Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 24, 23:30)
user posted image

labas vakarėlis..pasirodau trumpam kaip mes judam. dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio  g.gif


kaip jums tiks!:

user posted image
Atsakyti
Merginos klausimas apie namų duris. Ar vidaus duris derinate su lauko? Esu tokioje situacijoje, kad reikia keisti skubiai lauko duris, vidaus durų dar niekur nėra, tai bijau prašauti, nes holas labai mažas, o jame šalia būtų lauko durys, vidaus, laiptai ir spinta po jais. Kai suderinti viska spalviškai? Kaip atrodys vaizdas jeigu lauko durys rudos, o šalia klasikinės baltos vidaus durys. Ir dar šalia laiptai bala žino kokios spalvos. O spinta po laiptais, kokia daryti? Kaip jūs derinate tokius dalykus? Gal turite kokių nuotraukų su pavyzdžiais?
Atsakyti
dėkui visiems už nuomones ir komentarus. smile.gif plytelės dar nebaigtos nuotraukoje, šiandien fuga užteps tai vaizdas turbūt dar kiek pasikeis.
kas klausė ar nekabinsiu spintelių tai ne, nekabinsiu..pasikabinsiu gartraukį o tada žiūrėsiu kaip vaizdas.. jei kas galvoju lentyną daryt iš abiejų gartraukio pusių kad vizualiai pririšt jei reikės

Lempos, teisingai femme pamena, iš Dubingių. nesakyčiau kad kainavo kosmosą. Topolinoj už tokio pačio tipo lempą manes paprašė dvigubai.

Galvoju ar tokio tipo gartraukį kabint ar visgi metalo kokio kreminio g.gif
user posted image

dėkui kas pasiūlė Smeg gartraukį.. deja jo kaina daugiau nei trečdalis mūsų virtuvės kainos doh.gif smile.gif

įdėsiu kiek aiškesnę foto kur gartraukio vieta

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 25 vasario 2015 - 15:08
Kaip gražu wub.gif O kokio pločio salos stalviršis?
Atsakyti
dėl spintos durų...kiek teko domėtis, jei durys stumdomos ir aukštos tai pats geriausias plotis eksploatacijai 90 - 95cm.. jei durys aukštos ir siauros tai jų svorio centrai ten kažkaip išsibalansuoja ir stumdyti gali būt per nei patogu ir per laiką gali kilt problemų. Aš pati vaikų spintose 175 cm pločio darysiu dvi duris
Papildyta:
QUOTE((mirtise) @ 2015 02 25, 16:13)
Kaip gražu  wub.gif  O kokio pločio salos  stalviršis?

jetau, nu atrodo metras g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 16:14)

jetau, nu atrodo metras  g.gif  smile.gif


Kur stalviršį užsakinėjote? Iš ko jis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 02 25, 16:35)
Kur stalviršį užsakinėjote? Iš ko jis?  g.gif

ta paprasta stalviršinė plokštė drožlių presuotų, užsakinėjom ten kur ir virtuvinis gamintas buvo smile.gif termopalo man atrodo čia gaminys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 15:49)
Galvoju ar tokio tipo gartraukį kabint ar visgi metalo kokio kreminio  g.gif
user posted image



Man atrodo šitas labai tiktų.

O pirkt įmontuojamą ir apdailą susikonstruot patys? Gipskartonio, kokiu įdomiu grubiu tinku nutinkuot, su apdaila kokio ąžuolo? Ir "koją" pasidarysit kokios reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 25 vasario 2015 - 16:27
QUOTE(femme @ 2015 02 25, 17:20)
Man atrodo šitas labai tiktų.

O pirkt įmontuojamą ir apdailą susikonstruot patys? Gipskartonio, kokiu įdomiu grubiu tinku nutinkuot, su apdaila kokio ąžuolo? Ir "koją" pasidarysit kokios reikia.

galvojau apie tai, bet reikėtų gražiai apšpakliuot tarpus prie sienos.. o tai jau praktiškai visos sienos dažymas iš naujo .. anksčiau reikėjo galvot.. vienok toks gartraukis kainuoja nedaug, tai neverta net daryt.. medis būna paruoštas dažymui, tai spalva galima kokią nori pritaikyt.. jaučiu ir pats karkasas visai dažomas g.gif

ok tuomet kitas klausimas - 60 ar 90 cm pločio? smile.gif man pačiai atrodo 90
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 25 vasario 2015 - 16:41
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 17:36)

ok tuomet kitas klausimas - 60 ar 90 cm pločio?  smile.gif man pačiai atrodo 90

Kuo platesnį cool.gif siaurukas tikrai prašysis surišimo lentynomis.
Atsakyti
Aš apie stalviršio plotį klausiu, nes su MB susiginčijom. Jis sako, kad nėra tokių plačių stalviršių, o aš sakau, kad yra. Bet turiu minty būtent iš tų presuotų drožlių g.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 02 25, 17:56)
Aš apie stalviršio plotį klausiu, nes su MB susiginčijom. Jis sako, kad nėra tokių plačių stalviršių, o aš sakau, kad yra. Bet turiu minty būtent iš  tų presuotų drožlių  g.gif


Yra 90cm ir 120cm. Mes is pradizu buvom nusimate 60cm, bet Voke mus atkalbejo ir parode gyvais pavyzdiais, kad platesnis, ypac jeigu ilgas ir graziau ir praktiskiau, tai dabar musu planas 90cm smile.gif ir taip pat is termopalio.
Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 15:49)

dėkui kas pasiūlė Smeg gartraukį.. deja jo kaina daugiau nei trečdalis mūsų virtuvės kainos  doh.gif  smile.gif

įdėsiu kiek aiškesnę foto kur gartraukio vieta

user posted image



Nu labai faina virtuve! ir spalvos labai graziai suderintos smile.gif
Atsakyti