Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Liolio @ 2015 02 17, 18:50)
Svetaineje ar kazkur kitur tikrai nebijociau, o jei tinka, tai labiausiai noreciau det i koridoriu, kur plytos labai gerai sienas apsaugo. Bet ir virtuveje man grazu, nezinau tik ar mano atvejui tinka ar ne, hmmm. O kodel tamsios grindys ir plytu siena negrazu? Mano galva kaip tik plytu siena prie tamsesniu grindu graziau nei prie sviesesniu.

Femme, o kur draugai impregnavo plytas, ar cia kazkoks specialus impregnantas tam yra skirtas? Nepavyksta nieko rasti, gal zinot kaip vadinasi?

jus atveju manau labai grazu butu ax.gif(butu kaip foto ,kur jus ikelet),bet kur gauti tu plytu.Pati as neradau.
Jeigu bijote dekite kokias plyteles skersai su maziukais ,retais ,tamsiais kvadrateliais.Panasiai kaip stapnuotas audinys.

Esu macius prie tokio baldo zalia ,vandens spalvos sikla ,mums patiko tas reginys.Sakmba keistai ,o atrodo graziai.Turiu foto.

Cia manes kaluset ar vitrina miegamajame?Taip ,nes vaizdas lb geras ir patinka ziureti ,ramina man nervus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruze5: 17 vasario 2015 - 21:20
QUOTE(Boruze5 @ 2015 02 17, 19:56)
jus atveju manau labai grazu butu ax.gif(butu kaip foto ,kur jus ikelet),bet kur gauti tu plytu.Pati as neradau.
Jeigu bijote dekite kokias plyteles skersai su maziukais ,retais ,tamsiais kvadrateliais.Panasiai kaip stapnuotas audinys.

Esu macius prie tokio baldo zalia ,vandens spalvos sikla  ,mums patiko tas reginys.Sakmba keistai ,o atrodo graziai.Turiu foto.

Cia manes kaluset ar vitrina miegamajame?Taip ,nes vaizdas lb geras ir patinka ziureti ,ramina man nervus  biggrin.gif


Plytu tokiu tai zinau kur gauti, mes viena siena antro auksto koridoriuje tokia jau pasidarem. Pirkom plytas parduotuveje klinkera, dar jas perpjove per puse, is vienos plytos dvi gaunasi (viduriuka galima ismesti). Pasirinkimas buvo tikrai didelis, spalvu ivairiausiu. Yra pas juos ir tu plonu, specialiai ant sienu klijuojamu, bet mums nelabai patiko. Plytas pjausto ne visas, tik tas kur berods sandelyje turi, neuzsakineja pjaustymui jei mazas kiekis. Bet tos kur mum tiko ir patiko kaip tik buvo sandelyje ir ispjove. Ilgai ieskojau ivairiose parduotuvese, ten labiausiai patiko.

Stiklo interjere siaip nemegstu, nei stalu stikliniu, nei kitu baldu. Bet sudomino Jusu aprasymas. Idekite foto jei nesunku.

O apie kokia vitrina miegamajame cia eina kalba? g.gif Kazka matyt praleidau
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 16, 21:16)
Man pigiau gavosi grazios filingines is masyvo, nei sios.
Nes jei daryti uzsakomas - brangu. O jei neimontuojama spinta ir galima derinti dydzius pagal pardaveja - tada tokiu normali kaina.

Spinta neimontuojama butu, maciau senukuose pilna tokiu dureliu pirkti visokiu dydziu, atrodo taip viskas paprasta, susiprojektuoti spintos vidu pagal tas dureles, jas nudazyti ir sumontuoti, bet niekas nenori apsiimti.

QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 17, 08:45)
Gaminausi, teisingiau - meistras gamino smile.gif iš paruošinių, juos dažė baltai ir montavo. Mano spinta iš 4 tokių didžiausių, kokie yra prekyboje, paruošinių. Kaina priklauso nuo spintos dydžio ir ko toje spintoje norite, todėl, net jei pasakyčiau, kiek kainavo maniškė, tai jums nieko nesakytų.
Jei gerai pamenu, vien nudažyti gamikliškai tuos keturis gabalus kainavo apie 1000 Lt, tada dar jų kaina ir meistro darbas.
Bet daugiau su tais tarpukais nedaryčiau (yra tiap pat ale žaliuzinės, bet be tarpukų), nes ir šioje nuotraukoje matosi, kokie tarpai tarp jų nelygūs.

Mano spinta irgi turetu buti 4 duru, tai manau gautusi labai panasus variantas kaip Jusu. Ar Jums tokia spinta gerokai brangiau kainavo negu stumdomomis durimis? Suprantu, kad nudazymas brangiai kainuoja, bet nejaugi tokia spinta 2-3 kartus brangiau iseina negu tos imontuojamos stumdomomis durimis? Siandien viena firma butent taip ir pasake, kad cia kosmine kaina butu, neverta net prasideti.
Is kokio Jus miesto, gal to meistro kontaktus galite duoti? smile.gif
O del tarpuku reiketu gerai pagalvoti, cia sita foto, tiesiog pirmas pasiteikes variantas is interneto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yalissa: 17 vasario 2015 - 22:02
QUOTE(taina @ 2015 02 17, 20:26)
Sveikos namuciu grazintojos  4u.gif

esu tyli sios temos skaitytoja. Prasau pagalbos. Viena is Jusu buvote ikelusi nuoroda i lenkiskus sviestuvus (ten buvo triju, penkiu lempu, sieniniai ir staliniai is tos pacios kolekcijos). Gal galetumete pakartoti? Perverciau dabar senesne tema ir neberadau.  blush2.gif
Is anksto dekoju uz atsakyma.  4u.gif


Gal sios rolleyes.gif (Ardena turetu tureti)
https://www.google.l...a...a &imgdii=_
Atsakyti
sveikos,gal zinote is kokiu spalvu susideda grietineles spalva, nusipirkciau balta spalva ir koki pigmenta reiktu pirkti,kad gauusi sviesi grietineles spalva?
tarkime tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 17 vasario 2015 - 22:09
QUOTE(Rasytee @ 2015 02 16, 15:58)
Sitam interjere daugelio megiamos plyteles vonioje , gal kam idomu kaip sudetos atrodo interjeras


man siame interjere patiko lubu sprendimai, noreciau pas save tokiu ax.gif
gal yra turinciu tokias? ar praktiskos?
Papildyta:
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 02 17, 19:37)
Gal kuri pagelbės kaip gražiai apdirbti židinį  4u.gif  reikia minčių gal kokia lentynėlė daryti g.gif  kur jungsis bra ten bus tapetuota po juosta...
židinys


man graziausia apdaila - balti kokliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2015 02 17, 23:08)
sveikos,gal zinote is kokiu spalvu susideda grietineles spalva, nusipirkciau balta spalva ir koki pigmenta reiktu pirkti,kad gauusi sviesi grietineles spalva?

O kodel nenorite pirkti jau pagaminta?
Sunku paciam, nes reikia geltonos/oranzines/raudonos.. Jei per skaisti spalva, tada ja murzinti, gesinti.. Na, daug zaidimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 02 17, 23:01)


Taip, sios. smile.gif
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
As pasiguosiu verysad.gif
Dziaugiausi kad baigem remontus , pasikabinom uzuolaidas ir vakar truko antro auksto kriaukles slangele , bego karstas vanduo visa nakti pilna srove verysad.gif visas pirmas aukstas subeges . Vanduo tekojo net per liustra . Rusys net slapias doh.gif
Kaip sakant remontas is naujo unsure.gif
Atsakyti
Rasytee console.gif

įsivaizduoju, kaip apmaudu. bet nuraminsiu, kad gal dar ne taip baisiai viskas bus, kai išdžius - pas mus bute stoglangiai per liūtį buvo palikti, visur per lubas tekėjo, ant grindų 2 cm vandens sluoksnis buvo - ir ką, išluostėm, išdžiūvo, neliko nė žymės, nors kai kur ant sienų buvo vandens puslytės, bet stebuklingai subliūško ir išnyko unsure.gif


QUOTE(Liolio @ 2015 02 17, 22:28)
Plytu tokiu tai zinau kur gauti, mes viena siena antro auksto koridoriuje tokia jau pasidarem. Pirkom plytas parduotuveje klinkera, dar jas perpjove per puse, is vienos plytos dvi gaunasi (viduriuka galima ismesti).

nereik mest, mes visus lauko pečius susimūrijom iš tų viduriukų, kur liko fasadui plytas pjaustant biggrin.gif gražūs, raudoni biggrin.gif dar laiptų šonus biggrin.gif ir dar liko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 18 vasario 2015 - 09:15
QUOTE(yalissa @ 2015 02 17, 21:58)
Mano spinta irgi turetu buti 4 duru, tai manau gautusi labai panasus variantas kaip Jusu. Ar Jums tokia spinta gerokai brangiau kainavo negu stumdomomis durimis? Suprantu, kad nudazymas brangiai kainuoja, bet nejaugi tokia spinta 2-3 kartus brangiau iseina negu tos imontuojamos stumdomomis durimis? Siandien viena firma butent taip ir pasake, kad cia kosmine kaina butu, neverta net prasideti.
Is kokio Jus miesto, gal to meistro kontaktus galite duoti? smile.gif
O del tarpuku reiketu gerai pagalvoti, cia sita foto, tiesiog pirmas pasiteikes variantas is interneto smile.gif

Meistras mums gamino dvi spintas - viena su stumdomom veidrodinėm durim, kitą su tokiom žaliuzinėm.
Rekomenduoti meistro negaliu, piktuoju išsiskyrėm biggrin.gif
Žaliuzinė spinta kainavo 4050 Lt su viskuo (tame tarpe 8 stalčiai). Dėl kreivumų tarp tarpukų neprimokėjom 1500 Lt, nes nebuvom įspėti, kad taip bus, to nesitikėjom ir t.t. Man iki šiol akis bado blink.gif Po "nuolaidos" kaina nebloga išėjo, bet jau geriau būtų buvus normali kaina, bet viskas tvarkingai.
Už veidrodinę stumdomom durim mokėjom 3250 Lt (tame tarpe 2 stalčiai).

Dėl žaliuzinės dar buvau užklausimų padarius įmonėje Alsotana, jie atrašė taip:
Spintos vidus kainuotų 1460Lt
Durys žaliuzinės – 2300Lt
Durys iš MDF su veidrodžiu – 4010Lt
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2015 02 17, 22:58)
bet nejaugi tokia spinta 2-3 kartus brangiau iseina negu tos imontuojamos stumdomomis durimis? Siandien viena firma butent taip ir pasake, kad cia kosmine kaina butu, neverta net prasideti.



kreipiantis į firmas, kurios specializuojasi spintų stumdomomis duromis gamyba, natūralu, kad jiems neapsimoka žaisti, todėl taip ir skaičiuoja.

reiktų geriau ieškoti pavienio meistro, kuris užsiima nestandartinių baldų gamyba - tam tai nebūtų jokio skirtumo iš ko ir kaip gamint wink.gif

deja, kontaktų pasidalinimui neturiu biggrin.gif

bet yra gi visokių baldžių, kur daro baldus iš plokštės, tai jiems manau nebūtų sunku sudėt paruošines dureles.
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 18, 10:15)
Dėl kreivumų tarp tarpukų neprimokėjom 1500 Lt, nes nebuvom įspėti, kad taip bus, to nesitikėjom ir t.t.

bet gi ne meistras tas dureles darė, patys pirkot paruošas? g.gif tai jei ant paruošų jums nesimatė, kad tarpukai kreivi, o pasimatė tik sumontavus, tai dar pasisekė, kad meistras nuleido, kaip už savo "broką" biggrin.gif aš nebūčiau lotuliukas.gif
Atsakyti