Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2015 03 25, 20:04)
Ne, mano jau n metų nematė dažų  biggrin.gif
Šiaip plaukai mano su raudonu atspalviu
Odos undertonai mūsų su Dilukai skirtingi, nes jos gelsvi, o mano į ryžumą, bet atspalvis tas pats

Acha, man ir atrodė, kad su raudonu, ir kad tai rudens požymis. tai galvojau, jei jau tu pavasaris, tai gal plaukai dažyti per raudonai
Atsakyti
Ai, aš tai to BFAS neįkertu, gal ten jie viską kitaip traktuoja. Realiai jei tu pats gamini paletes, tai gali belekaip beleką pavadint, taigi paletę duosi, ir tiek...
Atsakyti
na taip, bet jeigu jau mane padėjo prie šiltų, tai vistiek būsiu pavasaris.
Aš čia bandau susipaprastint sau gyvenimą ir į naujas lentynas susidėliot viską.

inc sakė gali plaukus dažytis ryžais atspalviais, o man ryžais ne, bet galiu šviesint, o jinai negali. Tai man atrodo panašiau būsiu į light spring negu į true spring, koks true spring, kuris negali būt ryžas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 25, 22:42)

Bet kad True spring, tai man keistoka, nes true tai lyg turėtų būti į šltumą akivaizdžiai?
Aš Light coralline spring. Oda persikavota, į šiltumą, akys tokios vasarinės balos spalvos, šviesios, kontrasto ne kažką.

True - tai ne šiltumas, tai tik kontrasto lygmuo.
Light - visos spalvos patenka į vieną spalvų grupę kontrastingumo paletėje. True - spalvos mėtosi per dvi gretimas grupes. Vivid - dar kontrastingesnė (dėstymosi neatsimenu), ir Contrasting - labai kontrastinga (pataiko arba į visas grupes, arba į šonines, ne vidurinę).
Light coralline spring ir sako, kad kontrasto nerasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 22:47)
True - tai ne šiltumas, tai tik kontrasto lygmuo.
Light - visos spalvos patenka į vieną spalvų grupę kontrastingumo paletėje. True - spalvos mėtosi per dvi gretimas  grupes.  Vivid - dar kontrastingesnė (dėstymosi neatsimenu), ir Contrasting - labai kontrastinga (pataiko arba į visas grupes, arba į šonines, ne vidurinę).


Vivid tamsios su dar tamsesnem. 4u.gif Daznai buna tamsesnio gymio, idege zmones. Graziausiai tinka ryskiu ir tamsiu spalvu deriniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 25 kovo 2015 - 22:57
QUOTE(Hiver @ 2015 03 25, 19:44)
Eina sau, man biski dabar gaila kad as nenusistaciau.... verysad.gif Gal butu paaiskeje kad ana konsultante klydo (palu tai juk ji nedeliojo, todel pradedu manyt kad gal is akies sumete jog esu vasara, o paskui su testeriais isrinko - kuri is ju, juk taip laisvai galejo but ar ne?) ir gal esu koks pvz. ruduo ar ziema?  rolleyes.gif  biggrin.gif  Nu bet jeigu butu iskreipti rezultatai del idegio ir dazytu plauku, irgi nieko gero ar ne? unsure.gif

Va ir aš dabar sėdžiu ir galvoju, kad be reikalo nenuėjot... Čia mintys po virsmų - kas iš vasaros, kas iš rudens, ir visos į pavasarį smile.gif

Niekaip nesuprantu, kaip galima nustatyt spalvinį tipą be skudurėlių. Man gaunasi, kad koordinatės duoda tik spalvos intensyvumą ( tai reikalinga paletei), ir ne daugiau. T.y. apie spalvinį tipą jos nieko nepasako...
Draugė tipizavosi įdegus (mes kai važiavom, buvo vasara, ir per savaitgalį ji smarkiai pasvilo). Gal ne tai, kad įdegusi, bet oda buvo paraudusi, t.y. ne tokia, kaip kad kasdien. Tada kaip supratau sunkiau nustatyt.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 25, 19:37)
As savo visas foto vienu metu cia buvau inikus juodai-baltai pavertinet ir lygint su situo (kaip sitas daiktas vadinamas?)

user posted image

Tai oda visais atvejais patenka i light antra nuo virsaus juostele, akys sviesiausia is medium grupes (pirma nuo virsaus). O su plaukais taip idomiai. Kai juos dazau dabar su 5 nr dazais, tai gaunasi sviesiausia juostele is dark grupes (7 nuo virsaus), o kai gerokai atsiplauna ir isblunka tada daugmaz buna tamsiausia is medium (6 nuo virsaus), va taip svyruojanciai. biggrin.gif



QUOTE(prek @ 2015 03 25, 22:47)
True - tai ne šiltumas, tai tik kontrasto lygmuo.
Light - visos spalvos patenka į vieną spalvų grupę kontrastingumo paletėje. True - spalvos mėtosi per dvi gretimas  grupes.  Vivid - dar kontrastingesnė (dėstymosi neatsimenu), ir Contrasting - labai kontrastinga (pataiko arba į visas grupes, arba į šonines, ne vidurinę).
Light coralline spring ir sako, kad kontrasto nerasta smile.gif


Pas mane būtent ir papuola į visas grupes.
Oda light vidurinis, akys medium vidurinis, o plaukai dark priešpaskutinis
O paleido plaukus (čia kur Dilukai minėjo), nes norėjo pažiūrėt kaip šešėliuoja pridėjus popieriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 23:28)
na taip, bet jeigu jau mane padėjo prie šiltų, tai vistiek būsiu pavasaris.
Aš čia bandau susipaprastint sau gyvenimą ir į naujas lentynas susidėliot viską.

Pagal 12-lika tipų light yra pavasaris su vasaros įtaka, t.y. neutraliai šiltas+su pilka maišytos spalvos, bet gaivesnis nei SA. Ten yra plaukų atitinkančių true basfinį kontrastingumą. Kitos blondes iš light spring parapijos natūraliai toli iki pilnų blondžių, bet faktas lieka tas, kad joms tinka blondintis matyt labiausiai (na be light summer dar). O va dėl tų merginų/moterų su tamsiais plaukais nutipizavimo į lightus aš labai abejoju, nu negali taip būt light ir blondinė netinka būt... O Noa gal dabar irgi true pataptų, gi minėjo, kad nutamsėjo labai nuo tada, kai ją tipizavo. Bet kai kėliau true coraline paletę (neradau light) sakė vos ne toč toč.
Tai jai jau imt paletę, tai true gali nešiot tamsesnius rūbus, nei light (čia bfas), na ir spalvos būna intensyvesnės, o va šiltumas/šaltumas teoriškai to paties pavadinimo turėtų išlikti tas pats. Bet sunku ką čia išmąstyti, kai nežinai kuo remiantis suskirstė į 32 (berots) pavasarinius tipus (faktas kad šaltų sezonų dvigubai mažiau, kelia įtarimų, kad visgi ne pagal tai suskirstyta).


Papildyta:
Inc jamsi paletę? Aš vat taip pagalvojau, vis vien gali būti, kad iš tų 12-likos palečių tau gali būt artimiausia DA, kur turi. Nes ji tokia labai artima BSp, o va tos pagrindinės savybės bright/clear pas tave nėra... šiluma neutrali... kontrastingumas yra... nu kur tave dėt? Arba sužibėsi kaip nušlifuotas deimantas apsirėdžius ultramarininiai su salotiniais dryželiais biggrin.gif
Atsakyti
Aš žinok nežinau, ar aš objektyviai LABAI nutamsėjau. Pagal save tai labai, bet ar pagal tas juodas paletes labai, tai galvos nedėčiau... Gal tiesiog plaukai ir gelsvų persivertė į pilkesnius, bb žino. Mat mano plaukai buvo kaip Kryginos - galai šviesūs, šaknys daugiau pilkos. Tai dabar net nesu tikra, ar tie man stipriai patamsėję į medium paletę peršoka, ar ne biggrin.gif
Atsakyti
ačiū bytte, tu matyt labiausiai į bfas įsigilinus

dėl tamsumo rūbuose, vis tiek bus taip, kad negali apsirengti nieko kas permuštu tai ką tavo kūnas turi tamsiausio, plaukų ar akių. Pagal tai galima orientuotis parduotuvėj neįvardinant pavadinimais.

Man labai įdomu buvo, kaip mes su inc prisidedam tą patį rūbą, šviesų persikinį ar pan., ir man iš kart visos sako, kad gerai, o į ją žiūri žiūri... Nėra blogai, bet kažko trūksta - kažko tamsaus, kaip jos plaukai. Jai spalvos tinka ne po vieną, o deriniuose su kažkuo tamsesniu, kontrasto reikia.

Bet su šiltumo laipsniu sudėtingiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 20:52)
Va kitokia contrasting ultramarine spring:
My Webpage

man kartais atrodo, kad tie antri pavadinimai nieko nereiškia lotuliukas.gif

Kokios mintys kilo bežiūrint į Contrasting Ultramarine Spring paletę - sudėjau abi šalia:
user posted image

Pirma paletė - jei išmetu (uždengiu) mėlynas ir žalias spalvas, užmetus žvilgsnį, niekaip nepasakyčiau, jog tai pavasario paletė. Kaip ir sunkoka, kaip ir murzinoka, dar ta ryški oranžinė, kurią daugiau traktuočiau link rudeniškų spalvų (ji nesunki, bet - ryški ir labai jau ant ribos). Už violetinės tos chaki ar kas ten iš viso man matosi gana sunkios spalvos - nėra asociacijos su pavasariu. Antra paletė - jei nebūtų parašytas paletės pavadinimas - ar tikrai ją priskirtumėt pavasarinėms paletėms?

Ką dar žinau. Žinau kad Inc priskyrė save rudeniui, ir dar žinau, kad testavimo metu rudeniškas hue nebuvo blogai, tiesiog pavasariškas geriau, nei rudeniškas.
Mano spėjimas būtų - kad antras žodis pavadinime rodo konkretų pakrypimą į vieną ar kitą spalvinį tipą arba to pakrypimo nebuvimą (Inc atveju - aiškus nuokrypis link rudens), ir aišku "pakrypimo/nepakrypimo" laipsnį. Tiesiog mes turim per mažai informacijos ir per mažai pavyzdžių, kad tas antras žodis mums kažką sakytų.




Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 26, 10:32)
Ką dar žinau. Žinau kad Inc priskyrė save rudeniui, ir dar žinau, kad testavimo metu rudeniškas hue nebuvo blogai, tiesiog pavasariškas geriau, nei rudeniškas.


Mano spėjimas būtų - kad antras žodis pavadinime rodo konkretų pakrypimą į vieną ar kitą spalvinį tipą arba to pakrypimo nebuvimą (Inc atveju - aiškus nuokrypis link rudens), ir aišku "pakrypimo/nepakrypimo" laipsnį. Tiesiog mes turim per mažai informacijos ir per mažai pavyzdžių, kad tas antras žodis mums kažką sakytų.


Vat tai patvirtina mano spėjimą, kad pats savęs negali nusistatyti, nes nori ar nenori nusistatysi taip, kaip tau yra gražiau. Pritempsi patvirtinimą (rudens spalvos gražiau, nei vasaros), ir įtikėsi... Na arba susipirk tas visas skaras, susikviesk komisiją, betgi kas taip daro biggrin.gif


O į ką tada krypsta koraliniai visi ten tie? Į vasarą gal, nes koralas - tai tarp lašišos ir pink?


Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 26, 10:32)
Kokios mintys kilo bežiūrint į Contrasting  Ultramarine Spring paletę - sudėjau abi šalia:


O tu pažiūrėk į pirmą lapuką, kuris yra baltas. Matai, kaip tose foto skiriasi? Arba pirma nušaltinta, arba antra nušiltinta, neina jų lygint.
Atsakyti