Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2015 03 03, 20:14)
Prek, o kada tave tipizavo? Pagal kokią sistemą ji dirba? Aš tai gal visai norėčiau  bigsmile.gif

http://mikimarsy.blogspot.com/
BFAS

Aš tai į Minską važiavau (beveik prieš du metus), o dabar ji į Vilnių atvažiuot susiruošė - kovo pabaigoje. Prašiau, kad parašytų, jei važiuos, šiandien parašė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(VP @ 2015 03 03, 17:19)
na tai gal dabar aiškiau pasimatys koks tas mano tipas smile.gif
esu be makiažo, fotografavau prieš langą, bet bent man atrodo, kad oda realiai pas mane mažiau melsva nei čia, na bet gal tik man taip atrodo arba tiesiog aš taip norėčiau  biggrin.gif

Man taip rodosi, ar nuotraukos iš tiesų stipriai patamsintos? Kokia fono spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 kovo 2015 - 20:14
QUOTE(prek @ 2015 03 03, 20:13)


Aš tai į Minską važiavau (beveik prieš du metus), o dabar ji į Vilnių atvažiuot susiruošė - kovo pabaigoje. Prašiau,  kad parašytų, jei važiuos, šiandien parašė smile.gif



Geras, labai fainas jos blogas. smile.gif Ir man visai smalsu butu prasitestuot. biggrin.gif O ji pati ziema yra, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 03, 22:22)
Geras, labai fainas jos blogas. smile.gif Ir man visai smalsu butu prasitestuot. biggrin.gif  O ji pati ziema yra, ar ne? ax.gif

Ji vasara. Contrasting Resplendent Summer. Šiaip pažiūrėjus būtų panaši į žiemą, bet oda visai kitokia.

Dar tokia mintis - jei tuo pačiu padaryt realų forumo susitikimą tarkim Vilniuje? Arba ir Vilniuje, ir Kaune?

Pamiršau parašyt. Jei planuojat sudalyvaut spalvinio tipo nustatinėjime - nuo šiandien plaukų nebedažot smile.gif Čia visai rimtai. Reikia 1-2 cm natūralios spalvos. Ir jokių saulės vonių ar kokių kitų saulės pakaitalų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 kovo 2015 - 21:39
Jei jau pradėjau reklamuot lotuliukas.gif
https://www.youtube....h?v=z0odQ2UH8bQ

Net ir video matosi tas "tinka-netinka". Pažiūrėjau su malonumu.
Atsakyti
Ir reklamuok sau, man irgi jos blogas įdomus. Kaip kitaip sužinot gerus dalykus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 03, 23:54)
Ir reklamuok sau, man irgi jos blogas įdomus. Kaip kitaip sužinot gerus dalykus? biggrin.gif

Dabar pati sėdžiu ir skaitau. Retai aš ten įlįsdavau, o be reikalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 03, 21:33)
Jei planuojat sudalyvaut spalvinio tipo nustatinėjime - nuo šiandien plaukų nebedažot smile.gif  Čia visai rimtai. Reikia 1-2 cm natūralios spalvos. Ir jokių saulės vonių ar kokių kitų saulės pakaitalų smile.gif

As jau nusistacius, bet vistiek smalsu - o ka jeigu kitaip pasakys? biggrin.gif Bet turbut nepasakytu kitaip, juk koordinates vis vien bus tos pacios, jeigu vistiek i kompa duomenis suveda... g.gif

QUOTE(prek @ 2015 03 03, 22:10)

Labai smagiai susiziurejo, patinka man ji, tokia paprasta, nearogantika, teisingai nustate tipa. Bet kaip padeda aki lavint kai va taip is sono stebi. smile.gif Ir man tas patinka kad ji su palom nustatineja, ne vien su odos akiu plauku koordinatem.




Papildyta:

Bandziau ieskot tokiu paciu skaru, kokias ji naudojo nustatinejimui. Beieskodama radau va ka:

Giminingi tipai - kaip atskirti viena nuo kito:


user posted image




user posted image




user posted image




user posted image




user posted image




user posted image



placiau: http://zapiskiprofan...tip-vneshnosti/
Papildyta:

Va cia dar skaros nustatinejimams manau:

user posted image

Virsuj kairej turbut bus vasaroms, virsuj desinej rudeniui, apacioj kairej pavasariui, apacioj desinej ziemai.
Atsakyti
http://2.bp.blogspot..._...D%D0%B0.jpg
Kas ten verkė dėl tragiškų saldaininių pavasario spalvų? wink.gif Asmeniškai man tai tikrai labai gražios...
http://mikimarsy.blo...2014/02/35.html

QUOTE(Hiver @ 2015 03 04, 01:18)
As jau nusistacius, bet vistiek smalsu - o ka jeigu kitaip pasakys? biggrin.gif Bet turbut nepasakytu kitaip, juk koordinates vis vien bus tos pacios, jeigu vistiek i kompa duomenis suveda...  g.gif

Bijau kažką sakyt. Bet mano požiūriu nustatinėjimas be skudurėlių gaunasi labai apkarpytas. Kaip suprantu, BFAS nustatinėjime vienas iš svarbiausių elementų - hue. O iš kur jį nustatė, jei skudurėlių nebuvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 kovo 2015 - 00:24
QUOTE(prek @ 2015 03 04, 01:19)
http://2.bp.blogspot..._...D%D0%B0.jpg
Kas ten verkė dėl tragiškų saldaininių pavasario spalvų? wink.gif Asmeniškai man tai tikrai labai gražios...


Kas kas lotuliukas.gif ax.gif
Man irgi nieko, bet ant skarelių, maudymukų ir auskarų akmeniukų... O šiaip apsirengt galėčiau nuo galvos iki kojų basics spalvom ir nematyčiau vargo lotuliukas.gif Lights paletė man išvis niekam nereikalinga, da nū ją načiort lotuliukas.gif

Negaliu aš didelio kiekio spalvos, man religija neleidžia lotuliukas.gif Aprangos spalvų prasme man idealas va ši štai babcė:
http://aninesworld.com/

Čia apačioj jos parduotuvės foto: http://www.aninebing.com/ Taip atrodo mano spinta, kai aš užmirštu tą neraliuotą spalvų teoriją. Kai atsimenu, įdedu ką nors koralinio, bet niekada nenešioju biggrin.gif

Nežinau aš, kas ji per sezonas, gal netgi koks pavasaris, bet spalvų nenaudoja ir vargo nemato biggrin.gif






O apie tą babcę baltarusę - niekaip aš nesuprantu, kas ta jos kontrastinė vasara paprastais tipažais imant. Išvis nesuvokiu, per kur ji vasara, bet ir kito varianto neturiu. Softas arba laitas būti negali, nes kontrastinga labai, o kūlsumeris su rudom akim irgi neišeina. Ar tik ji nepakliūtų pagal įprastinį skirstymą į kokias tai žiemas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 kovo 2015 - 08:40
QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 09:14)
niekaip aš nesuprantu, kas ta jos kontrastinė vasara paprastais tipažais imant. Išvis nesuvokiu, per kur ji vasara, bet ir kito varianto neturiu. Softas arba laitas būti negali, nes kontrastinga labai, o kūlsumeris su rudom akim irgi neišeina. Ar tik ji nepakliūtų pagal įprastinį skirstymą į kokias tai žiemas...

Va todėl man BFAS ir patinka - kad paprastais tipažais imant, jai būtų vargo vakarienė su nuosavu spalviniu tipu. Į jokias žiemas įrašyt jos nelabai eitų - jai tikrai geriau kiek šviesesnės, ne tamsios spalvos. Ir jei lyginti su manim - imant mane kaip visišką žiemą - tai jos oda visai visai kitokia- "smuglaja". Nors tai aišku ne kriterijus, svarbu kaip į spalvas reaguoja.
Dar vakar paskaičiau, kad pratestavo pavasarį-juodaplaukę rudaakę merginą. Kur ją dėt pagal klasikinį tipizavimą? Manau tikrai ne į pavasarius? (juk pagal klasikinę teoriją pavasaris yra šviesus (!!!) tipas?) Tai kur turi dėtis tamsiaplaukis ir rudaakis žmogus, jei jam tinka švarios šiltos spalvos? Klasika gerai tik akivaizdiems tipams... Ir tai dar... jei imti pagal reakciją į metalus - auksas man niekaip. Vadinasi tipiška šalta žiema? Bet True paletė man kažkaip... Nesakau kad netinka, tačiau tinka ne visa. Arba aš kažkaip ne taip spalvas matau. Vėlgi bet -mano paletė man tinka. ir ji pagal bendrą vaizdą nėra ypatingai šalta. Tai kokia aš žiema pagal klasikinį skirstymą? Nelabai žiema? tačiau pagal hue šalčiau jau turbūt nebebūna. Ir tamsios spalvos man kur kas geriau, nei šviesios.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 04, 09:14)
Nežinau aš, kas ji per sezonas, gal netgi koks pavasaris, bet spalvų nenaudoja ir vargo nemato biggrin.gif

Pasakyčiau taip: "do pory do vremeni".
http://www.15min.lt/...elizabethii.jpg
http://www.15min.lt/...39211112467.jpg
O dabar mintyse aprenkit ją Jūsų nurodytos parduotuvės asortimentu? Ar tikrai vaizdelis patiks? smile.gif

Pažiūrėkit į žmonių amžiaus grupes forumuose - kurie domisi spalviniais tipais. Daug ten (plius minus) 18-25 metų merginų? Domėjimasis ateina su laiku. Kai supranti, kad esi priversta kažką daryti. Galima aišku vaizdą koreguoti kosmetika, tačiau spalvų teorija kur kas patogesnis ir praktiškesnis būdas. Bent man. Ir koreguojant kosmetika, vis tik naudinga žinoti spalvų teoriją. Nes užuot pasigražinus, galima ir pasibaisint (ką ne kartą pati patyriau, patekusi į profesionalo, nežinančio spalvų teorijos, rankas).
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 04, 10:06)
Va todėl man BFAS ir patinka - kad paprastais tipažais imant, jai būtų vargo vakarienė su nuosavu spalviniu tipu. Į jokias žiemas įrašyt jos nelabai eitų - jai tikrai geriau kiek šviesesnės, ne tamsios spalvos. Ir jei lyginti su manim - imant mane kaip visišką žiemą - tai jos oda visai visai kitokia- "smuglaja". Nors tai aišku ne kriterijus, svarbu kaip į spalvas reaguoja.
Dar vakar paskaičiau, kad pratestavo pavasarį-juodaplaukę rudaakę merginą. Kur ją dėt pagal klasikinį tipizavimą? Manau tikrai ne į pavasarius? (juk pagal klasikinę teoriją pavasaris yra šviesus (!!!) tipas?) Tai kur turi dėtis tamsiaplaukis ir rudaakis žmogus, jei jam tinka švarios šiltos spalvos? Klasika gerai tik akivaizdiems tipams... Ir tai dar... jei imti pagal reakciją į metalus - auksas man niekaip. Vadinasi tipiška šalta žiema? Bet True paletė man kažkaip... Nesakau kad netinka, tačiau tinka ne visa. Arba aš kažkaip ne taip spalvas matau. Vėlgi bet -mano paletė man tinka. ir ji pagal bendrą vaizdą nėra ypatingai šalta. Tai kokia aš žiema pagal klasikinį skirstymą? Nelabai žiema? tačiau pagal hue šalčiau jau turbūt nebebūna. Ir tamsios spalvos man kur kas geriau, nei šviesios.


Tamsiaplaukę rudaakę, kuriai tinka švarios spalvos, ir klasikinė teorija visai maloniai deda į pavasarius. Dafiga tokių pavasarių, light pavasaris šviesus, o kiti gali būti ir kuom tamsiausi. Kiek kiniečių pavasarinių, ir nieko...

O vat man BFAS kaip tik tuo ir įtartina. Man toks vaizdas, kad ten kiekvienas pats sau susigalvoja, ką nori, yra galimybių fantazijoms biggrin.gif Ir kai tiek variantų, labai lengva ir savo klaidas užmaskuot. Nu ten pasakei, kad tas, o yra gretimas, ir kas susigaudys? Jei save testuoji, gali ir pastumt tą paletę link to, kas labiau patinka... Klasikinę sistemą tai visi žino, užprotestuos dar kas. O čia - niekas nieko nesupranta, taip pasakyta, ir džiaukis biggrin.gif Tas smulkumas - gal taip reikia, nes jie gi duoda konkrečią paletę, tai jau reik tikslumo. Bet tie jų sezonų apibrėžimai tai sykiais su klasikine teorija visai nesueina, ir tame įžvelgiu klastą arba bent jau klastos galimybę biggrin.gif

O kalbant apie klasikinę teoriją, ten tas skirstymas gerokai grubesnis. Yra gi ir dar grubesnis skirstymas - blondinės, brunetės, šatenės ir ryžos biggrin.gif Tai visi tie skirstymai tokie apytiksliai, visur vis viena reikia dar galvą naudot. Na visose sistemose yra nuo - iki. Vat imam blondines , kad ir natūralias - blondinė blondinei nelygi. Ir visada yra tokių antribinių variantų - ar čia dar blondinė, ar jau ryža? Tai manau, yra tokių variantų ir sezonų teorijoj - vienas laitspringas gali būt kontrastingesnis ar šaltesnis už kitą, vienas gali būt ant ribos su braitspringu, o kitas - ant ribos su vasara. Ir naudojant tas standartines spalvas, vis viena reik galvot, o perkant - vis viena matuotis biggrin.gif
Ir manau, kad net ir BFAS yra tokie variantai, nes žmonių baisiai daug rūšių. Tik kai taip išsismulkini, tai galimybė nublūdint didesnė biggrin.gif Kita vertus, turint savo paletę dantyse, lengviau kažką su tom spalvom nuveikt, primest galvoj derinius. Nes parduotuvėj tai sakau, jokios iš to naudos, parduotuvėj tas, kas madoj, o kiti gali eit kakot biggrin.gif

O aplamai manau, kad reikia labai rėkti, kad vis tik reikalingas protas, nes nors nupaišytos visos spalvos, bet tai nereiškia, kad bet kurios jų kostiumėlis gerai atrodys! Kitos tinka, taip, bet tinka tik akcentams visokiems, gėlytėms ant maikės.


Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 04, 10:53)
Pasakyčiau taip: "do pory do vremeni".
http://www.15min.lt/...elizabethii.jpg
http://www.15min.lt/...39211112467.jpg
O dabar mintyse aprenkit ją Jūsų nurodytos parduotuvės asortimentu? Ar tikrai vaizdelis patiks? smile.gif

Pažiūrėkit į žmonių amžiaus grupes forumuose - kurie domisi spalviniais tipais. Daug ten  (plius minus) 18-25 metų merginų? Domėjimasis ateina su laiku. Kai supranti, kad esi priversta kažką daryti. Galima aišku vaizdą koreguoti kosmetika, tačiau spalvų teorija kur kas patogesnis ir praktiškesnis būdas. Bent man. Ir  koreguojant kosmetika, vis tik naudinga žinoti spalvų teoriją. Nes užuot pasigražinus, galima ir pasibaisint (ką ne kartą pati patyriau, patekusi į profesionalo, nežinančio spalvų teorijos, rankas).


Aš nežinau, ką ten įdėjai, man neatidaro, bet spėju, kad anglijos karalienę, iš pirmo adreso pavadinimo. Tai ji man ar šiaip, ar taip negražiai rengiasi. Netgi sakyčiau, kad žiauriai ji atrodo gerokai dažniau, negu gražiai. Aišku, ji atrodytų nesveikai, aprengta iš tos parduotuvės, nes drabužių stilius ten visiškai jai netinkamas, na kaip ji atrodys odinėm kelnėm ir languotais marškiniais? biggrin.gif Bet koks pilkas kostiumėlis ir pastelinė skarelė, manau, jai visiškai nepamaišytų biggrin.gif
Mano močiutė numirė 87 metų, ji buvo, manau, warm spring ir savo laikų vietinės reikšmės mados ikona. Na, kiek gali ja būti tokio amžiaus smile.gif Tai pas ją variantai buvo, pvz. tamsiai mėlynas paltas, sijonas, batai, rankinė ir aqua skarelė. Arba - rudi batai, paltas, rankinė ir persikinė skarelė. Arba juodas sijonas, bateliai, rankinė, pilkas švarkas ir tokie marškiniai tarp violetinės ir melsvos. Žo, visada taip: pagrindas - geros kokybės ir klasikinių nepretenzingų spalvų daiktai (ji mėgo gerry weber ir salamander parduotuves, taip, iki mirties), plius pastelinės skarelės, šalikai, bliūzkės. Ir sakyčiau, visai geras variantas.

Irgi taip mėgstu, tik tų pastelių bijau biggrin.gif


Aš BFAS nusistačiau turbūt 20ties metų būdama. O ko laukt smile.gif Beje, taip būtent pasakė močiutė, už tą mano paletę mokėdama ir man tinkamos spalvos megztinį megzdama biggrin.gif Bet šiaip sutinku, jauna merga ir ne savo spalvas visai gerai išveža. O jau vėliau pamatai, kad reik susirūpint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 kovo 2015 - 10:12