Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 02 24, 19:42)
Vat man ant Inc tas matosi. Tos darko spalvos jai gerai, jinai atrodo gražiai, bet atrodo didžiai rūsti, tai gal kiek vyresnė biggrin.gif


Tai gal ji ir yra rūsti? O kokia ji atrodo su soft spalvomis? Tiesą sakant, aš ir toliau abejoju ir dėl savo vyriškio, jis taip pat iš tų žaliaakių "dark'ų", kas, teoriškai, nelabai įmanoma. Viena aišku, kad warm nebus. O ta tamsi oda - tamsūs plaukai - šviesios (tokio, kaip oda, tamsumo) akys gal gali reikšti bendrą didelį murzinumą, patį mažiausią kontrastą, tegul ir tamsų? Bet bėda, kad su soft spalvomis jis atrodo dar murzinesnis, kaip nesiprausęs, nesiskutęs ir kelias paras kažkur prasivalkiojęs. O su kokia tamsiai raudona - švarus ir tvarkingas. Tai ir suprask, kaip čia yra.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 24, 21:38)
Tai gal ji ir yra rūsti? O kokia ji atrodo su soft spalvomis? Tiesą sakant, aš ir toliau abejoju ir dėl savo vyriškio, jis taip pat iš tų žaliaakių "dark'ų", kas, teoriškai, nelabai įmanoma. Viena aišku, kad warm nebus. O ta tamsi oda - tamsūs plaukai - šviesios (tokio, kaip oda, tamsumo) akys gal gali reikšti bendrą didelį murzinumą, patį mažiausią kontrastą, tegul ir tamsų? Bet bėda, kad su soft spalvomis jis atrodo dar murzinesnis, kaip nesiprausęs, nesiskutęs ir kelias paras kažkur prasivalkiojęs. O su kokia tamsiai raudona - švarus ir tvarkingas. Tai ir suprask, kaip čia yra.


biggrin.gif Inc, ar tu natūroj rūsti?
Špygą ji tau rūsti biggrin.gif
Nu ne rūsti, bet jau tokia, prie kurios nepasikeiksi biggrin.gif Tipo, direktoriaus pavaduotoja ugdymo reikalams ar kažką biggrin.gif Prie visiškai dark spalvų iškart atsiranda noras kreiptis "Jūs" biggrin.gif

O kodėl negali būti žaliaakis darkas? Tai kaip tik gali, o kokiom akim jam būti, jei ruduo? Žalios, visokios žaliai rudos, rudai žalios, kad tik šiltos - va mėlynos tai tikriausiai jau negali būti pas darkus, net pas žiemą nelabai gali. Kas kada regėjo mėlynakį darką? Nėr tokių. Tu pati matei?
Jei jau nori abejot, tai tu verčiau abejok, ar jis ruduo, ar žiema, nes su jo akim gali ir žiema būt...

Man žinok tie kontrastai neaišku, nesu tikra, ar jie labai visiems tipams svarbūs. Nes jei galvot apie kontrastus, tada išeis, kad visi alei vienas negrai yra darkai, kaip juos ten skirsto į kitokius, man iki šiol įdomu biggrin.gif Va braitams, žiemai ir pavasariui, tai taip, kontrastas labai svarbi charakteristika, laitas - irgi, tiksliau, kontrasto nebuvimas. Ir tai dar - šviesumas svarbiau, tas kontrastas dar šioks toks galimas... O kitiems kažkaip tas kontrastas išvis nėr esminis dalykas, labai ten kas sužiūrės, koks kontrastas kokių ten warmų?

Bet jei žmogus tamsus ir šiltas, tai kas jis dar bus, jei ne dark autumn. Būtų jis tamsus ir mėlynom akim, tada dar galėtum žmogus galvot, gal jis šaltas ir žiema, arba gal jis šiltas ir yra koks softas... Arba aplamai bright spring biggrin.gif Bet kai tavo atveju, tai man čia viskas atrodo aišku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 vasario 2015 - 08:46
Žaliaakis darkas - Sofi Loren, labai gražus... bet pas ją visgi tokios su rudumu akys. Bet manau pasiknisus galim ir kitokių rast biggrin.gif . Bet vat variantas labiau link žiemos tempia, nei vasaros, nors senatvėj savo kontrastą sumažinus, bei pasišiltinus.
Vat iš esmės DA spalvos tiesiog tamsios, o tos iš daug pavadinimų ir tamsios - softų. Labai bloga SA paletė, arba spalvos blogai persidavusios, nes nu... IMHO niekam tos pižaminės spalvos netinka. Plius reiktų nepamiršt, kad SA artimas LSp, ir negali toks visai nuskalbtas būt. Mano galva, labai sunku perteikti kompe tas glamūrines pilkai rusvai alyvines spalvas. Plius visi labai nori tų tamsių... Visgi testint matyt reik su ryškiom DA ar SA, kad ir su ta ryškia raudona. Plius DA mano akimis juoda labai negadina, na pasikabinai masyvius auksinius papuošalus ir jau gali varyt minimaliai pasidažęs, o va SA jau su juoda nupilkėja, žo visos spalvos dingsta. Dėl to rūstumo irgi sutinku, DA atrodo kaip tik tokie žibantys, sakyčiau seksy, kai tuo tarpu SA vos ne sena netekėjus mokyklos direktorė, su kuria net nebandyk diskutuot.
DA spalvos (iš osinkos):
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
DA medžiagos: velvetas, barhatas, tvidas, zamša
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 09:36)
biggrin.gif Inc, ar tu natūroj rūsti?
Špygą ji tau rūsti biggrin.gif
Nu ne rūsti, bet jau tokia, prie kurios nepasikeiksi biggrin.gif Tipo, direktoriaus pavaduotoja ugdymo reikalams ar kažką biggrin.gif Prie visiškai dark spalvų iškart atsiranda noras kreiptis "Jūs" biggrin.gif


Gal ji tokia rūsti nes per pilkas spalvas naudoja?
Man labai patiko inc foto su sariu... galim čia inkelt blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 25, 09:43)
Žaliaakis darkas - Sofi Loren, labai gražus... bet pas ją visgi tokios su rudumu akys. Bet manau pasiknisus galim ir kitokių rast biggrin.gif . Bet vat variantas labiau link žiemos tempia, nei vasaros, nors senatvėj savo kontrastą sumažinus, bei pasišiltinus.
Vat iš esmės DA spalvos tiesiog tamsios, o tos iš daug pavadinimų ir tamsios - softų. Labai bloga SA paletė, arba spalvos blogai persidavusios, nes nu... IMHO niekam tos pižaminės spalvos netinka. Plius reiktų nepamiršt, kad SA artimas LSp, ir negali toks visai nuskalbtas būt. Mano galva, labai sunku perteikti kompe tas glamūrines pilkai rusvai alyvines spalvas. Plius visi labai nori tų tamsių... Visgi testint matyt reik su ryškiom DA ar SA, kad ir su ta ryškia raudona. Plius DA mano akimis juoda labai negadina, na pasikabinai masyvius auksinius papuošalus ir jau gali varyt minimaliai pasidažęs, o va SA jau su juoda nupilkėja, žo visos spalvos dingsta. Dėl to rūstumo irgi sutinku, DA atrodo kaip tik tokie žibantys, sakyčiau seksy, kai tuo tarpu SA vos ne sena netekėjus mokyklos direktorė, su kuria net nebandyk diskutuot.
DA spalvos (iš osinkos):


DA medžiagos: velvetas, barhatas, tvidas, zamša




Kokios grazioso spalvos!!!
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 25, 10:43)
Gal ji tokia rūsti nes per pilkas spalvas naudoja?
Man labai patiko inc foto su sariu... galim čia inkelt blush2.gif ?

O gal šiaip rūsti, kad nesišypso? biggrin.gif
Man kažkaip jos rūstumas įsiminė žalia - raudona deriniuose, o tie tikrai nepilki. Bet negali sakyt, kad būtų negražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 12:03)
O gal šiaip rūsti, kad nesišypso? biggrin.gif
Man kažkaip jos rūstumas įsiminė žalia - raudona deriniuose, o tie tikrai nepilki. Bet negali sakyt, kad būtų negražu smile.gif

Kad man ji nelabai atrodo rūsti... gal ji kokia drama pagal kibbe ir jai reik būt dramatiškai, kad neatrodytų rūsti?
Vienus žalia/raudona derinius prisimenu, kurie buvo su tokiu "kampu" , kuris spalviniuose deriniuose neatitinka tų teorijų, ir yra tik leistinas, bet nelabai skambus. Gali būt dėl to... DA pipirinę raudoną (mačiau inc osinkoi su tokia, gražiai jai) reiktų derint su ta vasabi žalia.
Atsakyti
apie mane bazarai vyksta, ane? lotuliukas.gif

kas liečia raudoną, tai aš ją mėgstu, o lyg ir tinka
metu kelias user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o kas liečia sarį, tai kad jūs žinotumėt kokia aš "plika" jaučiausi su tokios spalvos rūbu. Toj foto dar nieko, bet kitose nepasakyčiau,. kad man labai jau patiko vaizdelis
user posted image
Atsakyti
aš savo mb kiek "nustatinėju" tai arba dark autumn arba dark winter, greičiausiai dark winter, o akys žalios, stiprioj dienos šviesoj net į katino geltonas neša truputį smile.gif vaikystėj tamsiaakis rudaakis buvęs. Kontrastą žiūrint juodai baltose foto, tai tarpe vidutinio - didelio kantrasto.

Kad ne dark autumn sprendžiu nes neypačiai tos kairėje esančios neaiškios šiltos spalvos, jam tinka aiškesnės ir tamsios. Apsirengs kokią čigonišką raudoną ir gražuolis biggrin.gif Violetinė iš winter paletės jam geresnė negu rudens, mėlyną taipogi ir pats mėgsta žiemišką. Juoda tinka, juoda su balta irgi tinka, nors geriau gal balta derinyje su kita tamsia spalva, bet čia šiaip gal skonio reikalas, kad neatrodyt kaip padavėjui biggrin.gif
Tai va ar gali būt toks winteris žaliom katino akim g.gif gali gal

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 25 vasario 2015 - 12:29
čia būtų soft autumn derinukai, manau

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 25, 13:05)
Kad man ji nelabai atrodo rūsti... gal ji kokia drama pagal kibbe ir jai reik būt dramatiškai, kad neatrodytų rūsti?
Vienus žalia/raudona derinius prisimenu, kurie buvo su tokiu "kampu" , kuris spalviniuose deriniuose neatitinka tų teorijų, ir yra tik leistinas, bet nelabai skambus. Gali būt dėl to... DA pipirinę raudoną (mačiau inc osinkoi su tokia, gražiai jai) reiktų derint su ta vasabi žalia.

O kaip yra drama pagal kibbe? Kur aplamai apie tą kibbe paskaityt, nes tada kažkaip kalbą pradėjom, bet nepasakyčiau, kad daug supratau? biggrin.gif

O man Inc su sariu atrodo gražiausiai ir nerūsčiausiai, kiek esu mačius smile.gif

Bet aišku, tas asmeninis patikimas - toks dalykas. Aš va irgi geriausiai jaučiuosi su juoda, ir tu nors ką. O laitai su juoda tampa... Tokie kažkokie perdėm dvasingi, na kur jau nesveikai, kur gatvėj baisu kreiptis - gal koks gotas narkomanas biggrin.gif Tokie iš paauglystės neišaugę, kietais mistikais pasirodyt bemėginą lotuliukas.gif O kokia žiema su juodu atrodo kuo normaliausiai, normali moteriškė, miela biggrin.gif

O užtat laitai natūraliai atrodo su bonbonkinėm spalvom, su kuriom visi kiti atrodo peraugę kūdikiai biggrin.gif

O su netinkančiom rudenių spalvom visi kiti atrodo rūstūs, nesukalbami, senmergiai ir valgantys tik ekologišką maistą, ir už produktų, neteisingų ajurvediškai, vartojimą gatavi nukąsti galvą artimui savo, jokių vėlavimų į pamokas negali būti biggrin.gif

O su netinkančiom vasarų spalvo visi kiti atrodo kaip pašluostės biggrin.gif

O su netinkančiom žiemos spalvom - ir pavasarių - visi kiti atrodo vulgariai, kaip mergos iš kokio papiginio provincijos baro biggrin.gif


Žo, o aš viduj jaučiuosi komfortiškiausiai arba kaip pašluostė, arba kaip sena ragana gotė, reiktų kažką daryt lotuliukas.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 02 25, 13:24)
Tai va ar gali būt toks winteris žaliom katino akim g.gif gali gal

Gali. Tik jis bus būtent darkwinteris. Man atrodo, žaliom akim dar braitwinteris gali būti, bet jau tokiom ne į rudumą, o lėliškai žaliom smile.gif
Papildyta:


Aha, soft autum - nerūsčiai biggrin.gif Bet irgi gražu.
Atsakyti
Taip taip, dar bright winter gali būt. Aš net su viena sese niekiap neišsiaiškinu ar ji bright winter ar jau bright springt, nes stipriai žalios(su geltona maišytos)
O yra dar viena sesė kuri žiema. Akys labai nedaug skiriasi nuo mano pilkai žalios, bet oda jos šalta. Pas mus šiaip visos šeimos moterys pilkai žaliom akim, bet visos po visus sezonus išsimėtę su tokiom akim, o skiriasi tik niuansais tie atspalviai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 12:39)
*O kaip yra drama pagal kibbe? Kur aplamai apie tą kibbe paskaityt, nes tada kažkaip kalbą pradėjom, bet nepasakyčiau, kad daug supratau? biggrin.gif

**O man Inc su sariu atrodo gražiausiai ir nerūsčiausiai, kiek esu mačius smile.gif


***O su netinkančiom rudenių spalvom visi kiti atrodo rūstūs, nesukalbami, senmergiai ir valgantys tik ekologišką maistą, ir už produktų, neteisingų ajurvediškai, vartojimą gatavi nukąsti galvą artimui savo, jokių vėlavimų į pamokas negali būti biggrin.gif

****Žo, o aš viduj jaučiuosi komfortiškiausiai arba kaip pašluostė, arba kaip sena ragana gotė, reiktų kažką daryt lotuliukas.gif



*Pagal Kibbe aš gavausi soft classic, Inc, nebandei spręstis? Man kažkaip tu panaši į mane esi savo stiliumi, tik kad pas tave daugiau aksesOarų ir drąsos dar biškįįį smile.gif

** Man Inc su sariu tokia mergaičiukė visiška, jaunina ją tokios spalvos šviesesnės. Bet tilaka tai ne vietoj įpaišyta ir per didelė kažkokia, ne standartas, žodžiu.

***Nu gryn kokia senmergė lietuvių kalbos mokytoja biggrin.gif

****Man čia panašu į asmenybės susdvejinimą blink.gif Jaučiu, gali reikt daktarų pagelbos biggrin.gif
Atsakyti