Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 02 18, 18:36)
Man toks jausmas, kad visos tos teorijos šiek tiek "skylėtos", arba kitaip chebra kažko nepasako.

Universalių dalykų turbūt nebūna... Vakar vakarą praleidau prie savo foto kompe dėliodama hue skudurėlių nuotraukas... Ant manęs veikia akivaizdžiai, tiesiog dėliojant foto ant foto. Pamėginau dar ant kelių svetimų foto. Mano išvada - jei tipas aiškus, tai ir pagal foto spalvinį tipą nustatyti visai įmanoma. Bent jau šalta- šilta yra akivaizdu. Jei tipas daugiau ribinis - o gal man tiesiog neatpažįstamas - letenėlės aukštyn, pasiduodu smile.gif
Ne į temą. Osinkoje vasaros temoje 1126 psl. viena panelė laikinai įdėjo savo foto su BFAS koordinatėmis. Pagal foto matau labai daug bendro su Jumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 19, 23:33)
Universalių dalykų turbūt nebūna... Vakar vakarą praleidau prie savo foto kompe dėliodama hue skudurėlių nuotraukas... Ant manęs veikia akivaizdžiai, tiesiog dėliojant foto ant foto. Pamėginau dar ant kelių svetimų foto. Mano išvada - jei tipas aiškus, tai ir pagal foto spalvinį tipą nustatyti visai įmanoma. Bent jau šalta- šilta yra akivaizdu. Jei tipas daugiau ribinis - o gal man tiesiog neatpažįstamas - letenėlės aukštyn, pasiduodu smile.gif
Ne į temą. Osinkoje vasaros temoje 1126 psl. viena panelė laikinai įdėjo savo foto su BFAS koordinatėmis.  Pagal foto matau labai daug bendro su Jumis smile.gif

Aš tai galvoju kad jai nemažai išimčių, vadinasi teorija neveikia. Mane dažnai kaltina, kad mano mąstymas per daug vyriškas, bet nežinau... Mendelejavo lentelė gi veikia be išimčių, jai sistema neveikia, vadinasi ji bloga. Užtai man 16-likos sistema labiau prie dūšios, nei 12-likos, nors pagal dvylika vis vien po kol kas viskas susideda, atmetant tai kad paletės labai apribotos spalvų kiekiu (aš manau kad dažnai spalviniai deriniai veikia visai kitaip nei pati spalva, todėl net ir 40 spalvų mažoka), principas iš esmės veikia. O va Zyla man kažkaip neveikia g.gif , pamenu per TV rodė moterį kuri buvo apsirengusi iš savo plaukų nusimegztą suknelę, nu ne kas, ne kas... ne tai kad netinka, bet ir nepuošia.

Man tai ne g.gif , vat plaukai tai labai panašūs, gal vis vien tamsesni maniškiai. Bet oda, akys tai visai ne, kažkoks įspūdis ne to. Iš vasarėlių osinkoje man pagal įspūdį panašiausia renacuaja, true porcelian summer. Šiaip kuo ilgiau sekiau vasarėlių temą, tuo man labiau kilo įtarimas , kad ne vasara. Nors pradžioje tai kažkaip vis galvodavau jau jau mano biggrin.gif , paskui pasimatuoju kokias spalvas vyraujančias paletėj... ne mano verysad.gif
Atsakyti
ne į temą, bet priminėt, kaip tik nesenai skaičiau straipsnį, kad ir Mendelejevo lentelėj po naujų atradimų atsirado dviprasmybių lotuliukas.gif
Atsakyti
Jūs minėjot, kad Jums labiau tinka tamsios spalvos. Aš Jūsų vietoj turbūt pasidairyčiau po žieminį tipą - juk DW yra pakankamai šilta. Pavasariui tai siūlo šviesias spalvas. O Jūsų šiluma nėra akivaizdi, ir kaip suprantu švarumo parametras kur kas svarbesnis?
O dėl tos vasarėlės - mane nustebino, kad vasara gali būt su tiek šiltais plaukais. Oda ir akys mano požiūriu gana neutralios (Jūsų akys man atrodo šiltesnės, dėl odos - nežinau, bijau kad foto prastai perduoda tikrąją Jūsų odos spalvą)
Dėl renacuaja - dauguma foto labai prastai perduoda spalvą ir smarkiai apšviestos... Bet pagal bendrą vaizdą - ji mano požiūriu kur kas šaltesnė, nei Jūs. Oda - panaši.
Bet panašumas visgi nedaug reiškia... Štai peržiūrėjau savo odos koordinatės turėtojus BFAS - 278A - yra ir žiema, ir pavasaris, ir krūva vasarų, ir netgi ruduo g.gif smile.gif Oda ta pati, o paletės visai skirtingos...

QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 13:59)
Man tai ne g.gif , vat plaukai tai labai panašūs, gal vis vien tamsesni maniškiai. Bet oda, akys tai visai ne, kažkoks įspūdis ne to. Iš vasarėlių osinkoje man pagal įspūdį panašiausia renacuaja, true porcelian summer. Šiaip kuo ilgiau sekiau vasarėlių temą, tuo man labiau kilo įtarimas , kad ne vasara. Nors pradžioje tai kažkaip vis galvodavau jau jau mano biggrin.gif , paskui pasimatuoju kokias spalvas vyraujančias paletėj... ne mano  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 20, 16:18)
Jūs minėjot, kad Jums labiau tinka tamsios spalvos. Aš Jūsų vietoj turbūt pasidairyčiau po žieminį tipą - juk DW yra pakankamai šilta. Pavasariui tai siūlo šviesias spalvas. O Jūsų šiluma nėra akivaizdi, ir kaip suprantu švarumo parametras kur kas svarbesnis?
O dėl tos vasarėlės - mane nustebino, kad vasara gali būt su tiek šiltais plaukais. Oda ir akys mano požiūriu gana neutralios (Jūsų akys man atrodo šiltesnės, dėl odos - nežinau, bijau kad foto prastai perduoda tikrąją Jūsų odos spalvą)
Dėl renacuaja - dauguma foto labai prastai perduoda spalvą ir smarkiai apšviestos... Bet pagal bendrą vaizdą - ji mano požiūriu kur kas šaltesnė, nei Jūs. Oda - panaši.
Bet panašumas visgi nedaug reiškia... Štai peržiūrėjau savo odos koordinatės turėtojus BFAS - 278A - yra ir žiema, ir pavasaris, ir krūva vasarų, ir netgi ruduo  g.gif smile.gif Oda ta pati, o paletės visai skirtingos...

Bet žiemoms, ypač DW, juoda tinka, o man visai netinka, nekalbu apie juoda/balta blokus, pavirstu į išblukusį plėmą - nei spalvos, nei kontrasto. Jaunystėj kadangi labiau žavėjausi juodaplaukėm, nei šviesiaplaukėm - tamsinau plaukus, dėja maks dark braun tempiau, ir tai ilgai dažant jie nujuodėjo, tai nelabai kaip buvo, teko nusikirpt.
Aš minėjau kad man labiau patinka tamsios spalvos biggrin.gif , iš esmės man nežinau kas konkrečiai tinka. Va šiuo metu galim sakyt pagal Zylą nešioju venu spalvos paltuką, tai jis sakyčiau šviesus... nežinau, man toks visai vasarinis vaizdelis blush2.gif . Iš kitos pusės kiek jis šaltas? Va tą dulkėta deriniuose su biežine, kuri irgi man tinka (taip ir nenusprendžiau kaip ją vadint):
user posted imageuser posted image

Va ši gama mano, bent jau man taip atrodo unsure.gif ... tamsios tik subtilios spalvos subtiliai taip... tikrai sunkios tamsios spalvos man nelabai.
Atsakyti
Ta mėlyna (ar kaip ją pavadint) tikrai "žais" - dėl akių spalvos. Šviesi oda, tamsūs plaukai - tipas turėtų būt arba kontrastinis, arba vidutinio kontrasto?
Kažkodėl buvau/esu giliai įsitikinus, kad DW juoda nelabai tinka (nes DW iš visų žiemų šilčiausias tipas - artėja link rudens - o juk ruduo sakyčiau iš visų pats šilčiausias tipas?- DW šaltumo aš dažniausia net nepagaunu...). Atitinkamai turėtų netikt ir juoda-balta blokai. Reiks paskaitinėt daugiau smile.gif

Ta bež gaunasi mano odos spalva ir jos išvestinės, tai jei derinčiau prie savęs, manęs tas derinys negadintų - apatinės spalvos. Bet reiktų kažko tamsaus - kontrastui palaikyt. Gal ir Jums ši taisyklė galioja? Viršutinėje juostoje esančias spalvas matau kaip šiltesnes, o gal ir per murzinas - tokių neimčiau. O pažiūrėjus lyg ir skirtumo nėra tarp tų dviejų blokų...

O mano paletė - sunki ar nelabai? Kad ji tamsi, tai faktas smile.gif


QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 17:57)
Bet žiemoms, ypač DW, juoda tinka, o man visai netinka, nekalbu apie juoda/balta blokus, pavirstu į išblukusį plėmą - nei spalvos, nei kontrasto. Jaunystėj kadangi labiau žavėjausi juodaplaukėm, nei šviesiaplaukėm - tamsinau plaukus, dėja maks dark braun tempiau, ir tai ilgai dažant jie nujuodėjo, tai nelabai kaip buvo, teko nusikirpt.
Aš minėjau kad man labiau patinka tamsios spalvos biggrin.gif , iš esmės man nežinau kas konkrečiai tinka. Va šiuo metu galim sakyt pagal Zylą nešioju venu spalvos paltuką, tai jis sakyčiau šviesus... nežinau, man toks visai vasarinis vaizdelis blush2.gif . Iš kitos pusės kiek jis šaltas? Va tą dulkėta deriniuose su biežine, kuri irgi man tinka (taip ir nenusprendžiau kaip ją vadint):
user posted imageuser posted image

Va ši gama mano, bent jau man taip atrodo unsure.gif ... tamsios tik subtilios spalvos subtiliai taip... tikrai sunkios tamsios spalvos man nelabai.

Atsakyti
user posted image
va dar mano spalvų šalikas prie paltuko nešiojamas... na ir kepurė biežinė, bet ne visai tokia kokios norėčiau... ale namiškiai sako kad vaizdo negadinanti.

dėl paletės... vidutinio sunkumo, tokia ne labai sunki kaip žiemos. Vat tuo lengvumu man panašumo su clear palete yra. DW pati sunkiausia iš žiemų, joms viena juoda mano akimis labiausiai tinka, dar jai koks barchatas - nuostabiai. O aš išvis su juodu barchatu labai pigiai atrodau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 18:40)
va dar mano spalvų šalikas prie paltuko nešiojamas... na ir kepurė biežinė, bet ne visai tokia kokios norėčiau... ale namiškiai sako kad vaizdo negadinanti.

dėl paletės... vidutinio sunkumo, tokia ne labai sunki kaip žiemos. Vat tuo lengvumu man panašumo su clear palete yra. DW pati sunkiausia iš žiemų, joms viena juoda mano akimis labiausiai tinka, dar jai koks barchatas - nuostabiai.

Clear paletę aš kažkaip įsivaizduoju šviesesnę ir "skambesnę", nei kad mano. Reiks žiūrėt smile.gif
Pridėjau savo paletės dalis
https://img-fotki.ya...681159_orig.png
Paveikslėlyje spalvos murzinesnės ir šiltesnės, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio... Nors ta mano paletės spalva (nežinau kaip ją pavadint) tikrai ganėtinai dulkėtai murzina ir šilta, palyginus su kitomis.
https://img-fotki.ya...33f0a3_orig.png
mano gerokai tamsiau ir vėsiau.

Vasara nesigauna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 20 vasario 2015 - 18:08
Tai sakau - man žiemos spalvos per intensyvios, per tamsios. Mano mama žiema, tai tam tikra dalis palaidinių "nutrupėdavo" man kai pablukdavo. Aš toks tarpinis variantas tarp mamos ir tėčio (WSp) - truputi ryža į tėti, beveik juoda į mamą lotuliukas.gif .
Clear paletė šiltesnė, tai gal dėl to skambesnė?

dėl vasaros... va light paletės: pirma pavasario, antra vasaros, tai man tinkamos pirmos, ir išvis labiau pats pirmas stulpelis, antras kažkoks visgi įtartinas. Be to aš savo spalvų daugiausiai randu pavasarių temoje. Todėl ir persikrausčiau į BSp... nes neutrali, kontrastas irgi ne kaip light, nėr kur daugiau lyst.

va dar mano spalvyčių iš pavasario temos (contrasting spectral spring):
user posted image
Papildyta:
nors tokių va lightų pilna žiūriu jau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 19:44)
Tai sakau - man žiemos spalvos per intensyvios, per tamsios. Mano mama žiema, tai tam tikra dalis palaidinių "nutrupėdavo" man kai pablukdavo. Aš toks tarpinis variantas tarp mamos ir tėčio (WSp) - truputi ryža į tėti, beveik juoda į mamą lotuliukas.gif .
Clear paletė šiltesnė, tai gal dėl to skambesnė?

dėl vasaros... va light paletės: pirma pavasario, antra vasaros, tai man tinkamos pirmos, ir išvis labiau pats pirmas stulpelis, antras kažkoks visgi įtartinas. Be to aš savo spalvų daugiausiai randu pavasarių temoje. Todėl ir persikrausčiau į BSp... nes neutrali, kontrastas irgi ne kaip light, nėr kur daugiau lyst.



Clear paletėje nemažai gana šviesių spalvų, kurios ant manęs "nežaidžia". Dėl tų mėlynų spalvų - vėlgi tai link akių, aišku kad tiks smile.gif O dėl stulpelių - pavasario antrame stulpelyje ganėtinai vėsios spalvos. Jei iš pirmo neimčiau nieko (išskyrus viršutinę tamsią - ji neutrali), tai iš antro dar galėčiau kažką mėgint - kai spalva gana vėsi ir švari, manęs ji neužmušinėja. Nebus tobula, bet bus pakenčiama smile.gif

Gaunasi kad esat daugiau šilta, nei kad pati manot? smile.gif Nes juk vasara tai tikrai šaltas tipas.

Galbūt Jums reiktų pasidairyt į kitus skirstymus (yra ten visokių rytas-diena-vakaras) - gal jie labiau Jus atitiks? Nes pvz aš tarp tipinių žiemos palečių irgi niekur negalėčiau apsistot - DW pagal mane man per šilta, Clear Winter - per šviesi, BW - irgi turi spalvų, kurios man niekaip (arba susidraugaut nemoku?). Aš galiu surinkt savas spalvas tik per kelias paletes smile.gif Todėl ir norėjau BFAS paletės, ji daugiau asmeniška.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 16:57)
Va tą dulkėta deriniuose su biežine, kuri irgi man tinka (taip ir nenusprendžiau kaip ją vadint):
user posted imageuser posted image

Va ši gama mano, bent jau man taip atrodo unsure.gif ... tamsios tik subtilios spalvos subtiliai taip... tikrai sunkios tamsios spalvos man nelabai.

Ta biezine truputi gimininga terracotta, degto bet neglazuruoto molio spalvai:

user posted image
user posted image




O siaip, vel i light spalvos uznesa, tarp vasaru ir pavasariu, ax.gif va:



102 Medium Apricot

Season:
Spring
Tone:
Warm
Light


106 Light Apricot

Season:
Spring
Tone:
Light
Warm


44 Sky Blue

Season:
Summer
Tone:
Muted
Light
Cool


48 Powder Blue

Season:
Summer
Tone:
Cool
Muted
Light


61 Muted Turquoise

Season:
Summer
Autumn
Tone:
Muted


110 Soft White

Season:
Summer
Tone:
Light
Warm
Cool
Muted

is cia: http://www.styleandi...uk/our_colours#
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 20, 19:16)
Galbūt Jums reiktų pasidairyt į kitus skirstymus (yra ten visokių rytas-diena-vakaras) - gal jie labiau Jus atitiks? Nes pvz aš tarp tipinių žiemos palečių irgi niekur negalėčiau apsistot - DW pagal mane man per šilta, Clear Winter - per šviesi, BW - irgi turi spalvų, kurios man niekaip (arba susidraugaut nemoku?). Aš galiu surinkt savas spalvas tik per kelias paletes smile.gif Todėl  ir norėjau BFAS paletės, ji daugiau asmeniška.


Man panašiai - neišsitenku vienoje paletėje, kurią beimčiau. Stumdausi tarp WS ir BS, nors labiau linkstu į WS, bet to šaltumo pas mane yra, kaip bežiūrėsi - nesu akivaizdžiai šiltas tipas, nors dauguma WS spalvų tinka geriausiai. Iš BS tinka nemažai (šiaip tai natūralu, kad visi pavasariai turi nemažai bendrų spalvų, kaip ir visos vasaros ir t.t.), tačiau švarios rožinės ir nešiltos būdamos (nekoralinės ir nelašišinės) visai padoriai atrodo. Juoda, ypač jei negryna, o pamarginta, neblogai. Bet šviesios "jogurtinių ledų", kurių nemažai pas BS - jau ne, geriau, kai spalvos tamsesnės. Todėl bandau įsivaizduoti spalvinius tipus kaip spektrą, kur gali būti ir tarpinių tipų, bet vis tiek ko gero turi būti įmanoma atskirus individus priskirti labiau kažkuriam vienam iš gretimų. Mano atveju, manau, visgi WS labiau išreikštas nei BS, galbūt būtų galima pažymėti mane tame įsivaizduojamame spektre arti BS, tačiau vis vien WS "teritorijoje". Tavo atveju, galvoju, vis tiek irgi kažkuri iš tų trijų žiemų yra išreikšta geriausiai. Iš visko, ką rašei, spėčiau, kad tai BW su nuokrypiu link DW?
Atsakyti