Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

O taip jau aplamai, kaip nuspręst, kuris variantas geresnis? Kaip Bytte sako, kad suteikia blyškumo, tai čia gerai ar blogai? Gotai, va, siekia blyškumo, su juoda jį gauna, ir jis jiems labai gerai. Čia vėlgi - kas patinka ir kokio rezultato nori. O koks rezultatas, BFAS konsultantų nuomone, yra geras, iš bobos jie nori padaryti ką?

Pvz. deep spalvos Inc rūstina. Betgi yra variantų, kai gal ji gali būti suinteresuota atrodyti rūsčiai. Tarkim, jei yra kokia viršininkė arba dėstytoja, ir nenori jokių ten chi chi cha cha? O nueis su savo spalvom kaip kanarėlė, visi sakys, o, kokia pupytė biggrin.gif
Atsakyti
iš to ką kalbėjo Katia, tai, blogai kai išryškina veido dėmes, raudonumus, taškelius visokius, tamsina paakius, "tempia" veidą, žandus žemyn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 27 kovo 2015 - 13:55
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 14:55)
iš to ką kalbėjo Katia, tai, blogai kai išryškina veido dėmes, raudonumus, taškelius visokius, tamsina paakius, "tempia" veidą, žandus žemyn.

nu aš irgi skaitau kad blogai kai išryškina veido dėmes ir visokius ten papildomai "fingalus po akim uždeda" ar prie lūpų oda "atsiskiria (tai išbala, tai pažaliuoja/mėlinuoja)... Man labiau "maskuoja" vasaros spalvelės, bet jos labai blyškina odą+suteikia rausvą atspalvį, kaip gerai padauginusios biggrin.gif . Vadinasi irgi netinka... g.gif

o kaip suprast tempia veidą žemyn?

Ta 4-ta labai skiriasi realybėje, nuo foto? Dukra sijonaitį tokios rusvos spalvos lyg turi... geltona kaip suprantu šviesi ochra... nieko matyt nerasčiau... nors ne... gal ir rasčiau g.gif
Atsakyti
O kas tau, Dilukai, tempia veidą žemyn?

Nu bet inc darko spalvos nieko niekur netempia, tik rūstina biggrin.gif
Atsakyti
tempia žemyn mano supratimu, kad oda atrodo padribus, priešingai būtų jeigu atrodytų patempta kaip po plastinės operacijos.
Bet gal aš ne taip interpretuoju, gi man vertėjavo panos biggrin.gif

Šitose foto drapiruotės gana panašiai atrodo, gal dar netgi šiltesnės tos geltonos realybėje. Geltona ochra galima pavadinti, bet ochra būna ir oranžinė rūdžių, tai ne tokia, geltona!
Bet vėlgi aš su dviem monitoriais dirbu ant abiejų skirtingai rodo, tai sunku žinot ką kitas žmogus mato smile.gif
Papildyta:
manęs beprasmiška klausti, aš buvau šoke dėl tų geltonų drapiruočių, ir kad aš šiltas sezonas, ir kad šitaip savęs nemačiau. Ir plius akinius nusiėmus prieš veidrodį sėdėjau biggrin.gif Niekas man nesimatė, man gražiausia buvo 2 skaros, nes jų spalvos vienintelės gražios lotuliukas.gif
Atsakyti
aš turiu kaip golden ochra, o kokia ten buvo?

Aš vieną golden ochrą palaidinę nešiojau n metų, visai nudyžiau, ir visai neatrodžiau sau su ja prastai, paskui kažkaip nusprendžiau kad ji man netinka, nes labai pigmentinės dėmės išryškėja su ja g.gif ... o va nebūtų tų dėmių ir būtų puiku.

Ai tikriausiai taip "tempia", ibo meta šešėlį netinkamą. Bet kol nieks nenutysę visai neblogas dalykas, labiau kontūruoja veidą biggrin.gif
Atsakyti
ne ne tokia, panašiau į tai kas foto, o ne į tavo nuorodą smile.gif
ten tokios spalvos va kaip lietpalčius iš tokių siuva, šiltų spalvų lietpalčius biggrin.gif o tokių neoniniai geltonų lietpalčių nesiuva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 14:49)
ką tai sako, čia pavasariams toks derinys būtent? smile.gif

Taip, 2-4 arba 4-2 gaunam pavasarį. 2 neutrali švari, 4 - pavasarinė. Spėju, kad jei 2-4, tai daugiau į neutralumą, o 4-2 turėtų būt daugiau pavasariška? Bet čia mano spėlionės smile.gif

Bytte, atkartot tuos skudurėlius kažin ar pavyks, jie turi būt visi krūvoj - visi trys. Vieni šiltesni, kiti šaltesni - jie turi veikti veidą vienu metu. Po vieną nedėlioja. Vietomis taip, kaitalioja.
Atsakyti
O ką rodo ta antra grupė skudurėlių?
Šiaip tai kaip prek ir sako visi kartu jie dedami ir visi pakankamai bjaurūs biggrin.gif

antroj grupėj yra skudurėlių kompanijoj ir juodų, tai jinai kartais paslepia tą juodą, pažiūri be jos, bet šiaip visus kartu dažniausiai žiūri, retai atkloja po vieną.
Atsakyti
žinau kad neitų atkartot, bet iš principo kad ir Inc atvejis rodo, kad męs jaučiam kurios tinka, tai bandau išsiaiškint kokia ta pavasarinė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 27, 15:37)
O ką rodo ta antra grupė skudurėlių?
Šiaip tai kaip prek ir sako visi kartu jie dedami ir visi pakankamai bjaurūs biggrin.gif

antroj grupėj yra skudurėlių kompanijoj ir juodų, tai jinai kartais paslepia tą juodą, pažiūri be jos, bet šiaip visus kartu dažniausiai žiūri, retai atkloja po vieną.


Antra grupė - tai tie, kur ar ne 5 skudurėliai vienoj vietoj? Ten sezoniniai. Žiema su juoda, ruduo su visiškai tamsiai ruda.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 27, 15:41)
žinau kad neitų atkartot, bet iš principo kad ir Inc atvejis rodo, kad męs jaučiam kurios tinka, tai bandau išsiaiškint kokia ta pavasarinė g.gif

Turbūt būtų galima vadint kupranugaris + šviesi ochra? Nuotraukoje (ten, kur dėjot testavimasi) matau gana panašias spalvas.
Atsakyti
radau Anna Wintour nutipizuota į light spring g.gif smile.gif
Atsakyti