Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 03 16, 17:10)
Gal darom taip: kiekviena parašot kurią dieną (ar dienomis) kuriuo laiku maždaug galit, gal kažkaip sudėliosim?

Bytte, ar jau tikrai visiškai niekaip? verysad.gif

visiškai verysad.gif
Atsakyti
Aš turėčiau būt Vilniuje 25 d. kokią 13 val. Bet aerouoste ir be mašinos, o Vilniaus nepažįstu! Jei ten kokios kalabybiškėse, tai nežinau kaip patekt biggrin.gif Dar su mašina - dar dar, bet jau viešu transportu tai Vilniuj kokį kartą gyvenime važiavus ir tai prieš 20 metų biggrin.gif
Atsakyti
Aš galėčiau nebent taip: 24 d. 17-18 h arba 26 d. 17-18 h (jeigu ne per vėlus toks laikas, temsta šiaip vis vėliau). Dėl pasidažymo - tai juk galima pasiimt priemonių ir prieš pat testavimą nusivalyti?
Atsakyti
Noa, tai gal tada 26d. tarkimės ir atvaryk, nes mums didelio skirtumo kuri diena nelabai yra. Svarbu kuo anksčiau pabaigt. mat norim spėt iki darželio uždarymo. Atvarytume mudvi su drauge.
Erszebeth, bandau tartis dėl 26d. ok?
Atsakyti
Žinok, niekaip. Iš esmės tiksliai dar nežinau, bet manau, kad grįžus neturėsiu kada nė kvėpuot! tai dar vieną dieną išmest iš darbinio grafiko - ūūūūū... Nu gal, yra mažas šansas, kad kol grįšiu, mane visi užmirš, bet bijau, kad kaip tik priešingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 16, 21:56)
Noa, tai gal tada 26d. tarkimės  ir atvaryk, nes mums didelio skirtumo kuri diena nelabai yra. Svarbu kuo anksčiau pabaigt. mat norim spėt iki darželio uždarymo. Atvarytume mudvi su drauge.
Erszebeth, bandau tartis dėl 26d. ok?


Gerai, bet mane rašykit į patį galą, kada tik įmanoma, kol dar šviesu smile.gif O kurioje vietoje čia viskas vyktų?

Noa, nebuvus tiek laiko - ta viena diena neišgelbės. Tik pagalvok, o jeigu tau kokią light zephyre winter nustatytų? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 kovo 2015 - 23:06
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 17, 00:02)
Gerai, bet mane rašykit į patį galą, kada tik įmanoma, kol dar šviesu smile.gif O kurioje vietoje čia viskas vyktų?

Noa, nebuvus tiek laiko - ta viena diena neišgelbės. Tik pagalvok, o jeigu tau kokią light zephyre winter  nustatytų?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Ir įsakys rengtis tik baltai ir dar balčiau? biggrin.gif
Galas žino, nu aš dar nieko nesakau, bet man dar būtų neprošal žinoti, kur!
Atsakyti
Kol kas ji man neatsakė, tai nežinau kaip situacija
Atsakyti
žiūrėsim ką atrašys, man irgi įdomu kurioj vietoj smile.gif Noa iš orouosto traukinuku iki stoties, o nuo ten jau gal išeis prigriebt. Viskas priklauso nuo to kur veiksmas vyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 17, 07:40)
lotuliukas.gif Ir įsakys rengtis tik baltai ir dar balčiau? biggrin.gif
Galas žino, nu aš dar nieko nesakau, bet man dar būtų neprošal žinoti, kur!


Nea, zefyras yra pavasario vėjelis. Ir patys saldėsiai zefyrai - ne vien balti. O ko negalėtų nustatyti - auksinio atspalvio, šviesi, nešalta žiema bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 18, 00:41)
Nea, zefyras yra pavasario vėjelis. Ir patys saldėsiai zefyrai - ne vien balti. O ko negalėtų nustatyti - auksinio atspalvio, šviesi, nešalta žiema  bigsmile.gif

Nu ne vien ne vien, yra ružavų lotuliukas.gif
Atsakyti
Tyla... ne prieš gerą atrodo g.gif Tai kaip galiausiai pavyko susitarti?
Atsakyti