Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 08, 23:30)
Tai turiu pasakyti, kad jos viską moka ir dauguma labai gražios...

Jaunystė visada graži smile.gif Net ir su visai netinkančiomis spalvomis. Problemos prasideda vėliau smile.gif
Atsakyti
Ir gerai, kad kitos bobos bjaurios. Tada kontrasto principu lengviau atrodyti gerai biggrin.gif Lai sau būna į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 09, 00:07)
Ir gerai, kad kitos bobos bjaurios. Tada kontrasto principu lengviau atrodyti gerai biggrin.gif Lai sau būna į sveikatą biggrin.gif

O kaip mergaitės taps nebaisiomis bobomis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 09, 00:23)
O kaip mergaitės taps nebaisiomis bobomis? smile.gif

Jei prisižiūrės, tai netaps biggrin.gif O jei neprisižiūrės, tada taps biggrin.gif Na gaaaal viena kita reta gali neprisižiūrėt, nusispjaut į savo išvaizdą visiškai, bet vis viena būt graži vyresniam amžiuj - bet aš nesu tokios regėjus biggrin.gif Esu mačius, kas išvaizdos nesureikšmina - tai tokių taip, masė, bet vis viena prisižiūri, grynai šiaip sau, iš higienos. Ir spalvas derinasi dėl to pačio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 kovo 2015 - 08:34
Na kaip apie veidą sako, jaunas tai su kokiu gimei, o senas jau su kokį užsidirbai. Tai pagyrų už grožį nusipelnoma tik amžiuj jau būnant biggrin.gif
Atsakyti
Aš galiu atvykti į Vilnių 24 dieną... nei 25, nei 26 neišeina.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 09, 12:50)
Na kaip apie veidą sako, jaunas tai su kokiu gimei, o senas jau su kokį užsidirbai. Tai pagyrų už grožį nusipelnoma tik amžiuj jau būnant biggrin.gif

...pilna žodžio prasme užsidirbai, įskaitant ir finansinę atrodymo pusę. Nors visgi genai žaidžia labai daug ir amžiuje...
Atsakyti
Panos, parašykit, kurią dieną susidaro dauguma pas baltarusę. Aš stengčiausi prisijungti - jei neišeitų visai dienai, ateičiau ne nuo pradžių, atvaryčiau testuotis kokiai 17 val., kada dar šviesu. Man aktualu pasitvirtint, ar tikrai esu WS, ar visgi šaltesnis variantas.
Atsakyti
24 dieną man kiek sunkiau, nes turėsiu renginį vakarop, bet jei nuo anksti pradėtume, tai gal ir spėčiau susisukt smile.gif 25 ir 26 man geriau būtų
Atsakyti
nebeišeina ir 24 dieną, liūdna... verysad.gif
Atsakyti
Tai kovo 25 ar 26 išeina? Kada kam patogiau? Man vienodai blogai, ir link vakaro vienodai blogai, bet pasistengčiau. Norėčiau būti.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 10, 23:46)
Tai kovo 25 ar 26 išeina? Kada kam patogiau? Man vienodai blogai, ir link vakaro vienodai blogai, bet pasistengčiau. Norėčiau būti.

As galiu prisitaikyti prie daugumos,: tiek del laiko tiek del dienos smile.gif
Atsakyti