Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 18, 10:01)
Jo kokliai mums jau nebetinka ir nešildytu jie mums yra tik židinukas paprastai...Norisi kaskaip ji gražiai apdirbti, grieštos klasikos nebus bendrame,todel norisi su kaskokia programa pasidelioti...Mačiau Juodai labai gražiai moka pavaizduoti nuotraukoje, idomu su kokia programa tai daro  g.gif  4u.gif vyras sako reikia iš ažuolo kaška padaryti gražiai  smile.gif


Femme zidinys labai graziai medziu apdailintas 4u.gif

Dabar pagalvojau, man stalvirsio reiketu tokios spalvos kaip Femme zidinio medine apdaila. Ar ta medi patys alyvavot ar kazkaip kitaip apdirbot?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 02 18, 14:44)
Femme zidinys labai graziai medziu apdailintas  4u.gif



Kur man pamatyti Femme židinį, kaška praleidau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 18 vasario 2015 - 12:58
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 13:00)
turit omeny PLOKŠTES perka pusfabrikačius? g.gif

tai plokštėms aišku užtenka išsirinkt patikimą tiekėją, aš tai atvirkščiai - labai suabejočiau, jei man kažkas pasigirtų, kad MDF pats kepa doh.gif

Oj, turejau omeny, patys dureles daro. Kazka aiskino, kad pirma isgrezia, o tik tada dazo, nes taip daro tikrai ne visi. Bet kaip supratau nuo A ir daro.. Bet gal kliedziu? biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 18, 13:57)
Kur man pamatyti Femme židinį, kaška praleidau  blush2.gif

As ne tik zidinio noriu, noriu daug daug verysad.gif O dar geriau - pagyventi noreciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit patirties su Rubio Monocoat alyva? Aš noriu išgauti spalvą panašią į savo virtuvės salos - tamsią pilkai rudą. Galvoju apie Charcoal g.gif . Bet čia duoti pavyzdžiai ant ąžuolo, o man reikia alyvuoti klijuotą pušį. Čia atrodo, kad visai tiktų man ši spalva, bet neaišlu, kad per mediena.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 02 18, 13:44)
Femme zidinys labai graziai medziu apdailintas  4u.gif

Dabar pagalvojau, man stalvirsio reiketu tokios spalvos kaip Femme zidinio medine apdaila. Ar ta medi patys alyvavot ar kazkaip kitaip apdirbot?

dėkui 4u.gif
nemačiusioms:
http://i95.photobuck...zpsbc6f6da9.jpg
http://i95.photobuck...zps72912a8a.jpg

pas mus židinys beicuotas, šlifuotas, vėl beicuotas lotuliukas.gif toks ale sendintas.

bet šalia to prieškambario minkštasuolio medinė dalis beicuota sendinto ažuolo spalvos beicu ir gana artima spalva išgauta.

spalva keičiasi priklausomai nuo apšvietimo, kai šviečia saulė "žaliuoja", kas būdinga ąžuolui:
http://i95.photobuck...zpsfbba0bcb.jpg
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 02 18, 14:07)
Gal kas turit patirties su Rubio Monocoat alyva? Aš noriu išgauti spalvą panašią į savo virtuvės salos - tamsią pilkai rudą. Galvoju apie Charcoal g.gif . Bet čia duoti pavyzdžiai ant ąžuolo, o man reikia alyvuoti klijuotą pušį. Čia atrodo, kad visai tiktų man ši spalva, bet neaišlu, kad per mediena.

tikrai reikia pasibandyti ant konkrečios medienos, nes jau pušis nuo ąžuolo skiriasi spalviškai tai kaip dangus ir žemė 4u.gif Ąžuolas "iš apačios" kaip jau rašiau, žaliuoja, pušis geltonuoja, o būna ir mėlynuoja, priklausomai nuo paruošimo.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 18, 14:00)
Oj, turejau omeny, patys dureles daro. Kazka aiskino, kad pirma isgrezia, o tik tada dazo, nes taip daro tikrai ne visi. Bet kaip supratau nuo A ir daro..

mdf plokštes tai daugiausia perka, čia smarkiai gamyklinis dalykas.
Apskritai baldžiai retas kuris pats perka medieną, ją pjausto, klijuoja, šlifuoja ir pan.
Dažniausiai perka baldų gamybai jau paruoštus masyvo skydus tam tikro storio, pločio....

O dažymas šiaip yra jau paskutinis etapas - bet norint, tarkim, apsidrausti nuo to, kad filinginėse masyvo durelėse filingui slankiojant nepasimatys nedažyto medžio ruoželiai, dažomos atskiros dalys ir tada surenkama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 18 vasario 2015 - 13:13
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 14:19)

Aš tai šitoj nuotraukoj ne į židinį, o į sietyną seilę varvinu wub.gif ...
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 14:19)
tikrai reikia pasibandyti ant konkrečios medienos, nes jau pušis nuo ąžuolo skiriasi spalviškai tai kaip dangus ir žemė 4u.gif Ąžuolas "iš apačios" kaip jau rašiau, žaliuoja, pušis geltonuoja, o būna ir mėlynuoja, priklausomai nuo paruošimo.

Tai jau tikrai, kad reikia pasibandyt drinks_cheers.gif . Sakau, gal kas naudojo būtent šitą, gal išpeiks, ar kaip tik pagirs smile.gif. O tas apdirbimas pas mus - tai jokio apdirbimo unsure.gif , ar reikia kažką dar su tuo medžiu daryt prieš alyvuojant?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 18 vasario 2015 - 13:55
QUOTE(Juodai @ 2015 02 18, 14:30)
O tas apdirbimas pas mus - tai jokio apdirbimo  unsure.gif , ar reikia kažką dar su tuo medžiu daryt prieš alyvuojant?

pušis mėlynuoja blogai išdžiovinta.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 02 18, 10:34)
Idetoje nuotraukoje kokliai ne apdaila, o ten tiesiog visa krosnis specialiai is kokliu sumuryta. Jei jau yra padarytas zidinys ir dar su kapsule, tai kazin ar beverta koklius det aplinkui. Is kokliu geriausia daryt is karto visa krosni, tada ne tik vaizdas buna, bet ir funkcija - kokliai isyla, laikosi visa para ir sildo namus.

drinks_cheers.gif tokios koklines krosnies noreciau ir grazu ir sildo namus
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 18, 15:19)
dėkui 4u.gif
nemačiusioms:



Nieko sau, namai kaip iš filmo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 18, 14:45)
Nieko sau, namai kaip iš filmo  wub.gif

Is Santos Barbaros hihihi.gif

Man tik krenta vienas dalykas i akis, tai spinta ne per visa nisa, bet cia tame ir esme, kad ne kaip pas visus, Femme?
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 18, 14:45)
Nieko sau, namai kaip iš filmo  wub.gif

Tai jau taip, man irgi labai gražūs wub.gif Tik įdomu, kas ten lauke iš raudonų plytų padaryta?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 18, 14:51)

Man tik krenta vienas dalykas i akis, tai spinta ne per visa nisa,


drinks_cheers.gif atrodo tarsi laikinai pastatyta, kol padarys sienine per visa nisa ax.gif
Atsakyti