Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 05, 10:08)
Plius ir tas baisus teisumo jausmas erzina - ta baltarusė tai kažkaip kitu tonu šneka, jeigu jai sakytum, kad vat man vis tik atrodo, kad anas geriau - atrodo, kad ji sakytų, ar tikrai, nu pažiūrim dar kartą, gal ir nieko, o pažiūrim tą - irgi gal nieko... O šita boba, man atrodo, sakytų - ką čia šneki, nieko tu nesupranti, pasakiau, kad šitaip turi būti, ir basta! biggrin.gif

Mums taip ir buvo - draugė manė, kad ji vasara, ir pažiūrėjus ji tokia vėsoka, ir nutipinta į vasaras pas vieną konsultantę (ne BFAS) buvo, o čia bum - ir pavasaris smile.gif Kai išsakė abejones, panelė labai gražiai sureagavo - patikrino dar kartą ir vasarą, ir pavasarį. Nagi pavasaris, savomis akimis mačiau smile.gif
O Osinkoje kai skaičiau, man kitos konsultantės (kažkokios užsieninės) reakcija labai nepatiko. Maždaug "aš tau pasakiau, kokios spalvos tau geriausios, tai ko čia dabar marškinius plėšaisi ir dar man galvą suki". Bet tai jei kyla abejonės, gal derėtų paaiškinti, o ne tvirtinti?

QUOTE(Noa @ 2015 03 05, 09:10)
Aplamai net ir imant ne BFAS, o bendrą teoriją, ir tai labai daug visokių niekų internete, ir atsirink, kad gudrus. Va tas celebrites - kas prie ko nori, tas prie to skiria, o jau atrodo, jų tai foto pilna prie bet kokio apšvietimo, galima įsižiūrėt... Masė skirtingų nuomonių, nes visiems skirtingai atrodo biggrin.gif


Kaip galima kažką priskirt konkrečiam tipui pagal foto, ir dar kai iš visų natūralių spalvų yra gal tik akys? (ir tos pačios nebūtinai, juk tam yra kontaktiniai lęšiai). Kad mes čia žaidžiam su foto - tai čia ir yra tik žaidimas, padedantis gilintis į spalvinius tipus ir susirasti sau tinkamas spalvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 05 kovo 2015 - 13:03
QUOTE(Noa @ 2015 03 05, 10:41)
Aš kažkaip įsivaizduoju, kad jos BFAS tuos skuduriukus deda tam, kad žinotų, kokio numerio paletę imti odai matuoti - gal šiaip nedidelis skirtumas tarp kokio pavasario ir rudens. O primeti, kad greičiau pavasaris, tai ieškai odos prie pavasario, nes jei knisi viską, ilgai truks biggrin.gif

Bet su mano odos koordinatėmis Osinkoje yra ir vasaros, ir pavasario (jei neklystu, tingiu dabar žiūrėt) ir net rudens paletė smile.gif Dėl vasaros lyg ir logiška - abu šalti tipai. Dėl pavasario - abiems tinka švarios spalvos. O ką žiema turi bendro su rudeniu? smile.gif Švarus šaltas ir suminkštintas itin šiltas? Todėl spėju, kad koordinatės kažką kita duoda. Gal spalvos intensyvumą, gal kažkiek daro įtakos paletės švarumui/minkštumui?
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 05, 09:49)
O ta boba Klaipėdoje visokiuose dalyvauja makiažo/šukuosenų konkursuose ir dar laimi kartais... ir Europos lygiu. Užtatai ir kainos tokios zvierskos. Aš pastebėjau, kad dažnas kirpėjas/visažistas nu tik apsimeta kad supranta ką ir kaip spalviškai bei stilistiškai parinkt. Dažniausiai pritempinėja prie savo norimo įsivaizdavimo. Įsivaizduoju kad merginą sruogino, nes tada buvo madoje... o kad clear spring tipams sruoginimas iš principo netinka - tai čia neįdomu, svarbu mados tendencijos. Va praėjo tendencija - ir matosi kad  negražu, bet kai sruogino buvo gražu, juolab spalviškai parinko. Aš pati ir buvau nusisruoginus... dabar kai žiūriu foto - netiko man, o vai vai kokia patenkinta buvau.
Ir išvis ten neaišku kas išties tame salone tave testuos, ibo dirba ji ne viena. Gal ji ir kirpėja šiaip sau, gal ji versliuką gerai sukt moka, ir meistrus pasirenka tinkamus. Bet aš pas ją neičiau, nu nepatinka man tokios moteros... žo padarys, pinigą nulups... ir dar pareikalaus kad labai džiaugtumeis, o jai ne užsitrauksi rūstybę... kaip tu - žemės dulkė - neįvertini toookio profo darbo.

Va ko nemėgstu - tai "universalių" žmonių, kurie visur spėja ir visur pirmi. Žinoma būna išimčių (jei žmogus dega savo veikla, jis ir daug nuveikia, ir daro gerai), bet dažniausia tie universalūs daro viską, nepadarydami normaliai nieko smile.gif
Kiek žinau, BFAS konsultantai kažkokį popierą gauna, kad šį bei tą išmano ir gali testuot. Bet prieš testuojant prašyt tą popierą parodyt... Turbūt nedrįsčiau smile.gif
QUOTE(bytte @ 2015 03 05, 09:49)
Įsivaizduoju kad merginą sruogino, nes tada buvo madoje... o kad clear spring tipams sruoginimas iš principo netinka - tai čia neįdomu, svarbu mados tendencijos. Va praėjo tendencija - ir matosi kad  negražu, bet kai sruogino buvo gražu, juolab spalviškai parinko. Aš pati ir buvau nusisruoginus... dabar kai žiūriu foto - netiko man, o vai vai kokia patenkinta buvau.

Tai čia žinoti ir gilintis reikia smile.gif O tam reikia laiko - kažin ar besuspėsi į konkursus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 05, 14:19)
Va ko nemėgstu - tai "universalių" žmonių, kurie visur spėja ir visur pirmi.

Aš netikiu, kad ta klaipėdinė boba tikrai laimi Europoj konkursus cool.gif Arba ji tik taip sako, arba tie jos konkursai darželio lygio cool.gif Gi jų visokių būna. Tikiu, kad galima suorganizuot tarptautinį Europos lygio konkursą, kur ir aš laimėčiau biggrin.gif Išnuomojai salę Suvalkuose, pasikvietei tris eilines bobas iš Kauno, vieną iš Alytaus, vieną iš Augustavo ir vieną iš tų pačių Suvalkų, ir prašom - tarptautinis Europos lygio konkursas cool.gif

Nedaro šitaip žmogui ant galvos rimti meistrai, nu nedaro. Juolab rimtas meistras gali ir pripažinti, kad yra situacijų, kuriose na nereikia nieko keisti, nereikia. O tas "ot padarysim, ko niekas nesitiki, bet kokia kaina" - tai sykiais reiškia, kad tas klientas apsiverks, namo parėjęs.
Atsakyti
taip taip pakeisti ką nors, kad tik bile būtų kitaip lotuliukas.gif
kaip liaudies išmintis: "kad ir nežmoniškai, bile kitoniškai" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 05, 15:41)
taip taip pakeisti ką nors, kad tik bile būtų kitaip  lotuliukas.gif
kaip liaudies išmintis: "kad ir nežmoniškai, bile kitoniškai" lotuliukas.gif

Ir būtinai tamsiaplaukę šviesint, šviesiaplaukę tamsint, ilgaplaukei nukirpt plaukus, garbanotą ištiesint, o ką darysi, kai galvą išsiplausi, arba kai atauginėt pradės, arba kai plaukai nukris nafig - tai px.

Jei aš būčiau vietoje jos, tai neimčiau jaunos gražios stilingos mergos. Imčiau apie 30ties metų ar daugiau, ploną (nes ant storos gali bet kokiu atveju prastas vaizdas būt, o tikslas - kad po visko žmogus būtų gražus, o ne pasidarytų mažiau baisus), ir kokią vat tokią perdažytą. Išrinkčiau tipą ir atidažyčiau atgal biggrin.gif O jei ana labai spiegtų ir nenorėtų būti atidažyta atgal, tada prieš kamerą patepčiau jos plaukus kokia kauke, o tada uždėčiau tinkamą gerą peruką ir nufilmuočiau galutinį rezultatą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 kovo 2015 - 14:49
Mano jau chroniška liga atidažinėt mintyse gatvės praeives lotuliukas.gif
Šiandien jauną paną mačiau su tiotkos rudai fiolečitava - nu kodėl doh.gif jau taip suvargus su ta spalva nabage, geriau tikrai nieko nedaryt ir dar pinigų sutaupyt
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 05, 15:58)
Mano jau chroniška liga atidažinėt mintyse gatvės praeives lotuliukas.gif
Šiandien jauną paną mačiau su tiotkos rudai fiolečitava - nu kodėl doh.gif jau taip suvargus su ta spalva nabage, geriau tikrai nieko nedaryt ir dar pinigų sutaupyt

Pagalvojau, kad pas mus tokių dalykų elementariai nemokina.. Ir neaiškina... Va chemiją - dėstė, ir dar kaip. Kai kuriuos vyrukus tikrai išmokino sprogdint lotuliukas.gif . Man asmeniškai tų žinių niekad neprireikė... Spalvų, formų, mitybos, bendravimo, konfliktų sprendimo, kitų naudingų ir kasdien reikalingų dalykų kažkodėl nemokino. Tai ko čia stebėtis?
Atsakyti
Ana laimėjo „Trend Vision Award 2011“ konkurse ir atstovavo paskui Lietuvą Niujorke... aš nežinau ar geras ar blogas tas konkursas.
Atsakyti
http://www.15min.lt/...r-po-563-488242

va jums ir pasikeiteimų show smile.gif
man tik labai įdomu, o tai kur akiniai, ar žmogus vaikščiojęs su akiniais staiga dėl grožio nustoja juos nešioti, linzes dedasi? Ir šitas dalykas praktiškai visiems pasikeitimų show galioja. Ar per brangu stiliovus akinius įteikti prie to pačio? Nors tie amerikiečių, kur babses išoperuoja, dantis sustato, o akinius vis tiek paslepia...
Papildyta:
ir dar būtinai aukštakulniai, būtinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 05, 17:32)
http://www.15min.lt/...r-po-563-488242

va jums ir pasikeiteimų show smile.gif
man tik labai įdomu, o tai kur akiniai, ar žmogus vaikščiojęs su akiniais staiga dėl grožio nustoja juos nešioti, linzes dedasi? Ir šitas dalykas praktiškai visiems pasikeitimų show galioja. Ar per brangu stiliovus akinius įteikti prie to pačio? Nors tie amerikiečių, kur babses išoperuoja, dantis sustato, o akinius vis tiek paslepia...
Papildyta:
ir dar būtinai aukštakulniai, būtinai biggrin.gif

Akiniai slepia labai viską, jokio ten makiažo vau nepastebėsi. Aš kai tingiu dažytis, visad po akiniais slepiuosi.
Atsakyti
Žinios iš Minsko.
Vilniuje bus kovo 24-26 dienomis.
Nieko nesigauna, ania?
Atsakyti
Ui man tai niekaip. Aš beje būsiu Vilniuje kovo 25, bet būsiu aerouoste, parskrisiu iš Gruzijos, taigi negarantuota, kokiose būsiu fazėse biggrin.gif Juolab parskrisiu su kitais žmonėm, kažkas gal atvažiuos paimt, tai ką man sakyt, ne ne, visi važiuojam spalvų statytis?
Gaila, jau beveik nusiteikus buvau biggrin.gif
Atsakyti