Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 03 23, 22:37)
man tai gaunasi gana vėsu?

Bet man ten niekaip nesigauna pavasaris? Man netgi analogiškos spalvos rasti nepavyko, labai jau specifinė spalva



Tai kad tos žalios, aqua/teal, tirštos violetinės laikomos šiltomis (kai kalbam apie spalvinius tipus - tuo pačiu kaip mano akys, būdamos pilkai mėlynos, čia buvo pavadintos šiltomis). O dar juk kita šios lentelės pusė yra, kuri nukirpta - ten ir geltonų, ir koralinių, ir raudonų rasim.

Ta ruda spalva iš šitų būtų kažkas tarp 97 (terracotta - autumn) ir 126 (medium golden brown - spring). WS spalvų lentelėje bent jau panaši tarp rudų įsabačinta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 24, 00:22)
Tai kad tos žalios, aqua/teal, tirštos violetinės laikomos šiltomis (kai kalbam apie spalvinius tipus - tuo pačiu kaip mano akys, būdamos pilkai mėlynos, čia buvo pavadintos šiltomis). O dar juk kita šios lentelės pusė yra, kuri nukirpta - ten ir geltonų, ir koralinių, ir raudonų rasim.

Bet va eksperimentuojant su įdėta Bytte žalia, gaunasi, kad BSpr paletėje pasiūlyta žalia gaunasi iš visų šalčiausia?
Dedu su TW ir taisau tekstą - žalias burbulas ne kairėje, o dešinėje yra BW. T.y. pirmas burbulas pavasarinis, antras žieminis. Keturkampė žalia įkopijuota iš TW paletės.
user posted image
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 24, 00:22)
Ta ruda spalva iš šitų būtų kažkas tarp 97 (terracotta - autumn) ir 126 (medium golden brown - spring).


user posted image

Nelabai panašu. Ir su TSpr nerandu bendrumo.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 24, 00:22)
WS spalvų lentelėje bent jau panaši tarp rudų įsabačinta.


Jei stulpelius žymėt raidėmis a b c d e, eilutes skaičiais, apie kurią spalvą kalbat?

Papildysiu - surankiojau spalvas iš TSpr ir TA palečių. Mano požiūriu prie TSpr niekaip nedera (per intensyvu, per pikta, pernelyg dominuoja), o su TA visai harmoningai atrodo?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 24 kovo 2015 - 00:29
Ta, kuri C stulpelyje rudų eilutėje, būtų pakankamai artima.

Su TA išties gražiai susikomplektuoja.
Atsakyti
O čia lyginant su bendros žiemos paletės žalia...
user posted imageuser posted image

va pati paletė...
user posted imageuser posted image

dar viena bendra žiemoms:
user posted image

pačioj paletėj nematau aš tokios kaip sijonas, bet winter home base hunter green? g.gif

Man tas BSp burbuliukas toks lašeli pabalintas, na IMHO taip ir turėtų būt, bet vat švarkelis vis vien atrodo toks intensyvesnis.

Šiaip tai BSp šiltumas toks jau... nematomas, kartais tikrai kai kurios DW ar BW spalvos atrodo šiltesnės.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 23, 21:06)

Na va, mano plaukai čia yra, bent jau panašūs - ir jaunystės, ir dabartiniai. O WS yra analogiškas pasiūlymas? Gal ir ten tokie pat sudėti?


Ieškojau neradau kitų tipų, būt įdomu sulygint.
Atsakyti
va hunter green didelis kvadratas, o pavasario du maži... spalviškai lyg prie pavasario, bet visgi bliednesnės pavasarinės g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 10:35)
O čia lyginant su bendros žiemos paletės žalia...

pačioj paletėj nematau aš tokios kaip sijonas, bet winter home base hunter green?


Bazinė labai panaši. Kitą žalią įkėliau iš bendros paletės. Kai atskirai žiūrėt į spalvas - bazinės nuo sijono neina atskirt, prilipdžius šalimais - kiek skiriasi. Bet aš pastebėjau, kad visiško atitikimo praktiškai nebūna. (šį kartą spalvų netampiau, paveikslėlis gavosi labai mažas)

user posted image

QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 10:35)
Man tas BSp burbuliukas toks lašeli pabalintas, na IMHO taip ir turėtų būt, bet vat švarkelis vis vien atrodo toks intensyvesnis.


Spėju, kad gali būt ir dėl daiktų dydžio, ir gal dar "patampymai" suveikia? Dėl ko tokios mintys kyla - kai iškirpau rudą iš bliuzelės, aš ją matau kiek kitokią, nei pačioje bliuzelėje Ar tai juodos, esančios bliuzelėje, įtaka?
Šiaip BSpr burbulas visai arti švarkelio spalvos, panašiai kaip sijonas su žiemos spalvomis - kiek skiriasi,bet neženkliai. Ir realiai, nors ir švarkelis kiek intensyvesnės žalios, bet BSpr burbulas artimiausias pagal spalvą.
QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 10:35)
Šiaip tai BSp šiltumas toks jau... nematomas, kartais tikrai kai kurios DW ar BW spalvos atrodo šiltesnės.

kaip nebūtų keista, man irgi taip gaunasi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 10:52)
va hunter green didelis kvadratas, o pavasario du maži... spalviškai lyg prie pavasario, bet visgi bliednesnės pavasarinės g.gif
user posted image

Man rodo labai gilią žalią, su kur kas mažiau melsvo atspalvio - ten kur bazinė žalia.
Bet apatinės irgi neatitinka. Matyt kad derėtų palyginimui naudot to paties gamintojo paletę. Nes kai imam skirtingas, bala žino kas čia gaunasi. Mano TW irgi iš "svetimos" paletės paimta, toje pačioje paletėje analogo aš iš viso neradau.
Atsakyti
sudėjau Bsp ir TW iš to pačio gamintojo (žiema viršuje, pavasaris apačioje, skirtumas stulbinantis lotuliukas.gif ):
user posted image

Man vat kažkokia ta spalva ne pavasarinė nors ką... g.gif , nes visos pavasarinės tokio lengvumo turi (manau dėl tos priežasties jas labai mėgsta švaros prekių pakuotėms biggrin.gif )... būtent to pasigendu dažniausiai Erszebeth pasirenkamose spalvose. Tiesa tas lengvumas ne visad foto persiduoda, man pavasario spalvos vienos iš sunkiausiai perduodamų fotografijose.
Va kad ir mano mėginimai atrast ką tamsesnio pastoviai baigiasi ne savo sezono spalvų pasirinkimu verysad.gif
Papildyta:
tiesa aš jas iškirpau skirtingų dydžių, bet nemanau kad tas keičia pačią spalvą
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 24, 11:02)
Man rodo labai gilią žalią, su kur kas mažiau melsvo atspalvio - ten kur bazinė žalia.
Bet apatinės irgi neatitinka. Matyt kad derėtų palyginimui naudot to paties gamintojo paletę. Nes kai imam skirtingas, bala žino kas čia gaunasi.  Mano TW irgi iš "svetimos" paletės paimta, toje pačioje paletėje analogo aš iš viso neradau.

Kalnierius šešėlyja gal kiek tempia pagal gilumą.
vat kad jie neduoda kartais tų spalvų... matyt pasirenka pagal savo nuožiūrą kažkokią
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 11:17)
sudėjau Bsp ir TW iš to pačio gamintojo (žiema viršuje, pavasaris apačioje, skirtumas stulbinantis lotuliukas.gif ):
user posted image

Man kažkaip pavasarinės šaltesnės, nei žieminės smile.gif
QUOTE(bytte @ 2015 03 24, 11:17)
Man vat kažkokia ta spalva ne pavasarinė nors ką... g.gif , nes visos pavasarinės tokio lengvumo turi

Man irgi pažiūrėjus to švarkelio spalva palieka grynai žieminės spalvos įspūdį. Bet jei dar šaltesnes deda į BSpr paletę, matyt BSpr jos negadins - tas švarumas pritiks, o šaltumą, kaip ganėtinai vėsus tipas iš šiltųjų - turbūt irgi turėtų ištempti.
Man BSpr spalvos neatrodo labai lengvos. Pvz tamsi mėlyna, žalios, ciklamenas - be paletės laisvai sau prigriebčiau ir dėl vėsumo, ir dėl faktūros/nelengvumo. Ir turbūt smarkiai nepabaisintų.
Atsakyti
Čia gal toks įspūdis, kad šaltesnės pavasarinės. Šiaip ne prūdai tamsių pas BSp... iš spalvų tamsiausia žalia visgi, o tos mėlynos labai lipa į viršų, todėl storumui maskuot netinka (todėl ir sakau kad ne sunkios, nes lipa į viršų, na "neskęsta" į antrą planą). Iš tasmesnių tai ta išblukus juoda ir kažkokia lyg taupe, ne taupe... nežinau kaip įvardyt... charkoal braun gal g.gif
va palyginimui su žiema:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos,

vakar buvau pas baltarusę, radau savo paletę internete, bet čia kaip suprantu ne BFAS sistema g.gif
tai ir spalvos ne tos, ar ne?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 25, 10:58)
vakar buvau pas baltarusę, radau savo paletę internete, bet čia kaip suprantu ne BFAS sistema g.gif
tai ir spalvos ne tos, ar ne?
user posted image

Čia BFAS smile.gif
Pasigirkit, kas esat tiksliai? smile.gif

Dėl pačios paletės - Jūsiškė gali smarkiai skirtis, nors spalvinis vardas ir bus tas pats. Toje sistemoje kaip suprantu įvertinamas ir žmogaus asmeninis spalvingumas, spalvų intensyvumas, dar kažkas. O gali būt ir visiškai analogiška paletė.

Pirmi trys lapeliai yra odos, plaukų ir akių koordinatės. Bet nuotraukoje panašu kažkas ne taip, gal paletė ardyta. Nes kad akys, plaukai ir oda - viskas būtų "bež", mažai tikėtina smile.gif Spėčiau, kad kordinatės yra 3-5 lapeliai.

Ir dar būtų labai įdomu išgirst Jūsų įspūdžius? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 25 kovo 2015 - 10:41
QUOTE(prek @ 2015 03 25, 12:17)
Čia BFAS smile.gif
Pasigirkit, kas esat tiksliai? smile.gif

Dėl pačios paletės - Jūsiškė gali smarkiai skirtis, nors spalvinis vardas ir bus tas pats. Toje sistemoje kaip suprantu įvertinamas ir žmogaus asmeninis spalvingumas, spalvų intensyvumas, dar kažkas. O gali būt ir visiškai analogiška paletė.

Pirmi trys lapeliai yra odos, plaukų ir akių koordinatės. Bet nuotraukoje panašu kažkas ne taip, gal paletė ardyta. Nes kad akys, plaukai ir oda  - viskas būtų "bež", mažai tikėtina smile.gif Spėčiau, kad kordinatės yra 3-5 lapeliai.


į mane galima kreiptis tu, man širdyje dar ne ruduo lotuliukas.gif
man nustatė true spectral spring, pravalas tame, kad neturiu beveik nei vieno tinkamo drabužio doh.gif nes man netinka nei šiltos spalvos, nei šaltos, jos turi būti neutralios, o neutralių spalvų parduotuvėj aš "nematau", man arba šilta arba šalta wacko.gif
Pas Katią true spring sport paletė buvo labai panaši irgi su pirmom trim gelsvom-biežinėm spalvom, tai gal čia viskas gerai, nemaišyta, pirmos trys spalvos - oda, ketvirta - plaukai, o penkta- akys. Kažkas panašaus ir yra. Kažkaip labai gaila pinigų tai paletei doh.gif
Atsakyti