Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 22:25)
prisidedu su paveiksliukais:


thumbup.gif gražus paveiksliukas , tik aš neturiu tokių juodų antakių ir blakstienų g.gif
BET.... o kaip jei aš blondinu plaukus, aš lieku tam pačiam tipe? juolab niekas man nenudažys plaukų tokia pilka mano naturalia spalva, o nedažyt jau nebelabai galiu....
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 21:54)
Ne visos pavasariai, inc drauge nutipizavo i ziemas. Nors is paziuros gan svelni, tamsesne bet nebaisiai kontrastinga mergina. Bet paskui rubus matuojantis tai aiskiai mates kaip jai tamsesnes spalvos gerai.

o... gal ir man būt nuskilę verysad.gif ... į žiemas tarkim... oh sunku vienok be vietos, kad ir į kokius koralinius pavasarius nutipintų gerai būt topsecret.gif

...bet vadinasi pasitvirtino mano taisyklė - kad negali būt deep su tokiom akim kaip Inc assa.gif .
Atsakyti
inc, o gal atsimeni, kuri iš šių skarų grupių, man tinkama buvo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 25, 22:01)
thumbup.gif  gražus paveiksliukas , tik aš neturiu tokių juodų antakių ir blakstienų  g.gif
BET.... o kaip jei aš blondinu plaukus, aš lieku tam pačiam tipe? juolab niekas man nenudažys plaukų tokia pilka mano naturalia spalva, o nedažyt jau nebelabai galiu....

sako kad kartais migruoja... bet dažniausiai plaukų spalvą tame pačiame tipe galima plius minus pasirinkt nemigruojant. Ir jai jau išeina spalva iš tipo rėmų - tiesiog netinka.
Atsakyti
Oho, na ir naujienos bigsmile.gif lotuliukas.gif Tai nors kurią nutipizavo bent į tą pusę, kur pačios tikėjotės? Gaila, kad neturėjau galimybės pasitestuoti, gal mane į kokias vasaras būtų permetę biggrin.gif
Atsakyti
Aš nesitikėjau, jeigu būčiau tikėjusius tai būčiau ieškojus savęs pavasariuose jau seniau. O mano ir plaukai šalti ir venos mėlynos gi NU doh.gif

Nors kai galvoju hint'ų yra: akyje yra auksinė žvaigždutė, nors akis pilkai mėlyna, tinka tikra raudona spalva, bet maniau to šiltumo yra tik tiek kiek light summer ir turi, na ne iki geltonai smėlinių spalvų tikimo, man vis dar atrodo, kad jos netinka

bet vasaros spalvos gražesnės, ką daryt doh.gif
Atsakyti
Parėjau biggrin.gif

Oi geras dėl Inc, žvengiu biggrin.gif Aš gi sakiau, kad ji per niekur ne deepas, ją tos spalvos rūstina, bet kad net išvis ne ruduo, tai tiek stipriai nedrįsau abejoti biggrin.gif Gi sakau, deepais būti nori visi, bet jie neatrodo šitaip biggrin.gif

O dėl Dilukai - nu tai fig znajet, light summer su pavasariu supainiot nesunku, ypač jei mėlynakę, nes iš foto tą šiltumą/šaltumą nustatyt labai sudėtinga. O tie coralline ir yra poneutraliai, tokie antribiniai.

Bet kad True spring, tai man keistoka, nes true tai lyg turėtų būti į šltumą akivaizdžiai?

Aš Light coralline spring. Oda persikavota, į šiltumą, akys tokios vasarinės balos spalvos, šviesios, kontrasto ne kažką.

Žodžiu, užuojauta, sveiki atvykę į mūsų palatą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 kovo 2015 - 21:43
galvoju dabar gal nepasakiau, kad mano antakiai dažyti buvo, va tau ir "true" lotuliukas.gif
Nežinau, mano plaukai stipriai iššviesėja augdami, dabar buvo dažytis rudenį, bet jin sakė, kad ir šiaip žiūri prie šaknų plaukų spalvą, o prie šaknų jie gan tamsokokai pilkoki. Bet va inc prašė paleisti plaukus parodyt, nežinau. True tai true, nors nematau pati pro kur tas šiltumas.


Aaa tai vis tik teisingai atsiminiau, kad tu Noa koralinė biggrin.gif
iš žmonių, o ne tų kur trisdešimt pavasarių, kuris dabar aš pavasaris ir kur man gaut persikinį lūpdažį lotuliukas.gif Ale kol nepakeisiu garderobo žiauriai jis atrodys
Atsakyti
Dilukai, trečiasis paveiksliukas būtų. Nors pas testuotoją buvo kitos spalvos lyg
Papildyta:
Bent jau man Dilukai tikrai ne vasara pasirodė. Dar lifte pažvengiau iš jos sugalvojimo apie vasarą smile.gif

O tu Noa, žvenk žvenk. Šiaip man rudens nebuvo labai blogai tik sakė, kad lyg sendina vos, bet gadint negadina. Bet jei noriu jauniau atrodyti reik eit į pavasarius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 18:01)

...reik visus į pavasarius, kur tik įtartina kad netinka rodos jokia paletė - į pavasarius... Tynka a nu marš į pavasarius aggressive.gif

O ką, galiu. Vis vien aš nelaiminga tuose softuose smile.gif bet man vis dar l įdomu dėl Inc plaukų - ar dažyti, jei taip, tai ar ne per 'rudeniškai'
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 22:49)
galvoju dabar gal nepasakiau, kad mano antakiai dažyti buvo, va tau ir "true" lotuliukas.gif
Nežinau, mano plaukai stipriai iššviesėja augdami, dabar buvo dažytis rudenį, bet jin sakė, kad ir šiaip žiūri prie šaknų plaukų spalvą, o prie šaknų jie gan tamsokokai pilkoki. Bet va inc prašė paleisti plaukus parodyt, nežinau. True tai true, nors nematau pati pro kur tas šiltumas.
Aaa tai vis tik teisingai atsiminiau, kad tu Noa koralinė biggrin.gif
iš žmonių, o ne tų kur trisdešimt pavasarių, kuris dabar aš pavasaris ir kur man gaut persikinį lūpdažį lotuliukas.gif Ale kol nepakeisiu garderobo žiauriai jis atrodys


Aš nežinau, kaip BFAS, bet šiaip jau į antakius nežiūri, kontrastas - tai akių/odos/plaukų, antakius naudoja nebent kai plaukai labai nenatūralūs, tai kad primest, kokie jie galėtų būti iš tikro...

Tai tau ne persikinio, tau pirmiausia koralinio reikia lūpdažio, arba tokio arbūzinio. Nors persikinis irgi gerai! smile.gif Jų žinok realiai visur pilna. Tikrai ne deficitas.

Tai gal ir mano mažius vis tik pavasariūtis bus? Nes aš vis abejoju biggrin.gif Tai gerai, nupirksiu aš jam tą audimo žalią lietuvišką bliuzoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2015 03 25, 22:00)
O ką, galiu. Vis vien aš nelaiminga tuose softuose smile.gif  bet man vis dar l įdomu dėl Inc plaukų  - ar dažyti, jei taip, tai ar ne per 'rudeniškai'


Ne, mano jau n metų nematė dažų biggrin.gif
Šiaip plaukai mano su raudonu atspalviu
Odos undertonai mūsų su Dilukai skirtingi, nes jos gelsvi, o mano į ryžumą, bet atspalvis tas pats
Atsakyti