Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2015 02 24, 16:37)
pas mane labai panasi spinta irgi is 4 duru, pamatavau-44cm vienos dureles, viskas ok

man irgi labiau patinka siauresės durys, nei plačios, kaip tvarto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 24, 16:47)
man irgi labiau patinka siauresės durys, nei plačios, kaip tvarto blush2.gif

bet auksti galvoju iki lubu daryti, tai 2,5 aukscio ir 1,75m plocio, tai vat galvoju ar ne per siaurai atrodys g.gif
Atsakyti
user posted image

labas vakarėlis..pasirodau trumpam kaip mes judam. dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 24, 23:30)
labas vakarėlis..pasirodau trumpam kaip mes judam. dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio  g.gif

thumbup.gif thumbup.gif puikiai.
O dėl gartraukio tai jau pakabibus šiuos šviestuvus nebeturit pasirinkimo. Keistai atrodytų modernus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Meredita @ 2015 02 24, 22:11)
bet auksti galvoju iki lubu daryti, tai 2,5 aukscio ir 1,75m plocio, tai vat galvoju ar ne per siaurai atrodys  g.gif

Žiūrint kiek stalčiai apačioje užims. Pagrindinis dalykas - proporcijos wink.gif kad neatrodytų kaip bažnyčios vargonai tongue.gif
Nors aš pati panašiam ploty tris duris dariau, bet man stilistiškai taip reikėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 25 vasario 2015 - 07:22
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 00:30)
dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio  g.gif

Grazu , o pakabinamu spinteliu nebus, klausiu nes Turiu dilema kaip isspresti ir nepadaryti vieniso gartraukio g.gif
Atsakyti
kokia grazi virtuve.Sakykite o dedant grindis medines jus uzsakote su ipjovomis gale lentu ,ar sujungiate taip ,kad neismatytytu kur baigiasi lenta.Atskiros tema mirusi ,tai nezinau kur pasiteirauti .Mes platokas uzsakeme ,manau jau ne tik kasika ,bet ir kaimas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 24, 22:30)

labas vakarėlis..pasirodau trumpam kaip mes judam. dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio  g.gif

labai thumbup.gif o švieštuvų grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 25 vasario 2015 - 10:01
QUOTE(AJIRA @ 2015 02 25, 11:00)
labai thumbup.gif  o švieštuvų grožis wub.gif

Man irgi, tokia tikra puosmena, labai krena i aki bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Priminkite merginos, su kokiomis programomis dėliojate baldelius?
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 24, 23:30)
labas vakarėlis..pasirodau trumpam kaip mes judam. dabar dar labiau noriu klasikinio gartraukio  g.gif

va jetau kokie sviestuvai grazus wub.gif jei ne paslaptis kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 02 25, 12:44)
va jetau kokie sviestuvai grazus  wub.gif jei ne paslaptis kur pirkot?  4u.gif

lyg Dubingiuose, jei atmintis nemeluoja - vežė antrą šviestuvą į Klaipėdą specialiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 25, 13:09)
lyg Dubingiuose, jei atmintis nemeluoja - vežė antrą šviestuvą į Klaipėdą specialiai tongue.gif

aaaa, tada neidomu, ne mano kisenei biggrin.gif
Atsakyti