniete doh.gif O gyvenime tai lygiai taip pat darbas-namai siuo metu smile.gif

na taip dziaugiuosi smile.gif bet jau jauciuosi truputi uzsisedejusi namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wiper @ 2015 02 18, 14:45)
na taip dziaugiuosi  smile.gif  bet jau jauciuosi truputi uzsisedejusi namuose  ax.gif

sveika prisijungus 4u.gif

Sveikos 4u.gif as jau po mokslu, sporto, dabar tvarkausi ir laukiu drauges, atvaziuos i svecius paplepeti, B dirbt toliau isvaziavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wiper @ 2015 02 18, 14:45)
na taip dziaugiuosi  smile.gif  bet jau jauciuosi truputi uzsisedejusi namuose  ax.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Man irgi taip atrode, kad noriu eit dirbt jau. Bet kai pradejau dirbt, pradejau vel noret sedet namuose biggrin.gif

Skauda danti doh.gif

Mane tai ypac traukia nesveikas maistas doh.gif Tiek kuriau planus, kai pastosiu sveikai maitinsiuos, sportuosiu. Ir ka jus galvojat as veikiu? Edu nesveika maista ir tingiu uzpakalio nuo lovos pakelt (kai nedirbu aisku) blush2.gif
Atsakyti
Pamirstu as apie SM.. baisiai per tel nepatogu doh.gif

Maze bando uzmigti, o as negaliu miegot. Lyg budejimo rezime.. miegi bet atrodo, kad nemiegi.
Jau laukiu pavasario kai lauke silta ir sauleta bus, nusibodo tokios tamsios ir niurios dienos.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Ir as laukiu nesulaukiu pavasario...

QUOTE(Albe69 @ 2015 02 18, 20:25)
*Man irgi taip atrode, kad noriu eit dirbt jau. Bet kai pradejau dirbt, pradejau vel noret sedet namuose biggrin.gif
**Mane tai ypac traukia nesveikas maistas doh.gif Tiek kuriau planus, kai pastosiu sveikai maitinsiuos, sportuosiu. Ir ka jus galvojat as veikiu? Edu nesveika maista ir tingiu uzpakalio nuo lovos pakelt (kai nedirbu aisku)  blush2.gif


*Lygiai taip pat ir man doh.gif Dabar suprantu, kaip nevertinau to sedejimo namie.
**Jei labai nori, tai reikia biggrin.gif As pamenu kai laukiausi atvirksciai negalejau nesveiko masito valgyt, visai nesinorejo, ypac pradzioje. Nors siaip as labai megeja... Svarbiausia nepadauginti 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, na bus matyt ar pasiilgsiu sedejimo namie tongue.gif orai tai ne kokie, tai salta, tai lyja...ooo pavasari ateik greiciau wub.gif
Atsakyti
Sveikos cool.gif
O ir nauju zmogiuku turim,lb gerai;)

Mes antradieni i lt,reik dokumentus susitvarkyt.....
Per interneta teisiu uzsisakyt negaliu nzn kodel tiesiog neduoda pasirink kazkokio sertifikato....krc regitroj sake kad mano kompas netinka :Dnu tai tiek to matyt isskirtinis yra doh.gif
Dar karta issitikinau kad nemazai lt imoniu ne kas su bendravimu yra telefonu,apskritai rageli pakelia kaip senam pazystamui ... turi pats paklaust ar tikrai ten paskambinai,jokio mandagumo....
kazka dar norejau paburbuliuot bet nebeatsimenu jau:D
Atsakyti
SVEIKOS!!!

Žiūriu bandot temą atgaivinti? ;DD

moskelis kaip ir dažniausiai,su begale skundų ;D teisingai,tvarka turi būt.. ;DD

kagi,artėja pavasaris,valiooo!!! jau laukiu iki negaliu ;D atsibodo tą žiema,nors ir šiais metais ji tikrai labai nebloga smile.gif
Atsakyti
Laba ryta merginos 4u.gif as nuo ryto prie torto, nes paskaitos siandien tik nuo 11:30 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 02 20, 09:18)
Laba ryta merginos 4u.gif as nuo ryto prie torto, nes paskaitos siandien tik nuo 11:30 biggrin.gif

labu 4u.gif nu bet jau tavo tortu gražumas... bigsmile.gif sakau ech,kodel tu ne iš kauno ;DDD
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2015 02 20, 10:13)
SVEIKOS!!!

Žiūriu bandot temą atgaivinti? ;DD

moskelis kaip ir dažniausiai,su begale skundų ;D teisingai,tvarka turi būt.. ;DD

kagi,artėja pavasaris,valiooo!!! jau laukiu iki negaliu ;D atsibodo tą žiema,nors ir šiais metais ji tikrai labai nebloga smile.gif

Nemegstu as skustis ar kazka kritikuot ,tik pvz as pati darbe taip nesielgiu ,nemandagiai....
As nors ir valymo imonei dirbu bet mes visada kaip pridera prissistatom klijantuj ....o ne taip mazdaug ko tu cia nori;)
Man skambina virsininke n kartu per diena ir tai mandagiau sneka ....



Papildyta:
QUOTE(zhulikele @ 2015 02 20, 10:20)
labu 4u.gif  nu bet jau tavo tortu gražumas... bigsmile.gif  sakau ech,kodel tu ne iš kauno ;DDD

drinks_cheers.gif lb patobulejo buziukas su tortais nuo pirmu pabandymu va kokie sedevrai db gaunas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2015 02 20, 09:24)
Nemegstu as skustis ar kazka kritikuot ,tik pvz as pati darbe taip nesielgiu ,nemandagiai....
As nors ir valymo imonei dirbu bet mes visada kaip pridera prissistatom klijantuj ....o ne taip mazdaug ko tu cia nori;)
Man skambina virsininke n kartu per diena ir tai mandagiau sneka ....


na taip taip,tu teisi wink.gif tikrai yra tokiu,kad paskambinsi su kazkokiu reikalu,kai pakels rageli,tai net pasimeti vos ne : nu ko nori? ko cia skambini.... ir kai pradedi klaust,tai dar isburbuliuoja...
Atsakyti