Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

merginos, patarkite kur nusipirkti/uzsisakyti tokias siauras duris, kuriomis bute vamzdziai uzdaromi?
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2015 02 19, 10:54)
Nors labai knietejo uzalyvuti laiptus pacia ryskiausia raudona alyva.

Aš irgi pasirodo esu priklausoma nuo raudonos spalvos interjere doh.gif ... Nu vėpsojau pirmadienį į šitą komodą Ikea biggrin.gif , tik jos spalva kiek ryškesnė yra realiai, panašiai kaip atsiranda atskiram langelyje užvedus ant raudonos spalvos pasirinkimo.
---

Ačiū Jums ir Laumzirgei 4u.gif
Atsakyti
Labadienis kolegės smile.gif pagaliau esu su savo virtuve .. aišku dar toli gražu iki galutinio rezultato, dar mano gražiosios spalvotos plytelės turi atsirast ant sienų smile.gif

Prašau patarimo dėl gartraukio ..Kaip manot koks , kokios formos ir kokios spalvos gartraukis čia derėtų labiausiai?

Virtuvė

Pati galvoju apie sidabrinį, bet formos nepasirenku.. ar ervinį ale varpelio formos ar visgi dėt plokščią horizontalų ir tiek g.gif
Ir kaip manot kaip atrodytų baltos spalvos kėdės prie salos?

dėkui smile.gif

dar va tokios plytelės klijuosis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 19 vasario 2015 - 17:37
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 19, 18:19)
Prašau patarimo dėl gartraukio ..Kaip manot koks , kokios formos ir kokios spalvos gartraukis čia derėtų labiausiai?

Virtuvė

Pati galvoju apie sidabrinį, bet formos nepasirenku.. ar ervinį ale varpelio formos ar visgi dėt plokščią horizontalų ir tiek  g.gif
Ir kaip manot kaip atrodytų baltos spalvos kėdės prie salos?

dėkui smile.gif

dar va tokios plytelės klijuosis smile.gif

user posted image

Aš tai už varpelį, bent šiokia tokia užuomina į klasiką. Virtuvinis tai nepretenzingas, derėtų ir modernūs daiktai prie jo, bet plytelės jau nebėra neutralios.
Atsakyti
Damos, gal kur matet chesterio tipo kedziu, ar bent su sagutem (ne iki galo tas chesteris), kad tiktu prie rasomojo stalo. Noriu, kad butu galimybe su savo pasirinktu gobelenu traukt.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 19, 19:19)
Damos, gal kur matet chesterio tipo kedziu, ar bent su sagutem (ne iki galo tas chesteris), kad tiktu prie rasomojo stalo. Noriu, kad butu galimybe su savo pasirinktu gobelenu traukt.

Tai kad česterį galima ant bet kokio medžiaga traukto kėdės atlošo padaryt. Giminaitė pertraukė senas moderno tipo kėdes su aukštu audiniu trauktu atlošu, padarė česterį - super atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 19, 12:06)
Aš irgi pasirodo esu priklausoma nuo raudonos spalvos interjere doh.gif ... Nu vėpsojau pirmadienį į šitą komodą Ikea biggrin.gif , tik jos spalva kiek ryškesnė yra realiai, panašiai kaip atsiranda atskiram langelyje užvedus ant raudonos spalvos pasirinkimo.
---




As i savo modernia sviesia virtuve sios serijos raudona indauja pasistaciau, juoda stala, juodas kedes ir balta suola.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 19, 19:27)
Tai kad česterį galima ant bet kokio medžiaga traukto kėdės atlošo padaryt. Giminaitė pertraukė senas moderno tipo kėdes su aukštu audiniu trauktu atlošu, padarė česterį - super atrodo.

As vis metaus su ta kede. Tevai burba, kad kede turi butu kazkokia tokia http://augamsveiki.w.../produktai.html

O man grozio reikia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 19, 19:49)
As vis metaus su ta kede. Tevai burba, kad kede turi butu kazkokia tokia http://augamsveiki.w.../produktai.html

O man grozio reikia  doh.gif  lotuliukas.gif

Oi neeeeee biggrin.gif

Saviškiui baltą IKEA ingolf su pašikniuku nupirkau, paprasta, tvirta, kaip tik bernui drožt. Nes prieš tai buvau privee česterinę nupirkus, irgi grožio reikėjo, tai džiaugiaus, kad po dienos flomasteriai išsivalė.

Čia kur apie pervilkimą kalbėjau, tai iš tokios kėdės
user posted image
Vizualiai kažkas panašaus gavosi:
user posted image
user posted image

Su teal'iniu Litenos barchatu, liuks vaizdas minimaliom sąnaudom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 19 vasario 2015 - 19:32
QUOTE(femme @ 2015 02 19, 20:16)
Oi neeeeee biggrin.gif

Saviškiui baltą IKEA ingolf su pašikniuku nupirkau, paprasta, tvirta, kaip tik bernui drožt. Nes prieš tai buvau privee česterinę nupirkus, irgi grožio reikėjo, tai džiaugiaus, kad po dienos flomasteriai išsivalė.

O visi fiziologiniai dalykai? O kaip stalo aukstis? Ar knyga po sikniuku dedat? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 19, 20:31)
O visi fiziologiniai dalykai? O kaip stalo aukstis? Ar knyga po sikniuku dedat? mastau.gif

Tiesą sakant kol kas to realaus sėdėjimo labai mažai biggrin.gif bet atrodo viskas ok su aukščiais.
Atsakyti
Cererakennel, man horizontalus toks visai paprastas atrodo, per paprastas šioje erdvėje g.gif O dėl kėdžių, aš matau, kas sienos ir pats virtuvinis nėra grynai baltas g.gif Bet gal visai susiderintų tos spalvos (grynai baltos kėdės)
Atsakyti