Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

nesu mačius savo kūno spalvos avalynės, ir net kelnaičių ar liemenukų verysad.gif ... pėtkelnes tai irgi vargo vakarienė tinkamas rast.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 28, 21:59)
Žinau, kad odos spalva labai gerai vasaros avalynei. O plaukų spalva - kailinukams smile.gif

O aš kaip tik girdėjau priešingai biggrin.gif Kad negalima plaukų spalvos apykaklės ar kailinių. Nes kailiai paprastai būna gražūs, blizgantys, ir greta jų natūralūs plaukai gali atrodyt papezę. Žo, kas gali plaukais su audine rungtis, tas gali taip derint, o kiti ne biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 22:06)
WS man per šiltos spalvos, tos specifinės, kurios nesikartoja BS paletėje (o kartojasi jų nemažai), manęs nepuošia (rudos, ryžos).

Trūksta nemažos dalies šaltesnių spalvų.

Greta šiltos šviesesnės spalvos reikalingas kontrastas į tamsią pusę, kitaip atrodo gana nykiai. Jau buvau kažkada rodžiusi šitas nuotraukas, foto nustatymai kažkokie papilkėję-pažaliavę, bet matosi esmė, kaip geriau.

Šitas triedalo spalvos megztinis tai tikrai niekam netinka. Man jis tau kiek geriau atrodo be maikės, gali būti, kad tu vienintelis ant svieto žmogus, kuris aplamai gali su tokiu megztiniu neatrodyt baisiai, nes baisiai neatrodai, bet vis viena kažkaip. Jis aplamai yra bjaurus ir tikrai abejoju, kad pavasarinis. Bent jau prieky paletėse tokios spalvos pas jokį pavasarį neradau. Artimiausia yra TA, bet ir tai ne tokia...

Amžiais jai taip lotuliukas.gif Prisigrobia autopilotu rudeninių šmutkių ir tada pyksta, kad jai WS daiktai netinka biggrin.gif O kad jie visai ne WSp! Iš viso, tos pavasarių spalvos skiriasi tikrai nežymiai, be paletės tuos skirtumus pastebėt nėr lengva, ypač ant tikrų daiktų ir parduotuvėj. Nebent turėtum visas paletes, tada gal eitų atskirt, kad va, ne, čia ne mano, čia kokio SA. O praktiškai kai turi tą paletę ir žiūri konkretų daiktą, tai matai, kad nu ne visai tokia spalva, bet nusispjauni, kaip mes su tais akinių rėmais, mol, nedidelis skirtumas. Ir parsineši kokį DA daiktą biggrin.gif Kaipgi čia ką tik mergos smėliavą ploščių apžiūrinėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 28, 20:59)
Žinau, kad odos spalva labai gerai vasaros avalynei. O plaukų spalva - kailinukams smile.gif
Tai ir netiks. Kitose sistemose true - tai yra tikras pavasaris, vadinasi LABAI šiltas. O BFAS true reiškia tik kontrastingumą, visai ne šilumą.


avalynei logiška, gi kojas ilgina rimtai bigsmile.gif
apie kailinukus ir apie striukių kapišonų kailiukus dabar prisimenu, kad tikrai sakė 4u.gif

taip taip man jau ryškėja - tuoj susirinksiu atitikmenį kaip kontrastingesnis light spring ir Noa man pavydės lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2015 03 28, 21:02)

Tiesa, dar sakiau paklausiu, o kokias tu pudras renkiesi pirkdama? Mudvi gi identišku atspalviu. Tik įtariu, gali būt, jog skirtingas galim dėl tų undertonų skirtumo  g.gif


aš mineraline pudra dažausi, atspalvių pasirinkimo netrūksta, imu tokias neutralias ar su vos vos gelsvumo ir gink die be oranžinio smile.gif
tame ir gali skirtis, nes tau oranžinis gerai turėtų būt g.gif


Erszebeth pradėjus apie pasteles skaityt iškart pagalvojau, kad gal tau reikia prie jų tamsesnės arba ryškesnės spalvos ir būtų super. Ar ne BS colorblock'as derint gali viską, ar bendrai pavasariai? Tik gal ne tokiu būtent deriniu kaip toj foto su juoda, bet iš principo?
vėlgi ne pagal sezonų teorijas, bet principe:
user posted image


Bytte žinau tuos sunkumus, rask vadinasi "kūno" spalvos pėdkelnes doh.gif

Papildyta:
kolorblokai lightui biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
va žiūrėkit koks chestnut spring, aišku gal čia blogerės į pievas dėliota, ale vis tiek koks pavasaris
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 22:30)
kolorblokai lightui  biggrin.gif

Gausi į galvą lotuliukas.gif

Imčiau kokį tokį colorblocką, tik gal mėlynos pageidaučiau savo:
user posted image

Ar tokį, va man būtų geras:
user posted image

Va dar geras colorblokas:
user posted image

O kas sakys, kad negerai, irgi gaus į galvą dirol.gif
Atsakyti
o tikrai ne tokį? lotuliukas.gif
nu šiaip tie mano aukščiau įdėti bent nėra tokie infantilūs ką
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 21:22)
Šitas triedalo spalvos megztinis tai tikrai niekam netinka. Man jis tau kiek geriau atrodo be maikės, gali būti, kad tu vienintelis ant svieto žmogus, kuris aplamai gali su tokiu megztiniu neatrodyt baisiai, nes baisiai neatrodai, bet vis viena kažkaip. Jis aplamai yra bjaurus ir tikrai abejoju, kad pavasarinis. Bent jau prieky paletėse tokios spalvos pas jokį pavasarį neradau. Artimiausia yra TA, bet ir tai ne tokia...


taigi yra, prieš kelis psl. įdėtoje paletėje pvz.

user posted image

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 21:35)

Erszebeth pradėjus apie pasteles skaityt iškart pagalvojau, kad gal tau reikia prie jų tamsesnės arba ryškesnės spalvos ir būtų super. Ar ne BS colorblock'as derint gali viską, ar bendrai pavasariai? Tik gal ne tokiu būtent deriniu kaip toj foto su juoda, bet iš principo?



Kiek pamenu, visiems pavasariams būdinga, kad tinka derinti 3 skirtingas spalvas. O color blockai - tai iš esmės švarūs, nemurzini spalvų deriniai, dideli spalvų lopai (jei būtų smulkūs raštai - jie, netgi nepriklausomai nuo spalvos, ir būdami tarpusavyje kontrastingi, sumurzina bendrą vaizdą). Kokios tos spalvos blokuose ir kiek stiprus kontrastas - čia jau gal nuo konkretaus pavasario priklauso. Bet ant savęs aš pastebėjus, jog vidutinio tamsumo ar tamsias spalvas "pavežu" ir po vieną, o šviesias ar vidutines į šviesumą - reikia "atmušti" stipriai tamsesne, pageidautina, juoda.
Atsakyti
dėl atmušimo būtent juoda aš ir suabejočiau biggrin.gif
bet, kad gali reikėti derinyje su pastele tamsesnės/ryškesnės tai labai aiškiai gyvai ant inc pamačiau.

Man tai gi priešingai jeigu jau noriu tamsesnio rūbo mirk gyvent tai tik su pasteline kokia skara galiu išsigelbėt
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 22:45)
o tikrai ne tokį? lotuliukas.gif
nu šiaip tie mano aukščiau įdėti bent nėra tokie infantilūs ką

Jo, į šituos pažiūrėjus, anie pagražėjo biggrin.gif Ta boba su kvietku man primena tą klaipėdietę, kur spalvas nustatinėja biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 22:47)
taigi yra, prieš kelis psl. įdėtoje paletėje pvz.

O žinok, aš tai sakyčiau, nepulk tu visom ant svieto esančiom paletėm tikėt mastau.gif Blogeriai daug kur nupeza. Radau aš pas juos savo paletę:
http://outfitideas4y...-color-palette/

Nu tai kaip čia pasakyt mastau.gif

Didžioji dalis spalvų gal ir geros. Bet yra įdėta ir tokių, kur nuoširdžiai - nė į tvorą, nė į mietą, nė jos man tinka, nė jos mano paletėj buvo. Kažkokių triedalinių geltonų, dulkėtų violetinių bei ružavų, iš kur, blin??? Pas mane buvo ryški raudona ir ryški geltona, o čia kur jos, leiskite paklausti? Iš rudų man - tik antra, su pirma man niekaip neišeitų gyventi, baikit blink.gif

Man geresnės tos paletės, kur ant pirmo psl. Šičia kažkokie grybai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2015 - 22:02
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 21:52)
dėl atmušimo būtent juoda aš ir suabejočiau biggrin.gif
bet, kad gali reikėti derinyje su pastele tamsesnės/ryškesnės tai labai aiškiai gyvai ant inc pamačiau.

Man tai gi priešingai jeigu jau noriu tamsesnio rūbo mirk gyvent tai tik su pasteline kokia skara galiu išsigelbėt


Na gal nebūtinai juoda, yra daug tamsių spalvų, bet juoda tinka prie bet ko, todėl su ja atmušinėt paprasčiausia biggrin.gif Kita vertus, dalis tamsių man tinka prasčiau už juodą, pvz. kokia baklažaninė ar visiškai niūri žalia. Nežinai, ant ko užtaikysi, o juoda yra tiesiog "bespalvė".
Atsakyti
tai baklažanas ir niūri žalia bus rudenio, o tu gi ne ruduo biggrin.gif
Atsakyti
Ta juoda tai man irgi neatrodo ką nors labai baisinanti, kad ir ką visi sakytų ir kojom tryptų biggrin.gif Priduoda žmogui dvasingumo ir autoriteto, ir tikrai būna daug labiau baisinančių spalvų biggrin.gif

Kai prisimenu tą klaipėdos kirpėją su rudeniniu ar tai ne, gal net pavasariniu outfitu, tai iškart suprantu, kad juoda būtų geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 22:01)
O žinok, aš tai sakyčiau, nepulk tu visom ant svieto esančiom paletėm tikėt mastau.gif Blogeriai daug kur nupeza. Radau aš pas juos savo paletę:
http://outfitideas4y...-color-palette/

Nu tai kaip čia pasakyt mastau.gif

Didžioji dalis spalvų gal ir geros. Bet yra įdėta ir tokių, kur nuoširdžiai - nė į tvorą, nė į mietą, nė jos man tinka, nė jos mano paletėj buvo. Kažkokių triedalinių geltonų, dulkėtų violetinių bei ružavų, iš kur, blin??? Pas mane buvo ryški raudona ir ryški geltona, o čia kur jos, leiskite paklausti? Iš rudų man - tik antra, su pirma man niekaip neišeitų gyventi, baikit blink.gif

Man geresnės tos paletės, kur ant pirmo psl. Šičia kažkokie grybai.


Na taip, nepatinka paletė, tai jau netikėt biggrin.gif Tos paletės iš pirmo puslapio geros, bet negi ant svieto tėra tik tiek spalvų, kiek jose? Aišku, kad ne, yra daugybė tarpinių, bet langelių lentelėje yra, kiek yra, visko nesugrūsi. Tas megztinis (1 psl. lentelėje) galėtų būti tarpinis tarp trečios eilutės pirmos (gelsvai rusvos į žalumą) ir viršutinės eilutės 6-tos ar 7-tos (kur prasideda žalios).
Atsakyti