Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Kas liečia tilaką (jetau net nežinojau kaip vadinas biggrin.gif ) gi įpaišė paskutinę minutę jau tūso metu. O ir pasirėdžiau gi tik dėl to, kad vaizdo kitiems fotografams nepagadinčiau kai vestuvių ceremoniją fotkinau. Dėl to ir parėdė jau atlikusiu nuo kitų gražuolių sariu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 02 25, 13:54)
****Man čia panašu į asmenybės susdvejinimą blink.gif  Jaučiu, gali reikt daktarų pagelbos biggrin.gif

Asmenybės susidvejinimas yra normalu irnesakyk.gif Užtai gi liaudis ir sako - pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi, kad gali rūbas ir protas neatitikt biggrin.gif
Atsakyti
Sakau labai labai su sariu Inc nepikta, tokia miela, nors prie dūšios dėk biggrin.gif

Man akys ale gintaro rudai geltonai žalsvos gal labiau BW atrodo, bet reik į odos reakciją žiūrėt...

Aš taip tik pliurpiu apie Kibbe, pati nieko nesuprantu.
... suprantu kad drama be jokių ten lenktumų (apie veidus tai išvis tyliu, kaip žuvis), ten jai liaška ir storėja, tai taip dramblavotai, per visą ilgį, nėr ten tų suplonėjimų prie riešų... kampai kažkokie smailūs turi būt... tai kai kaulėta... o jai ne kaulėta kaip tada? paskui pečiai statūs, galūnės ilgos... psio toliau nieko nebesuprantu.
Romantika - dramos priešingybė, visos linijos lenktas, jai jau storėja, tai ties keliais nelabai, bet per storiausią vietą iš esmės, pečiai kaip bonkės, plius užapvalintai į ranką nueina (va kai tenka per didelius pirkt švarkelius, ir petukus dėt, antraip rankos telepa), galūnės trumpos... kiek pamenu pirštukai bei pėdos ir delnai taip pat trumpi.
Toliau viso šito reikalo deriniai... tarkim eina drama, kiek lenktesnėm linijom - minkšta drama (soft dramatic), dar lenktesnės - teatrinė romantika ir baigiam visai lenktom - romantika.
Paskui naturalai - kaip suprast ant dramos kaulų? romantiko lenktumas?, tipo kampai yra, bet po minkštumu. Bent pavyzdys toks neblogas - Sandra Bulok, tokia neprasta kumelaitė, su neblogai išvystytu raumenynu, pakankamai ilgom kojom, kad galėtų greit nušoliuot, bet tuo pačiu - pakankamai moteriška. Beja kiek žiūrinėjau aukščiausios visgi pasitaikė natūralės su dramos įtaka: Claudia Schiffer,Cindy Crawford, Julia Roberts, Cameron Diaz...
Gaminai (gamine - mergina, meilutė) - ant romantikų kaulų drama užtemta? Sakyčiau smulkios moterytės, turėtų gautis, bet... va tos spalvingos meilutės ( Flamboyant Gamine) tokios savotiškos... "undercurrent of Dramatic, dominant yang body, yin bones/size?..
Na klasikai viskas ten aišku - visiška pusiausvyra, aukštos, bet ne per aukštos, galūnės irgi atitinka aukso pjūvį, viskas ovalu, bet ne apvalu (kaip romantikų), kampų - nerasta.

Didžiausios problemos prasideda,kai figūra nėra pusiausvyra, ta prasme arba kriaušė, arba V... ot ir ką tada? žiūriu aš va į šitą paveikslėlį... na mano pečiai romantiko, 100%, ale ūgis tai ne... plius kojos mano ilgos (kaulai tipo dramos), o pėdos bei plaštakos - labai trumpos (vėl romantiko), be to ir apvalumai ne itin ryškiai išreikšti - koja labiau drambliaus, nei barokinis turėklas... todėl man tarkim siūlomi romantiški bateliai ant mano "kojelės" atrodo nelabai kaip... raumenų - nėr (vėl romantika) pas mane arba neina įžiūrėt, kaip ir kaulų. Net kai svėriau (176 cm ūgis) 49 kg nei ten kaulėta buvau, nei raumeninga, tokia visa minkštutė sakyčiau. Tai kaubojiška apranga irgi nelabai (na jai įtart pagal kaulus naturalą, nes naturalam pats tas, kaip ir visi oversaiziniai tysiniai megztiniai, kurie man irgi visai pro šona). O klasikas negaliu būt dėl to, kad ... kažkokia ne tokia tobula. Va testas išmetė man TR, bandau suprast ar tikrai aš tokia graži, kaip Dita biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu pasidarė, iš esmės bright nuo dark winter paletė ne taip daug skirias, dark kiek daugiau tamsesnių spalvų ir tiek, šalia sudėjus panašu labai. Kokia būtų skiriamoji spalva įdomu g.gif
Ar jeigu vyras tai palikt kur bile tamsiau, nes tokių vistiek daugiau turės biggrin.gif Šiaip mėgsta ryškesnes spalvas (kaip vyrų paletės ribose), rožinių marškinių nesibaido ir pan, o jo brolis labai labai panašaus spalvingumo tai išvis gali žiogo žalia iki panagių apsirengt ir varyt ramiu veidu, čia jau charakterio savybė ne tipo spalvinio smile.gif

akys nėra lėliškai žalios ne smile.gif Ir gal nėra tiek kontrastingas kaip bright winter, kaip moterį bright įsivaizduočiau - gan šviesi oda, juodi antakiai, raudonos lūpos g.gif

user posted imageuser posted image



Papildyta:
Su odos reakcija yra taip, kad bet ką ryškaus apsirengęs neatrodys blogai, ar tai būtų šilta ryški garstyčių ar rožinė. Sunku sugadint ryškų žmogų. Iš ilgalaikių stebėjimų tik matau kad šiltos ir murzinokos yra prasčiau, žmogus silpniau šviečia biggrin.gif Todėl ir manau, kad dark winter, nes pirmiausia galvojau dark autumn, nes nu kaip galėtų šaltas tipas su garstyčiom normaliai atrodyt, aš tai lavonas su tokia spalva.
Atsakyti
Tai būna ir ne balta oda bright, va Lolita Milyavskaya.
A kuo skiriasi g.gif gal kad BW gali BSp spalvas kartais pasiskolint? O DW - DA? nes taip paletėje kažkokių konkretesnių spalvų nematau ir aš.
Atsakyti
žiemų žalios
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 25, 15:45)
žiūriu aš va į šitą paveikslėlį...

O tai negali įdėt, kur matosi, ką tos raidės reiškia? biggrin.gif Nes pažiūrėjus į raides, tai aš išvis nieko nesuprantu biggrin.gif
O prie ko buvau priskirta, išvis užmiršau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 16:51)
O tai negali įdėt, kur matosi, ką tos raidės reiškia? biggrin.gif Nes pažiūrėjus į raides, tai aš išvis nieko nesuprantu biggrin.gif
O prie ko buvau priskirta, išvis užmiršau blush2.gif

Nėr, aš pati kartais susimakaluoju.
Paaiškinu:
D - dramatikas
N - naturalas
C - klasikas (nes classic)
G - gaminas
R - romantikas

Aš tave į klasikus padėjau, nes minėjai kad pas tave viskas ovalas, nustatė kažkas kažkada, ne pagal Kibbe, bet koks skirtumas... nu o klasiko linija yra ovalas - mol ištemtas kaip dramatikas, bet be jokių kampų, kaip romantikas, tobula pusiausvyra tarp jin ir jan. Kaip suprantu pati mielai pabūtum naturalu, ale minėjai kad pečiai nuožulnūs... vat ir neišeis liezuvis.gif .
Atsakyti
Aš iš to paveiksliuko irgi manau, kad esu C - geriausiai atitinka. Nors iš tų nupaišytų bobų man visos negražios... Šleivos biggrin.gif

Gerai nustatei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 vasario 2015 - 16:08
Laba diena, vis bandau nusistatyt savo tipą, man nieko nesigauna, galvojau, kad gal SoftSummer, bet kažkas vis viena ne taip, bandžiau iš čia esančių pradžioj nuorodų pagal spalvų eliminavimą kažką nusistatyt, bet kad ten klausimai tokie: man rods aš su visom spalvom, nuo baltos iki bet kokios atrodau arba baisiai arba "niekaip". Išskyrus juodą, nes su ja gerai jaučiuosi, pofig kaip atrodau. O yra pas mumi kokie profesionalai, kurie tuo būtent užsiima? g.gif

A, ir dar, ar gali spalvos tipas keistis nuo sezono priklausomai (pvz. kai kažkiek ėdegi arba plaukai išdega) ar vis viena lieki tuo pačiu tipu, tik sezoniškai suvargęs (pavasarį) arba pailsėjęs (vasara)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 25 vasario 2015 - 16:39
QUOTE(bytte @ 2015 02 25, 15:41)


nu žiūriu šitie vyrai na tokie akivaizdžiai šalti, šaltos odos labai, maniškis panašus, bet nėra akivaizdžiai šaltas, jis iš pirmo žvilgsnio neutralus toks. Tokio šaltumo gal viduržiemį prie -15 pusvalandį palaikytas gal ir pasidarytų nes natūraliai pamėltų g.gif

Žalio neturi nieko, reiks kada atvilkt pasimatuot, bet iš šitų žalių neatskirčiau kuri kurios žiemos, kaip ir su mėlynom - neakivaizdu.

Toji Lolita skaisti tokia iškart, o vyrų gi ir taip oda tamsesnė duslesnė, rask dar vyrą ant kurio galėtum pasakyt - skaisti oda, nebent prieš brendimo spuogus dar.

aaa pagūglinau Lolitą, pažėkit kokie skaistalai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Lolita (o gal (ir) jos stilistai)apskritai labai toli nuo tinkamo stiliaus pajautos.
Atsakyti