Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 17, 23:51)
O kodel nenorite pirkti jau pagaminta?
Sunku paciam, nes reikia geltonos/oranzines/raudonos.. Jei per skaisti spalva, tada ja murzinti, gesinti.. Na, daug zaidimo blush2.gif


pagamintos yra tik mazi kibireliai, o mums reikia gana daug,galvojau suzaisti nusipirkti baltus dazus ir deti pigmentus,bet jeigu net trys dedasi-tai manau nenutaikysiu tokios, o ji ir gaminasi net is triju spalvu,kad gauti grietineles? galvojau gal su geltona ir rusva gaunasi giretineles, sakote ji is geltonos-orandzines tono?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 16:50)
čia norėjau parodyti, kad viršus irgi paliktas neužpildytas.

kaip ir čia:


Cia jau ne nisa, o kampas issikises. Ir visai kitas vaizdas, kai trys baldai. Dvi spintos ir mazyte tarp ju.. Paprastas isdestymas baldu, nes ir sienos ten tiek. Mazas tas kampas lieka issikises.
Atrodo, kad principas panasus, bet vaizda jau sukuria visai kita ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2015 02 18, 17:06)
pagamintos yra tik mazi kibireliai, o mums reikia gana daug,galvojau suzaisti nusipirkti baltus dazus ir deti pigmentus,bet jeigu net trys dedasi-tai manau nenutaikysiu tokios, o ji ir gaminasi net is triju spalvu,kad gauti grietineles? galvojau gal su geltona ir rusva gaunasi giretineles, sakote ji is geltonos-orandzines tono?

As tik spelioju, - seniai belaikiau teptuka rankose. Bet jus pabandykite pazaisti su guasu tiesiog. Nes ta giretineles gali buti saltesne, skaistesne, siltesne - daug tu atspalviu, tai sunku labai patarti jums 4u.gif
O su ruda tai bus beige spalva. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 vasario 2015 - 16:10
Kadangi kalba apie nišas ir spintas ,patarkit prašau -pas dukryte kambaryje yra padaryta niša,bet vienoje puseje nuolydis.Ar deti imontuojamą spintą iki lubu ar tiesiog iki to nuolydžio.Ačiū,kas patars
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2015 02 18, 15:06)
pagamintos yra tik mazi kibireliai, o mums reikia gana daug,galvojau suzaisti nusipirkti baltus dazus ir deti pigmentus,bet jeigu net trys dedasi-tai manau nenutaikysiu tokios, o ji ir gaminasi net is triju spalvu,kad gauti grietineles? galvojau gal su geltona ir rusva gaunasi giretineles, sakote ji is geltonos-orandzines tono?


hmmm, nelabai suprantu. Tai pasigaminti juk galima kiek tik nori kibiru. Jei tos firmos negaminami dazai, pirkit kitos firmos, visos turi tokias paprastas spalvas ir turesit tiek kiek reikia. Kam zaisti kai galima is karto gauti niekuo nerizikuojant. Ypac kai reikia didelio kiekio. Kaip sumaisyt ir isgaut vienoda spalva net ne vienoje talpoje, o daugiau? Labai rizikinga. Rezultate sis zaidimas gali gautis brangesnis ir nebutinai tenkinantis norus negu paimt ir nusipirkt reikia spalva reikiama kieki.

Femme, labai prasau, parasykit kokios firmos ir koks atspalvis buvo zidinio beico? Bet to suolo kur priesais spinta (sendinto azuolo ar kaip), kokios firmos? Man butent tokios spalvos ir reikia stalvirsi. Pabandyciau nuspirikt ir isbandyt ant lentos. ACIU
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 18, 15:06)
Na cia siaip, gi galima draugiskai padiskutuoti, nepriimk asmeniskai (tipo susvelnina toks pasakymas lotuliukas.gif ). Juk kaip ir kokio staliuko i nisa neikisi i nisa, nes jam ten ne vieta. Taip ir kitas baldas, kad ir ta pati spinta gali buti ne vietoj, o dar tiksliau - vieta ne tam baldui 'skirta'. Nisa is savo esmes yra skirta jos uzpildymui, ji tam ir isformuota dazniausiai buna. Na, ne siaip sau. Bet tavo nenoras yra tu sieniniu spintu, nors grazios dureles man ta pati spinta blush2.gif  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ir spintos nestatyciau i nisa schmoll.gif, nisa uzpildyciau lentynom ar per visa nisa spinta daryciau, bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2015 02 18, 17:32)
Kadangi kalba apie nišas ir spintas ,patarkit prašau -pas dukryte kambaryje yra padaryta niša,bet vienoje puseje nuolydis.Ar deti imontuojamą spintą iki lubu ar tiesiog iki to nuolydžio.Ačiū,kas patars


pagalvokit ar patiks skyle likusi po nuolydziu? ten kazka desit? plius ten liks dulkiu kaupykla.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 18, 09:15)
Meistras mums gamino dvi spintas - viena su stumdomom veidrodinėm durim, kitą su tokiom žaliuzinėm.
Rekomenduoti meistro negaliu, piktuoju išsiskyrėm biggrin.gif
Žaliuzinė spinta kainavo 4050 Lt su viskuo (tame tarpe 8 stalčiai). Dėl kreivumų tarp tarpukų neprimokėjom 1500 Lt, nes nebuvom įspėti, kad taip bus, to nesitikėjom ir t.t. Man iki šiol akis bado  blink.gif Po "nuolaidos" kaina nebloga išėjo, bet jau geriau būtų buvus normali kaina, bet viskas tvarkingai.
Už veidrodinę stumdomom durim mokėjom 3250 Lt (tame tarpe 2 stalčiai).

Dėl žaliuzinės dar buvau užklausimų padarius įmonėje Alsotana, jie atrašė taip:
Spintos vidus kainuotų 1460Lt
Durys žaliuzinės – 2300Lt
Durys iš MDF su veidrodžiu – 4010Lt

Aciu labai uz informacija. Kaina didoka, bet ko tik nepadarysi del savo svajoniu spintos smile.gif Pabandysiu ir as parasyti i Alsotana, ziuresiu ka sakys.

QUOTE(femme @ 2015 02 18, 09:21)
kreipiantis į firmas, kurios specializuojasi spintų stumdomomis duromis gamyba, natūralu, kad jiems neapsimoka žaisti, todėl taip ir skaičiuoja.

reiktų geriau ieškoti pavienio meistro, kuris užsiima nestandartinių baldų gamyba - tam tai nebūtų jokio skirtumo iš ko ir kaip gamint wink.gif

deja, kontaktų pasidalinimui neturiu biggrin.gif

bet yra gi visokių baldžių, kur daro baldus iš plokštės, tai jiems manau nebūtų sunku sudėt paruošines dureles.


Kalbejau as su tais pavieniais meistrais, bet visi purtosi nuo tokios spintos, net i kalbas nesileidzia. Baigiu ir vilti prarasti, kad kazkas man ja pagamins. Bet kitas dalykas, tarkim, rasiu meistra, kuris sutiktu ta spinta pagaminti, bet velgi, jeigu jis jos niekada nebus dares, tik mazdaug isivaizduoja kokia ji turi buti, arba yra tik foto mates, tai kokia tos spintos kokybe bus? Nebezinau net ka ir daryti. Jau ieskau ne tik savo mieste, bet visos Lietuvos mastu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yalissa: 18 vasario 2015 - 18:26
Labas vakarėlis smile.gif

o aš vis dar be virtuvės .. bet rytoj !! smile.gif jau turiu būti su smile.gif intensyviai ieškau valgomojo stalo su kėdėm.. toks jausmas kad šitie baldai yra didžiausia problema ant Lietuvos doh.gif ..

nepamenu kuri klausė dėl plytų ... pabūsiu nepopuliari turbūt, bet man tos įdėtos virtuvės interjere tos plytos visai nederėtų .. blush2.gif va jei grindys būtų medines, ar bent rusvos.. gal tuomet.. bet tame visame kontekste aš ten plytų nematau nors užmušk.. schmoll.gif

o femme spinta man visai normaliai toj nišoj žiūrisi .. gi jei stovėtų spinta ne nišoj, ji neprivalėtų būt iki lubų smile.gif .. čia toks labiau stereotipas, jei jau skylė tai turi būti visa užpildyta , manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 14:13)
tiesiog padaryta papildoma sienelė, kad atriboti prieškambario zoną nuo laiptų ir virtuvės cool.gif
ir joje buvo iš anksto numatyta statyti SPINTĄ cool.gif paprastą paprastutę - KLASIKINĘ unsure.gif

o šitą spintą irgi "temos meistras" gamino? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 02 19, 02:10)
o šitą spintą irgi "temos meistras" gamino? smile.gif

ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 18, 15:35)
QUOTE(Muxius @ 2015 02 18, 15:31)

Labai ačiū už komemntarą 4u.gif . Kokia spalva aliejavot?

Coton white-kadangi nenorejau medienos "geltonavimo", o ir artinau spalva prie grindu. Nors labai knietejo uzalyvuti laiptus pacia ryskiausia raudona alyva.
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2015 02 18, 15:31)
Mes su sia alyva uosio laiptus alyvavom. Nuvaziavom i parduotuve su savo medienos pavyzdeliu ir jie nutepe pasirinkta alyva, kad matytumem realiai spalva. Kadangi daugiau nieko alyvuoto neturiu, tai negaliu palyginti. Siaip alyvos reikia neitiketinai mazai. Dengia graziai, laiko puikiai.Veiksmas buvo Kaune.


aš irgi išsibandžiau spalvas nuėjus į jų saloną. Spalvos gavosi kitokios nei pavyzdžiuose, kai kurios nesigavo (pvz., vietoj pilkšvos gavosi žalsva) doh.gif todėl nerizikuokite ir būtinai išsibandykite. 4u.gif
Atsakyti