Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 02 21, 18:03)
Labai panašus Ikea yra. Sėdėjau ant tos pačios kolekcijos sofos, man ji patogi pasirodė smile.gif.

litsofa.lt turi taipogi tokį foteliuką ir nebloga kaina.
Atsakyti
sitame bloge daug grazios klasikos http://www.queenslan...eminine-charms/
Atsakyti
gavau savo ažūrinių spintų kainas... omg smile.gif koridoriaus spinta man kaštuotų ...2800 eurų doh.gif .. nu sutinku, nemaža ji pas mane, bet kaina kosmosinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 12:29)
gavau savo ažūrinių spintų kainas... omg smile.gif koridoriaus spinta man kaštuotų ...2800 eurų  doh.gif .. nu sutinku, nemaža ji pas mane, bet kaina kosmosinė  smile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
reiks man mūsų auksarankio atsiprašyt, kad brangininkas pasirodė lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal patartumet kokias lentas det i didelius balkonus (atvirus)? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 23, 12:31)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
reiks man mūsų auksarankio atsiprašyt, kad brangininkas pasirodė lotuliukas.gif

man komodą paskaičiavo 1750 eur.. kaip tik Alante buvau, jie kaip tik ekspozicijon buvo atsivežę visai simpatiška medžio masyvo komodą už 1800 lt! varysiu pas juos jaučiu smile.gif virtuvę gražią padarė, mažu ir dėl kitų baldų sutarsim..10 t už spinta mokėt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 12:34)
man komodą paskaičiavo 1750 eur.. kaip tik Alante buvau, jie kaip tik ekspozicijon  buvo atsivežę visai simpatiška medžio masyvo komodą už 1800 lt! varysiu pas juos jaučiu smile.gif virtuvę gražią padarė, mažu ir dėl kitų baldų sutarsim..10 t už spinta mokėt...  g.gif

tikrai jau... Norėčiau pamatyti komodą už tokią kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 11:34)
man komodą paskaičiavo 1750 eur.. kaip tik Alante buvau, jie kaip tik ekspozicijon  buvo atsivežę visai simpatiška medžio masyvo komodą už 1800 lt! varysiu pas juos jaučiu smile.gif virtuvę gražią padarė, mažu ir dėl kitų baldų sutarsim..10 t už spinta mokėt...  g.gif

Sveiki wink.gif musu filingine 5 metru spinta kainavo 12 000. Ir kai klausiau cia forume ar daug ar mazai, daug kas sake kad kaina labai normali smile.gif tai azuras manau dar daugiau turi kainuot :/
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2015 02 23, 13:22)
Sveiki wink.gif musu filingine 5 metru spinta kainavo 12 000. Ir kai klausiau cia forume ar daug ar mazai, daug kas sake kad kaina labai normali smile.gif tai azuras manau dar daugiau turi kainuot :/

nu mano spinta 3,9 m. vienok turbūt teks tenkintis ne ažūru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 20, 09:30)
ir nupirkom dukrai šitą. Tiesa, vienas stalčiukas kiek per daug trenkiasi uždarant, bet gal galima pareguliuoti unsure.gif .

mes i dukros kambari nupirkom sios serijos toki pat rasoma stala + dar ant jo dedasi.tokios lentyneles...taip pat jusu mineta komoda ir spinta.
Kadangi spinta ir komoda naudojasi ir penkiametis brolis tai baldams tenka atlaikyti "kruvi" biggrin.gif
pakolkas vienintelis minusas-rasomojo stalo stalvirsis issiduobe...gal nuo parkeriu ar kokiu smugiu bet virsus tai jau pakankamai duobetas....naudojames baldais jau apie 3.5 m.
siaip jie man grazus ir kainos bei kokybes santykis normalus bet pirkom ir pirkciau tik i vaiku kambari ir tik mergaitems ar vyresniems nes is esmes tai tas "medis"plonas.....gerai uzvirstum ir sulauzytum....maziukams vaikams netinka.....manau....
Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 12:34)
man komodą paskaičiavo 1750 eur.. kaip tik Alante buvau, jie kaip tik ekspozicijon  buvo atsivežę visai simpatiška medžio masyvo komodą už 1800 lt! varysiu pas juos jaučiu smile.gif virtuvę gražią padarė, mažu ir dėl kitų baldų sutarsim..

sveiki smile.gif jus berods is Klaipedos...pasiskaitineju vis si skyreli.kaip tas Alantas?mes paieskose kas pagamintu virtuvini....senaji bute dare ex Dalios baldai thumbup.gif buvom l.patenkinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 23 vasario 2015 - 13:32
QUOTE(vilze @ 2015 02 17, 01:41)
Gal žinot kokios čia firmos dažų paletė?

manau kad fluger 4u.gif

QUOTE(Taurida @ 2015 02 20, 18:23)
Sveikutes 4u.gif  Atsiprasau, jei ne i ta tema papuoliau, bet si ziuriu gana aktyvi tai rizikuoju cia klausdama, nes naujos temos tam kurti nesinori

mes darem strukturini tinka laiptines zonoje, tai esu be galo patenkinta tokiu sprendimu, nors ir jis beveik balta, bet laaaabai praktiska thumbup.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 23, 12:34)
man komodą paskaičiavo 1750 eur.. kaip tik Alante buvau, jie kaip tik ekspozicijon  buvo atsivežę visai simpatiška medžio masyvo komodą už 1800 lt! varysiu pas juos jaučiu smile.gif virtuvę gražią padarė, mažu ir dėl kitų baldų sutarsim..10 t už spinta mokėt...  g.gif

man alantas uz mano virtuve norejo 50 000 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 02 23, 12:53)
manau kad fluger 4u.gif

man alantas uz mano virtuve norejo 50 000  lotuliukas.gif

Ačiū, man ta cliff patiko, o Jūsų cardamon, taip?
ta virtuvė gal turėjo būti su auksinėm rankenėlėm? biggrin.gif
Atsakyti