Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE((mirtise) @ 2015 02 25, 17:56)
Aš apie stalviršio plotį klausiu, nes su MB susiginčijom. Jis sako, kad nėra tokių plačių stalviršių, o aš sakau, kad yra. Bet turiu minty būtent iš  tų presuotų drožlių  g.gif

tai ant salos tas pats gi stalviršis wink.gif nejungtas smile.gif tai yra ir platesnių tų stalviršių smile.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 02 25, 17:56)
Aš apie stalviršio plotį klausiu, nes su MB susiginčijom. Jis sako, kad nėra tokių plačių stalviršių, o aš sakau, kad yra. Bet turiu minty būtent iš  tų presuotų drožlių  g.gif

O jeigu iš drožlių, tai karšto puodo dėti negalima? Kol kas aš nelabai žinau iš ko apskritai jie gaminami ir jų pliusai/minusai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 16:49)

Labai graži virtuvė 4u.gif Manau šis gartraukis labai tiktu drinks_cheers.gif (gal dar galima pagalvot apie lentynėlės iš gartraukio medžio spalvos g.gif ).
Prie to pačio paklausiu...Kaip išsprendėte stalviršio sujungimą ties kampu (lygiai suvedė ar dėjo kokią juostelę)?
Ir dar iš kitos "operos":kiek pamenu plyteles (ir šias, ir kitose patalpose) ėmėte iš Ispaniškos plytelės. Kaip jų kokybė (lygios-kreivos...viskas ok)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 15:49)

Plytelės wub.gif ... Gartraukį dėkit platesnį, siauresnis nekaip žiūrėsis vienišas.
Smagu matyt, kai gražiai juda pas Jus darbai smile.gif .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 vasario 2015 - 20:35
Cererakennel,

Aš nebūčiau tokia griežta gartraukiui jūsų atveju. Taip, tas pasiūlytas tikrai gražiai ir kone idealiai žiūrisi, bet aš pirma nusistatyčiau kainą, kurią galiu mokėti ir žiūrėčiau, ką kokybiškiausio už tą kainą galiu nupirkti, vis gi tai prietaisas, iš kurio norėsit gerai atliekamos funkcijos pirmiausia 4u.gif

Mano mintis ta, kad net ir metalinis gartraukis labai esmės nedarkytų, bet ne bet koks aišku. Tiesiog jis derėtų su greta esančia chromuota orkaite, o ir stalviršis jūsų toks į industrinį stilių, kiek įžiūriu, ale betono imitacija? Žodžiu, pilkos šaltos spalvos.

Ir prisidedu prie pagyrų thumbup.gif

Va, dar toks variantas gražu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 25 vasario 2015 - 21:03
Dives, as tai skuduruose radus jusu skelbima apziurejau kazkokia grazia balta spinta, tai net juokas sueme is saves i ka ziuriu toj fotkej hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2015 02 25, 19:26)
Labai graži virtuvė 4u.gif Manau šis gartraukis labai tiktu drinks_cheers.gif (gal dar galima pagalvot apie lentynėlės iš gartraukio medžio spalvos  g.gif ).
Prie to pačio paklausiu...Kaip išsprendėte stalviršio sujungimą ties kampu (lygiai suvedė ar dėjo kokią juostelę)?
Ir dar iš kitos "operos":kiek pamenu plyteles (ir šias, ir kitose patalpose) ėmėte iš Ispaniškos plytelės. Kaip jų kokybė (lygios-kreivos...viskas ok)? 4u.gif

sujungimas su juostele. o plytelės vienos iš visų mūsų pirktų buvo nelygios. tos kur tambūre dėjom. šitos virtuvėj buvo itin kokybiškos wink.gif

dėkui dar kartą visoms už patarimus...sunku be patarimų ir nuomonių rinktis viską...atrodo ir virtuvės plokštę išsirenki ir lempas ir plyteles..o kaip būt tikram kad viskas derės ... gartraukį greičiausiai visgi tą kaimišką rinkčiaus..tik bijau kad jo baltas korpusas iškris iš konteksto g.gif ..nors baltos spalvos kaip ir yra virtuvėj...ir dar vienas galvaskaudis artėja..kuo dengt langą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 22:57)
ir dar vienas galvaskaudis artėja..kuo dengt langą  doh.gif

o prie ko linksta sirdis paciai?
daugiau langu nera toje patalpoje? kaip su jais?
Atsakyti
Sveiki mielieji, reikia skubiai jusu patarimo ir nuomoniu 4u.gif
Atsinaujiname buta, issidazeme sienas, pasikeiteme grindis, ir dabar kyla klausimas, kokius grindu apvadus rinktis - tamsius ar baltus. Grindys tamsios, durys likusios tamsios, sienos sviesios doh.gif Viskas butu aiskiau ir paprasciau, jeigu ne tos durys verysad.gif
Atsakyti
Skonio reikalas.
Tiek tamsus, tiek balti 4u.gif Tik idomu, koks tas sviesumas sienu, bei koks grindu ir duru tamsumas.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 vasario 2015 - 23:04
Man ir balti, ir tamsus grazus. Bet galvoju, ar tamsus neapsunkins nedidelio buto, neiremins jo... tai ir metausi nuo vieno, prie kito. O sienos tai siltai baltos
Atsakyti
QUOTE(anomis098 @ 2015 02 26, 09:51)
Man ir balti, ir tamsus grazus. Bet galvoju, ar tamsus neapsunkins nedidelio buto, neiremins jo... tai ir metausi nuo vieno, prie kito. O sienos tai siltai baltos

man asmeniškai labai gražu tamsių durų ir šviesių apvadų kontrastas - sakiau, kai nusibos baltos durys, beicuosiu tamsiai biggrin.gif
Atsakyti