Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 25, 11:43)
į mane galima kreiptis tu, man širdyje dar ne ruduo  lotuliukas.gif
man nustatė true spectral spring, pravalas tame, kad neturiu beveik nei vieno tinkamo drabužio  doh.gif  nes man netinka nei šiltos spalvos, nei šaltos, jos turi būti neutralios, o neutralių spalvų parduotuvėj aš "nematau", man arba šilta arba šalta wacko.gif
Pas Katią true spring sport paletė buvo labai panaši irgi su pirmom trim gelsvom-biežinėm spalvom, tai gal čia viskas gerai, nemaišyta, pirmos trys spalvos - oda, ketvirta - plaukai, o penkta- akys. Kažkas panašaus ir yra. Kažkaip labai gaila pinigų tai paletei  doh.gif

Dėl paletės - čia jau pačiai spręst smile.gif Aš tai tyliai tyliai sėdėdama kamputy prisipažinsiu, kad ir dabar ne visad pataikau atpažint savo intensyvumo spalvas. Su šaltumu-šiltumu problemų neturiu, o va intensyvumas kartais ima ir paveda. Dar kartais sugriešiju dėl švarumo - pvz maniau, kad spalva pilka link mėlyno, pridėjus paletę - mėlyna ji bjaurybė su pilkumu sad.gif Greičiau vasarinė, nei žieminė.
Paletė padeda atsilaikyt prieš "mirtinai noriu" - jei uždedu paletę ir matau, kad ne mano - vadinasi vis vien nenešiosiu, neprilips. Nesvarbu kaip daiktas bepatiktų. Tad mano požiūriu paletę imt vertėtų - ypač kai spalvos tokios kaip pačios - neutralios, jas atskirt tikrai sudėtinga. Gaunasi mažiau pirkinių, kurie paskui dulka spintoje. Asmeniškai aš skaičiavau taip - paletė brangi, bet daiktai, kuriuos pirksiu, tikrai ne ką pigesni. Čia žiūrint kurioje vietoje taupyt ir kiek gausis sutaupyt.

Dėl paletės foto - šventa tiesa, priblūdijau. Pasiėmiau ir savo pažiūrėjau. 3-5 lapeliai koordinatės. 1-2 balta.
Atsakyti
Sveikinimai su diagnoze 4u.gif jai neimt paletės, dabar vargas nusistatyt kuriam tipui pagal 12-lika tipų... mačiau true spectral spring pagal 12-lika tipų prie true/warm spring priskyrė...
<спектральная весна по CA, по 12-ти типной true spring>
pagal dėtą paletę irgi turėtų būt WSp, nes varis+auksas tik pas šiuos pavasarius...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 12:37)
Sveikinimai su diagnoze 4u.gif jai neimt paletės, dabar vargas nusistatyt kuriam tipui pagal 12-lika tipų... mačiau true spectral spring pagal 12-lika tipų prie true/warm spring priskyrė...
<спектральная весна по CA, по 12-ти типной true spring>
pagal dėtą paletę irgi turėtų būt WSp, nes varis+auksas tik pas šiuos pavasarius...

Kažin ar galima taip lyginti. Čia irgi true spectral spring
https://s-media-cach...eb4ea31151a.jpg
ir kad tai gali būt WSpr - būtų panašu. O Kamelijos įdėta paletė tikrai gana neutrali. Tik geltona labai ryški.
Atsakyti
pagooglinau kieno paletė biggrin.gif My Webpage ... tai sakyčiau tokia pavasarinė paletė su SA įtaka?..
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 12:51)
Kažin ar galima taip lyginti. Čia irgi true spectral spring
https://s-media-cach...eb4ea31151a.jpg
ir kad tai gali būt WSpr - būtų panašu. O Kamelijos įdėta paletė tikrai gana neutrali. Tik geltona labai ryški.

tai sakau bus vargas atitaikyt, juk spektralinė tai kaip ir priešingų spektrų junginys kaip supratau...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 12:55)

Spalvos tikrai sakyčiau delikačios ir neutralios.

Aš iš kitos pusės pasiknaisiojau smile.gif
user posted image

Čia visur True Spectral Spring (trečia ir penkta vienodos, tik tą didesnę vėliau radau ir neradau kaip mažesnę ištrint) - o antros nuotraukos delikati pieniška morka trečioje virsta ganėtinai aktyvia spalva. Visas delikatumas prapuola. Aišku ir koordinatės kitos. Pirmoje iš viso tokios spalvos nematau.
Dar ir gamintojai skirtingi.
Atsakyti
Mane tai dar glumina tos spalvos.... oranžinė, geltona, nu tragiškai jos ant manęs atrodo, su tokia bliedna oranžine tai manęs iš viso nėra, išnykstu doh.gif , kažkaip dar negaliu patikėt, kad tikrai man tos spalvos iš paletės tiks idealiai g.gif kita vertus galima paletę nusipirkt, kad drabužių nereiktų pirkt, nes vis tiek nerasi tokių kokių reikia lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 13:45)
Spalvos tikrai sakyčiau delikačios ir neutralios.

Aš iš kitos pusės pasiknaisiojau smile.gif 
user posted image

Čia visur True Spectral Spring (trečia ir penkta vienodos, tik tą didesnę vėliau radau ir neradau kaip mažesnę ištrint) - o antros nuotraukos delikati pieniška morka trečioje virsta ganėtinai aktyvia spalva. Visas delikatumas prapuola. Aišku ir koordinatės kitos.  Pirmoje iš viso tokios spalvos nematau.
Dar ir gamintojai skirtingi.

Aš tai matau kad delikati pieniška lieka, tik prisideda ta ryški...

antros paletės geltonos su ta morka atskirai:
user posted image

Papildyta:
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 25, 14:25)
Mane tai dar glumina tos spalvos.... oranžinė, geltona, nu tragiškai jos ant manęs atrodo, su tokia bliedna oranžine tai manęs iš viso nėra, išnykstu doh.gif , kažkaip dar negaliu patikėt, kad tikrai man tos spalvos iš paletės tiks idealiai  g.gif  kita vertus galima paletę nusipirkt, kad drabužių nereiktų pirkt, nes vis tiek nerasi tokių kokių reikia  lotuliukas.gif

kažkokį oranžinės bei geltonos variantą vis vien turėsit, pavasariai visi turi, tik klausimas kokį mirksiukas.gif

Vat ypač kas neranda savo spalvų (nes tarkim, kad geltonos joks variantas visai visai netiktų tikriausiai nėr tokio tipo), tiems verta paletę įsigyt, o spalvos pastoviai tai vienos madingos, tai kitos, tai kai jau į madą ateina tinkamos - griebi keliems sezonams į priekį.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 25, 15:38)
kažkokį oranžinės bei geltonos variantą vis vien turėsit, pavasariai visi turi, tik klausimas kokį mirksiukas.gif

Vat ypač kas neranda savo spalvų (nes tarkim, kad geltonos joks variantas visai visai netiktų tikriausiai nėr tokio tipo), tiems verta paletę įsigyt, o spalvos pastoviai tai vienos madingos, tai kitos, tai kai jau į madą ateina tinkamos - griebi keliems sezonams į priekį.


bet pirmoj paletėj oranžinės kaip ir nėra, gal ir man tokią atsiųstų be oranžinės lotuliukas.gif nugi gal reikia tos paletės....
prek, o kaip tu, randi kas tau tinka pagal paletę? pakeitei garderobą? sužibėjai su savo spalvom? bigsmile.gif
Atsakyti
nu ką nuvažiavau light summer, grįžau true coralline spring lotuliukas.gif doh.gif
o tikra savim tai 99% buvau smile.gif Netelpa galvoj man irgi tos persikinės ir morkinės. Kuo visai patenkinta tai ryžais rankinukais ir batais ir kareiviška chaki arba alyvuogių spalva bigsmile.gif

jeigu randat palečių pvz pas ruses kur aš nė bum bum, tai bukit geros įmeskit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 25 kovo 2015 - 16:38
O mano diagnozė irgi gerulė biggrin.gif

Contrasting ultramarine SPRING tongue.gif

Atsakyti
pabrėžkime žodį kontrasting biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 25, 16:48)
pabrėžkime žodį kontrasting biggrin.gif


taip taip, čia toms, kurios mane į softus norėjo nuvaryt lotuliukas.gif
Atsakyti