Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 05, 23:32)
Ui man tai niekaip. Aš beje būsiu Vilniuje kovo 25, bet būsiu aerouoste, parskrisiu iš Gruzijos, taigi negarantuota, kokiose būsiu fazėse biggrin.gif Juolab parskrisiu su kitais žmonėm, kažkas gal atvažiuos paimt, tai ką man sakyt, ne ne, visi važiuojam spalvų statytis?
Gaila, jau beveik nusiteikus buvau biggrin.gif


Nu, su visa grupe, visi rizikuojat būti natūralūs, be špakliaus, s karablia na bal škias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 06, 00:46)
Nu, su visa grupe, visi rizikuojat būti natūralūs, be špakliaus, s karablia na bal škias smile.gif

Aha, ir su mažesniu vaiku, tuo pačiu, kur nežinau pavasaris ar vasara biggrin.gif
Šiaip gal būtų ir įmanoma, jeigu nebūčiau su dviem kitom babcėm dar plius. O tai grįžimą į Kauną kažkaip organizuosimės kartu, tai kur man kitus dėt, ar pačiai vienai traukiniu grįžt biggrin.gif Bet - Vilniuj - viešu transportu - jau manau, kad tingėsiu, ne taip labai man ir reikia lotuliukas.gif Juolab kad plaukus ką tik nusidažiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 05, 16:28)
Pagalvojau, kad pas mus tokių dalykų elementariai nemokina.. Ir neaiškina... Va chemiją - dėstė, ir dar kaip. Kai kuriuos vyrukus tikrai išmokino sprogdint  lotuliukas.gif . Man asmeniškai tų žinių niekad neprireikė...  Spalvų, formų, mitybos, bendravimo, konfliktų sprendimo,  kitų naudingų ir kasdien reikalingų dalykų kažkodėl nemokino. Tai ko čia stebėtis?

mitybos dabar jau moko, kaip tik vakar vaikas is mitybos kontroliniui ruosesi. konfliktu sprendimais socialine darbuotoja su vaikais uzsiima mokykloje. bombas sprogdinti ismoksta is interneto smile.gif
o spalvu ir formu kazin ar nepecializuotj progimnazijoj reikia mokinti. kokios dailes mokykloj tai gal ir reikia.
Atsakyti
Šiaip jai apie kultūrą rengtis, manau turėtų supratimą Darbų mokytoja suteikti, arba išvis kam ta pamoka? Dėja mano dukros mokytoja visiška ... sakyčiau jai iki tos kirpėjos/stilistės dar augt. O apie spalvas - dailės pamokos yra. Tikrai ten yra valandos spalviniam derinimui. Kai nėra aišku kas kaip, tai viskas nuo mokytojo priklauso, o pas mus mokytojai prilyginti paprasčiausiems dresuotojams, bėja dažnas tokiu ir jaučiasi.

Aš dar nežinau ar galėčiau atvykt į Vilnių...
Atsakyti
Aš tai manau, kad mokyklose mergaitėms galėtų būti kokie būreliai, kur pamokytų spalvas derint, dažytis, etiketo reikalavimų ten ir panašiai. Nes gi yra daug žmonių, kuriems tai px. Aišku, šitoj temoj tai tokių nėra, bet žiūrėkit, kiek žmonių SM ir kiek čia biggrin.gif

Netgi norėčiau tokį būrelį vesti biggrin.gif Tik biškį reiktų įrangos biggrin.gif
Atsakyti
etiketas ir pvz higiena nepamaišytų ir berniukams, ir apie spalvas, o kodėl ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 06, 14:38)
Šiaip jai apie kultūrą rengtis, manau turėtų supratimą Darbų mokytoja suteikti, arba išvis kam ta pamoka? Dėja mano dukros mokytoja visiška ... sakyčiau jai iki tos kirpėjos/stilistės dar augt. O apie spalvas - dailės pamokos yra. Tikrai ten yra valandos spalviniam derinimui. Kai nėra aišku kas kaip, tai viskas nuo mokytojo priklauso, o pas mus mokytojai prilyginti paprasčiausiems dresuotojams, bėja dažnas tokiu ir jaučiasi.

Aš dar nežinau ar galėčiau atvykt į Vilnių...


Pamokos tai yra, bet kad nemokina... Nežinau, ką ir ko mokino per piešimo pamokas, manęs tai nemokino ničnieko. Pasakydavo ką nupiešt, ir - pažymys. Visas "mokymas" lotuliukas.gif
Turėtų būt ir kultūra rengtis, ir dailės pagrindai (nafig pamokos, kuriose nieko nemokinama?), ir dar daugybė kitų praktinių dalykų.

Dėl Vilniaus - o gal gausis? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 06, 14:08)
mitybos dabar jau moko, kaip tik vakar vaikas is mitybos kontroliniui ruosesi. konfliktu sprendimais socialine darbuotoja su vaikais uzsiima mokykloje. bombas sprogdinti ismoksta is interneto smile.gif

Papasakokit plačiau apie tą socialinės darbuotojos veiklą? Mokina kaip elgtis, kad konfliktai nekiltų, ar tiesiog aiškina, kad konflikto metu į nosį nereikia duot? smile.gif
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 06, 14:08)
o spalvu ir formu kazin ar nepecializuotj progimnazijoj reikia mokinti.

Manyčiau reikia. Nes pamokos tai būdavo skirtos (dabar turbūt taip pat?) Ir ne dėl to, kad laikas jau paskirtas. Tiesiog gyvenime šito reikia. Reikia apsirengti, reikia pasidažyt ne kaip papūgai, reikia išmokyt saugot odą. Daug dalykų reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 kovo 2015 - 16:50
QUOTE(bytte @ 2015 03 05, 08:49)
Įsivaizduoju kad merginą sruogino, nes tada buvo madoje... o kad clear spring tipams sruoginimas iš principo netinka - tai čia neįdomu, svarbu mados tendencijos. Va praėjo tendencija - ir matosi kad  negražu, bet kai sruogino buvo gražu, juolab spalviškai parinko. Aš pati ir buvau nusisruoginus... dabar kai žiūriu foto - netiko man, o vai vai kokia patenkinta buvau.


Aš tais sruogelių laikais jomis taip ir nesusisigundžiau. Nors neturėjau žalio supratimo apie spalvinius tipus, galvojau, kad man bus negražu. Vietoj to nuėjau ir paprašiau man nudažyti tris plačias stipriai besiskiriančios spalvos sruogas, va koks buvo avangardas, "color block", kaip dabar suprantu biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 03 05, 23:21)
Žinios iš Minsko.
Vilniuje bus kovo 24-26 dienomis.
Nieko nesigauna, ania?


Negerai... Nebent vakare, bet testavimui juk būtinas natūralus apšvietimas? O gal nebūtinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 kovo 2015 - 09:34
Sveikos, merginos. Tyliai vis skaitau jus. Tik rašyti dažniausiai nebeturiu laiko. O apie aprangos stilių ir neturiu ką. unsure.gif Pradėjau žiūrinėt Pintereste.

QUOTE(Noa @ 2015 03 06, 16:03)
Aš tai manau, kad mokyklose mergaitėms galėtų būti kokie būreliai, kur pamokytų spalvas derint, dažytis, etiketo reikalavimų ten ir panašiai. Nes gi yra daug žmonių, kuriems tai px. Aišku, šitoj temoj tai tokių nėra, bet žiūrėkit, kiek žmonių SM ir kiek čia biggrin.gif

*Netgi norėčiau tokį būrelį vesti biggrin.gif Tik biškį reiktų įrangos biggrin.gif


Aš tai norėčiau tokį būrelį lankyti. ax.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 07, 10:33)
Aš tais sruogelių laikais jomis taip ir nesusisigundžiau. Nors neturėjau žalio supratimo apie spalvinius tipus, galvojau, kad man bus negražu. Vietoj to nuėjau ir paprašiau man nudažyti tris plačias stipriai besiskiriančios spalvos sruogas, va koks buvo avangardas, "color block", kaip dabar suprantu biggrin.gif
Negerai... Nebent vakare, bet testavimui juk būtinas natūralus apšvietimas? O gal nebūtinai?


O mane dažydavo kaip raibą vištą. Siaurutėm sruogelėm. Vienas šviesindavo, kitas ryžas, o dar kitas palikdavo tamsias. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 07, 10:33)
Negerai... Nebent vakare, bet testavimui juk būtinas natūralus apšvietimas? O gal nebūtinai?

Deja būtinai sad.gif Aš jos klausiau kaip būtų galima spręst šią problemą, ji siūlė variantą vieną dieną iš darbo atsiprašyt. Nežinau, kaip į tai žiūri darbdaviai Baltarusijoje, bet neblogai žinau, kaip į tai žiūri Lietuvos darbdaviai. Manyčiau tokį malonumą mažai kas sau gali leisti.
Atsakyti
O aš vis viena noriu. Pas baltarusę. Blin biggrin.gif Dūra biggrin.gif
Atsakyti
ir aš noriu cool.gif
Atsakyti