Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tada klausimas - o kas kliudo? smile.gif Jei tik yra bent minimali galimybė?
Man tokie norai visai suprantami. Aš juk dėl to ir vizos kilometrinėje eilėje stovėjau - nes nusprendžiau, kad noriu. Ir nieko čia kvailo - sužinoti daugiau.
Atsakyti
Davai pasidarom mytą, a? bigsmile.gif

Aš atvaryt galėčiau turbūt kad ir visas tris dienas. Pasiderinčiau išeiginę dėl tokio rimto reikalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 07, 18:54)
Davai pasidarom mytą, a?  bigsmile.gif

Aš atvaryt galėčiau turbūt kad ir visas tris dienas. Pasiderinčiau išeiginę dėl tokio rimto reikalo  bigsmile.gif


Aš už smile.gif jau sakiau smile.gif Organizuojamės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 07, 17:57)
Aš už smile.gif jau sakiau smile.gif Organizuojamės smile.gif


darykim ilgą sąrašą tada mirksiukas.gif

Atsakyti
Aš gal apsitarsiu su babcėm, su kuriom važiuosiu į Gruziją. Jei susidomės...
Atsakyti
Aš irgi norėčiau, kad man patvirtintų arba paneigtų ką aš nusistačius biggrin.gif Na o paletę jau paskui pagalvočiau ar man reikia įsigyti smile.gif
Bet aš net rusiškai nesuprantu doh.gif


Noa - skamba kaip planas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 07 kovo 2015 - 20:41
Noa, taip taip, varykit visos drauge lotuliukas.gif


Dilukai, pavertėjausim jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kaip norėčiau... bet ko gero negalėsiu, neturiu, kas mane darbe pakeistų. Juo labiau pirmomis savaitės dienomis, imtinai iki trečiadienio.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 07, 21:41)
Aš irgi norėčiau, kad man patvirtintų arba paneigtų ką aš nusistačius biggrin.gif Na o paletę jau paskui pagalvočiau ar man reikia įsigyti smile.gif
Bet aš net rusiškai nesuprantu doh.gif

Tai jei visa govėda būsim - nejau manot, kad niekas nesugebės pavertėjaut? smile.gif Juolab ten ir klausyt nėra daug ko - daugiau yra žiūrėjimo.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 06, 17:46)


Papasakokit plačiau apie tą socialinės darbuotojos veiklą? Mokina kaip elgtis, kad konfliktai nekiltų, ar tiesiog aiškina, kad konflikto metu į nosį nereikia duot? smile.gif

zinau, kad ta darbuotoja sprendzia konfliktines sitaucijas klaseje, taip pat dirba su hiperaktyviais vaikais. pasikviecia pas save kalba ir su visa klase kalba, sunus pasakojo,kad saldainiais vaisina.tiksliau negaliu paskyti. bet kuriuo atveju, mano mokyklos laikais tokios pareigybes nebuvo.
QUOTE(prek @ 2015 03 06, 17:46)
Manyčiau reikia. Nes pamokos tai būdavo skirtos (dabar turbūt taip pat?) Ir ne dėl to, kad laikas jau paskirtas. Tiesiog gyvenime šito reikia. Reikia apsirengti, reikia pasidažyt ne kaip papūgai, reikia išmokyt saugot odą. Daug dalykų reikia smile.gif

Pilnai sutinku, kad reikia. tik ne valstybe tokiu dalyku turi mokinti, o mama. Va Noa mociute kaip ismokino 4u.gif ir mano mama mego puostis - as peremiau is jos.

Siais laikais mokyklos pragramoje yra tiek pamoku ir valandu schmoll.gif vaikai yra perkrauti informacija, dali tikrai reikia mesti lauk. o tas mokykos mokymas daznai buna toks prabegomis, pavirsutiniskas pvz mane mokykloj moke siuti. vis tiek nemoku, nes kad ismokti siuti neuztenka pasiuti naktinius marskinius. o burelis toks tikrai galetu buti, gal net ir yra kas nors panasaus (ala misiu mokykla)
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 08, 20:13)
zinau, kad ta darbuotoja sprendzia konfliktines sitaucijas klaseje, taip pat dirba su hiperaktyviais vaikais. pasikviecia pas save kalba ir su visa klase kalba, sunus pasakojo,kad saldainiais vaisina.tiksliau negaliu paskyti. bet kuriuo atveju, mano mokyklos laikais tokios pareigybes nebuvo.

Geriau negu nieko, bet mano požiūriu vis tik to per maža smile.gif Bendravimo kultūros, kaip ir matematikos, reikia paprasčiausiai mokyti. Nes jei nemoka tėvai - kaip ir ko jei gali mokyti vaikus?

QUOTE(rytojryta @ 2015 03 08, 20:13)
tik ne valstybe tokiu dalyku turi mokinti, o mama. Va Noa mociute kaip ismokino  4u.gif  ir mano mama mego puostis - as peremiau is jos.

Siais laikais mokyklos pragramoje yra tiek pamoku ir valandu  schmoll.gif  vaikai yra perkrauti informacija, dali tikrai reikia mesti lauk. o tas mokykos mokymas daznai buna toks prabegomis, pavirsutiniskas pvz mane mokykloj moke siuti. vis tiek nemoku, nes kad ismokti siuti neuztenka pasiuti naktinius marskinius. o burelis toks tikrai galetu buti, gal net ir yra kas nors panasaus (ala misiu mokykla)

O jei mama nemoka? Ir iš kur ji mokės - ar kažkas užgimė mokėdamas? Ir iš viso - kodėl matematika ar chemija svarbiau, nei pvz dailė?

Aišku kad perkrovimas blogai. Juolab tikrai ne visų žinių gyvenime prireikia. Gal geriau žiūrėt, ko tikrai reikia realiame gyvenime? Pagrindai reikalingi. Bet - pagrindai. Esant reikalui, tuos pagrindus kiekvienas gali praplėst.
Atsakyti
Šiaip jei mama nemoka ir niekas nepamokina, tai ir mergaitė nemoka, ir būna negražesnė už mokančias biggrin.gif Nors atvirai pasakius, ką tik buvau sūnaus šimtadieny. Tai turiu pasakyti, kad jos viską moka ir dauguma labai gražios...
Atsakyti