Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Аš tai vis dar negaliu atsigaut lotuliukas.gif O dabar dar kai paletę įmetėt, tai dar labaiu šokų šokas - pas mane tų mėlynų nulis absoliutus. Man irgi dar kirba klaustukas, nes man suvedinėjant duomenis į sistemą bent kelis kartus lyg hue gavo pati redaguot, nes nieko neišmesdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 25, 20:00)
Аš tai vis dar negaliu atsigaut  lotuliukas.gif  O dabar dar kai paletę įmetėt, tai dar labaiu šokų šokas - pas mane tų mėlynų nulis absoliutus. Man irgi dar kirba klaustukas, nes man suvedinėjant duomenis į sistemą bent kelis kartus lyg hue gavo pati redaguot, nes nieko neišmesdavo  lotuliukas.gif

Gal atsimenat - kurie iš hue labiausiai tiko?
Atsakyti
Visaip mastau kodėl sako, kad tos paletės kiekvienam skirtingos, nepaisant, kad pavadinimas gaunasi vienodas.
Suprantu skiriasi koordinatinės spalvos, nes jos būna įdėtos ir dar tos spalvos, kurias prideda kaip išryškinančias koordinatines. Bet visa kita turėtų sutapti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 19:15)
Gal atsimenat - kurie iš hue labiausiai tiko?


Tu turbūt apie tas "raudonas" drapiruotes, ne? Jei taip, tai tokios ale rudeninės.
Ne, jaučiu tu apie kita kalbi, nes tos ten tą undertoną nurodė
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 25, 20:26)
Tu turbūt apie tas "raudonas" drapiruotes, ne? Jei taip, tai tokios ale rudeninės.
Ne, jaučiu tu apie kita kalbi, nes tos ten tą undertoną nurodė

Tos, kur iš pradžių dėlioja - rudos švelnesnės, oranžinės ir rudos (sunkios tokios), raudonos ir ciklameninės- bordo. Paskui sezonines deda.
Atsakyti
tik spalvos tai žiauriai iškreiptos
user posted image
Papildyta:
pirmiausia dedamos mano buvo tos gelsviausios, o inc tos kur labiausiai oranžinės
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 20:21)
Visaip mastau kodėl sako, kad tos paletės kiekvienam skirtingos, nepaisant, kad pavadinimas gaunasi vienodas.
Suprantu skiriasi koordinatinės spalvos, nes jos būna įdėtos ir dar tos spalvos, kurias prideda kaip išryškinančias koordinatines. Bet visa kita turėtų sutapti, ar ne?

Spalvų intensyvumas skiriasi. Kur sudėjau krūvoj spectral spring paletes - kuo minkštesnės išvaizdos koordinatės, tuo minkštesnė, delikatesnė gaunasi paletė. Pavadinimas tas pats - vadinasi tos pačios spalvos plius minus kažkokios kitos, kurios pagal išvaizdos koordinates gerai veiks odą, bet spalvos bus labai skirtingo intensyvumo, nuo minkštų ir delikačių iki aktyvių.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 18:10)
Jei imti grupes 1-3 šviesios spalvos, 4-6 vidutinės, 7-9 tamsios, tai variantas 2-3-5 ar 2-5-6 kiek pamenu bus vidutinis kontrastas. Kuo plačiau apimamos spalvos, tuo kontrastas didesnis. Tarkim 1 oda 8 akys ir 9 plaukai bus super kontrastinga.


As savo visas foto vienu metu cia buvau inikus juodai-baltai pavertinet ir lygint su situo (kaip sitas daiktas vadinamas?)

user posted image

Tai oda visais atvejais patenka i light antra nuo virsaus juostele, akys sviesiausia is medium grupes (pirma nuo virsaus). O su plaukais taip idomiai. Kai juos dazau dabar su 5 nr dazais, tai gaunasi sviesiausia juostele is dark grupes (7 nuo virsaus), o kai gerokai atsiplauna ir isblunka tada daugmaz buna tamsiausia is medium (6 nuo virsaus), va taip svyruojanciai. biggrin.gif
Atsakyti
tvirtinasi mano teorija kad LT daugiausiai pavasariukai visi thumbup.gif
Aš tai kartais bijau ir tyliu... nes visur tie pavasariai vaidenas. Dėl inc... man niekad nelipo deep spalvos prie jos, dėl kontrastingumo neabejojau... o kai foto su sariu pamačiau... galvoju fyg ji tamsus softas, ji kažkas kitkas, jai pilkumas - priešas, dabar aišku kas lotuliukas.gif . O tas ultramarininis taigi kaip koks deep springas, ar maišau ką?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 19:36)
Spalvų intensyvumas skiriasi. Kur sudėjau krūvoj spectral spring paletes - kuo minkštesnės išvaizdos koordinatės, tuo minkštesnė, delikatesnė gaunasi paletė.  Pavadinimas tas pats - vadinasi tos pačios spalvos plius minus kažkokios kitos, kurios pagal išvaizdos koordinates gerai veiks odą, bet spalvos bus labai skirtingo intensyvumo, nuo minkštų ir delikačių iki aktyvių.

aha supratau 4u.gif
Atsakyti
Ocho, mergaitės, smagiau čia jus "nuteškė" į tuos pavasarius thumbup.gif

O, inc, apie plaukus tau ką nors sakė, gal? Ar tu nedažai?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 20:34)
tik spalvos tai žiauriai iškreiptos
user posted image
Papildyta:
pirmiausia dedamos mano buvo tos gelsviausios, o inc tos kur labiausiai oranžinės

Šiaip tai kai BFAs subyrėjo, atsirado labai daug kontorų, besinaudojančių tais pačiais testeriais ir besiskelbiančių, kad jie yra tikrieji BFAS. Bala žino, kurie iš tiesų tikrieji, bet kad testinių skudurėlių spalvos čia tikrai labai skiriasi - faktas. Katia sakė, kad su jais dirbo dar iki BFAS subyrėjimo. Ir kažkur internete mačiau testavimą pagal BFAS - tai skudurėliai buvo kaip pas Katią.

Dėl hue - matyt Inc buvo kažkiek teisi, ant savęs derindama rudens spalvas, nes tie oranžiniai gali duot ir rudenį. Man tai buvo pačios baisiausios spalvos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 25 kovo 2015 - 19:47