Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

mano identiškos spalvos biggrin.gif tik vidus melsvo/žalsvo nugriebto pieno spalvos (apibūdinau lyg sliekui tiktų)
Atsakyti
Mes turim daug bendro! biggrin.gif

Taigi, kad akinius renkantis tos spalvos ne pirmas reikalas. Svarbu dar yra, kad rėmeliai tiktų, kad nebūtų visiškai ten nupezę mados prasme. Nes jei imti tik pagal spalvą, tai gali žmogus išeiti kažkaiptai taiptai taip:

user posted image



Atsakyti
bet ka tiem light'tam nešioti, tokius? Čia warm'ui ne light'ui
user posted image
Papildyta:
patikėk žinau kiek kriterijų akinius renkantis yra, rinkausi penkis metus naujus akinius lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinok, kad ir aš ne mažiau biggrin.gif
Pirmiausia, pinigų gaila - aš su jais einu nuo lovos iki vonios, o ten paparacų būriais nestovi.
Antra, vis viena šūdo pirkt nesinori, o jei bus koks akių uždegimas ar kas, ir reiks eit į gatvę?
Trečia, noriu, kad pas mano vyrą ir vaikus ugdytųsi stiliaus jausmas, ir nevaikščiosiu aš po namus belekaip (tiesa, jiems tai pofig, jei tik valgyt duodu, bet esu pilietiška biggrin.gif). O nebekaip kainuoja 250 eurų. O pas mane laisvi nesivolioja!

Nu vat taip kažkaip ir paaiškinau, ir dabar esamus nešiosiu 10 metų, ir tikrai neprisipirkinėsiu persikinių - mėtinių - lašišinių prie kiekvieno outfito. Tai yra, prie kiekvienos pižamos biggrin.gif
Papildyta:



Aha! Apie juodą. Taigi aš, kaip žinia, ką tik grįžau iš Gruzijos. Ir ten, kaip žinia, yra dafiga gruzinų. O gruzinai nesvietiškai mėgsta juodą spalvą! Cha cha, kaip paryžiečiai biggrin.gif Kartais net juokinga žiūrėt - eini, o ten šniūras skalbinių, ir visi juodi, kaip kokių nindzių biggrin.gif O gruzinų, kas mane nustebino, baisiai daug ir visai ne jokių juodų, o šviesiom akim, vidutiniais plaukais.

Bet jie vis viena visi baisingai juodi, ta prasme, rengiasi juodai.

O veido kontūrą ir žemyn tempimą nepageidaujamą jie išprendžia labai paprastai - užsiaugina barzdas biggrin.gif Paryžiečiai pasiriša hermes skarelę arba kašmyrinį šaliką, o pas gruzinus būdas specifinis biggrin.gif

Kaip čia mums taip padarius, ką? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2015 - 18:22
Man gražūs taviškiai, aš su savo daug gyvenimo praleidžiu, o reakciją į linzes irgi turėjau, kelis mėnesius vien akiniai. Tai ką daryt tada, būtų gerai turėt prie kiekvienos pižamos biggrin.gif
Tai taip kainuoja daugiau nei bfas paletė biggrin.gif
Papildyta:
aaa geras su barzdom, sakai gruzinės irgi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 19:26)
aaa geras su barzdom, sakai gruzinės irgi g.gif  lotuliukas.gif

O va gruzinės nežinau ką daro, nieko nedaro, kažkaip jos labai visais rūpinasi, nu taip nesvietiškai, ir dėl to yra baisiai mielos. Nu ten tipo valgyt duoda, šildytuvą, jei šalta, ir kaldras, ir vyno biggrin.gif Ir todėl jų iš išvaizdos išvis nevertini biggrin.gif

Išskyrus vieną pyndą aerouoste, kuri iš manęs atėmė manikiūrines žirklutes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2015 - 18:46
Mano tai tokie
user posted image

nu akivaizdžiai ruduo doh.gif , bet per penkis metus fielmann'e atsirado tik du rėmeliai nešiotini doh.gif ir dabar nemanau, kad rasčiau kažką geriau, bet va jei būtų labiau raudoni nei rudi jau būtų daug geriau. Atsižvelgiant į tai, kad savo linzių limitą šiame gyvenime jau atnešiojau, vėl reiks fielmaną pradėt šukuot, gal dar po penkių metų atrasiu kažką tinkamesnio lotuliukas.gif
Papildyta:
o šitie pavasariniai? čia kokia mėlyna šalta ar neutrali?
user posted image

Atsakyti
Man čia gal neutrali ta mėlyna... Ypač jei skaidrūs? Bet tai kas iš to, kad spalva ir gera, jie gi ir tikti dar turi.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 27, 18:34)
Man čia gal neutrali ta mėlyna... Ypač jei skaidrūs? Bet tai kas iš to, kad spalva ir gera, jie gi ir tikti dar turi.

o aš labai sėkmingai nusipirkau internetu akinius. A le juodus. Bet pigiai ir iš JAV. Ir tinka. Vot
Atsakyti
Mano dieds irgi sako, kad galima, ir sau perka. Bet labai sunkiai nutaiko. Šiuo metu nešioja tokius visai nieko, bet prieš tai nusipirko kokius 4 baisius kaip karas, tai man nelabai taip patinka biggrin.gif Aš geriau turėsiu vienus 10čiai metų, bet gerus.

Ten tai tiksliai galima prisipirkt prie kiekvienos pižamos, bet man nelabai išeina išsirinkt, per daug parametrų. Kaip aš žinosiu, kad man bus patogūs ir nosies nespaus? Dabar nueinu į kiną 3d ir vos išsėdžiu su tais jų akiniais - kas bus, jei tokius atsisiųsiu?

Žo, neišdrįstu. Šmutkes, kosmetiką, batus tai perku dideliais kiekiais, bet akinius ir vyriškus kostiumus bijau, čia, mano suvokimu, reik matuot. Nors kartais gal ir taupu būtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2015 - 21:25
Kaip pavydas bambą graužia, kad pagaliau nusistatėte savo tipą... Aš irgi norėčiau rasti ramybę, išsklaidyti abejones. Ieškau dabar online tokių "žaislų", kurie atitiktų skudurėlių dėliojimą. Vienas visai smagus. Nežinau, ar man akys gerai rodo, bet pasakykit ir jūs savo nuomonę. Kuris ratukas atrodo geriausiai - t.y. išlygina odą, paryškina bruožus?

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos, man irgi pavydas graužia kažkur smile.gif
Bet jau ERszebeth, argj fotkėj gali išryškėt bruožai ar raukšlelês išsilygint? Nebent bendra spalvinê harmonija. Mano akis ne tokia išlavinta, tai nematau jokių veido bruožų pOkyčių.
Atsakyti