Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 11:29)
gavau savo ažūrinių spintų kainas... omg smile.gif koridoriaus spinta man kaštuotų ...2800 eurų  doh.gif .. nu sutinku, nemaža ji pas mane, bet kaina kosmosinė  smile.gif


o taip, kainos pas meistrus kurie turi darbu tai doh.gif
man reikejo paprastutes komodos, tik kad medis (faneruote) , ant kojeliu, ir lenkti stalciai. dydis apie 2m..

visu pirma susiduriau su problema, kad su vienu daiktu dauguma neuzsiima, o jei nestandartas, tai irgi kuo greiciau atsifutbolinti nori.. .. vieni paskaiciavo 1700eur,kiti is vis 2500 eur doh.gif doh.gif paskui susisiekiau su vienu mazai dar zinomu baldzium, tai ta komoda man paskaiciavo 600 su parasta furnitura, 900 su paturbintais stalciais biggrin.gif na ka, sedziu,laukiu kol pagamins- jei viskas bus kaip paveiksliuke- galesiu rekomenduoti 4u.gif nors pagal atliktus darbus kuriuos rode- daugumai baldininku reiktu sleptis su savo sedevrais smile.gif

o as noriu paklausti, gal kuri susidurusi- ar yra musuose tokiu papratsu kilimu (ar kiliminiu dangu) kuri butu "a le silkas"? na tipo tokia (bet ne ta shaggy, kur su ilgu plauku buna schmoll.gif ):

http://static1.squar...pg?format=1500w


Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 13:29)
nu mano spinta 3,9 m. vienok turbūt teks tenkintis ne ažūru smile.gif

tas ažūras labai išbrangintas reikalas, gal dėl mados, o realiai pjausto jį su programinėm staklėms ir nei medžiagų išeiga, nei laiko labai esmingai nesiskiria nuo kitokių durelių.

Aš palyginu su kainomis, už kurias pati vis kažką gaminuosi, tai man 4 metrų spinta iš mfd nu max. 6500 lt atrodo dar pusiau su bėda kaina g.gif
Papildyta:
QUOTE(neinzy @ 2015 02 23, 15:42)
o taip, kainos pas meistrus kurie turi darbu tai  doh.gif
man reikejo paprastutes komodos, tik kad medis (faneruote) , ant kojeliu, ir lenkti stalciai. dydis apie 2m..

tai medis, ar faneruotė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 23, 14:44)
tai medis, ar faneruotė? g.gif


ir tas ir tas biggrin.gif stalciu, dureliu fasadai kaip suprantu faneruote, o tos sonine detales, kojos- medis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 23 vasario 2015 - 14:54
QUOTE(vilze @ 2015 02 23, 15:38)
Ačiū, man ta cliff patiko, o Jūsų cardamon, taip?
ta virtuvė gal turėjo būti su auksinėm rankenėlėm? biggrin.gif

jo musu cardamom 4u.gif
grazi ir cliff man 4u.gif

o virtuve tai lygiai tokia pati, uz kuria mokejau pas kitus maziau nei muse lotuliukas.gif
Atsakyti
Kalbant apie brangia gamyba, tai mano patirtis buvo tokia. Norejau konsoles is paveikslelio, issiuntinejau i kelias firmas, tai buvo tooks kainu diapazonas! Galiausiai pasirinkau Retrum baldus. Paskui pas juos dar dariausi spinta i vaiko kambari, kazkur 2*2 m. Kainavo 1900 lt. Medziagos neprabangios-pusies masyvas, kur neaktualu plokste. Padare laiku, jokiu priekaistu. Tikiuosi, kad jie dar gyvuoja.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 02 23, 13:53)
mes darem strukturini tinka laiptines zonoje, tai esu be galo patenkinta tokiu sprendimu, nors ir jis beveik balta, bet laaaabai praktiska  thumbup.gif

Antrą kartą įsirenginėjant tik tokį daryčiau smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 23 vasario 2015 - 20:47
Gal jau ir matėt, man tai patiko, na gal ir ne retro, tarybinius laikus primena daugiau..

http://www.manonamai...i.d?id=67246364
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 02 24, 11:46)
Gal jau ir matėt, man tai patiko, na gal ir ne retro, tarybinius laikus primena daugiau..

http://www.manonamai...i.d?id=67246364

thumbup.gif ma tik užkliuvo, kad lovų norė, o tik čiužinys ant žemės, bet visuma superinė, jamčiau tikrai ir gyvenčiau tokiam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 24, 13:56)
thumbup.gif  ma tik užkliuvo, kad lovų norė, o tik čiužinys ant žemės, bet visuma superinė, jamčiau tikrai ir gyvenčiau tokiam  thumbup.gif

Aha, idomiai tas ciuzinys, nes tos spinteles priesais dar paryskina ta zemuma.

O interjera ir as pastebejau, kaip tokio stiliaus nebloga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 24 vasario 2015 - 13:52
na va, tai dar karta irodymas, kad turint geru ideju, galima ir is sud.. .isspaust gruda biggrin.gif

As vis vargstu su savo spinta, neapsisprendziu kokios cia man reikia ir nerandu kas uz normalia kaina pagamintu doh.gif

pasibraiiau cia siendien is akies
user posted image
bet kain ar ne per siauros dureles bus, nes visas spintos plotis max 175cm g.gif tai vienos durys iseina apie 44cm g.gif
Atsakyti
pas mane labai panasi spinta irgi is 4 duru, pamatavau-44cm vienos dureles, viskas ok
Atsakyti