Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 13:42)
Nu tiksliai, aprašymuose yra plaukų spalvos, o jos irgi nusako kontrastą. Bet tai gal mini spalvine prasme, ne kontrasto? Tipo, raudonai ryžas arba riešuto ryžas? Nieko aš tuose jų aprašymuose nesuprantu, man pagal juos visi žmonės atitinka biggrin.gif

Aš galvoju, gal vis tik true kontrastas kokiu milimetru didesnis, ir ten nesudėjus nesuprasi?

Tai nežinau apie maikę, būna gi visokių čiūdų ant svieto. O tai ką, visai nešiot neina? nė kokius karolius pridėjus?

Tai kartais ne tik apie spalvą rašo, bet šiaip jo - nelabai išsamūs tie aprašymai.

Jai taikyt prie veido - nelabai suprantu, normalai taip, kaip su juoda atrodau kiek pablyškūs ir tiek, ale kažkokia ta žalia man pačiai... nu per ryški prie sijono... sijonas tai mano spalvinės gamos... bet taip apsimetant, kad spalvose nelabai gaudais - gali eiti biggrin.gif , nu pagulės dar metus tas sijonas pliažo tikriausiai nematęs... nes niekaip nerandu jam viršaus.
Aš tą maikę prie džinsų juodų kur į tūsą vasarą nunešiosiu... su makiažu ir prie dirbtinio apšvietimo.
Atsakyti
Maciau internete chesnut spring kazkokstai palete, tai ji rimtai buvo parudinta nuriesutejus tokia. Gal ir koduoja atspalvius bent kai kurie pavadinimai.
Noa light spring su clear spring itaka jau ir visai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Man kartais atrodo, kad tas BFAS turi daug paslapčių biggrin.gif Gal ten viskas aišku tam, kas sistemą sugalvojo, o smulkiau, ko gero, net konsultantams neaiškina - kompas išmeta diagnozę, ir tiek, o kodėl ten kažkas ultramarine, o kažkas chrienmarine, tai taip yra ir tiek biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 14:48)
Maciau internete chesnut spring kazkokstai palete, tai ji rimtai buvo parudinta nuriesutejus tokia. Gal ir koduoja atspalvius bent kai kurie pavadinimai.
Noa light spring su clear spring itaka jau ir visai gerai biggrin.gif

Nu jo, mums, varguolėms, labai gerai biggrin.gif

Aš tai manau, kad su spalvotom linzėm kažkiek pasididinu kontrastą, aišku, ne kažką, bet gal priartėju prie Dilukai, ir todėl mes galim laikyt frontą dviese ir aprėkti visus, kas lieps atrodyt kaip kanarėlėms lotuliukas.gif

Nu bet kad aš nešioju beleką, tai man gal aplamai pofigu? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 28, 11:02)
Erszbeth, aš balsuoju už 2 ir 4 ratuką  mirksiukas.gif


Geras, o man 4 kaip tik prastai, liguistą kažkokią padaro. Ir vyras kai vertino tuos ratus, tą (light) pamatęs sakė - ne, ne, ne biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 11:15)
Atvirai pasakius, ratų po akim išvis nepastebėjau, užtat nežiūrėjau, kas juos maskuoja, o kas ne biggrin.gif Man tas raudonis tai metasi į akis, o daugiau defektų nematau, kuriuos reiktų maskuoti biggrin.gif

O tai ką, warmams mėlynos ir pilkos nepriklauso, čia gi nesąmonė? Aš tai tas pagrindines imu, kokių noriu, kaip man užeina. Tiek, kad ir pilką, ir mėlyną, ir rudą, ir chaki imt neišeina, nes tarpusavy jos prastai derinasi, reikia rinktis kažką, tai ar prisipirksi dabar keturis paltus ir prie jų batus ir rankinukus *****. Tai reikia kažką rinktis, o renkiesi žmogus, ko labiau norisi. Aš orientuojuosi į mėlynas ir pilkas, bet pasisuks šarabanas, ir imsiu rudas sau linksmai.
Tai jei tau rudos patiko labiau, ir ėmei jas. Suderink su kokia aqua, ir bus tau atšalimas ir gražu biggrin.gif


Kokios mėlynos, kokios pilkos? Iš pilkų tiktai grybinė, iš mėlynų - tiktai aqua-teal serija, kurią aš priskiriu jau prie "nenormalių" (t.y. kasdienai netinkamų) spalvų. Na, dar tokia riebi guašinė mėlyna, bet ji irgi kaip neutrali be ryšio. Bet man sėkmingai tinka ir visokios rašalinės, kurios warm nesiūlomos. O rudos, kurios siūlomos WS, ir galėtų puikiai pasitarnauti kaip neutralios spalvos, neatrodo gerai, per daug geltoną šešėlį užmeta, bruožus užmurzina. Ko nepadaro, pavyzdžiui, šlapio asfalto spalva - nors ji teoriškai WS turėtų netikti. Bet kaip galėtų netikti spalva (tamsi pilka su lašu mėlynos), jeigu mano pačios akys iš tų spalvų? Ir dar tas gerasis žalias šalikėlis (ten jau ne teal, o labiau pine žalia spalva - Noa, tu dar sakei man komplimentus dėl jo biggrin.gif ) - WS paletėje nėra tos spalvos, nors ji ant manęs duoda tokį akivaizdų efektą, kad ko gero būtų laikytina pačia tinkamiausia man spalva iš visų. Žodžiu, jeigu mane ir galima grubiais vertinimais įsprausti į WS, individuali paletė būtų gana smarkiai nutolusi nuo bendrų šio tipo spalvų. Tiek, kad man atrodo, jog praktiškai negaliu tomis bendromis paletėmis vadovautis, dalis tinka, dalis turi būti imama iš gretimos BS paletės.


QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 11:37)
ERszebeth Katia Druskininkuose dar poilsiauja jeigu ką biggrin.gif


Kokia viliojanti mintis bigsmile.gif O kiek laiko ji ten dar bus?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 15:12)
Kokia viliojanti mintis  bigsmile.gif O kiek laiko ji ten dar bus?

Ryt ryte išvažiuoja. Rimtai aktualu?

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 14:57)
Man kartais atrodo, kad tas BFAS turi daug paslapčių biggrin.gif Gal ten viskas aišku tam, kas sistemą sugalvojo, o smulkiau, ko gero, net konsultantams neaiškina - kompas išmeta diagnozę

Vakar verčiau per savo archyvų šiukšlyną. Sveika pasirodo kartas nuo karto vis pažiūrėt iš naujo. Ką radau - tai, kas senais laikais man nieko nesakė.
Žiūrim Munsell spalvinę sistemą:
http://upload.wikime...-system.svg.png

Viskas pasirodo labai paprasta. BFAS rodo konkrečias spalvinio tipo koordinates šioje sistemoje. Spalvinis tipas - CHROMA, light - value čia ir yra VALUE, tas vidurinis vardas yra HUE. Tiesiog - kuriame sistemos taške tas testuojamas asmuo yra. Štai ir viskas. Todėl ir paletės tikrai bus individualios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 28 kovo 2015 - 14:58
QUOTE(prek @ 2015 03 28, 14:45)
Ryt ryte išvažiuoja. Rimtai aktualu?


Aišku, kad aktualu, būtų vieną kartą aišku - o dabar prisiklausau spėlionių, prisiperku ryžų ir pati nežinau, ką su jomis daryti biggrin.gif Bet tai jau nesąmonė trukdyt žmogų, jei rytoj išvažiuoja - oro uoste juk palų nedėlios biggrin.gif
Atsakyti
rašalinės gėris mano dukrai (čia kaip rudeninė jau mėlyna) , ir į visą garderobą įsipaišo puikiai. Aš labai vadovaujuosi tinka/netinka su tom spalvom, kurias jau išsiaiškinu kad tinka, ir nesvarbu kad nėra toje 12 tipų paletėje ... o BSp - nėr padorių mėlynų, jos visos labai ryškios, lipa į viršų, kaip rugegelių žiedai... ir dar ne tamsios. Ir ta teal BSp toli iki pine spalvos, tokį švarką dažnai ant Eglės per Labą rytą velka... toks irgi labai ryškus. Vat ten tai tikrai paletėje špygute spalvų kasdieninių, aišku be to lietpalčio spalvos, kur Dilukai įdėjo... reiks pasižiūrėt Zaroi kaip man tokia spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 28 kovo 2015 - 14:58
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 28, 15:56)
Aišku, kad aktualu, būtų vieną kartą aišku - o dabar prisiklausau spėlionių, prisiperku ryžų ir pati nežinau, ką su jomis daryti  biggrin.gif Bet tai jau nesąmonė trukdyt žmogų, jei rytoj išvažiuoja - oro uoste juk palų nedėlios  biggrin.gif

Važiuoja automobiliu. Tačiau laiko tai jau tikrai nebeliko...
Rašau private
Atsakyti
Ooooo, kiek čia pasikeitimų!!!! biggrin.gif Gal ir aš ne joks DA, o koks pavasaris biggrin.gif Bet tikiu, kad aš ruduo lotuliukas.gif Nes, kaip rašo kitos, kad ta ar ana spalva jas daro ligonėm, tai aš darau iš spalvų ligones biggrin.gif Ir kol kas geriausiai man tinka JUODA!!! cool.gif Nu yra ir kitų spalvų, kur nešioju, bet juoda saugiausia, užsidedi kokį aksesOarą arčiau feiso, ir gali keliaut sau sveika smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

nu nėr tų rašalinių anei kokioj paletėj g.gif tai čia gal pamiršo įdėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 15:12)
nu nėr tų rašalinių anei kokioj paletėj g.gif tai čia gal pamiršo įdėt biggrin.gif


Greičiausiai biggrin.gif Kaip ir asfalto spalvą pamiršo biggrin.gif Bet kas įdomu, paskutinėse paletėse ir gana vėsių rausvų įdėta. Tik man iš tos operos geriau tinka tamsensės, ne tokios šviesios rausvos. Kaip tik vakar Next išpardavime matavau šitą megztinuką. Specialiai pasiėmiau matuotis visokių, palyginti spalvų tikimą. Tokių barbinių spalvų nenešioju, bet anksčiau buvau pastebėjusi, kad tinka, na ir tikrai, spalva - nerealiai pagyvina odos atspalvį, išryškina akis. Aišku, vis tiek nepirkau, nusipirkau eilinį ryžą - jeigu ir ne taip labai puošia, bent į žmones eiti negėda biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
dar mano dukra mėgsta bordine tokia, visai ne pavasarinę, o rudeninę, bet palygint tamsi ir vaizdo negadina, tik va netinka prie kitų pavasarinių, tik prie rašalinių...
Gal DA paletėj paieškot tų spalvų g.gif
Atsakyti