Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Katia taip ant vieno inc šaliko tokio bliedno sakė, kad būna spalvų kurios niekam netinka biggrin.gif
Atsakyti
he he... pridėjau BSp kvadratukus... he he... va ko jūs bliednina visas
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 16:43)
Katia taip ant vieno inc šaliko tokio bliedno sakė, kad būna spalvų kurios niekam netinka biggrin.gif

čia matyt kur aš vadinu nuskalptos pižaminės spalvos, nu mano akimis niekam jos rimtai netinka
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 15:43)
Katia taip ant vieno inc šaliko tokio bliedno sakė, kad būna spalvų kurios niekam netinka biggrin.gif


Ant to žalio kur sakė? Pas mane tik keli rūbai ir buvo tinkami. Tas šalikėlis, kurį labai myliu ir tas ale plytinis megztukėlis
Atsakyti
ne toks balkšvas buvo smile.gif
Tai mano rūbai irgi visi ne tokie, salotinių tai neturiu ir niekada neturėjau biggrin.gif
Atsakyti
Aš pasižvalgiau intike, tai panašu, kad man labiau į warm spring reikia orientuotis lotuliukas.gif Tik maksimaliai susirinkt tamsias

Dabar prisimenu, Dilukai, apie kurį tu kalbi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 26, 16:28)

Ale moooč, kaip tu čia gražiai dėlioji! Fotožopa?

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 16:43)
Katia taip ant vieno inc šaliko tokio bliedno sakė, kad būna spalvų kurios niekam netinka biggrin.gif

lotuliukas.gif O koks jis tiksliai yra? biggrin.gif

Nuskalbtos pižamos gal tinka softams ir laitams? biggrin.gif Tik jie gal jų nenori biggrin.gif
Atsakyti
dar vienas pastebėjimas, mum kur rodė pora pavasario palečių, ten buvo auksas ir tas kažkas oranžinis metalas ir sakė va pavasariui tik auksas, bet kitų sistemų light spring beveik visad turi ir sidabrą šalia aukso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 19:44)
dar vienas pastebėjimas, mum kur rodė pora pavasario palečių, ten buvo auksas ir tas kažkas oranžinis metalas ir sakė va pavasariui tik auksas, bet kitų sistemų light spring beveik visad turi ir sidabrą šalia aukso g.gif

Jo jo, pas mane paletėj irgi buvo tik auksas. Bet aš skersą dėjau ir sidabrą nešioju biggrin.gif

Tiesa, visiškai vienas sidabras ant manęs atrodo toks... Na, prasčiau, negu ant lentynos, o tas negerai. Užtat stengiuosi jį arba nešiot labai mažais kiekiais (pvz. plonytė grandinėlė), arba kaip nors "pašiltint" (pvz. dvispalvis laikrodis, sidabro/aukso troll apyrankė. Va, vakar grįžau iš Gruzijos, ten pirkau sidabrinius auskarus su emale. Kiek išsimatavau variantų "sidabro - melyna", "sidabro - turkio" - netinka man. O va su raudonai rausva emale ir dar geltonais elementais - visai pusė bieso!
Atsakyti
nzn man visada patiko sidabras, nematau, kad mane gadintų jis, nebent apsrengčiau blizgantį skafandrą sidabrinį ir po to auksinį gal atskirčiau doh.gif

kiek žiūrėjus esu ant odos kokį žiedą nu man abu metalai gražu
Atsakyti
inc čia deriniai ne pagal sezonų teoriją, bet man atrodo pakeitus juodą tu visai galėtum pasisemt idėjų
http://i2.wp.com/int.....size=800,2134
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 22:14)
inc čia deriniai ne pagal sezonų teoriją, bet man atrodo pakeitus juodą tu visai galėtum pasisemt idėjų
http://i2.wp.com/int.....size=800,2134

Ačiū, čia ir šaltiems šis bei tas yra smile.gif

Šiandien Katia pratestavo dar tris ponias. Viena - True Exuberant Spring, ir dvi žiemos: Contrasting Royal Winter ir Contrasting Dynamic Winter. Vis dėl to Lietuvoje ne vien pavasariai ir aš ne vieniša smile.gif

Informacija Bytte - viena iš šiandienos ponių įtariu Jūsų spalvinio tipo. Plaukai turi šilumos, akys teal, ganėtinai šiltos, oda rausva ir šviesoka. Iš hue tiko raudona, auksinės/rudos blogai, antrą vietą dalijosi žiemos ir rudens hue (kas man asmeniškai buvo smarkiai netikėta, maniau, kad taip nebūna). Sakyčiau visiškai neutralus tipas, nelabai eina atskirt, ar geriau polinkis į šaltą, ar į šiltą.
Atsakyti
O iš kur tu, prek, žinai, kaip ji kokias ponias testavo? Ar ir tos tavo pažįstamos? smile.gif

O klausyk, ji rudenių ir vasarų yra atradus nors vieną kada nors? biggrin.gif
Atsakyti