Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Vis dar vyko derybos smile.gif
Eisim su Dilukai ir mano drauge 25d. . Sutikimas paskirtas apie 10val. ir baigt būtų idealiausia iki po pietų. Truks apie 4-5 val. prisijungt kažkam būtų kebloka. Nors kai mes maždaug žinom, tai gal truks kiek trumpiau biggrin.gif
Tiesa, veiksmas vyks "Crowne Plaza" viešbutyje. Tai gal vis gi norit kuri atbėgt ir prisijungt?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 22, 10:17)
Vis dar vyko derybos  smile.gif
Eisim su Dilukai ir mano drauge 25d.

Ech, kaip jums smagu, wub.gif man irgi rupi, nors protu pagalvoju kad jau kaip ir esu nusistacius, bet ne pries buciau dar karta pasitestuot. biggrin.gif Tik kad idegiau o dabar dar ir plaukus nusidaziau, tai nekas gautusi... blush2.gif Gal reiks atidet geresniems laikams.

Labai bus idomu ka jums nustatys. bigsmile.gif
Atsakyti
Taip, dėl įdegio testuotoja minėjo, kad negerai, o plaukų užtenka ir bent kelių cm ataugusių smile.gif

Mhm, ir aš laukiu rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 22, 19:05)
Taip, dėl įdegio testuotoja minėjo, kad negerai, o plaukų užtenka ir bent kelių cm ataugusių smile.gif

Mhm, ir aš laukiu rezultato bigsmile.gif

Tada gaunas kad su amžium keičiasi spalvinis tipas g.gif , ibo man iki turėto baltumo kai buvau 20-ties reiktų pora metų į lauką neit... jai ne ilgiau, pigmentines dėmes tai ilgai blukinau, nors ir dabar dar neišblukusios visiškai. Tą patį galiu pasakyt tarkim apie basučių dirželius: atėjus vasarai dar matosi praeitos vasaros dirželių įdegis normaliai.

nu keli cm daug, 1 cm užauga per mėnesį vidutiniškai...

Man ir labai įdomu ką išburs BFAS sistema. O atsakymo kažin kiek jums reikės laukt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 22, 18:58)
Tada gaunas kad su amžium keičiasi spalvinis tipas g.gif , ibo man iki turėto baltumo kai buvau 20-ties reiktų pora metų į lauką neit... jai ne ilgiau, pigmentines dėmes tai ilgai blukinau, nors ir dabar dar neišblukusios visiškai. Tą patį galiu pasakyt tarkim apie basučių dirželius: atėjus vasarai dar matosi praeitos vasaros dirželių įdegis normaliai.



Man irgi ne kartą sukosi ta mintis, kad visgi keičiasi tas tipas. Aišku, ne radikaliai, iš šilto į šaltą gal nepereis (nors jei ribinis buvo, vienintelis šiltas dalykas - plaukai - pražilo, tai kodėl gi ne?). Bet kontrastingumas, manau, gali gerokai kisti - juk pastebima, kad oda patamsėja, akys pašviesėja. Mano pačios plaukai, lyginant su tais, kokie buvo prieš 20 metų, yra tamsesni, oda irgi tamsesnė - geltonesnė, įdegti bent minimaliai pradėjo, o buvau visiška baltaodė. Vaikystėje ir jaunystėje tikrai nebūtų galima apie mane pasakyti, kad esu WS - būtų reikėję rinktis tarp LS ir BS. Tiktai su amžiumi visa patamsėjus tapau kažkiek "rudeniškesnė".

Na nieko tokio, šįkart pažiūrėsim, ką inc ir Dilukai nustatys, ar gerai pataikys. Juk tie baltarusiai ne po vieną kartą per metus pas mus atvažiuoja. Dabar apsipirkt Velykoms, tai lauksim prieš Kalėdas santa2.gif O gal dar vasaros atostogoms ko prireiks, ar į Jamam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 22, 19:58)
Man ir labai įdomu ką išburs BFAS sistema. O atsakymo kažin kiek jums reikės laukt g.gif ?

Man irgi žiauriai smalsu smile.gif
Atsakymą pasakys iš karto, jei kompas su internetu bus - ten kažkur prisijungia, suveda duomenis ir gauna atsakymą.
Atsakyti
Nu vat rimtai pamiršau, mano akys pasikeitė irgi g.gif . Paskui dar visur kuičiausi ar gali taip būt, pasirodo gali cool.gif . Apie plaukus tai išvis tyliu...

kai fainai, jai iškart pasakys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 20:29)
Man irgi ne kartą sukosi ta mintis, kad visgi keičiasi tas tipas. Aišku, ne radikaliai, iš šilto į šaltą gal nepereis (nors jei ribinis buvo, vienintelis šiltas dalykas - plaukai - pražilo, tai kodėl gi ne?). Bet kontrastingumas, manau, gali gerokai kisti - juk pastebima, kad oda patamsėja, akys pašviesėja.

Kontrastingumas manau kažkiek kinta. Tačiau tipas tikrai ne. Jei oda gerai reagavo į šaltas ir švarias spalvas, dėl kokių priežasčių staiga ji turėtų pradėt į tas spalvas reaguoti blogai ir toleruoti šiltas bei murzinas? Juk svarbu tik oda, plaukai reikšmės neturi.


QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 20:29)
Na nieko tokio, šįkart pažiūrėsim, ką inc ir Dilukai nustatys, ar gerai pataikys. Juk tie baltarusiai ne po vieną kartą per metus pas mus atvažiuoja. Dabar apsipirkt Velykoms, tai lauksim prieš Kalėdas   santa2.gif O gal dar vasaros atostogoms ko prireiks, ar į Jamam  blush2.gif

Aha, sprendžiant pagal atvažiavimų dažnumą iki šios dienos, tai kitas kartas po kokių trijų metų bus.
Dar turit laiko apsigalvot wink.gif

Juokai juokais, bet Šengeno vizą kiek žinau nelabai lengva ranka dalina. Ir kainuoja ji pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 22 kovo 2015 - 20:51
QUOTE(prek @ 2015 03 22, 20:48)
Kontrastingumas manau kažkiek kinta. Tačiau tipas tikrai ne. Jei oda gerai reagavo į šaltas ir švarias spalvas, dėl kokių priežasčių staiga ji turėtų pradėt į tas spalvas reaguoti blogai ir toleruoti šiltas bei murzinas? Juk svarbu tik oda, plaukai reikšmės neturi.
Aha, sprendžiant pagal atvažiavimų dažnumą iki šios dienos, tai kitas kartas po kokių trijų metų bus.
Dar turit laiko apsigalvot wink.gif

Juokai juokais, bet Šengeno vizą kiek žinau nelabai lengva ranka dalina. Ir kainuoja ji pakankamai.


Bet ta oda irgi keičiasi, bent jau man gerokai pasikeitė. Buvo balta, tokia "kraujas ir pienas", o "ant senatvės" pagelto. T.y. apmažėjo švarumo, padidėjo tamsumas, buvo iš esmės šalta - tapo šilta. Aš jauna (kol netapau neformale ir vien į juodą nesušokau) labai puikiai nešiojau ryškius rožinius, link fuksijos spalvų daiktus, o dabar nufotkinu mergoms su panašiomis - brokija, sako, nelabai g.gif

Be to, argi tai pačiai odai neprideda tam tikrų savybių tai, su kuo ji nuolat "sukomplektuota", kas joje "įstatyta" - tie patys plaukai argi nemeta odai atitinkamo šešėlio? Priklausomai nuo plaukų, su ta pačia oda, kad pagražintum vaizdą, gali reikėti kitos spalvos rūbų - tai aiškiai matyti persidažius plaukus. Jeigu viskas priklausytų tik nuo odos, plaukų spalva drabužių tikimui neturėtų reikšmės, o dar ir kaip turi.

O dėl baltarusės - galvok čia negalvojus. Nebent gal ji mane priimtų rytoj 17-18 val?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 22 kovo 2015 - 21:13
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 22:07)
Bet ta oda irgi keičiasi, bent jau man gerokai pasikeitė. Buvo balta, tokia "kraujas ir pienas", o "ant senatvės" pagelto. T.y. apmažėjo švarumo, padidėjo tamsumas, buvo iš esmės šalta - tapo šilta.

Tai aš irgi gimiau kur kas baltesnė, nei kad dabar esu. Bet kad visad gerai reagavau į šaltas spalvas - faktas. Manau kad ir į švarias - nes kol nežinojau tokių terminų, tai ir įvertint nesugebėjau smile.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 22:07)
Aš jauna (kol netapau neformale ir vien į juodą nesušokau) labai puikiai nešiojau ryškius rožinius, link fuksijos spalvų daiktus, o dabar nufotkinu mergoms su panašiomis - brokija, sako, nelabai  g.gif

Šiaip jaunam asmeniui spalvinis tipas turbūt neturi ypatingos reikšmės - jaunystė ir šviežumas daug ką "išveža". Nors... Mano mėginimai dažyt lūpas nude ar rudai visad buvo nesėkmingi. Aš konkrečiai pabaisėdavau, todėl iš viso buvau nusprendus, kad matyt man dažytis netinka smile.gif Arba kad lūpos kažkokios ne tokios - kaip tik padažau, taip ir pabaisėju lotuliukas.gif
Kitas klausimas - kiek žmogus tas spalvas mato. Kartais einančias gatve moteriškes tikrai norisi sustabdyt ir perrengt - tuo pačiu dar papasakojant, kokį košmarą jos pačios su savimi padaro. Išvada - nemato?
O tai, kad nešiojot - tai dar turbūt visai nebūtinai reiškia, kad tiko? smile.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 22:07)
Priklausomai nuo plaukų, su ta pačia oda, kad pagražintum vaizdą, gali reikėti kitos spalvos rūbų - tai aiškiai matyti persidažius plaukus. Jeigu viskas priklausytų tik nuo odos, plaukų spalva drabužių tikimui neturėtų reikšmės, o dar ir kaip turi.

Netinkama plaukų spalva sugriauna bendrą vaizdą. Tinkanti - didina ar mažina kontrastingumą. Bet garderobas vis viena turėtų likti tas pats. Kitas dalykas - jei žmogus persidažo visai netinkama spalva. Tada aišku ir garderobas nebetinka, ir vaizdas veidrodyje pradeda gąsdinti. Atsiminiau vieną ponią, kuri tikrai ne itin jauno amžiaus, mano spėjimu greičiausiai žiema, pati būdama dizainere plaukus perdažė ryškia viščiuko geltona...(nuo prigimimo ji tamsiaplaukė). Va ten tai vaizdelis buvo.. Pati suprato, kad prastai. Logiškai mąstant, žmogus, bent kiek susipažinęs su spalvų teorija, tokių nesąmonių ant nuosavo kailio nedarytų.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 22, 22:07)
O dėl baltarusės - galvok čia negalvojus. Nebent gal ji mane priimtų rytoj 17-18 val?

vakare kaip suprantu testavimas nerezultatyvus - saulė duoda raudoną spalvą... Ir kažin ar ji ryt tokiu laiku iš viso Lietuvoje bus - stovėjimo muitinėje deja niekas neanuliavo...
Iš darbo niekaip neištrūkt? ( o ką darot, kai sergat? wink.gif Oi, vedu iš kelio... ) Ar Jums važiuot toli?
Atsakyti
Jai dizainėrė buvo tamsiaplaukė, tai nieko keisto kad pavirto į viščiuką, iš esmės nušviesinti tamsius plaukus - sudėtinga. Man tie viščiukumai vis lysdavo ir lysdavo doh.gif

O dėl plaukų nesutinku - jai keičiasi kontrastingumas, keičiasi ir rūbų tikimas, juk jai žmogaus kontrastas didesnis, tai ir rūbus galima ryškesnius/kontrastingesnius nešiot. Problema iš esmės labiau tokia, kad ant galvos plaukus nusidažo, o va antakius su blakstienom pamiršta. Be to kažkiek visgi jie šiltina/šaltina bendrą vaizdą. Tarkim mano dukros oda nepasikeitė, pasikeitė tik plaukai, ir ką... ji pašiltėjo, nes iš esmės jos tik plaukai buvo neutralūs... seniau tiko dalis LSp spalvų ir kažkas iš WSp, nu dabar tai totaliai WSp paletė jai prie veido, kai kurios spalvos visai nebetinka, o kai kurios netikusios ėmė tikt. Dėl savo plaukų tai man išvis mistika, kai aš nusitamsinau plaukus tikrai tikrai pagražėjau, net ir dabar žiūrint foto - š man tie nušiaudėję plaukai, kuriuos turėjau tam tikrais periodais (šiaip galim sakyt visą laiką kol mokiausi mokykloje, tik kažkuriuo momentu nuryžėjus buvau, taip apie 14-15 liktus metus), ir dabar kai jau nublunka ne kažką vaizdas, vat tinka didesnis man kontrastas, tas softėjimas nikaip nikaip man prie veido... o kodėl plaukams nusišvilpt tinka man softėjimas, ar ne nežinau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 22, 23:15)
O dėl plaukų nesutinku - jai keičiasi kontrastingumas, keičiasi ir rūbų tikimas, juk jai žmogaus kontrastas didesnis, tai ir rūbus galima ryškesnius/kontrastingesnius nešiot. Problema iš esmės labiau tokia, kad ant galvos plaukus nusidažo, o va antakius su blakstienom pamiršta. Be to kažkiek visgi jie šiltina/šaltina bendrą vaizdą. Tarkim mano dukros oda nepasikeitė, pasikeitė tik plaukai, ir ką... ji pašiltėjo, nes iš esmės jos tik plaukai buvo neutralūs... seniau tiko dalis LSp spalvų ir kažkas iš WSp, nu dabar tai totaliai WSp paletė jai prie veido, kai kurios spalvos visai nebetinka, o kai kurios netikusios ėmė tikt. Dėl savo plaukų tai man išvis mistika, kai aš nusitamsinau plaukus tikrai tikrai pagražėjau, net ir dabar žiūrint foto - š man tie nušiaudėję plaukai, kuriuos turėjau tam tikrais periodais (šiaip galim sakyt visą laiką kol mokiausi mokykloje, tik kažkuriuo momentu nuryžėjus buvau, taip apie 14-15 liktus metus), ir dabar kai jau nublunka ne kažką vaizdas, vat tinka didesnis man kontrastas, tas softėjimas nikaip nikaip man prie veido... o kodėl plaukams nusišvilpt tinka man softėjimas, ar ne nežinau.


Na štai, vieną savo parametrą jau tikrai žinot - kontrastinė smile.gif Aš irgi seniai pastebėjau, kad man kontrastingumas gerai, o va kažkas monochrominio - jau ne mano. Reikia, kad kontrastas būtų. Mano spalvos pataiko į visus tris padalijimus (šviesi, vidutinė, tamsi), bet nė viena nėra kraštutinė, nei šviesi, nei tamsi.
Gal kartais mėginot dėliot kontrastingumo paletę prie savęs? Kas gaunasi?

Sutinku, kad įmanoma migruoti sezono viduje, tačiau iš sezono į sezoną juk nemigruosit?

Apie kontrastingumo pokytį irgi kalbėjau "kontrasto viduje" - t.y. įtariu, kad jei baltinčiau veidą, tamsinčiau plaukus (t.y. dar labiau didinčiau turimą kontrastą), manau man tai nekenktų. Bet pereit į vidutinę grupę pagal kontrastą man jau būtų blogai. Patamsinus odą gaunasi košmaras, pašviesinus plaukus irgi ne kas. Tarkim visiškai nekontrastinis asmuo (tarkim 1-1-1 tapęs 1-3-3 ar panašiai, irgi manau savęs nesugadintų. Bet tarkim 1-3-5 manau būtų blogai.

Dabar rašau ir įdomus dalykas susidėliojo. Daug kas teigia, kad žiema gali persidažyt platinine spalva ir žiemai tai turi tikti, nes bus šalta spalva. Kiek aš sau besimaivydama esu dėliojus baltus perukus - gaunasi prastai. Atsižvelgus į kontrastingumą viskas gaunasi labai logiška - su baltais plaukais aš pataikau į kitą kontrastingumo grupę...
Aišku ateis laikas, kai natūraliai pereisiu į kitą kontrastingumo grupę - pabluks kitos spalvos, tada ir balti plaukai bus pats tas smile.gif
Atsakyti