Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 18:31)
Va ta BSp "tamsi bordinė" (mačiau paltą tokios spalvos, tai ui ... akys bijo):
user posted image



Mano mažoji tokią suknelę turėjo, dabar jau išaugta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 18:20)
Neseniai dovanų gavau Amway Artistry nr. 8 - pamačius pagalvojau, kad jis vasaroms skirtas, man garantuotai bus per šaltas. Bet pabandžius nustebau, ramus ir visai ne per šaltas pasirodė. Tik prie ryžų šelėlių man nedera, prie jo reikia pilkai akis dažyti.

Čia su Amway, daugiau niekas nepadažyta. Ir su tokiu "šaltu" kur kas gaiviau veidas atrodo, nei rodydavau su šiltais lūpdažiais - tada bardavot, kam rudens spalvomis dažausi, nors jos būdavo kuo švariausios, tik kad šiltos.

Viskas čia su juo gerai, jis nėra šaltas, ant kokios šaltos bobos būtų dar ir per šiltas, jei ką biggrin.gif https://www.amway.co...ch#.VRbnjvyUdu0

Šiaip tikrai ant tavęs gerai atrodo, beveik neutraliai taip smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 19:05)
O ką jų vietoj pasiūlytum?

Nieko, turi vat lūpdažį, dažytis, sakei, nemėgsti, tai ir būk be jų lotuliukas.gif

Tos visos pasiūlytos bright bobos yra kažkokios pobjaurės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 20:49)
Nieko, turi vat lūpdažį, dažytis, sakei, nemėgsti, tai ir būk be jų lotuliukas.gif


Čia pagal naujausias tendencijas ką...
bet rudens temoje osinkoi radau, kad alyviniai šešėliai madoj blink.gif , tai gal reik pasiūlyt iš WSp paletės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 11:06)
Gražiausiai tinka 2 ir 6 ratukai.

visiskai pritariu. 2 ir 6 tinka. 2 geriau uz 6 -ta. bet ir 2-tas ne pats idealiausias variantas visi kiti "ne i tema".

QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 18:32)
jai fuksija ar panaši į fuksiją - peilis, iškart mokytojai siunčia pas seselę, ir klausinėja ar tikrai gerai jaučiasi, nes ne tik išbala kaip lavonėlis, bet kažkas ir link lavono spalvos atrodo.


man irgi tie patys simptomai smile.gif o kaip reaguoja i kitas tokio tipo spalvas (maximaliai ryski, salta, svari) , pvz ryskiai violetine, tealas (melynai zalia)?


as tai tikiuosi, kad konsultante Katia dar kada atvyks i Vln, tik savaitgali, o ne darbo diena. Norinciu jauciu butu...
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 28, 21:00)
man irgi tie patys simptomai smile.gif o kaip reaguoja i kitas tokio tipo spalvas (maximaliai ryski, salta, svari) , pvz ryskiai violetine, tealas (melynai zalia)?

neturim rimtai šaltų kažko daug, tai nežinau kaip reaguoja... bet vat dėl violetinės nepastebėjau, arba tik šilta arba pošiltė papuldavo.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 28, 20:00)

as tai tikiuosi, kad konsultante Katia dar kada atvyks i Vln, tik savaitgali, o ne darbo diena. Norinciu jauciu butu...


Aš irgi norėčiau, nes nu kaip dabar be diagnoses. Ir iš tikro ne taip svarbu, kaip vadiniesi pagal tipą, daug svarbiau, kokios spalvos TIKRAI TINKA. Nes dabar pardėse akys raibsta, o ką matuotis, neaišku, plius dirbtinis apšvietimas, ir vėl iš Akropoliaus grįžau tuščiom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 14:12)
Ko nepadaro, pavyzdžiui, šlapio asfalto spalva - nors ji teoriškai WS turėtų netikti. Bet kaip galėtų netikti spalva (tamsi pilka su lašu mėlynos), jeigu mano pačios akys iš tų spalvų?

aš tikrai paskutinė bfas specė, bet Katia rodė, kad indv paletėj įdeda tas tavo akių/plaukų/odos spalvas plius jų priešingas spalvas, kaip kad teal akių spalvai anti yra raudona tokia, kuri labiausiai išryškina tavo akis taip gaunasi. Ir pasakojo, kad va plaukų spalvos galima imti batus rankines, bazinius daiktus ir tt., nepamenu ką imti odos spalvos, tik žinau, kad sukneles atsargiai, kad neatrodyt nuogai biggrin.gif
Tai taip išeina tavo nuosavo kūno spalvos tinka pagal nutylėjimą plius paletė pagal sezoną.

QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 13:57)
Aš tai manau, kad su spalvotom linzėm kažkiek pasididinu kontrastą, aišku, ne kažką, bet gal priartėju prie Dilukai, ir todėl mes galim laikyt frontą dviese ir aprėkti visus, kas lieps atrodyt kaip kanarėlėms lotuliukas.gif




nežinau ar tu čia prie manęs "priartėji", man į save žiūrint kontrasto nėr, nu nėr. Ir akys mano netamsios neryškios, ir plaukai, ir kaip tu rašei, kad į tave žiūrint atrodo antakiai ryškūs (tavo spalvyno ribose aišku) tai pas mane jie neryškūs mano ribose, juos reikia dažyt! Blakstienos mano šviesios, už plaukus šviesesnės, lūpos irgi neryškios.
Bendrai paėmus gal tavo oda šviesesnė turėtų būti, nebepamenu iš seniau keltų foto.
Tikrai gaila man tos tavo paletės, bent koordinates šalia sudėt būtų įdomu smile.gif


niekaip nematau ant savęs tokio geltonumo, tik ne prie veido g.gif
user posted image



Erszebeth, o aš jau sorry nepamenu kodėl pačiai bright spring buvo atmestas?
Ta moteriškė su makiažu iš feisbuko, man grynai rodosi kaip tavo atvejis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 28 kovo 2015 - 20:47
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 19:49)
Viskas čia su juo gerai, jis nėra šaltas, ant kokios šaltos bobos būtų dar ir per šiltas, jei ką biggrin.gif https://www.amway.co...ch#.VRbnjvyUdu0

Šiaip tikrai ant tavęs gerai atrodo, beveik neutraliai taip smile.gif



Jis šaltokas, ypač, kai sudedi kartu su kitais. Čia jis šalia Loreal 383, kuris ant manęs atrodo "rudeninis". Nors objektyviai - švarus, ir nėra koks ryžas ar oranžinis, kur praktiškai niekam netiktų.

user posted image


QUOTE(rytojryta @ 2015 03 28, 20:00)
as tai tikiuosi, kad konsultante Katia dar kada atvyks i Vln, tik savaitgali, o ne darbo diena. Norinciu jauciu butu...


Aš irgi tikiuosi drinks_cheers.gif Būtent - savaitgalį, nes kitaip neišeina.
Atsakyti
http://blog.prettyyo...5fb63c65970c-pi
O šitos akys panašios į inc draugės, kuri nesitestavo, ir sakė, kad "žino" jog yra ruduo smile.gif , jinai gal rimtai bright spring irgi, nusišiltinus į žemiškas spalvas tik labai stipriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 21:43)
kad va plaukų spalvos galima imti batus rankines, bazinius daiktus ir tt., nepamenu ką imti odos spalvos, tik žinau, kad sukneles atsargiai, kad neatrodyt nuogai biggrin.gif

Žinau, kad odos spalva labai gerai vasaros avalynei. O plaukų spalva - kailinukams smile.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 21:43)
niekaip nematau ant savęs tokio geltonumo, tik ne prie veido g.gif
user posted image

Tai ir netiks. Kitose sistemose true - tai yra tikras pavasaris, vadinasi LABAI šiltas. O BFAS true reiškia tik kontrastingumą, visai ne šilumą.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 20:49)
http://blog.prettyyo...5fb63c65970c-pi
O šitos akys panašios į inc draugės, kuri nesitestavo, ir sakė, kad "žino" jog yra ruduo smile.gif , jinai gal rimtai bright spring irgi, nusišiltinus į žemiškas spalvas tik labai stipriai smile.gif


Aga, visai panašu. Šiaip ją plaukąi taip pašiltina. Įtariu, laisvai gali būt BS
O kita draugė, kur contrasting dynamic winter tapo, tai vakar buvom renginyje. Apsivilko sijonuką tič toč jai, karolius pasiderino, pasidažė kur kas šalčiau, tai eina sau kaip miela akims į tokį vaizdą žiūrėt. Juokėmės, kad mes ją čiut pašlifuosim ir žibės kaip brangakmenis smile.gif

Beje, su odos spalva sakė, kad vasarai rankines ir batus galim pirkt mirksiukas.gif

Tiesa, dar sakiau paklausiu, o kokias tu pudras renkiesi pirkdama? Mudvi gi identišku atspalviu. Tik įtariu, gali būt, jog skirtingas galim dėl tų undertonų skirtumo g.gif

Ir dar, o kokia kažin būtų žiema jei contrasting dynamic winter? Gal deep?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 20:43)
Erszebeth, o aš jau sorry nepamenu kodėl pačiai bright spring buvo atmestas?
Ta moteriškė su makiažu iš feisbuko, man grynai rodosi kaip tavo atvejis g.gif


Nes per mažas kontrastas. Bet taip ir iki galo neaišku, kaip tais atvejais, kuomet kontrastas sumažėja su amžiumi? Tada pereinama į kitą tipą ar ne? Kodėl tada tos vyresnio amžiaus damos, atrodančios dar mažiau kontrastingos už mane, nutipizuojamos į BS?

Kitas momentas - mane (bent jau taip atrodo) "gadina" šviesios spalvos, o pas BS yra tokių jogurtinių pastelinių spalvų. Kita vertus, gal tai tik įsivaizdavimas, nes turiu tokią labai šviesią aqua palaidinę, ir gražiai ji man atrodo. Nesu labai įsigilinusi į šviesias spalvas, dauguma jų man netinka, tai atmetu iš esmės visas, net nerizikuoju matuotis.

Bet kuo blogai WS...

WS man per šiltos spalvos, tos specifinės, kurios nesikartoja BS paletėje (o kartojasi jų nemažai), manęs nepuošia (rudos, ryžos).

Trūksta nemažos dalies šaltesnių spalvų.

Greta šiltos šviesesnės spalvos reikalingas kontrastas į tamsią pusę, kitaip atrodo gana nykiai. Jau buvau kažkada rodžiusi šitas nuotraukas, foto nustatymai kažkokie papilkėję-pažaliavę, bet matosi esmė, kaip geriau.

user posted image user posted image
Atsakyti