Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 14:03)
Ir dar ką pastebėjau, čia su amžiumi ateina, gal kitos irgi tam pritars, nes mūsų temoje kažkaip visos jau per 30 m perkopusios (išskyrus man atrodo Hypnotic Poison, kurios nesimato jau kuris laikas), tai žodžiu, kad su amžiumi bent aš mažiau žiūriu, kas madinga, o daugiau renkuosi tai, kas man tikrai tinka ir nedarko per daug išvaizdos.

Man irgi "virš", nesivaikau mados aklai, bet mėgstu tai kas atrodo stiliovai, šiuolaikiškai, čiut čiut ekstravagantiškai. Ir negaliu pakęst modelių, kur tokie ant ribos su senstelėjimu, kas kad gal idealiai tinka. Nemoku gražiai išsireikšti, bet labai jaučiu jeigu daiktas jau yra "dated" ir žiū aš jo nebenešioju, užkišu, bet tikrai nebegu pirkti kokio peplum vos tik jam pasirodžius, ar madingiausios to sezono spalvos, ar ko nors kas atrodo paaugliškai. Nors va į kokius grubius batus žiūrėsiu žiūrėsiu ir nusipirksiu biggrin.gif

Ir apie kiekius kalbant tai visą žiemą su vienais džinsais vaikštau, bet jau per asketiška čia, reikia daugiau kelnių, bet vargas surast tai ir neturiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 03 kovo 2015 - 14:45
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 03, 14:40)
Ką reiškia nubaus? Man liemenuoti diržuoti rūbai kasdienai neeee, nekomfortas, tokius tik kai jau reik pasipuošti ir tai ne visada.

Vat taip ir baudžia, kad visi smėliai kai apsirengia laisvesniais rūbais iškart pliusas svorio, net kai to svorio pliuso nelabai ir yra, o pliusas ne madoj.

QUOTE(rytojryta @ 2015 03 03, 15:10)
as tai sakyciau viskas tinka ne smelio laikrodziams, o tiesiog liekniems bet kurio is tipu atstovams. netikimai ir problemos prasideda, kai uzauga lasinys.

Nežinau dėl to lašinio g.gif . Neskaičiau to blogo, ibo man šian agliškai smegenai nebepriima, o google kai išvertė... nieka nesuprantu. Bet taip iš gyvenimo savo ilgo... vaje vaje kokia nedėkinga buvo mano figūrai mada mano pačiame žydėjime, su savo ūgiu 176 ir sverdama 64 kg atrodžiau visiška storulė... o dabar žiūriu aš į tas savo drapanėles... visos kažkokios mini, pradedant palaidinėm, baigiant sijonais ir kelnėm. Taip kad ne viskas ir be lašinio tinka, bet kai tas lašinys užauga - išvis nebeaišku ką mautis. Vat galvoju dabar man tokę figūrą su mano žinojimu... būčiau super duper ... o dabar galiu susikišt tą savo žinojimą, ibo reik naujų žinių ar ko, nes nerandu kuom rengtis visai, net ir mada nepatinka. Todėl aš irgi su vienais džinsais visą žiemą peržiemojau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pagaliau radau laiko nusifotografuoti su spalvomis, taigi keliu ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

na tai gal dabar aiškiau pasimatys koks tas mano tipas smile.gif
esu be makiažo, fotografavau prieš langą, bet bent man atrodo, kad oda realiai pas mane mažiau melsva nei čia, na bet gal tik man taip atrodo arba tiesiog aš taip norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VP: 03 kovo 2015 - 16:21
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 12:46)
user posted image

Kaip manote, ar tai DA spalva?  ax.gif



cool winter:
user posted image

user posted image


bright winter:
user posted image

user posted image


dark winter
user posted image



QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 13:12)
Nu va, nelimpa, nelemta man turėt fiolečitavos biggrin.gif


Kodel gi? Lemta, stai felicitava dar autumn:
user posted image

O cia melyna dark autumn, bet ji jau melyna:
user posted image

Papildyta:
QUOTE(VP @ 2015 03 03, 16:19)
Sveikos  4u.gif pagaliau radau laiko nusifotografuoti su spalvomis, taigi keliu  ax.gif


Daug rudos jusu isvaizdoje. smile.gif Man graziausiai atrodot su geltona ir su tuo margu megstuku. Nemanau kad esat soft autumn, nes man toks vaizdas kad tos svelnios ne per labiausiai puosia jus, lieka arba warm autumn arba deep autumn. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 03 kovo 2015 - 17:36
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 12:46)
user posted image

Kaip manote, ar tai DA spalva?  ax.gif


bent jau man ji per šalta. Spėju čia žiemos ir gal net nebūtinai dark winter smile.gif

QUOTE(VP @ 2015 03 03, 16:19)
Sveikos  4u.gif pagaliau radau laiko nusifotografuoti su spalvomis, taigi keliu  ax.gif


Pirma mintis, kad soft autumn g.gif Na bet gal netyčia ir true autumn
Atsakyti
QUOTE(VP @ 2015 03 03, 16:19)
Sveikos  4u.gif pagaliau radau laiko nusifotografuoti su spalvomis, taigi keliu  ax.gif


na tai gal dabar aiškiau pasimatys koks tas mano tipas smile.gif
esu be makiažo, fotografavau prieš langą, bet bent man atrodo, kad oda realiai pas mane mažiau melsva nei čia, na bet gal tik man taip atrodo arba tiesiog aš taip norėčiau  biggrin.gif



Aš, jei būčiau tokio gražumo, kaip tu, nebekreipčiau dėmesiaus į tą spalvinį tipą irnesakyk.gif Mano akiai netinka tikrai tik balta. O visos kitos pusė bieso, vienos geriau, kitos ne taip, bet, kaip sakiau, kai žmogus gražus, tai tos spalvos kažkelintam plane. Ir veide nėra to griežtumo, kurio turim mes su inc (DA). Tai gal True AUTUMN? Softui gal kiek per tamsi, per ryški. Mano sesė (pagal mane) softas, tai jinai tokia pablukusi gerokai.
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2015 03 03, 17:35)
bent jau man ji per šalta. Spėju čia žiemos ir gal net nebūtinai dark winter  smile.gif
Pirma mintis, kad soft autumn  g.gif  Na bet gal netyčia ir true autumn



Tai va, teks kažko kito ieškoti... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 03 kovo 2015 - 18:03
Beje, o aš buvau pas siuvėją ir užsakiau dvi sukneles
Vieną iš mėlyno audinio ir bus kaip tą kur rodžiau, o antra iš tamsiai pilkos, o modelis toks. Tik sagutes iki liemens darysiu.

user posted image
Atsakyti
Ziurekit ka radau biggrin.gif Mary Kay kosmetika pagal spalvnini tipa:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:

user posted image

user posted image


is sio forumo: http://foros.vogue.e...m...&start=2675
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 03, 19:25)


Ačiū smile.gif O aš jau nuliūdau, kad čia kažkas žiemas nuskriaudė - kai buvo tik DW.
Jamu True. Kažkaip kitos kelia abejonių smile.gif

Tiesa, besidominčioms savo spalviniu tipizavimu - man parašė ta panelė iš Baltarusijos, kuri mano spalvinį tipą nustatinėjo smile.gif Atvažiuoja į Vilnių, galbūt bus dar ir Kaune. Gali pasiimti lagaminėlį su visa įranga ir tipizuot.

Parašiau ir pagalvojau - ar tai jau bus laikoma reklama? Tada jei ką - rašykit privačiai.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 03, 15:10)
spavinis kontrastas softui netinka, bet monochrominis visai neblogai atrodo (pvz camel paltas su rudu saliku, arba bordinis sijonas su rausvai murzinais marskiniais). cia gal del to kad as esu tamsiaplauke blyskiaveide  g.gif


Pasakysiu iš žiemos varpinės -spalvinis kontrastas liuks, monochromas - tragedija smile.gif O kad monochromas ant softo atrodo fantastiškai, ne kartą dėmesį atkreipiau. Vis tik kontrastingumas turi labai didelę reikšmę...

QUOTE(Hiver @ 2015 03 02, 00:16)
Pabandykit Maybelline color sensational 620 Pink Brown. Nezinau ar tiks, bet idomumo delei, orientaciniai, pradziai tiesiog. 4u.gif Beje, kaip jus nude isivaizduojat, nes kai kas jai priskiria tokius lupdazius kaip nedazytos lupos, is serijos "kaip mano lupos, tik grazesnes", o kai kas - vos ne kuno odos spalvos. ax.gif

Ačiū, mėginsiu smile.gif Savo nude aš įsivaizduoju lūpų spalvos arba kiek ryškiau, nes kontrastas man labai gerai, viskas, kas kontrastą mažina - prastai, o ištisai vaikščiot ryškiai dažytai - gal ir galima, bet nesinori... Bet esamą vaizdą pagražint tai norisi blush2.gif Neryškiai.
Atsakyti
Prek, o kada tave tipizavo? Pagal kokią sistemą ji dirba? Aš tai gal visai norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VP @ 2015 03 03, 17:19)
Sveikos  4u.gif pagaliau radau laiko nusifotografuoti su spalvomis, taigi keliu  ax.gif

O tai čia kas nors su warm autumn nesutinka? WA, vadovėlinis, nors į katalogą dėk, nors ant sienos kabink!
Atsakyti