Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš tik visokias kepuraites priedurnes nešioju, nors skrybeles irgi visokias esu išmėginus... su snapeliu tų vadinamų beisbolkių nenešioju, ibo baisiai jos ant manęs. Nešioju tas gavrošo kepuraites ir dar beretes... megztas vadinamas gandonkes tik šunį vedant, sakyčiau ir ne ah su jom aš. Dar skrybeles plačiabryles nuo saulės nešioju, ai bet baisiai jos ant manęs kaip ir daugelis kt. galvos apdangalų, ale patogu (mano favoritė safari tipo skrybėlė, nieko nėr geriau darže besikapstant, kai bijai snukį nusvilt, nebent kaubojiška, bet vat neturiu tokios). Dar yra vyriško tipo paprastos trumpu bryliu skrybėles, tos patogios šiaip, gaila bet irgi netinka man. esu ir katiliukus mėginus - patogu, bet dauguma bobiškos, ir taip pat netinka, gaunas nesamonė nešiot kas nepatinka ir dar netinka... pasisakiau kiek ne į temą g.gif

čia kaip kuris storėja, ir kokie ūgiai
Tai pagal ūgį mumi tik į Soft Dramatikus, Dramatikus ir Flamboyant Naturalus... kadangi labiausiai mano snukis nuo svorio darosi putlus ir storas... vadinas aš FN... nu nu... nieko nebesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 22:10)
Paskui skaitau skaitau ir suvokiu, kad aš būtent taip ir rengiuosi.

Nors ne, nesirengiu biggrin.gif Ir bijau, kad nelabai rengsiuos. Detalių aš tikrai rūbuose nemėgstu, raukiniukų ir drapiruočių negaliu pakęst, raštai irgi mane ne itin žavi. Bet tas jų stilius baisiai nepritaikytas gyvenimui - su tokiais batais aš nulūšiu koją, į tokį rankinuką niekas netelpa, o sijonų aš šiaip nenešiojau ir nenešiosiu, kas aš jums, škotas? biggrin.gif

Jis išvis nieko apie džinsus neparašė, ogi nuo jų derėjo pradėti!

Na nelabai iš manęs kokia dama, nelabai biggrin.gif
Bet būsiu. Iškart po savo aštuoniasdešimtmečio ir pradėsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 02 26, 00:02)
čia kaip kuris storėja, ir kokie ūgiai
Tai pagal ūgį mumi tik į Soft Dramatikus, Dramatikus ir Flamboyant Naturalus... kadangi labiausiai mano snukis nuo svorio darosi putlus ir storas... vadinas aš FN... nu nu... nieko nebesuprantu


Tada man į Dramatikus. Nors aprašymo neatitinku, aš storėju visur vienodai. Nėr taip, kad šikna augtų, o papai ant vietos. Jei jau storėja, tai net blauzda storėja.

Tik ūgis netinka biggrin.gif

Blin, kaip rast, kas apie juos rašoma? Nieko tam tinklapy nesugebu rasti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 26, 00:12)
Blin, kaip rast, kas apie juos rašoma? Nieko tam tinklapy nesugebu rasti sad.gif

baisiai neina rast nieko...
kažin ar norėsi likt dramoje, jie irgi nieko patogaus neturi, sakau varyk į naturalus, ten bent batai patogūs biggrin.gif :
dramatic 1 dalis
dramatic 2 dalis
dramatic 3 dalis

Šiaip man makalynė visiška... aš nematau savęs nei vienam iš tipų.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 26, 09:26)
baisiai neina rast nieko...
kažin ar norėsi likt dramoje, jie irgi nieko patogaus neturi, sakau varyk į naturalus, ten bent batai patogūs biggrin.gif :
dramatic 1 dalis
dramatic 2 dalis
dramatic 3 dalis

Šiaip man makalynė visiška... aš nematau savęs nei vienam iš tipų.


Viešpatie, o kaip tuos rasti?
Aš ir netinku į tuos dramatikus. Vienintelis požymis - ūgis. Gysloti, kampuoti, siaurais klubais - tai čia mano antipodas doh.gif Aš ne tokia, aš visiškas moteriškas smėlialaikrodys, siauri nuolaidūs pečiai (kaip tik dėl jų manęs kažkada neėmė į manekenes!), papai, šikna, labai ryški talija - jei perku platėjantį sijoną, kuris laikosi ant liemens, tai jis bus dviem dydžiais mažesnis, negu kelnės, o kelnes visada nešu pas siuvėją siaurinti liemenį smile.gif Celiulitas biggrin.gif Storėju tolygiai, plonėju irgi. Tik kad ūgis didelis!
Jei būčiau diedas, būčiau baisiai prastas negražus diedas lotuliukas.gif

Iš esmės aš esu peraugęs klasikas. Mėgstantis patogius batus biggrin.gif

Kur tie natūralai? Gal man tiks, aš juk ne lesbietė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 vasario 2015 - 10:01
Aš per google ieškau lotuliukas.gif įvedu красота вдохновленная природой ir tarkim natural...
Dėl smėlių... va Sofia Loren - Soft dramatic, visiškas smėlis. Reiktų atkreipt dėmesį kokios lieknos jos rankos ir kojos, ilgi pirštai... dar pas juos talija taip pyš ir iškart į klubus nueina, nu ir pečiai palygint gležni. Toliau eitų irgi smėlis, tik mažutis - teatric romantik, jų kaulai visai smulkūs. Pabaigai romantikas...

Va naturalai:
flamboyant natural (su didžiausia dramos įtaka, ir aukščiausi, ilgiausiom kojom, žo dauguma manekenių ten reik kišt)
tiesiog natural
Soft natural (su romantiko įtaka)

Atsakyti
Anne Bancroft nutipizuota kaip Soft Dramatic paties Kibbes šyš ką suprantu lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinai ką? Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių biggrin.gif Juolab kad jis pats pasakė, kad gryno tipo išvis nebūna!
Atsakyti
žiū mažiukė Teatrinė Romantikė Kibbe nustatė biggrin.gif : Charlize Theron...
Papildyta:
Čia Soft Dramatic pagal Kibbe TSp spalvos, visai ne ryškios, ir manau puikiai kasdienai nenorint vaikščiot kaip papugėliai.
user posted image
Atsakyti
hi.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 02 25, 13:24)
aš savo mb kiek "nustatinėju" tai arba dark autumn arba dark winter, greičiausiai dark winter, o akys žalios, stiprioj dienos šviesoj net į katino geltonas neša truputį smile.gif ...
Tai va ar gali būt toks winteris žaliom katino akim g.gif gali gal


gali gali. Aš DW spalvas sėkmingai nešioju, aišku abejonės dėl DA užplūsta, bet jau pamėgau šaltesnes spalvas.
akis žalia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pear: 27 vasario 2015 - 14:43
QUOTE(pear @ 2015 02 27, 14:42)
hi.gif
gali gali. Aš DW spalvas sėkmingai nešioju, aišku abejonės dėl DA užplūsta, bet jau pamėgau šaltesnes spalvas.
akis žalia


Vat ir nežinia, ar gali... Aš tavo atveju, kiek pamenu, niekada nesiūliau žiemos - tik būtent savo trokštamiausią gražųjį DA. Akys su rudais taškeliais - ne šiaip žalios. Tikrai ne žiema. Su žiemos įtaka, ruduo - taip. Tiesiog pablyškusi, dėl to švaresnė už eilinius rudenis. Bet ruduo su švaraus tipo įtaka ir yra gana švarus.
Atsakyti
O aš jau nepamenu, kas yra pear, tik pamenu, kad kažkuris iš darkų smile.gif Tamsioji, škia, žmonijos pusė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Spalvos DA ir DW panasios , vistiek atspalviu subtilybiu pardese ner. Destet cia man, kad jei oda salta, akis dzin, kad silta biggrin.gif oda jo,kazkokia pazaliavus, tik beda, kad su amzium jau kraujagyales islinde, vistiek be krempudros nei zingsnio. As nesiskundziu, ne. Tamsioji, kaip Noa sako, puse. Ir man patinka.
Atsakyti