Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Va kitokia contrasting ultramarine spring:
My Webpage

man kartais atrodo, kad tie antri pavadinimai nieko nereiškia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 25, 20:37)
As savo visas foto vienu metu cia buvau inikus juodai-baltai pavertinet ir lygint su situo (kaip sitas daiktas vadinamas?)

user posted image

testeris kontrastui nustatyti?

QUOTE(Hiver @ 2015 03 25, 20:37)
Tai oda visais atvejais patenka i light antra nuo virsaus juostele, akys sviesiausia is medium grupes (pirma nuo virsaus). O su plaukais taip idomiai. Kai juos dazau dabar su 5 nr dazais, tai gaunasi sviesiausia juostele is dark grupes (7 nuo virsaus), o kai gerokai atsiplauna ir isblunka tada daugmaz buna tamsiausia is medium (6 nuo virsaus), va taip svyruojanciai. biggrin.gif


O tikra spalva kokia? smile.gif nes gaunasi 2-4 ir neaišku kas smile.gif jei būtų tarkim 9 - jau smarkiai kontrastinė smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 20:37)
tvirtinasi mano teorija kad LT daugiausiai pavasariukai visi thumbup.gif

Ir kaip man vargšei išgyvent šioje pavasarių šalyje? smile.gif
Šiaip tikrai pas mus pavasarių daug.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 20:52)
Va kitokia contrasting ultramarine spring:
My Webpage

man kartais atrodo, kad tie antri pavadinimai nieko nereiškia lotuliukas.gif


Kažkaip tai reikia pavadint? smile.gif Tarkim turim 30 tipų. Ir kas norės būt kontrastiniu pavasariu Nr 6? Bet pavasaris-6 ir tarkim pavasaris-30 - tai jau visai skirtingi pavasariai. Va ir užvardino. Ir skamba gražiai ir galbūt dar pagal kokią nors bendrą gerai tinkančią spalvą atitinka.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 20:54)
Ir kaip man vargšei išgyvent šioje pavasarių šalyje? smile.gif
Šiaip tikrai pas mus pavasarių daug.

Tai normaliai, pas mus gi visi pavasariai nori šaltų spalvų... dar pilkų ir dar juodos... todėl visos vaikšto kaip softai kvadrate biggrin.gif

Jaučiu Hiver irgi nori į pavasarius, kad gailis jog nenuėjo biggrin.gif

...reik visus į pavasarius, kur tik įtartina kad netinka rodos jokia paletė - į pavasarius... Tynka a nu marš į pavasarius aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 19:54)

O tikra spalva kokia? smile.gif nes gaunasi 2-4 ir neaišku kas smile.gif jei būtų tarkim 9  - jau smarkiai kontrastinė smile.gif



Tikra kai nedazydavau budavo mazdaug kaip ta tamsiausia is medium, 6 nuo virsaus. smile.gif
Ir dabar kai pasidazau su 6.nr, atrodau naturaliausiai. Nors nr.5 man irgi graziai tinka, tik jau antakius ryskint turiu labiau, jie rupuziokai visai isreteje, vaikysteje turejau tamsius ir tankius...

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 19:37)
tvirtinasi mano teorija kad LT daugiausiai pavasariukai visi thumbup.gif



Aha drinks_cheers.gif Rusijoje vasareliu, o Lietuvoje pavasariu.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 20:58)
Kažkaip tai reikia pavadint? smile.gif Tarkim turim 30 tipų. Ir kas norės būt kontrastiniu pavasariu Nr 6? Bet pavasaris-6 ir tarkim pavasaris-30 - tai jau visai skirtingi pavasariai. Va ir užvardino. Ir skamba gražiai ir galbūt dar pagal kokią nors bendrą gerai tinkančią spalvą atitinka.

na dėl pavadinimo grožio viskas gerai, bet kad iš esmės tas 30-šimt tipų tų palečių panašumai tarp kitų tipų ir tarp to paties pavadinimo tipų mažai skiriasi g.gif

bet įdomiai dėl to ultramarinin spring... kažkaip pamenu pamenu... visos labai mėlynom akim buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 20:01)
Tai normaliai, pas mus gi visi pavasariai nori šaltų spalvų... dar pilkų ir dar juodos... todėl visos
Jaučiu Hiver irgi nori į pavasarius, kad gailis jog nenuėjo biggrin.gif


biggrin.gif Nea, nebutinai, man gerai but ir vasarose, bet isivaizduok... jeigu staiga paaiskeja kad as pavasaris, o as tiek laiko neisnaudojau galimybes nesiot tokiu spalvu. doh.gif biggrin.gif

Papildyta:


ULTRAMARINE

Rich brown or golden brown hair colors combine with beautiful blue-green eyes-steel gray, turquoise, azure, or gray. Skin tones are clear peachy-pink, golden beige, or suntanned.


CORALLINE

Strawberry blonde to brown hair brings out beautiful blue-green eyes. Eye colors range from deep teal through soft gray-blue to brilliant aqua. Skin tones are soft and golden tan, beige, and cream.


SPECTRAL

Deep rich brown or soft golden brown hair colors display their beauty against peachy-pinks, creamy beiges, or golden tans. Eye colors are from the blue or blue-violet range-gray-purple, blue-gray, and deep indigo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 25 kovo 2015 - 20:31
prisidedu su paveiksliukais:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dėkui, panos, baigiu patikėt wink.gif Visai logiškai viskas parašyta

Labai vakai užpuolę ir suruošt turiu renginiui ryt, tai nelabai galiu labai ilgai išdiskutuot nors ir bais noris biggrin.gif
Atsakyti
Dilukai dabar galėsit su Noa viena kitos gailėt, be to prakonsultuos ar pakankamai koralinė spalva jai paletės neimsi biggrin.gif Oi apsidžiaugs motera, kad nebeviena šitam spalvų spektre thumbup.gif
Atsakyti
Ne visos pavasariai, inc drauge nutipizavo i ziemas. Nors is paziuros gan svelni, tamsesne bet nebaisiai kontrastinga mergina. Bet paskui rubus matuojantis tai aiskiai mates kaip jai tamsesnes spalvos gerai.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 19:54)
Kodėl manot, kad ant Jums tinkamos bazinės spalvos švelnus oranžinis ar geltonas blyksnis bus blogai? Jis derės ir prie bazės, ir prie Jūsų. Bent man mano paletė tikrai tinka.


nu aš nemanau, kad bus blogai, bet kažkaip sunku persiorentuot doh.gif iš soft summer lotuliukas.gif


QUOTE(inc @ 2015 03 25, 21:00)
Аš tai vis dar negaliu atsigaut  lotuliukas.gif


ir aš lygiai taip pat jaučiausi hihihi.gif
Atsakyti
Gal kas atsimena kaip noa bfas tipas vadinasi?
Tai jum atrodo, kad tas true coralline spring bus light spring?
Atsakyti