Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 16:18)
tempia žemyn mano supratimu, kad oda atrodo padribus, priešingai būtų jeigu atrodytų patempta kaip po plastinės operacijos.
Bet gal aš ne taip interpretuoju, gi man vertėjavo panos biggrin.gif


taip taip, teisingai interpretuoji biggrin.gif
Aš tai specialiai linzes įsidėjau, kad matyčiau save su tais skudurėliais. Dar vienas galvos skausmas, dabartiniai mano akinių rėmai - rudeniniai doh.gif iš kur gaut pavasarinius g.gif

QUOTE(prek @ 2015 03 27, 16:32)
Taip, 2-4 arba 4-2  gaunam pavasarį. 2 neutrali švari, 4  - pavasarinė. Spėju, kad jei 2-4, tai daugiau į neutralumą, o 4-2  turėtų būt daugiau pavasariška? Bet čia mano spėlionės smile.gif

Bytte, atkartot tuos skudurėlius kažin ar pavyks, jie turi būt visi krūvoj - visi trys. Vieni šiltesni, kiti šaltesni - jie turi veikti veidą vienu metu. Po vieną nedėlioja. Vietomis taip, kaitalioja.


taip, man geriausiai buvo 2, o po to 4. Mano neutralios spalvos.
Vis tik užsisakiau paletę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 27, 15:43)
taip taip, teisingai interpretuoji  biggrin.gif
Aš tai specialiai linzes įsidėjau, kad matyčiau save su tais skudurėliais. Dar vienas galvos skausmas, dabartiniai mano akinių rėmai - rudeniniai  doh.gif iš kur gaut pavasarinius g.gif
taip, man geriausiai buvo 2, o po to 4. Mano neutralios spalvos.
Vis tik užsisakiau paletę  cool.gif


Lauksim paletę pasirodant mirksiukas.gif

linzių nedėjau, nusprendžiau, kad jos vos vos gali mesti atspalvį ant akies. O mano rėmeliai irgi blogi - per tamsūs...
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 27, 16:43)
taip taip, teisingai interpretuoji  biggrin.gif
Aš tai specialiai linzes įsidėjau, kad matyčiau save su tais skudurėliais. Dar vienas galvos skausmas, dabartiniai mano akinių rėmai - rudeniniai  doh.gif iš kur gaut pavasarinius g.gif
taip, man geriausiai buvo 2, o po to 4. Mano neutralios spalvos.
Vis tik užsisakiau paletę  cool.gif

O sunku rast neutralius rėmelius? Žinau kad plastikiniai būna neutralių lengvų spalvų, gali būt ir permatomi, tiesa negarantuočiau, kad būtinai pavasariniai, ir metalinius mačiau - geltono metalo nežinau ar bus Jūsų, bet būna tokie baltai geltono metalo - gal būtų gerai?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 16:07)
radau Anna Wintour nutipizuota į light spring g.gif  smile.gif

O klausykitės, taigi labai malonu biggrin.gif Iš jos galima imti žinias, kaip rengtis, iš Kryginos, kuri irgi tas pats - kaip dažytis, psio, galvot nebereikia biggrin.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 17:58)
linzių nedėjau, nusprendžiau, kad jos vos vos gali mesti atspalvį ant akies. O mano rėmeliai irgi blogi - per tamsūs...

Mano irgi rėmeliai tamsūs, ir aš su jais jaučiuosi gerai ir vaikščiosiu biggrin.gif Jau ir tai tegu man pasako ačiū, kad ne juodi, o kažkokie tipo vėžliniai, su tamsiai rudu biggrin.gif

Jei jau Chromčenka su juodais gali sau leisti ir yra sau spakainiai mados ikona, tai visiems kitiems galima zaprosto biggrin.gif

Jau mane tie tipai pradeda knisti, jie atrodo patogūs, kol neįsigilini, o tada jau - kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Ir mano fazė dabar - Belovežo giria biggrin.gif Žo, nešiosiu, ką norėsiu, lai neaiškina biggrin.gif O tik lūpdažius ir skareles pagal tipą taikysiu biggrin.gif
Atsakyti
mano vėžliniai su tamsiai rudu irgi lotuliukas.gif na dar su karameliniu ir iš vidaus šviesios spalvos. Aš irgi galvoju reikia džiaugtis, kad ne juodi ir jie net šilti yra, dėl ko labai smarkiai abejojau pirkdama.

Yra šviesių rėmelių, bet kai matavausi šviesius jie jau per šviesūs ir tada irgi idiotiškai atrodo
Papildyta:
nors tokius pasimatuočiau jaučiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Tai kad jie kažkokie debilavoti. Ant šitos foto ir ant šitos manekenės tai gražu, bet manau, kad gatvėj ir jinai tokių nenešiotų... Nes jei ant žmogaus net tokie rėmai nieko, tada jau visi kiti bus baisiai gražu biggrin.gif O kaip ji atrodys, kai pasidažys? Gerai, kai čia spalvų kaip pas kokią lervą... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2015 - 17:39
ramiai kaip tik perskaičiau, kad čia trend'as nude akiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 18:40)
ramiai kaip tik perskaičiau, kad čia trend'as nude akiniai bigsmile.gif

Bet jie atrodo kaip pagaminti iš snarglio ir skirti sliekams!!! biggrin.gif
Atsakyti
prašom rinktis
user posted image
Atsakyti
Būčiau sliekas, tai net nežinočiau, už kurio griebt biggrin.gif
Atsakyti
iki ašarų lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano yra tokie, paskutinės spalvos, ir man užtenka jų labai gerai. Galėjau imti kitas spalvas! biggrin.gif Bet neėmiau. Už tai man ačiū, aš šaunuolė biggrin.gif O daugiau tinkančių Fielmane neradau, tai ką man daryt dry.gif

http://www.toniandgu...es-MMJ-611.html
Atsakyti