Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 09:14)
Nežinau aš, kas ji per sezonas, gal netgi koks pavasaris, bet spalvų nenaudoja ir vargo nemato biggrin.gif
O apie tą babcę baltarusę - niekaip aš nesuprantu, kas ta jos kontrastinė vasara paprastais tipažais imant. Išvis nesuvokiu, per kur ji vasara, bet ir kito varianto neturiu. Softas arba laitas būti negali, nes kontrastinga labai, o kūlsumeris su rudom akim irgi neišeina. Ar tik ji nepakliūtų pagal įprastinį skirstymą į kokias tai žiemas...

Aš ją pamenu kai ji pati dar tik nusistatinėjo, fotkinosi su skarelėm osinkoi, vat netinka jai žieminės spalvos schmoll.gif . Su vasarinėm ji atrodo ryški, kontrastinga, o su žieminėm taip... noris ją dar padažyt. Dabar nebepamenu, bet jos paletė berots gimininga WD labiau nei TW. Tiesiog nublukintas variantas WD, bet nepakankamai nublukintas kad į SSu papultų. Bet visgi Cool summeris ji manau būtų, jos akys šaltai pilkos visgi, panašiai kaip Hiver. ir jos paletėje nemažai iš tos parapijos spalvų, labai taip panašios raudonų, jūros bangos spalvinė gama. Aš labai kabinaus už tokio pilkumo/kontrastingumo, bet kažkas man netiko unsure.gif .
Aš visai norėčiau prasitestint, iš postų pasirodė labai skrupulinga spalvų matymo aspektu. Šiaip dėl koordinačių... būna gi kad skirtingai nutipizuoja ir pagal BFAS skirtingos konsultantės.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 04, 11:21)
būna gi kad skirtingai nutipizuoja ir pagal BFAS skirtingos konsultantės.

Tai vat aš ką ir sakau. Kad kuo yra smulkesnis ir tikslesnis skirstymas, tuo didesnė klaidos galimybė, ir tuo didesnė galimybė smarkiai atsibašliuoti už neidealią paletę kaip už idealią, nes kas nustatys? Va blondinė ar brunetė - lengva nustatyt, ir tai yra antribinių, į 12 sezonų jau sunkiau paskirt. O ten tai jau išvis biggrin.gif
Čia dažnai būna labai subjektyvu. Į ten ar į ten, šilčiau ar šalčiau...

Užtai aš ir sakau, kad ta BFAS paletė - tai arba visai jaunai mergaitei prie pradmenų, arba daltonikui, arba dėl įdomumo. Nes realiai vis viena reikia pačiai žiūrėt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 kovo 2015 - 10:29
aš baltarusės paletę kažkada dėjau... kažkur kur sulyginta vasaros ir žiemos:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 11:27)
Čia dažnai būna labai subjektyvu. Į ten ar į ten, šilčiau ar šalčiau...

Užtai aš ir sakau, kad ta BFAS paletė - tai arba visai jaunai mergaitei prie pradmenų, arba daltonikui, arba dėl įdomumo. Nes realiai vis viena reikia pačiai žiūrėt...

Va man ir reik žinot šilčiau ar šalčiau... kontrastingumą/murzinumą pati savo žinau
Atsakyti
Tai ir drožk pas ją, gal nustatyts ką nors smile.gif Man ji irgi visai nieko, su ta klaipėdzianska boba nesulyginsi biggrin.gif
Bet tik pas ją, aišku, reiks pirkti paletę, nes kai mostelės tau ten tipo Luminant Kontrasting Autumn, kuris viens prie vieno kaip pavasaris, bet su žiemos ir vasaros įtaka, tai sėdėsi ir galvosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 kovo 2015 - 11:12
Gal ir gerai, kad rusiškai nesuprantu, o tai gal susigundyčiau nueit nusistatyt, dar kart - kiek pas ją pinigų kainuoja? g.gif
Nors vyrą į vertėjus paėmus turbūt būtų įdomi patirtis tiek jam tiek man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 04, 00:19)
Kaip suprantu, BFAS nustatinėjime vienas iš svarbiausių elementų - hue. O iš kur jį nustatė, jei skudurėlių nebuvo?

Neisivaizduoju... bet su tais testeriais isrinko akiu, plauku, odos spalva, paskui matomai suvede kodus i ju sistema kompe ir gavo atsakyma. Kazkaip taip turbut. g.gif

Cia pas mikimarsy bloge radau, gal cia akiu plauku ir odos koordinaciu rinkiniai? smile.gif
http://s6.postimage....8j1gh/image.jpg

QUOTE(bytte @ 2015 03 04, 10:21)
Aš ją pamenu kai ji pati dar tik nusistatinėjo, fotkinosi su skarelėm osinkoi, vat netinka jai žieminės spalvos schmoll.gif . Su vasarinėm ji atrodo ryški, kontrastinga, o su žieminėm taip... noris ją dar padažyt. Dabar nebepamenu, bet jos paletė berots gimininga WD labiau nei TW. Tiesiog nublukintas variantas WD, bet nepakankamai nublukintas kad į SSu papultų. Bet visgi Cool summeris ji manau būtų, jos akys šaltai pilkos visgi, panašiai kaip Hiver. ir jos paletėje nemažai iš tos parapijos spalvų, labai taip panašios raudonų, jūros bangos spalvinė gama.

Argi? g.gif Kad ne pilkos jos akys lyg ir... Gal mes ne apie ta pacia kalbam? Apie Katerina?
Va cia:
https://plus.google....450594561/posts

Akis is arti
http://img-fotki.yan..._29a381ed_L.jpg

is cia: http://mikimarsy.blo...og-post_15.html
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 04, 12:20)
Argi? g.gif  Kad ne pilkos jos akys lyg ir... Gal mes ne apie ta pacia kalbam? Apie Katerina?


Oi klaidą padariau rašydama... turėjau omeny šaltai rudas... dar galvojau kad kartais tokios net į pilkumą neša, matyt ir parašiau pilkos.
Aha apie Kateriną
Papildyta:
panašiai, tai ta prasme kad nėra šaltos, ir kad Cool summer vis vien paletė artimesnė
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 10:11)
Yra gi ir dar grubesnis skirstymas - blondinės, brunetės, šatenės ir ryžos biggrin.gif Tai visi tie skirstymai tokie apytiksliai, visur vis viena reikia dar galvą naudot. Na visose sistemose yra nuo - iki. Vat imam blondines , kad ir natūralias - blondinė blondinei nelygi. Ir visada yra tokių antribinių variantų - ar čia dar blondinė, ar jau ryža? Tai manau, yra tokių variantų ir sezonų teorijoj - vienas laitspringas gali būt kontrastingesnis ar šaltesnis už kitą, vienas gali būt ant ribos su braitspringu, o kitas - ant ribos su vasara.

Vaaa, bigsmile.gif labai geras pavyzdys atsakymui i teigini "as netikiu spalviniais tipais, kaip galima visus zmones sutalpint i 12 tipu? nail.gif "

Atsakyti
Tai kokį tipą nustatė tam video?
Man gan gilų įspūdį paliko nustatinėtojos maikutė su angeliukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 04, 11:26)
Oi klaidą padariau rašydama... turėjau omeny šaltai rudas... dar galvojau kad kartais tokios net į pilkumą neša, matyt ir parašiau pilkos.
Aha apie Kateriną
panašiai, tai ta prasme kad nėra šaltos, ir kad Cool summer vis vien paletė artimesnė

A, nu tada jo. smile.gif Tik va ji Contrasting Resplendent Summer, o as True Luminant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 11:11)

O vat man BFAS kaip tik tuo ir įtartina. Man toks vaizdas, kad ten kiekvienas pats sau susigalvoja, ką nori, yra galimybių fantazijoms biggrin.gif Ir kai tiek variantų, labai lengva ir savo klaidas užmaskuot. Nu ten pasakei, kad tas, o yra gretimas, ir kas susigaudys? Jei save testuoji, gali ir pastumt tą paletę link to, kas labiau patinka... Klasikinę sistemą tai visi žino, užprotestuos dar kas. O čia - niekas nieko nesupranta, taip pasakyta, ir džiaukis biggrin.gif Tas smulkumas - gal taip reikia, nes jie gi duoda konkrečią paletę, tai jau reik tikslumo. Bet tie jų sezonų apibrėžimai tai sykiais su klasikine teorija visai nesueina, ir tame įžvelgiu klastą arba bent jau klastos galimybę biggrin.gif

Ten jokių galimybių fantazijoms. Yra testeriai hue - ir atitinkama lentelė, kaip tuos testerius - gautus rezultatus - reikia traktuoti. Toliau yra sezoninės paletės - kurios užtvirtina hue. Ir koordinačių lapeliai - va kam jie tiksliai, nežinau, spėju, kad individualumui. Nes su vienodu hue ir sezoninėmis paletėmis, tačiau skirtingomis koordinatėmis paletės bus skirtingos (tame bloge yra sudėtos dvi paletės - iš pirmo žvilgsnio lyg ir identiškos. Lyginant lapeliais - kiek pamenu 4 vienodi smile.gif Iš 40 smile.gif )

QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 11:11)
Aš nežinau, ką ten įdėjai, man neatidaro, bet spėju, kad anglijos karalienę, iš pirmo adreso pavadinimo. Tai ji man ar šiaip, ar taip negražiai rengiasi. Netgi sakyčiau, kad žiauriai ji atrodo gerokai dažniau, negu gražiai. Aišku, ji atrodytų nesveikai, aprengta iš tos parduotuvės, nes drabužių stilius ten visiškai jai netinkamas, na kaip ji atrodys odinėm kelnėm ir languotais marškiniais? biggrin.gif  Bet koks pilkas kostiumėlis ir pastelinė skarelė, manau, jai visiškai nepamaišytų biggrin.gif
Mano močiutė numirė 87 metų, ji buvo, manau, warm spring ir savo laikų vietinės reikšmės  mados ikona. Na, kiek gali ja būti tokio amžiaus smile.gif Tai pas ją variantai buvo, pvz. tamsiai mėlynas paltas, sijonas, batai, rankinė ir aqua skarelė. Arba - rudi batai, paltas, rankinė ir persikinė skarelė. Arba juodas sijonas, bateliai, rankinė, pilkas švarkas ir tokie marškiniai tarp violetinės ir melsvos. Žo, visada taip: pagrindas - geros kokybės ir klasikinių nepretenzingų spalvų daiktai (ji mėgo gerry weber ir salamander parduotuves, taip, iki mirties), plius pastelinės skarelės, šalikai, bliūzkės. Ir sakyčiau, visai geras variantas.

Irgi taip mėgstu, tik tų pastelių bijau biggrin.gif
Aš BFAS nusistačiau turbūt 20ties metų būdama. O ko laukt smile.gif Beje, taip būtent pasakė močiutė, už tą mano paletę mokėdama ir man tinkamos spalvos megztinį megzdama biggrin.gif Bet šiaip sutinku, jauna merga ir ne savo spalvas visai gerai išveža. O jau vėliau pamatai, kad reik susirūpint...

Taip, ten karalienė. Niekaip nesakyčiau kad ji baisiai atrodo. Ypač pagal amžių. Pilka nepatiko. Kaip ir šaltos spalvos. Nors kai žmogus dažytas... Sunku suprast... Iš kitos pusės turbūt nebelabai įmanoma nedažytai...

Jūsų močiutė - super. Už tą "O ko laukt". Protinga moteris... Man tokią močiutę...

QUOTE(bytte @ 2015 03 04, 11:21)
Aš visai norėčiau prasitestint, iš postų pasirodė labai skrupulinga spalvų matymo aspektu. Šiaip dėl koordinačių... būna gi kad skirtingai nutipizuoja ir pagal BFAS skirtingos konsultantės.


Nekokybiško darbo visur būna. Ir klaidų būna. Bet kai žmogus mato spalvas, jų mažiau. O jei žmogui vos ne įgimtas daltonizmas, arba jis spalvinius tipus nustatinėja iš lempos (juk ir šitaip galima) - ko tada stebėtis? Pažiūrėjo į akis, pažiūrėjo į dažytus plaukus - ir štai išvada - esate vasara. (aš čia vėl apie savo nelinksmą praktinę patirtį)
Anksčiau ir aš galvojau, kad tai kažkokia apgaulė - su spalvomis. Tipo dėlioja skudurėlius ir aiškina kažką - ir kas patikrins, kad yra ne taip? Dabar, kai pradėjau matyt, juokinga smile.gif

QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 12:10)
Tai ir drožk pas ją, gal nustatyts ką nors smile.gif Man ji irgi visai nieko, su ta klaipėdzianska boba nesulyginsi biggrin.gif
Bet tik pas ją, aišku, reiks pirkti paletę, nes kai mostelės tau ten tipo Luminant Kontrasting Autumn, kuris viens prie vieno kaip pavasaris, bet su žiemos ir vasaros įtaka, tai sėdėsi ir galvosi biggrin.gif


tai paletės iš karto vis viena negausit. O užsisakyt galima ir vėliau, juk koordinatės aiškios. Iš principo aš žinodama savo tipą, visai nebūtinai turėjau užsisakinėt asmeninę paletę - Contrasting Royal Winter ne viena paletė yra internete. Kryptis aiški. Su kažkokia retesne palete - taip, situacija smarkiai skirsis. Bet kam burt, kol dar visai tipas neaiškus? smile.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 04, 12:20)
Gal ir gerai, kad rusiškai nesuprantu, o tai gal susigundyčiau nueit nusistatyt, dar kart - kiek pas ją pinigų kainuoja? g.gif
Nors vyrą į vertėjus paėmus turbūt būtų įdomi patirtis tiek jam tiek man lotuliukas.gif


Sakyčiau ne kosmosą kainuoja. (jei įdomu, galiu tiksliai private parašyt, čia kažkaip lyg ir nepadoru?) O jei apytiksliai - trise gaunasi beveik ta pati suma, kaip kad mokėt Klaipėdoje už vieną smile.gif Už atskirą konsultaciją ima kiek daugiau. Aš buvau su drauge, ir iš savos praktikos rekomenduočiau eiti keliese - ant kito žmogaus kažkodėl viskas geriau matosi, nei ant savęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 19:06)
Aš, jei būčiau tokio gražumo, kaip tu, nebekreipčiau dėmesiaus į tą spalvinį tipą  irnesakyk.gif Mano akiai netinka tikrai tik balta. O visos kitos pusė bieso, vienos geriau, kitos ne taip, bet, kaip sakiau, kai žmogus gražus, tai tos spalvos kažkelintam plane. Ir veide nėra to griežtumo, kurio turim mes su inc (DA). Tai gal True AUTUMN? Softui gal kiek per tamsi, per ryški. Mano sesė (pagal mane) softas, tai jinai tokia pablukusi gerokai.


Pradėjau ieškoti kokia ta mano spalva, nes nebesusigaudau kokiomis spalvomis garderobą papildyti (netyčia išėjo taip, kad šiuo metu tik juoda-pilka-ruda-balta) ir planavau keisti plaukų spalvą, tad buvo dilema - tamsinti ar šviesinti smile.gif beje, ačiū už malonius žodžius blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 03, 21:05)
O tai čia kas nors su warm autumn nesutinka? WA, vadovėlinis, nors į katalogą dėk, nors ant sienos kabink!

Tai žodžiu tą savo taip trokštamą deep autumn galiu pamiršti.... lotuliukas.gif nu supratau... tai taip išeina, kad ir plaukų netamsinti ir nuo to natūraliai išelndančio "ryžumo" dažant plaukus toli nebėgti? nes iki šiol su kirpėja darom viską, kad panaikintį tą metamą geltonumą...
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 03, 21:13)
Man taip rodosi, ar nuotraukos iš tiesų stipriai patamsintos? Kokia fono spalva?


apšvietimas prastas buvo nors ir prieš langą stovėjau... fone ruda spalva. O be to, namie laptopo nuotraukos šviesesnės atrodo, o va dabar kitame ekrane žiūriu, kad daug tamsiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VP: 04 kovo 2015 - 12:14