Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

bordinė DA, o rašalinės nėr niekur, tai reik skaityt kad TSp spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 15:43)
dar mano dukra mėgsta bordine tokia, visai ne pavasarinę, o rudeninę, bet palygint tamsi ir vaizdo negadina, tik va netinka prie kitų pavasarinių, tik prie rašalinių...
Gal DA paletėj paieškot tų spalvų g.gif


Bordinę aš irgi nešiodavau. Gerai tikdavo atgaivinti veido spalvai po nemiegotos nakties. Kol nesužinojau, kad esu WS, o WS bordinė netinka Ūkai galvojau, kad esu vasara - nešiojau sėkmingai). Iš pavasarių palečių bordinė yra pas BS. Labai didelį įtarimą turiu, kad tavo dukra ne WS - ar ne visai WS biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 28 kovo 2015 - 16:34
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 12:12)

Mano oda geltonuoja (kaip kepenys kad blogi) nuo per muted spalvų, gal čia visiems pavasariams, išskyrus tokius kaip Inc?


Man tos muted išvis peilis, bet greičiau dėl to, kad kontrasto neatitinka. Aš nugeltonavau nuo tų tokių smėlinių sakyčiau kai testą darėm.

O kas liečia bordo, tai mano mylimam švarkiukui irgi sakė, kad negeras. O aš jį taip myliu biggrin.gif ir apskritai buvau susinešus nemažai šaltesnių nei man reiktų rūbų. Tiesa, daugumą aš juos sėkmingai ir toliau nešiosiu, nes susagstomi , tai greit padėtį pataisysiu kokiom skarelėm smile.gif
Papildyta:
Erszbeth, radau fb dabar ir man atrodo, kad visai verta tau tokį makiažą pabandyt
fb pavyzdys
Atsakyti
Man atrodo, kad čia mes klaidingai įsivaizduojame BS, ypač kalbant ne apie jaunas paneles, o damas, taip sakant, pačiame žydėjime. Kiek internete randu vyresnių moterų, nutipizuotų kaip BS, jokio rėkiančio kontrasto nepavyksta įžiūrėti. Na, nebent storus antakius laikysime kontrastingumo požymiu biggrin.gif

Čia tai bent kotrastas biggrin.gif Nors, matyt, spalvos tinka tos, kurios tinka. Galima manyti, kad būdama jauna buvo ryški mėlynakė blondinė, bet ir nutamsėjus, nušiltėjus tinkančios spalvos, t.y. spalvinis tipas, nepasikeitė.

Šitą ponią irgi turbūt atsimenate. Pateikiama kaip BS pavyzdys - ne garsenybė. Aš, užmetusi akį, netgi tarp vasarų jos tipo ieškočiau. Matyt, irgi buvo blondinė, bet prarasdama su amžiumi kontrastrą ne ryžėjo, o pilkėjo.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 28, 16:41)

Erszbeth, radau fb dabar ir man atrodo, kad visai verta tau tokį makiažą pabandyt
fb pavyzdys


Tokį lūpdažį turiu, bent panašų - Loreal Eva's pure red, labai gražiai tinka, tik bėda, kad kasdienai, darbui per ryškus smile.gif

Neseniai dovanų gavau Amway Artistry nr. 8 - pamačius pagalvojau, kad jis vasaroms skirtas, man garantuotai bus per šaltas. Bet pabandžius nustebau, ramus ir visai ne per šaltas pasirodė. Tik prie ryžų šelėlių man nedera, prie jo reikia pilkai akis dažyti.

Čia su Amway, daugiau niekas nepadažyta. Ir su tokiu "šaltu" kur kas gaiviau veidas atrodo, nei rodydavau su šiltais lūpdažiais - tada bardavot, kam rudens spalvomis dažausi, nors jos būdavo kuo švariausios, tik kad šiltos.

user posted image
Atsakyti
tai kad ne tamsi ta BSp bordinė, jai ją taip išvis galim pavadint, man tai ji kažkokia... va tokios spalvos turiu žiedais puoštą baltą sijoną... ir kaip šalia šaltybarštinė fuksija... aš prie jo žalios palaidinės ir ieškau, nes nežinau kas dar tiktų be identiškų žiedams spalvų... balta ant manęsi ne ah, tai nenoriu.
Mano dukra nešioję grynai kaip DA paletėje... jai fuksija ar panaši į fuksiją - peilis, iškart mokytojai siunčia pas seselę, ir klausinėja ar tikrai gerai jaučiasi, nes ne tik išbala kaip lavonėlis, bet kažkas ir link lavono spalvos atrodo.

aš va nutamsinau WSp mėlynas ir gavau tokias, kaip mano dukra dėvi (pirmas tikras WS stulpelis, antras nutamsintas):
user posted image
ir dar invertinau spalvas WSp įdomumui (gaunas komplementarios ar kaip?):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 17:20)
Tokį lūpdažį turiu, bent panašų - Loreal Eva's pure red, labai gražiai tinka, tik bėda, kad kasdienai, darbui per ryškus smile.gif

Neseniai dovanų gavau Amway Artistry nr. 8 - pamačius pagalvojau, kad jis vasaroms skirtas, man garantuotai bus per šaltas. Bet pabandžius nustebau, ramus ir visai ne per šaltas pasirodė. Tik prie ryžų šelėlių man nedera, prie jo reikia pilkai akis dažyti.

Čia su Amway, daugiau niekas nepadažyta. Ir su tokiu "šaltu" kur kas gaiviau veidas atrodo, nei rodydavau su šiltais lūpdažiais - tada bardavot, kam rudens spalvomis dažausi, nors jos būdavo kuo švariausios, tik kad šiltos.




Tada atvarysiu ir atimsiu tuos ryžus šešėlius biggrin.gif Jie mane vis siutina ant tavo akių lotuliukas.gif
Ma šitas lūpdažis tikrai kur kas geriau nei anksčiau kur matydavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 17:32)


aš va nutamsinau WSp mėlynas ir gavau tokias, kaip mano dukra dėvi (pirmas tikras WS stulpelis, antras nutamsintas):

ir dar invertinau spalvas WSp įdomumui (gaunas komplementarios ar kaip?):



Tokios mėlynos man gerai. Bet jos ne iš Ws paletės.

O tos invertintos visai neblogai atrodo, nemažai tinkančių, netgi daug, bet kas tai per spalvos?

QUOTE(inc @ 2015 03 28, 17:34)
Tada atvarysiu ir atimsiu tuos ryžus šešėlius  biggrin.gif  Jie mane vis siutina ant tavo akių  lotuliukas.gif
Ma šitas lūpdažis tikrai kur kas geriau nei anksčiau kur matydavau  mirksiukas.gif


O ką tu su jais veiktum? biggrin.gif Kai ruduo buvai, gal būčiau ir atidavusi, negi gaila geram žmogui, bet dabar?.. biggrin.gif
Papildyta:
žiūriu, blogai įsidėjo nuoroda į pirmąją BS moteriškę, čia ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 17:44)

O ką tu su jais veiktum?  biggrin.gif Kai ruduo buvai, gal būčiau ir atidavusi, negi gaila geram žmogui, bet dabar?..  biggrin.gif



Atimčiau ir pakavočiau nuo tavęs lotuliukas.gif
Atsakyti
O jų nėr daugiau niekur tokių mėlynų, tos šviesesnės tai tikrai WSp paletės, o tamsinau irgi nedaug... kai paletėje nieko tamsaus, tai galim patamsint.

ką aš žinau kas per spalvos... priešingos spalviniame rate g.gif ...

Maniau BSp pačiam žydėjime, bet ne - WSp biggrin.gif (pirmas stulpelis iš BSp paletės, antras - iš WSp paletės):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 28, 17:48)
Atimčiau ir pakavočiau nuo tavęs lotuliukas.gif


O ką jų vietoj pasiūlytum?

QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 17:54)
O jų nėr daugiau niekur tokių mėlynų, tos šviesesnės tai tikrai WSp paletės, o tamsinau irgi nedaug... kai paletėje nieko tamsaus, tai galim patamsint.

ką aš žinau kas per spalvos... priešingos spalviniame rate g.gif ...

Maniau BSp pačiam žydėjime, bet ne - WSp  biggrin.gif (pirmas stulpelis iš BSp paletės, antras - iš WSp paletės):



Priešingos, bet iš tiesų labai neblogos spalvos smile.gif

Bobulę užskaitau drinks_cheers.gif Nors sunku įžiūrėti, koks jos pačios tipas, juk rūbai gali būti visai ne to tipo, koko ji pati biggrin.gif
Atsakyti
Va ta BSp "tamsi bordinė" (mačiau paltą tokios spalvos, tai ui ... akys bijo):
user posted image


Papildyta:
žiūriu ir palaidinė BSp... ir nešiojama blush2.gif
user posted image
Atsakyti