Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 02 22, 02:16)
Aš dėl ryžumo, ne šiltumo/šaltumo. IMHO kontūravimui negali būt poryžis, nes turi būt ne tik tamsus, bet ir be ryžo, ibo tempia ryža į pirmą planą.
O va kaip bronzeris tai gal ir tinkamas būtų... mano strazdanų spalvą primena. Nors šviežus įdegis pas mane rausvesnis.

Šiaip visad įsivaizdavau kad ta mama kažkur šlapio molio spalvos, todėl taip jamama konturavimui?

Nu jinai iš visų išvardintų į šlapią molį panašiausia...

O ryžumas, tavo galva, yra kas? Mano suvokimu, ryžumas yra oranžinė, tojest, raudona/geltona. Vat raudonos joje neįžiūriu. Truputukas pilkumo...

Aš specialiai tuos guerlain bronzerius šalia padėjau, nes kitaip nesimato, kad jis mažiausiai ryžas. Guerlain bronzeriai, kaip suvokiu, yra bronzerių klasika, jei jau sakai - bronzeris, tai įsivaizduoji vat tokias spalvas. Tai jie tikrai tokie ryžavoti...

QUOTE(inc @ 2015 02 22, 11:28)
*Nustatė ji mat  lotuliukas.gif ir kaip ? buvai mane gal kur susitikus ? biggrin.gif O jei rimtai, tai aš iš soft galiu naudot tamsiausias spalvas. Mant tik netinka derint taip kaip jiems siūloma. Jei apsirengčiau niuansais kaip dauguma soft pasipuošia, tai greit prašytum persirengt. Pas mane mat kontrastas kiek didesnis  smile.gif

**Mane, tai bais nustebino harmony ant rankos. Jį gi Krygina siūlė kaip visoms tinkantį, ne?

*Žinok, kai aš buvau neįsigilinus į tuos rudenius, tai kaip sakei, taip ir tiko. O dabar gi žiūriu žiūriu, kad tu niekaip netrauki iki to darko, nu niekaip biggrin.gif Čia būtent ta pati klasikinė situacija, kai žmogus pats sau atrodo labai kontrastingas, bet palyginti su kitais, toks nėra smile.gif Ne, aš suprantu, kad darko spalvos gražesnės ir patys deriniai gaunasi gražesni, ir tau jie labiau patinka, ir nėra taip jau tragiškai, nes vis viena giminingas tipas.
Bet tu softas biggrin.gif

**Aha. Man jis toks šiltokas realiai, nežinau, ar labai šaltam tipui tiktų. O gal ant jo kitaip atrodytų... Šiaip gana gerai guli, šiaip naudoti paprastas, aš naudoju ir nieko... Kita vertus, gal man atrodo, kad nieko biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

Va dar harmony ir bahama mama:
http://elenucciamake...conosciute.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 vasario 2015 - 12:19
QUOTE(inc @ 2015 02 21, 14:35)
Vargstat vis nusistatinėdamos, ane?  biggrin.gif

Aš tai šiandien pamačiau ir susvaigau kaip noriu naujų va tokių skrybėlių  tongue.gif [


Pagaliau INC atsirado, jeeeee! smile.gif Man tos skrybėlės nelabai, bet spalvos tai tiktų, o dar ir kailiniai, noriu ir aš smile.gif

Į bronzerių temą- nu nieko apie juos nesuprantu, turiu vienus persikinius skaistalus (turbūt skaistalus), pirkau Kosmadoj, Bourjois atrodo, seniai besimaliavojau... g.gif ir juos naudoju, kai noriu paryškinti ant nupudruoto veido skruostikaulius, jais ir kaktos bei apatinio žandikaulio kampus biškiuką paapvalinu, kad veidas ovalesnis būtų, o ne kvadratinis... Su šešėliais irgi tragedija, pardėj sunku išsirinkti, o ir dažytis dabar nėra nei noro, nei laiko, o dar vakare nusivalyti, nu šakės su šakutėm biggrin.gif Žodžiu, puošiuosi tinkamų spalvų rūbais. Rinkausi internete pirkti, tai nu siaubas kažkoks, near tinkamų spalvų arba visos abejones kelia, išskyrus JUODĄ, žinoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 22 vasario 2015 - 21:40
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 13:17)
Va dar harmony ir bahama mama:
http://elenucciamake...conosciute.html

Grįžtant prie MAC harmony
https://img-fotki.ya...55e09c_orig.png
Dvi visiškai skirtingos spalvos... Ar taip gali būt dėl apšvietimo ar odos?
Atsakyti
Man ta po kairei realesnė atrodo. MAC harmony turi daugiau raudonos, o mažiau ar beveik neturi geltonos, ji tokia daugiau link kakavinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 vasario 2015 - 22:03
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 23:02)
Man ta po kairei realesnė atrodo. MAC harmony turi daugiau raudonos, o mažiau ar beveik neturi geltonos, ji tokia daugiau link kakavinės.

Tada Douglas matyt velniai žino kuo prekiauja... Ant odos gavosi būtent ryža.
Atsakyti
Nu čia dabar?

Kita vertus, gal kai nepalygini... Arba čia foto reikalas. Gal foto kažkiek nušiltinta, dėl to ir tavo žiema suabejojom.

Aš va gavau The balm Bahama mama ir dar jų antakių šešėlius. Atsidariau ir žvengt pradėjau - dvi vienodos spalvos biggrin.gif O dar namie naked visa paletė, ir paskiras kažkoks panašus Urban decay šešėlis, ir guerlain bronzeriai, ir guerlain kažkokie nudiniai šešeėliai, *****, galvoju, ot boba prisipirko, galėsiu kambarį nudiškai dažyt biggrin.gif

Parsinešu namie, pasižiūriu ryte prie normalaus apšvietimo - ogi jie visai skirtingi! Antakių su pilkumu, bronzeriai va kaip skiriasi, kokios pretenzijos, viskas tvarkoj biggrin.gif

Bet va žiūrint vieną tai gali pečiais pagūžčiot, namie tokie penki stovi, kam jis man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 23:11)
Nu čia dabar?

Kita vertus, gal kai nepalygini... Arba čia foto reikalas. Gal foto kažkiek nušiltinta, dėl to ir tavo žiema suabejojom.

Savo monitoriuje aš matau tą patį, ką mačiau ant rankos - terakotą (antra foto). O pirmoje foto matau kažką pilkšvai rausvo, t.y. visai nepanašu į tą terakotą, kurią aš matavausi.
Mano žiema pagal odos reakciją šalta. Nors pagal odos spalvą taip neatrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 23:11)

Parsinešu namie, pasižiūriu ryte prie normalaus apšvietimo - ogi jie visai skirtingi! Antakių su pilkumu, bronzeriai va kaip skiriasi, kokios pretenzijos, viskas tvarkoj biggrin.gif


Tai turi pilkumo balm Bahama mama ar tik antakių šešėliai?
Atsakyti
O aš aną savaitę žalios ėmiau vėlei lotuliukas.gif Man gi žalios periodas dar vis lotuliukas.gif Pasiėmiau šešėlius laką ir dar tą šviesų, bet nekas ant manęs tokie šviesūs, tai dukrai atiteko biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 12:17)

*Žinok, kai aš buvau neįsigilinus į tuos rudenius, tai kaip sakei, taip ir tiko. O dabar gi žiūriu žiūriu, kad tu niekaip netrauki iki to darko, nu niekaip biggrin.gif Čia būtent ta pati klasikinė situacija, kai žmogus pats sau atrodo labai kontrastingas, bet palyginti su kitais, toks nėra smile.gif Ne, aš suprantu, kad darko spalvos gražesnės ir patys deriniai gaunasi gražesni, ir tau jie labiau patinka, ir nėra taip jau tragiškai, nes vis viena giminingas tipas.
Bet tu softas biggrin.gif


Aš niekad ir neatmečiau tokios versijos lotuliukas.gif Pati sau tyliai vis laviruoju tarp to ir to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 23, 15:02)
Tai turi pilkumo balm Bahama mama ar tik antakių šešėliai?

Daugiau antakių šešėliai, atvirai pasakius biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2015 02 23, 16:27)
Aš niekad ir neatmečiau tokios versijos  lotuliukas.gif Pati sau tyliai vis laviruoju tarp to ir to   biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš, aišku, tave suprantu, jei man reiktų pačiai save nusistatyti, tai niekad gyvenime neprisipažinčiau, kad aš laitas lotuliukas.gif Draskyčiausi maikę, kad aš visiškas koks kūlsumeris lotuliukas.gif

Aš žinau gerą sistemą nustatinėt žmogų biggrin.gif Žo, matai, kad pavasaris, o katras? Tada galvoji - o jei ne pavasaris, tai kas dar galėtų būt? Nu ir tas antras sezonas pasako, koks tai pavasaris biggrin.gif Pvz. Erszebeth. Pavasaris. O jei ne pavasaris, tai ar vasara? Neeeeeea, nė lašo pilkumo. O tai ar žiema? Neeeeeeeaaaa! Tada ruduo? A, nu jo, jau panašiau. Užtai warmas smile.gif

Tai va į tave žiūrint - žiemos neįtarsi nu absoliučiai niekaip. Nei pavasario. O vasarą - gal! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 vasario 2015 - 21:17
QUOTE(Noa @ 2015 02 23, 21:17)
Aš žinau gerą sistemą nustatinėt žmogų biggrin.gif Žo, matai, kad pavasaris, o katras? Tada galvoji - o jei ne pavasaris, tai kas dar galėtų būt? Nu ir tas antras sezonas pasako, koks tai pavasaris biggrin.gif Pvz. Erszebeth. Pavasaris. O jei ne pavasaris, tai ar vasara? Neeeeeea, nė lašo pilkumo. O tai ar žiema? Neeeeeeeaaaa! Tada ruduo? A, nu jo, jau panašiau. Užtai warmas smile.gif


Skamba gerai, bet toli gražu ne visada tas antrasis tipas būna aiškus. O kartais - išvis kuris iš tų dviejų pirmiau. Iškart apie savo mažąją pagalvojau. Matau, kad (lyg ir) ruduo. Koks antras tipas? Tikrai ne žiema. Dėl šiltumo neša link pavasario, dėl "dulkėtumo" - link vasaros, tai ir lieka - šiltas ir dulkėtas, tiesiog ruduo. Viena aišku - ne dark. O toliau - be šansų.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 24, 20:20)
Skamba gerai, bet toli gražu ne visada tas antrasis tipas būna aiškus. O kartais - išvis kuris iš tų dviejų pirmiau. Iškart apie savo mažąją pagalvojau. Matau, kad (lyg ir) ruduo. Koks antras tipas? Tikrai ne žiema. Dėl šiltumo neša link pavasario, dėl "dulkėtumo" - link vasaros, tai ir lieka - šiltas ir dulkėtas, tiesiog ruduo. Viena aišku - ne dark. O toliau - be šansų.

Nu vat, visi protingi, kol eina kalba apie kitus biggrin.gif O apie save arba savus - va biggrin.gif Kažkaip akys atbunka, nebesimato biggrin.gif Dėl savo vyresnio vaiko iki dabar mąstau - soft summer ar soft autumn? Ir kaip Inc, jam taip pat neblogai tinka tamsios spalvos... Nu bet ne laitas gi ir yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O vat mažiui irgi abejoju, light tai jo, bet pavasaris ar vasara? Lyg kartais atrodo, kad jau aiškiai vasara - šast, prie tėvo pažiūri - vaikas šiltesnis. O už mane, aišku, šaltesnis, bet aš gi matėt kiek bronzerių turiu biggrin.gif Žodžiu, mano akimis žiūrint, tokia pasienio zona, kad abi pusės turi prašyti paso lotuliukas.gif

Juo labiau, kad vaikui baisiai sunku pasakyt, kas yra - tinka/netinka. Vat aš kažką užsirengiu ir matau, kad atrodau vyresnė. Tai jetus, nu, baikit, netinka netinka! O jei 18 metų bernas atrodo solidesnis, tai čia tada kaip? Arba 11metis atrodo vyresnis? Taigi čia kaip tik tikimas lotuliukas.gif

Vat man ant Inc tas matosi. Tos darko spalvos jai gerai, jinai atrodo gražiai, bet atrodo didžiai rūsti, tai gal kiek vyresnė biggrin.gif
Atsakyti