Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nieko ratukuose nesuprantu. Visų pirma, man trukdo akiniai, jie juodi ir kažkaip tą spalvinę visumą iškreipia. Be to, veide mušasi kraujagyslės, jos duoda šiokį tokį šaltumą, bet tai ne spalva, o tiesiog su amžium atsirandantis odos defektas, kaip koks spuogas. Tai jei imt tik veidą (gi kitur kūne tų besimušančių kraujagyslių nėra), tada tinka šaltesni variantai (būtent dėl to aš buvau nutarus, kad gal pereinu į vasarą). Bet tie šaltesni netinka nei prie plaukų, nei prie akių, nei netiks prie kaklo, rankų, iškirptės.

Norėčiau foto su kaklu, be akinių ir be lūpdažio. Gal būtų kiek aiškiau.
Papildyta:


O taip tai man antras nieko, bet oda per šalta dėl tos kuperozės. Manau, su kaklu ir kaklo spalvos BB kremu būtų neblogai.
Pirmam plaukai ir akys labai per šilti.
Trečias labai rūstina smile.gif
Ketvirtam tu lyg per šilta, bet būtent veidui visai gerai.
Penktas odai gal irgi svarstytinas, nors kažkaip per dulkėtas gal bendram vaizdui, krienas žino...
Paskutinis kažkoks nežinau.

Ne, be kaklo ir su lūpdažiu neina įkirst, trukdo man tas lūpdažis labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2015 - 08:52
QUOTE(pear @ 2015 03 28, 06:58)
Sveikos, man irgi pavydas graužia kažkur smile.gif
Bet jau ERszebeth, argj fotkėj gali išryškėt bruožai ar raukšlelês išsilygint? Nebent bendra spalvinê harmonija. Mano akis ne tokia išlavinta, tai nematau jokių veido bruožų pOkyčių.


Tiesiog optiškai šalia kitų spalvų jos mažiau pastebimos. Bent jau man (ir mano namiškiams) skirtumai matosi gana aiškiai.

QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 08:51)
Nieko ratukuose nesuprantu. Visų pirma, man trukdo akiniai, jie juodi ir kažkaip tą spalvinę visumą iškreipia. Be to, veide mušasi kraujagyslės, jos duoda šiokį tokį šaltumą, bet tai ne spalva, o tiesiog su amžium atsirandantis odos defektas, kaip koks spuogas. Tai jei imt tik veidą (gi kitur kūne tų besimušančių kraujagyslių nėra), tada tinka šaltesni variantai (būtent dėl to aš buvau nutarus, kad gal pereinu į vasarą). Bet tie šaltesni netinka nei prie plaukų, nei prie akių, nei netiks prie kaklo, rankų, iškirptės.

Norėčiau foto su kaklu, be akinių ir be lūpdažio. Gal būtų kiek aiškiau.
Papildyta:
O taip tai man antras nieko, bet oda per šalta dėl tos kuperozės. Manau, su kaklu ir kaklo spalvos BB kremu būtų neblogai.
Pirmam plaukai ir akys labai per šilti.
Trečias labai rūstina smile.gif
Ketvirtam tu lyg per šilta, bet būtent veidui visai gerai.
Penktas odai gal irgi svarstytinas, nors kažkaip per dulkėtas gal bendram vaizdui, krienas žino...
Paskutinis kažkoks nežinau.

Ne, be kaklo ir su lūpdažiu neina įkirst, trukdo man tas lūpdažis labai.


Tai kad ne kraujagyslės, mano veidas su amžiumi kaip tik įgavo daugiau geltonumo, tas rausvumas sumažėjo. Dėjau aš į tuos ratukus daugybę nuotraukų, esmės tai nekeičia - plaukai, oda, akys vis tiek tie patys. Tik pasidažius vaizdas estetiškesnis ir maloniau žmonėms rodyti - bet lygiai taip pat galiu sukrauti analogišką komplektą be akinių ir be lūpdažio. Esmė ta pati - 3, 4, 5 ratukas labiausiai varguolina. Tiesą sakant, nemaniau, kad light spalvos man ŠITAIP netinka - dar svarstydavau jį kaip variantą, nes jaunystėje mano plaukai buvo šviesūs. Gražiausiai tinka 2 ir 6 ratukai. Dėl skirtingų priežasčių. 2-asis tarsi susilieja su visomis spalvomis, odos defektus paslepia, tarsi viską užtepdamas geltonai. Bet tada mano oda atrodo baisiai geltona ir murzinoka, o tai, pagal mano subjektyvų grožio supratimą, nėra gerai. Šeštas taip pat gerai "išlygina" odą, tuo pačiu paryškina akis, plaukus. Oda atrodo baltesnė, bet neišblunka kiti bruožai. Noa, aš žinau, kad tu, kaip senovės scholastas, iš anksto žinai atsakymą, todėl pateikus bet kokius faktus, stengsiesi juos suinterpretuoti taip, kad gautųsi tau reikalingas atsakymas. Rašyti, fleiminti moki, visada skaityti smagu, bet tai nepadeda rasti tiesos. Vaikščioti su tomis spalvomis reikia juk man. Ir geltona oda man nėra gerai, tikiuosi, kepenų dar nespėjau pragerti. Vis pasimatuoju parduotuvėse daiktų ir iš kitų palečių, net ir žiemos, lyginu. Visgi man per daug šiltumo netinka, nešioti galima, bet saikingiau. O juolab, jeigu laikysimės teorijos, kad spalvinis tipas per gyvenimą nesikeičia, tai aš iš jaunystėje buvusio gana aiškaus BS negalėjau permigruoti į gretimą, šiltesnį ir tamsesnį tipą. Jeigu visgi galėjau - tada greičiausiai esu tarpinis variantas tarp jų abiejų, galintis pagal reikalą rinktis tiek vieno, tiek antro spalvas, žiūrint, kokio efekto tuo metu noriu. Norint apsimesti labiau įdegusia, geriau imti WS spalvas, norint daugiau efektingumo - BS, ir nė vienos iš šių dviejų vaizdo nesugadins. Tokias išvadas pasidariau. Ir BFAS aiškiai nepriskiria kažkurio iš 12 tipų, kai kurie jų gali būti laikomi ir vienu, ir kitu iš gretimų. Manau, mano atveju būtų būtent tas variantas.
Atsakyti
Tai kam klausi, jei pati viską žinai biggrin.gif

Man tas antras būtent dėl to ir patinka, kad undertonas atitinka ir raudonį maskuoja. Manau, kad vis tik kraujagyslės, nes nosies ir skruostų srity, tai kas ten bus daugiau? Ir visai jauniems būna, mano klasiokui buvo.

O jei tai tikrai tokia odos spalva, ir visur kitur yra taip, tai man neaišku, kodėl kakta geltona, kiba tada tikrai kepenys? g.gif Bet tokiu atveju, jei imt tokią odą už pagrindą, man aplamai 5-tas geriausiai atrodo. Tik lūpdažis prie jo netinka. Kiek iš kitų foto pamenu, tai kitur oda irgi geltona, bet jei imt už esmę būtent šitą foto, tada taip.

Ir man laito spalvos tikrai neatrodo klaikiai. Visai ponormaliai atrodo, tik kontrasto trūksta, nes juodi akiniai jo reikalauja. O va nusiėmus akinius gal visai ir nieko būtų...

Paskutinės spalvos man per šaltos ir per aštrios kažkokios, be jokio subtilumo. Kažkaip - pačios spalvos nieko, bet iš kitos serijos. Su akim gal nieko, bet prie bendro vaizdo nelabai. Jei ne akiniai, jos tave blankintų, man atrodo, tu pati prie jų lengvai nuskalbta atrodytum.

Žo, man lyg ir geriausiai atrodo 2, arba 5 ratukas, priklausomai nuo to, kaip veido odą traktuot. Ir 4 nieko. O tas 5tas tai čia kas? SS?



Bet iš tikro iš tų foto kažką nusakyt - velnias žino. Va, Dilukai jau tokia vasara atrodė, o finale net L Sp nesigavo biggrin.gif Aš ir pati turiu foto, kur aš gryna vasara biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2015 - 10:27
Tie ratukai yra sezonų poroms - cool-warm, dark-light, soft-bright. Penktas yra soft, gali būti SS arba SA. Man jis atrodo kaip vienas blogiausių, nes labai išryškėja ratilai po akimis, odos spalva kažkokia neaiški gaunasi. O subtilumo visose pavasarių spalvose mažokai. Man dabar aktualiausias klausimas - kurios neutralios spalvos man yra teisingosios, nes tų ryškiųjų bet kuriuo atveju nei iš vieno tipo nelabai noriu nešioti. Panašu, kad be reikalo visas pilkas garderobe pakeičiau rudais atspalviais - pilkos visgi geriau. Ir mėlynos, visada galvojau, kad mane labai puošia, o dabar, orientuodamasi į warm sezoną, jų beveik nebeturiu. Nors kaip jos gali netikti, jeigu pačios akys jų prašosi?
Atsakyti
Erszbeth, aš balsuoju už 2 ir 4 ratuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius, ratų po akim išvis nepastebėjau, užtat nežiūrėjau, kas juos maskuoja, o kas ne biggrin.gif Man tas raudonis tai metasi į akis, o daugiau defektų nematau, kuriuos reiktų maskuoti biggrin.gif

O tai ką, warmams mėlynos ir pilkos nepriklauso, čia gi nesąmonė? Aš tai tas pagrindines imu, kokių noriu, kaip man užeina. Tiek, kad ir pilką, ir mėlyną, ir rudą, ir chaki imt neišeina, nes tarpusavy jos prastai derinasi, reikia rinktis kažką, tai ar prisipirksi dabar keturis paltus ir prie jų batus ir rankinukus *****. Tai reikia kažką rinktis, o renkiesi žmogus, ko labiau norisi. Aš orientuojuosi į mėlynas ir pilkas, bet pasisuks šarabanas, ir imsiu rudas sau linksmai.
Tai jei tau rudos patiko labiau, ir ėmei jas. Suderink su kokia aqua, ir bus tau atšalimas ir gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 10:23)

Bet iš tikro iš tų foto kažką nusakyt - velnias žino. Va, Dilukai jau tokia vasara atrodė, o finale net L Sp nesigavo biggrin.gif Aš ir pati turiu foto, kur aš gryna vasara biggrin.gif

gavosi gavosi biggrin.gif visaip žiūriu, nu bet warm spring sunkiai man, nepasakyčiau, kad paletės visuma taip jau puiku, light spring artimesnė paletė atrodo. Arba ji tiesiog vasaros paletei artimesnė biggrin.gif

Iš foto tikrai sunku, gi gyvai dėliojant skaras jos meta spalvas ir šešėlius ant veido, o čia tas pats kaip iš internetinių foto mėgint suderint vestuvinės suknios ir baltų batelių baltus atspalvius, kad vienodi būtų.
Papildyta:
ERszebeth Katia Druskininkuose dar poilsiauja jeigu ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 12:35)
gavosi gavosi biggrin.gif  visaip žiūriu, nu bet warm spring sunkiai man, nepasakyčiau, kad paletės visuma taip jau puiku, light spring artimesnė paletė atrodo. Arba ji tiesiog vasaros paletei artimesnė biggrin.gif

Tai artimesnė!

Bet aš vis viena nekertu tos BFAS biggrin.gif Kaip ten Prek sakė, kad pirmi tie žodžiai reiškia visai kažką kitą, negu kad tradiciškai. Pas mane, tarkim, sutampa, bet gal pas kitus ir nesutampa tada?

Tarkim, tas pats koralinis pavasaris. Koralas yra toks vidurkis tarp ružavos ir oranžinės, teisingai, jau ne ružava, bet dar ne oranžinė, per viduriuką. Žo, nei šiltas, nei šaltas, bet neabejotinai švarus ir daugiau gal šviesus. Vadinasi, jis gali tikti švariam tipui tokiam į neutralumą, teisingai? na tai laitas toks ir yra, ir nieko čia keisto, kad jam tinka. Taipogi laitas gali būt koks ten geltonesnis, kadangi laitas reiškia kontrasto nebuvimą, ir bet kas, kas į šiltumą ir be kontrasto ir nedulkėtas, yra laitspringas. O tie gal gali būti daugiau šilti, visokie ten persikiniai, ir mažiau šilti, tas koralinis nežinau čia katras eilėj pagal šiltumą, gal yra dar koksai šaltesnis.

Nu bet koralinis warmas? Warmas gi turi būti šiltas, ant to taip ir pavadintas. tai kaip jis gali būti koralinis, tojest, neutralus?
Tai jei tikrai pirmas žodis yra tiesiog kontrastas, tada gal tas true coralline spring yra kažkoks vidurkis tarp braito ir laito? Ir mūsų skirtumas yra tik toks, kad man tinkamas rūbų kontrastas yra labai nedidelis, jau link monochromo, tipo, iškramtytos kramtūškės, o pas tave dar leidžia kažką medium, tipo, dar ir neiškramtytas kramtūškes galima imti?

O Erszebeth, jei laikyti, kad ji warm spring, būtų tokio pat kontrasto, kaip tu, tik didesnio šiltumo, ir vadintųsi koksai ten True peach spring ar True Honey ar kokie ten jie iš viso yra biggrin.gif Žo, vidurinis žodis rodytų didesnį šiltumą?
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 28, 12:37)
ERszebeth Katia Druskininkuose dar poilsiauja jeigu ką biggrin.gif

Tiksliai. Erszebeth, varyk ten, ir vieną kartą aiškiai žinosi, ir bus ramybė irgi tvarka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2015 - 11:54
aš turiu akinius metalinius, kažkokiusrudus... būna metaliniai ne tik auksas arba sidabras... dar turiu metalinius dažytus mėlynai... visi seni, nebenešiojami, bet laiks nuo laiko padūsauju kad "nunešioti" jau.
Dar pilkus plastikinius turiu... čia pagal spalvas tinkami. O šiuo metu nešioju juodai baltus, kur turėtų netikt, bet man patinka už jų slėptis biggrin.gif

Mano oda geltonuoja (kaip kepenys kad blogi) nuo per muted spalvų, gal čia visiems pavasariams, išskyrus tokius kaip Inc?
Pas mane dar tampa pragertas feisas nuo per šaltų spalvų... (ta prasme raudonis išryškėja)
Taip ir tikrinu spalvas - pragertos kepenys, vadinasi spalva per muted, ta prasme per rudeninė (nes žiūriu šiltumą tempiu be problemų); pragertas feisas, vadinasi spalva per šalta; purvina - spalva per šviesi/bliedna... o išblunku, kai spalva per ryški. Tai taip ir taikau - švari, šilta, ryški, bet neperryški biggrin.gif

Man tie ratukai neaiškūs - visi vienodai nieko nepagražina. Bet spalviškai 2 patinka, kiti iškrenta iš konteksto per kurį nors punktą
Papildyta:
Tiesa su tom žaliom visai pasimečiau... žodžiu apsiniaukė ir vėl tinkama spalva paliko g.gif ir taip įdomiai, nes prie šviesos su kita palaidine, kur pirmą kart prašoviau su šaltumu (minėjau kad prie sijono reik man būtinai vat tokios Jakobs pakelio žalios) visiškai vienodos, o prie dirbtinio apšvietimo - skirtingos... abi vienodos faktūros trikotažo, kaip taip gali būt?
Blogiausiai kad aš kai šviesu ir karšta planavau nešiot, o ne kai tamsu ar apsiniaukia.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 13:12)
Tiesa su tom žaliom visai pasimečiau... žodžiu apsiniaukė ir vėl tinkama spalva paliko g.gif ir taip įdomiai, nes prie šviesos su kita palaidine, kur pirmą kart prašoviau su šaltumu (minėjau kad prie sijono reik man būtinai vat tokios Jakobs pakelio žalios) visiškai vienodos, o prie dirbtinio apšvietimo - skirtingos... abi vienodos faktūros trikotažo, kaip taip gali būt?
Blogiausiai kad aš kai šviesu ir karšta planavau nešiot, o ne kai tamsu ar apsiniaukia.

Žinok, gali būti visokių čiūdų. Esu turėjus stiklinį papuošalą, kuris dienos šviesoj - alyviniais dryželiais, o prie bet kokios lempos - žalias, normaliai žalias, salotinis.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 12:56)
Bet aš vis viena nekertu tos BFAS biggrin.gif Kaip ten Prek sakė, kad pirmi tie žodžiai reiškia visai kažką kitą, negu kad tradiciškai. Pas mane, tarkim, sutampa, bet gal pas kitus ir nesutampa tada?

Tarkim, tas pats koralinis pavasaris. Koralas yra toks vidurkis tarp ružavos ir oranžinės, teisingai, jau ne ružava, bet dar ne oranžinė, per viduriuką. Žo, nei šiltas, nei šaltas, bet neabejotinai švarus ir daugiau gal šviesus. Vadinasi, jis gali tikti švariam tipui tokiam į neutralumą, teisingai? na tai laitas toks ir yra, ir nieko čia keisto, kad jam tinka. Taipogi laitas gali būt koks ten geltonesnis, kadangi laitas reiškia kontrasto nebuvimą, ir bet kas, kas į šiltumą ir be kontrasto ir nedulkėtas, yra laitspringas. O tie gal gali būti daugiau šilti, visokie ten persikiniai, ir mažiau šilti, tas koralinis nežinau čia katras eilėj pagal šiltumą, gal yra dar koksai šaltesnis.

Nu bet koralinis warmas? Warmas gi turi būti šiltas, ant to taip ir pavadintas. tai kaip jis gali būti koralinis, tojest, neutralus?
Tai jei tikrai pirmas žodis yra tiesiog kontrastas, tada gal tas true coralline spring yra kažkoks vidurkis tarp braito ir laito? Ir mūsų skirtumas yra tik toks, kad man tinkamas rūbų kontrastas yra labai nedidelis, jau link monochromo, tipo, iškramtytos kramtūškės, o pas tave dar leidžia kažką medium, tipo, dar ir neiškramtytas kramtūškes galima imti?

O Erszebeth, jei laikyti, kad ji warm spring, būtų tokio pat kontrasto, kaip tu, tik didesnio šiltumo, ir vadintųsi koksai ten True peach spring ar True Honey ar kokie ten jie iš viso yra biggrin.gif Žo, vidurinis žodis rodytų didesnį šiltumą?

Tai taip - spalvinę gamą nurodo tas coraline ir visi kiti gražieji pavadinimai, bet pastebėjau kad ne visi kontrastai būna kurio nors pavadinimo. Kad ir aprašymuose mini plaukų spalvas - nuo šviesiausio iki rudo kažkokio, arba nuo rudo iki gilaus tamsaus rudo... o kartais nuo šviesiausio blondo iki tamsiausio rudo. Manau ir vivid coraline nebūtų pagal aprašymą g.gif
Aš kur dėjau seniai koralinio pavasario paletę, minėjai kad viens prie vieno, kaip taviškė, bet ten buvo true kontrastas, taip kad mano supratimu gali veik nesiskirti, nors ir true. O gali skirtis nors ir abi light, nes tarkim ryškesnės arba blankesnės akys ar ten oda kokia skaistesnė... ims ir įmes kokią ryškią oranžinę šalia markerinės salotinės, arba priešingai išims lauk tą markerinę salotinę.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 28, 13:18)
Žinok, gali būti visokių čiūdų. Esu turėjus stiklinį papuošalą, kuris dienos šviesoj - alyviniais dryželiais, o prie bet kokios lempos - žalias, normaliai žalias, salotinis.

bet tai jis stilkas... lūžta šviesa ir panašiai... o čia paprastas trikotažas... maikė kaip sakant... net ne koks veirliūras, ar šilkas... man pirmą kart tokis čiūdas. Nu ir kaip man nusipirkt tada tą žalią maikę? man reik į pliažą...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 28, 13:34)
Tai taip - spalvinę gamą nurodo tas coraline ir visi kiti gražieji pavadinimai, bet pastebėjau kad ne visi kontrastai būna kurio nors pavadinimo. Kad ir aprašymuose mini plaukų spalvas - nuo šviesiausio iki rudo kažkokio, arba nuo rudo iki gilaus tamsaus rudo... o kartais nuo šviesiausio blondo iki tamsiausio rudo. Manau ir vivid coraline nebūtų pagal aprašymą g.gif
Aš kur dėjau seniai koralinio pavasario paletę, minėjai kad viens prie vieno, kaip taviškė, bet ten buvo true kontrastas, taip kad mano supratimu gali veik nesiskirti, nors ir true. O gali skirtis nors ir abi light, nes tarkim ryškesnės arba blankesnės akys ar ten oda kokia skaistesnė... ims ir įmes kokią ryškią oranžinę šalia markerinės salotinės, arba priešingai išims lauk tą markerinę salotinę.
Papildyta:

bet tai jis stilkas... lūžta šviesa ir panašiai... o čia paprastas trikotažas... maikė kaip sakant... net ne koks veirliūras, ar šilkas... man pirmą kart tokis čiūdas. Nu ir kaip man nusipirkt tada tą žalią maikę? man reik į pliažą...

Nu tiksliai, aprašymuose yra plaukų spalvos, o jos irgi nusako kontrastą. Bet tai gal mini spalvine prasme, ne kontrasto? Tipo, raudonai ryžas arba riešuto ryžas? Nieko aš tuose jų aprašymuose nesuprantu, man pagal juos visi žmonės atitinka biggrin.gif

Aš galvoju, gal vis tik true kontrastas kokiu milimetru didesnis, ir ten nesudėjus nesuprasi?

Ot aš dūra, kad išmėžiau tą paletę, nu ar galėjau galvot, kad prisireiks! Tiek metų nieko pagal ją neprisitaikiau biggrin.gif Višta višta, light coraline višta biggrin.gif


Tai nežinau apie maikę, būna gi visokių čiūdų ant svieto. O tai ką, visai nešiot neina? nė kokius karolius pridėjus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2015 - 12:44