Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 02 19, 12:06)
Aš irgi pasirodo esu priklausoma nuo raudonos spalvos interjere doh.gif ... Nu vėpsojau pirmadienį į šitą komodą Ikea biggrin.gif , tik jos spalva kiek ryškesnė yra realiai, panašiai kaip atsiranda atskiram langelyje užvedus ant raudonos spalvos pasirinkimo.

spalva grazi, bet jau kokybe ax.gif .


p.s. as nusipirkau ikea kede prie rasomojo stalo, kuri atitiko visus reikalavimus - juoda, neauksta, medzio masyvas, be ratuku, su porankiais, reguliuojamas aukstis. Retai kada taip pasitaiko smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 19, 18:56)
Aš tai už varpelį, bent šiokia tokia užuomina į klasiką. Virtuvinis tai nepretenzingas, derėtų ir modernūs daiktai prie jo, bet plytelės jau nebėra neutralios.



QUOTE((mirtise) @ 2015 02 19, 21:08)
Cererakennel, man horizontalus toks visai paprastas atrodo, per paprastas šioje erdvėje  g.gif  O dėl kėdžių, aš matau, kas sienos ir pats virtuvinis nėra grynai baltas  g.gif  Bet gal visai susiderintų tos spalvos (grynai baltos kėdės)

dėkui drinks_cheers.gif aš ir mąstau apie varpeli.. bandysiu internete susirast ir su PS užsidėt ant foto smile.gif dėl baltų kėdžių.. galvoju turėtų normaliai žiūrėtis, nes virtuvėj apvadai balti ...ir durys bus baltos
Atsakyti
Jei durys ir apvadai balti, tai tikrai tiks, prisiderins thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 02 19, 22:21)
p.s. as nusipirkau ikea kede prie rasomojo stalo, kuri atitiko visus reikalavimus - juoda, neauksta, medzio masyvas, be ratuku, su porankiais, reguliuojamas aukstis. Retai kada taip pasitaiko  smile.gif .

Jei vaikui, turi esmini minusa - porankius verysad.gif Vaikams negalima, turi stuburas dirbi, o ne viena puse ramstytis ir kreivinti stubura.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 19, 14:06)
Aš irgi pasirodo esu priklausoma nuo raudonos spalvos interjere doh.gif ... Nu vėpsojau pirmadienį į šitą komodą Ikea biggrin.gif , tik jos spalva kiek ryškesnė yra realiai, panašiai kaip atsiranda atskiram langelyje užvedus ant raudonos spalvos pasirinkimo.
---





Juodai ne Tu viena megsti raudoną spalvą interjere lotuliukas.gif Man irgi patinka ji, kai yra saikingai. Turiu šią komodą miegame, gėris tikras, ir atrodo gražiai thumbup.gif

dar turiu suolą raudoną iš Ikea, na irgi tikras gėris wub.gif

va šitas user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 20 vasario 2015 - 07:38
QUOTE(vida777 @ 2015 02 19, 22:21)
spalva grazi, bet jau kokybe  ax.gif .

Ania? g.gif ... O man nepasirodė ji tokia prasta, kaip rašot unsure.gif ... Kaip tik visai dailiai pasirodė ta kolekcija gyvai pamačius. Iš pradžių buvau nusižiūrėjus tokį stalą, tačiau kai pačiupinėjau, sakiau nea schmoll.gif ... ir nupirkom dukrai šitą. Tiesa, vienas stalčiukas kiek per daug trenkiasi uždarant, bet gal galima pareguliuoti unsure.gif . Dar buvau tokį išsirinkus, ale kad jo nėra Vilniuje ax.gif ...
QUOTE(mamučiukas @ 2015 02 20, 08:29)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 19, 22:29)
dėkui  drinks_cheers.gif aš ir mąstau apie varpeli.. bandysiu internete susirast ir su PS užsidėt ant foto smile.gif dėl baltų kėdžių.. galvoju turėtų normaliai žiūrėtis, nes virtuvėj apvadai balti ...ir durys bus baltos

Aš kažką tokio įsivaizduočiau wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 20, 09:37)
Aš kažką tokio įsivaizduočiau wub.gif
user posted image

gražus smile.gif jei rasčiau tokį Lietuvoje turbūt kaina kosmosas būtų. bet kreminis gartraukis visai įsipaišytų manau g.gif

man mistika gartraukio kabinimo aukštis.. Pas mane dabar namie pakabintas 60 cm nuo kaitlentės.. o čia akivaizdu aukščiau g.gif .. ir kiek žiūriu gartraukius jų koja ilgiausia , ką radau yra 110 cm.. o jei reik ilgesnės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 20, 10:27)
gražus smile.gif jei rasčiau tokį Lietuvoje turbūt kaina kosmosas būtų. bet kreminis gartraukis visai įsipaišytų manau  g.gif

man mistika gartraukio kabinimo aukštis.. Pas mane dabar namie pakabintas 60 cm nuo kaitlentės.. o čia akivaizdu aukščiau  g.gif .. ir kiek žiūriu gartraukius jų koja ilgiausia , ką radau yra 110 cm.. o jei reik ilgesnės?  g.gif

Pas mus pakabinta 70 cm virš kaitlentės.

O jei kojos neužtenka, reiškia skylė per aukštai biggrin.gif o jei rimtai, tai turi užtek standartiniam patalpos aukščiui - 85+70+110=265. O juk skylės visai palei lubas gal nedaro g.gif

Mes skylę išojovėm sienoj į ventilaiciją tik kai baldai jau buvo užsakyti ir buvo aišku kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 02 20, 10:36)
Pas mus pakabinta 70 cm virš kaitlentės.

O jei kojos neužtenka, reiškia skylė per aukštai biggrin.gif o jei rimtai, tai turi užtek standartiniam patalpos aukščiui - 85+70+110=265. O juk skylės visai palei lubas gal nedaro g.gif

Mes skylę išojovėm sienoj į ventilaiciją tik kai baldai jau buvo užsakyti ir buvo aišku kas ir kaip.

o pas mus skylė lubose smile.gif iš jos kojinė iškišta, fotkėse matosi .. vienžo jau reikės kažką konstruot doh.gif doh.gif

va čia žiūriu gartraukis tikrai koks 1 m nuo kaitlentės g.gif
user posted image

va radau, kad rekomenduojamas aukštis tarp elektrinįs kaitlentės ir gartraukio - 70 cm, tarp dujinės kaitlentės ir gartraukio - 80 cm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 20 vasario 2015 - 09:53
QUOTE(Juodai @ 2015 02 20, 08:30)
Ania? g.gif ... O man nepasirodė ji tokia prasta, kaip rašot unsure.gif ... Kaip tik visai dailiai pasirodė ta kolekcija gyvai pamačius.

Zinokit kokybe tai ju tikrai prasta nusivilsit, as pasistaciau vonioje tik dar didesne, platesne, vienas stalcius dvigubas, tai va su juo ir problema, atidarai stalciu iki galo, tai jau atrodo kad islusvisas stalcius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 02 19, 21:21)
spalva grazi, bet jau kokybe  ax.gif .

Jau kokius 9 metus turiu Ikejos komoda, berods, sia Hemnes, tik nedazyta, naturalios spalvos, zinokit, bent jau manosios tai labai normali kokybe (pirkta Prancuzijoje), po siai dienai - jokio gedimo, labai patogus, lengvai atsidarinejantys stalciai, nieks neiskrito, nesugedo.
Atsakyti