Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Taip, aš su oranžine draugauju, o ir neuždraudė biggrin.gif
Visos mano mėgiamos chaki išlieka
Raudonos ir plytinės irgi man pasilieka
Vat kaip man reikės tą kontrastą išgaudinėt, tai sukesnis klausimas. Mat šviesių pas mane mažokai. Man reikia visad derint tamsius su šviesiais, o jei noriu rengtis vienos spalvos, tai vidutinį ir ryškų atspalvį rinktis teks.
Prek, kur tu radai tą antrąją paletę? Noriu pastudijuot įdėmiau
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 26, 10:48)
Taip, aš su oranžine draugauju, o ir neuždraudė biggrin.gif
Visos mano mėgiamos chaki išlieka
Raudonos ir plytinės irgi man pasilieka
Vat kaip man reikės tą kontrastą išgaudinėt, tai sukesnis klausimas. Mat šviesių pas mane mažokai. Man reikia visad derint tamsius su šviesiais, o jei noriu rengtis vienos spalvos, tai vidutinį ir ryškų atspalvį rinktis teks.
Prek, kur tu radai tą antrąją paletę? Noriu pastudijuot įdėmiau

Čia ne aš radau, čia Bytte, jos reikia klaust smile.gif Arba galima google paveikslėlių paiešką paleist, gal panašų ras.

Dėl kontrasto - mano paletėje irgi mažai šviesių. Iš savos praktikos - jokio monochromo, tai užmuša. Ir geriau kai daiktai iš bent dviejų kontrastinių grupių, dar geriau, kai iš šalutinių. Aš mėginu daryt kažkur kažkokį akcentinį pliapsą. Kartais tai būna tik lūpos - irgi neblogai veikia. Man dar veikia - jokiu būdu netamsinti veido odos.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 26, 10:48)
Taip, aš su oranžine draugauju, o ir neuždraudė biggrin.gif
Visos mano mėgiamos chaki išlieka
Raudonos ir plytinės irgi man pasilieka
Vat kaip man reikės tą kontrastą išgaudinėt, tai sukesnis klausimas. Mat šviesių pas mane mažokai. Man reikia visad derint tamsius su šviesiais, o jei noriu rengtis vienos spalvos, tai vidutinį ir ryškų atspalvį rinktis teks.
Prek, kur tu radai tą antrąją paletę? Noriu pastudijuot įdėmiau

Antra paletė yra lassie iš osinkos, keldama minėjo kad nelabai gerai spalvos persidavė... plius manau į kontrastingą papuolė tik dėl tamsių akių, plaukai jos labai jau taip true. Na pasinagrinėsi pati 4u.gif
Ja prisipirksi visokių žydrų/ultramarininių, derinsi su turimom raudonom, oranžinėm ir valio.
Atsakyti
man visokios oranžinės, rūdžių spalvos labai kelia didelę abejonę biggrin.gif
Noa nešioji tokias?

Nors kai Katia rodė pavasarinę paletę, ten buvo tokia oranžinė maišyta su balta, tokia kreminė, pastelinė spalva.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 26, 10:45)
Vat tai patvirtina mano spėjimą, kad pats savęs negali nusistatyti, nes nori ar nenori nusistatysi taip, kaip tau yra gražiau. Pritempsi patvirtinimą (rudens spalvos gražiau, nei vasaros), ir įtikėsi... Na arba susipirk tas visas skaras, susikviesk komisiją, betgi kas taip daro biggrin.gif

Nesutinku smile.gif Reikia tik tų testerių. Ir galima pačiam nustatyt, jei jau pradėjai matyt spalvas.
Su tais testeriais žiūrint jokio stebuklo neįvyksta, ir pasirinkt "man gražiau" nesigauna, visi jie tokie pobjauriai. Tiesiog su vienais veidas nušvinta, o su kitais gauniesi kaip tris paras nemiegojus, tave įkinkę ir arė, ir akėjo smile.gif
QUOTE(Noa @ 2015 03 26, 10:45)
O į ką tada krypsta koraliniai visi ten tie? Į vasarą gal, nes koralas - tai tarp lašišos ir pink?

Bala žino. Neaišku kurie hue testeriai geriausi. Dilukai, ar turit užrašyta savo hue? Spėju, kad tai būtų 2 ir 4 (tvarkos nežinau) Ir dar svarbu, ką sezoniniai testeriai rodė - pirmu numeriu eis pavasaris, o antru?
QUOTE(Noa @ 2015 03 26, 10:45)
O tu pažiūrėk į pirmą lapuką, kuris yra baltas. Matai, kaip tose foto skiriasi? Arba pirma nušaltinta, arba antra nušiltinta, neina jų lygint.

matau smile.gif Bet nemanau, kad tai pakeis bendrą įspūdį. Nelabai pavasarinės tos spalvos.
Atsakyti
Rūdžių ir plytų spalvas aš nešioju nelabai, neaktyviai ir nežvygaudama iš laimės... Kodėl. Nes jas baisiai sunku tiksliai nustatyt, amžiais ar per murzinos, ar per ryžos, kažkaip tipo taip. Kaip su tom visom kūno. Jei visas ten lašišas/persikus/arbūzus arba visokias ten aqua gali sau leist truputuką ir nenutaikyt, nes jų pas mus daug, jei ne viena bus, tai kita, tai tas ryžas reikia kalt labai tiksliai. O kur tokių gausi, kad būtų lygiai kaip reikia?
Užtai praktiškai nenešioju.

Praktiškai nešioju juodą, pilką ir mėlyną lotuliukas.gif

Bet jei kada žiauriai užeis į madą ryžos, tai žinosiu, kad yra variantas, kurį gaėčiau imti gerai paknisus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 26, 11:05)
matau smile.gif Bet nemanau, kad tai pakeis bendrą įspūdį. Nelabai pavasarinės tos spalvos.

Kuo pavasariniausios irnesakyk.gif Viskas ten tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 26, 10:32)
Ką dar žinau. Žinau kad Inc priskyrė save rudeniui, ir dar žinau, kad testavimo metu rudeniškas hue nebuvo blogai, tiesiog pavasariškas geriau, nei rudeniškas.
Mano spėjimas būtų - kad antras žodis pavadinime rodo konkretų pakrypimą į vieną ar kitą spalvinį tipą arba to pakrypimo nebuvimą (Inc atveju - aiškus nuokrypis link rudens), ir aišku "pakrypimo/nepakrypimo" laipsnį. Tiesiog mes turim per mažai informacijos ir per mažai pavyzdžių, kad tas antras žodis mums kažką sakytų.

Inc tai prisiskyrė rudeniui, o va kitos ultramarininės prisiskyrė vasaroms biggrin.gif . Vadinasi tas potipis iš principo nėra tik su rudens įtaka. Tik toks savotiškas, jame yra labai tokių intensyvių mėlynų, net nežinau ar pavasarinių ar rudeninių... gal visgi labiau pavasarinių. O žalių bei raudonų grupė tikrai artima rudeniams. Tas labai matosi ant true ultramarine palečių.
Mano spėjimas - fyg męs suprasim kokį pakrypimą rodo tas pavadinimas biggrin.gif . Jai rodytų pakrypimą, tai žiemų ir vasarų nebūtų dvigubai mažiau nei rudenių su pavasariais. IMHO kad jiems šilti tipai susiskirsto į dvigubai didesnį kiekį dėl žalios... ta prasme šalta žalia yra vienos krypties - mėlsva, o šilta žalia gali būti tokia salotinė geltonai žalia ir tokia ochrinei žalia. Toliau gal dar koks "nušvitimas" matematinis ateis... kai skaičiai susidėlios (ta prasme jai 16-lika tipų, tai 4x4...)
Atsakyti
man dėjo palas tai geriausia buvo su daug geltonos, o ją vis keitė žiūrėjo su vienintele gražia kur vien tik skaisčios raudonos, sakė ta žiemos. Ar teisingai sakau inc?
Bet šiaip jo tos palos tikrai pobjaurės visos, tik ta vienintelė žiemų visai graži biggrin.gif

prek turiu nusifotkinus savo koordinates, turi mintyje tą didelį skaičių kur užrašytas ant pačios spalvų paletės iš kurios tarkim akis yra?
plaukai: 357A 4
akys: 243A 11
oda: 469D 3
Papildyta:
va biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
man tos koordinatės žiūrint gan tamsios atrodo, aš pati sau šviesesnė, bet sakė gali skirtis tamsumas, svarbiausia spalvą atitaikyti
Atsakyti
ta pati kontrastinio pavasario žalios su kontrastinės azure vasaros palete tai net nežinau ar tas pavasaris labiau vasarinis, ar rudeninis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 11:31)
man tos koordinatės žiūrint gan tamsios atrodo, aš pati sau šviesesnė, bet sakė gali skirtis tamsumas, svarbiausia spalvą atitaikyti

nu koordinatės tai atitinka koralinio pavasario aprašymą...
Atsakyti
su akim kaip įdomiai, mano akys pilkai melsvos su auksine saulyte, o bendram rezultate kažkokia teal spalva gaunasi smile.gif

Kokį aprašymą, kur rašo "strawberry blonde" ir tt?
esu buvus tikra braškinė blondinė kai iš raudonų plaukų pati nušviesinau į blondines, tai oi kaip kirpėjos aikčiojo, kad graži spalva biggrin.gif Gal reik pakartot, šviesint tai man galima
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 26, 11:50)
su akim kaip įdomiai, mano akys pilkai melsvos su auksine saulyte, o bendram rezultate kažkokia teal spalva gaunasi smile.gif

Kokį aprašymą, kur rašo "strawberry blonde" ir tt?
esu buvus tikra braškinė blondinė kai iš raudonų plaukų pati nušviesinau į blondines, tai oi kaip kirpėjos aikčiojo, kad graži spalva biggrin.gif Gal reik pakartot, šviesint tai man galima

aha... Strawberry blonde to brown hair brings out beautiful blue-green eyes. Eye colors range from deep teal through soft gray-blue to brilliant aqua. Skin tones are soft and golden tan, beige, and cream.
aš taip suprantu strawberry blonde to brown yra tokia šilta blondinė su rudos atspalviu, t.y. ne ryža schmoll.gif . Pamenu moteris buvo pridėta (true kontrasto), tai foto tie plaukai momentais į žalumą nešė (šešėlyje), momentais į kažkokį nuskalbtą gelsvą ryžumą (kur blikai), bet jau ryža niekaip nepavadinsi. O tos rausvos strawbery, juk ir LSu tinka blush2.gif
Atsakyti
žinok iš to ką rašai panašu į mano plaukus, iš pirmo žvilgsnio tai pilki ir viskas, bet šiaip turi ir žalio pigmento ir kažkokio auksiškumo prieš šviesą
Atsakyti