Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 26, 22:59)
O iš kur tu, prek, žinai, kaip ji kokias ponias testavo? Ar ir tos tavo pažįstamos? smile.gif

O klausyk, ji rudenių ir vasarų yra atradus nors vieną kada nors? biggrin.gif

Taip, jos mano pažįstamos, aš ten buvau ir viską viską mačiau smile.gif
Ji pati vasara smile.gif

Šiandien viena ponia pagal hue turėjo šansų tapti rudeniu, bet kompas atkakliai metė žiemą.

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 26, 19:43)
Ale moooč, kaip tu čia gražiai dėlioji! Fotožopa?

Nuskalbtos pižamos gal tinka softams ir laitams? biggrin.gif Tik jie gal jų nenori biggrin.gif

kažkas panašaus...

Kad nelabai... va kad ir tas softines kur dėliojau intensyvesnės už light'ų, nekalbant apie vasarų softines. O va tokių grynai bliednų nuskalbtų nematau nei vienose paletėse, na ten viena kita spalvelė įmesta, kur puse kojos ne ten - ir atrodai kaip ... kiekvienas tipas savaip šūdinai

QUOTE(prek @ 2015 03 26, 22:55)
Informacija Bytte  - viena iš šiandienos ponių įtariu Jūsų spalvinio tipo. Plaukai turi šilumos, akys teal, ganėtinai šiltos, oda rausva ir šviesoka. Iš hue tiko raudona, auksinės/rudos blogai, antrą vietą dalijosi žiemos ir rudens hue (kas man asmeniškai buvo smarkiai netikėta, maniau, kad taip nebūna). Sakyčiau visiškai neutralus tipas, nelabai eina atskirt, ar geriau polinkis į šaltą, ar į šiltą.

Mano akys iš pažiūrėjimo neatrodo šiltos, ypač jaunystėj, odos rausvumas irgi toks sąlyginis - kai neįdegus, tai ir rausva, raustu pastoviai nuo šalčio, karščio ir t.t. o įdegis rausvumo neturi nei per kapeiką, pati oda neįdegus irgi taip sau, į rausvo tono pudras nepretenduoju. Sunku pasakyt skudurėlius dėliojant kaip būtų, bet šiaip su raudona draugauju šiaip sau, skaisčiai raudona ne man schmoll.gif , o rudens hue kuri? bet kažkaip aš pati mąstau kad mažiausiai vasarų hue turėtų gadint... bet nepridėjęs nežinosi.
Atsakyti
user posted image
įkeliu hue skareles, tai kurios tiko pasisakot visos kam dėjo

Aš pati kai žiūriu, man atrodo kad visos jos man netiktų, tik vienos blogintų vienaip, kitos kitaip... ir jau skonio reikalas kurias paimt kaip mažiau bloginančias vaizdą blush2.gif
Atsakyti
Man geriausiai trečioji, o antra pagal gerumą antroji foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 27, 13:20)
user posted image
įkeliu hue skareles, tai kurios tiko pasisakot visos kam dėjo


Rudens hue - trečia.

Dilukai turėjo būt 2-4 arba 4-2

Inc turėjo neblogai atrodyt trečia. bet ji tikrai nebuvo geriausia. Spėju, kad geriausia buvo 4, o 2 ir 3 po jų?

Sakot 2 po 3 geriausia? Bet ji neutrali, rodo švarų (žiemos arba pavasario) tipą.

QUOTE(bytte @ 2015 03 27, 13:20)
Aš pati kai žiūriu, man atrodo kad visos jos man netiktų, tik vienos blogintų vienaip, kitos kitaip... ir jau skonio reikalas kurias paimt kaip mažiau bloginančias vaizdą

Čia ir yra visa esmė - kad vienos geriau, kitos blogiau, O kad taip imtum "labai gerai" - retai būna, tada tipas labai aiškus. Ne Jūsų atvejis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 27 kovo 2015 - 12:34
QUOTE(prek @ 2015 03 27, 12:29)
Rudens hue - trečia.

Dilukai turėjo būt 2-4 arba 4-2

Inc turėjo neblogai atrodyt trečia. bet ji tikrai nebuvo geriausia. Spėju, kad geriausia buvo 4, o 2 ir 3 po jų?


Ne, aš su paskutine prastai ganėtinai atrodžiau biggrin.gif Dilukai gali paliudyt lotuliukas.gif

Kaip minėjau geriausiai trečia, o tada sekė antra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 27 kovo 2015 - 12:33
QUOTE(inc @ 2015 03 27, 13:32)
Ne, aš su paskutine prastai ganėtinai atrodžiau biggrin.gif Dilukai gali paliudyt  lotuliukas.gif

Kaip minėjau geriausiai trečia, o tada sekė antra

Pas mus vakar atvirkščiai buvo - 2 labai gerai, 1 ir 3 įmanoma - bet nėra gerai, 4 blogai.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 27, 12:37)
Pas mus vakar atvirkščiai buvo - 2 labai gerai,  1 ir 3 įmanoma - bet nėra gerai, 4 blogai.


o galiausiai pavasarį nustatė?

Va dėl tos tinkančios darpiruotės aš taip lengvai draugauju su visom oranžinėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 27, 13:23)
Man geriausiai trečioji, o antra pagal gerumą antroji foto  smile.gif

Tai neapsirikai spėdama, kad trečioji tiktų... (ne šiame forume), tai pagal hue gaunas ruduo su žiemos įtaka, o išmetė matyt dėl akių/plaukų spalvų per mažo gilumo, nusprendė programa, kad per mažai deep biggrin.gif . Bet ai ne didelė bėda, gi seseriniai tipai BSp ir DA

pamenu kai pirmą kartą foto su skudurėliais kai dėjau, kaip išsiskyrė nuomonės kurios spalvos labiau darko biggrin.gif , vienoms labiau kliuvo vieni dalykai (išblyškus), kitiems kiti (nesveika odos spalva)... o tai kaip nuspręst? Man tarkim išblyškęs labiau patinka variantas, nei murzina, kitiem priešingai tas blyškumas - kaip didžiausias minusas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 27 kovo 2015 - 12:41
QUOTE(bytte @ 2015 03 27, 12:41)
Tai neapsirikai spėdama, kad trečioji tiktų... (ne šiame forume), tai pagal hue gaunas ruduo su žiemos įtaka, o išmetė matyt dėl akių/plaukų spalvų per mažo gilumo, nusprendė programa, kad per mažai deep biggrin.gif . Bet ai ne didelė bėda, gi seseriniai tipai BSp ir DA

pamenu kai pirmą kartą foto su skudurėliais kai dėjau, kaip išsiskyrė nuomonės kurios spalvos labiau darko biggrin.gif , vienoms labiau kliuvo vieni dalykai (išblyškus), kitiems kiti (nesveika odos spalva)... o tai kaip nuspręst? Man tarkim išblyškęs  labiau patinka variantas, nei murzina, kitiem priešingai tas blyškumas - kaip didžiausias minusas.



Aš tai net pykau , kad man nepaliks rudeninių drapiruočių kaip galutinių. Nors gan ilgai dėliojo ir žiūrėjo paakius, raukšles ir pan. biggrin.gif
Dabar tai jau kelinta diena vaikų spintas šluoju. Pas mane gi greičiausiai visos panos pavasarinės, tai bandau atsiimt joms atiduotas visokias skareles šalikėlius. Šiandien irgi sėdžiu darbe su mėlyna tamsia suknele ir ryškiu lyg koraliniu šalikėliu- nu gražu ir man smile.gif
Mano oda kai tokia šviesi, tai pavasario spalvas būtent dar nušviesina . Aš net bumbėjau , kad be kontūrų pasmakrė gaunas su ta drapiruote lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 27, 13:40)
o galiausiai pavasarį nustatė?


Kompas davė žiemą...

Nors žiemos hue labai gražiai išlygino odą, tačiau labai paryškino, paaštrino bruožus. Su rudens hue išskydo veidas, nebuvo to žiemos pikto aštrumo, tačiau ir gerumo nebuvo, oda neatrodė gerai. Aš tokiu atveju nesuprantu, kuris variantas geresnis sad.gif

Atsakyti
Man geriausiai ta baisi 4, antroje vietoje 2 (atrodo g.gif inc neatsimeni dėl antros vietos?)
nuo 1 vasarinės sakė nosis violetinė pasidaro, o nuo tų geltonų susilygina raudonumai. Mano nosis ir šiaip veidas raudonuoja. Aš pati sau tai su 4 nesveikai pageltonuoju, bet jei jau profas sako negi ginčysies smile.gif Na ir panos sakė, kad ta geltona geriausiai.
QUOTE(bytte @ 2015 03 27, 12:20)

Papildyta:
aš psichologiškai nusiteikinėju ką reikės su garderobu daryt, aišku nepulsiu ant rūdžių spalvos ir pan. Bet jau apsiraminau truputį, kad galiu pasteles neutralias ir į šiltesnę pusę pirkti, chaki kelnės man seniai imponavo, šalikėlių vis neimdavau nes aš gi vasara, o anie persikavoti per daug, nors užsimetus vaizdo negadina. Žodžiu kažkaip išgyvensiu. Vyras tegul auksų kokių padovanoja biggrin.gif
O kol kas nešioju ką turiu ramiai sau
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 27, 12:29)

Dilukai turėjo būt 2-4 arba 4-2


ką tai sako, čia pavasariams toks derinys būtent? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 27 kovo 2015 - 13:48