Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tai man atrodo čia pas mumi naturalų daugiausiai g.gif , nors supaisysi čia. Va disnėjaus Aurorą į Dramatinius klasikus įpaišė, užtat kad per mažai aštri biggrin.gif ... žo mieganti.
Tarp dramatų blondinė tokia įspūdinga - Tilda Swinton, vat ir nesirengia jin pagal spalvinę teoriją įprastai biggrin.gif . Sutinku, kad jai viską plakt į vieną tokia košelytė gaunas, bet nu kaip tu tą dramą išspausi be tamsių spalvų?
My Webpage
My Webpage
Atsakyti
Matai, ta Tilda tai kaip Chromčenka, įprastine prasme ji nėra graži, ar taip sukis, ar kitaip. Ir tu priderink nors idealiai, na nebus ji graži, nors ir keista - plona, bruožai normalūs. Ji bus savotiška, įdomi, išskirtinė, stilinga. O čia jau žmogus laisvas improvizuot...

Kitas reikalas, kai žmogus yra toks daugiau mažiau - tą pridėjus, aną nuėmus, būtų visai graži boba, ir tas žmogus nori toks būti. O čia jau imk ką nori, ji iš esmės kažkokia kitokia... Nei ji blakstienas klijuosis, nei ji papus susidės, nei plaukus prisiaugins, tai ir spalvos jai pofigu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 kovo 2015 - 11:46
Tas kibbe kiek mėginau skaityt per sudėtinga man, kažkokie neapibrėžti kriterijai, o jei dar pradeda pinti spalvas, galima negalima pagal ūgį -nebetikiu lotuliukas.gif
Čia tas pats kaip pagal garbanų tankio šaknies integralą nustatyt charakterį, horoskopą ir tinkamą meilužį.

Žinot pagal visus patarimus jei figūra neša į smėlio laikrodį viskas turi būt liemenuota, su diržu, jokių ten laisvų rūbų - storina, dingsta figūra ir tt. O kas dabar madoj? Ilgai matės visokie oversized, platūs, vyriško kirpimo ir pan., tik šiam pavasariui vėl mačiau liemenį akcentuoja. O aš matuojuos matuojuos tuos "flowing" "oversized" ir galvoju akys meluoja - nu man tinka, nugi visur rėkia, kad netinka. Ir ką randu blogerę, kuri išaiškinus, kad gali tie smėlio laikrodžiai viską dėvėt, ir kad mada irgi keičia mūsų supratimą apie tinka/netinka, gražu/negražu, tik į kokias detales atkreipt dėmesį, paderint pagal ūgį, kurioj vietoj rūbas baigiasi, kad nebūtų pernelyg stipriai maišas ir tt., visas tas veikia. O pagal 99% interneto patarėjų reiktų vengt kaip velniui kryžiaus biggrin.gif


O Tilda man patinka, labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 03 kovo 2015 - 12:19
user posted image

Kaip manote, ar tai DA spalva? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 03, 11:14)
A tu juokauji blink.gif  lotuliukas.gif Per kurį galą lotuliukas.gif Man tai čia kažkoks jos antipodas lotuliukas.gif



Nu o lūpdažis??? blink.gif Man tai grynai Erzbethiškas rudas tas lūpadažys lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane lūpdažis burokinis, ir net ne lūpdažis, o lūpų pieštukas, vidurys nedažytas, fu, kaip bjauru! Ten siaubinga boba. Nežinau, kokio amžiaus, bet sena kaip žemė, o Erszebet, priešingai, jauniau atrodo...

Man tas golfas gar greičiau DW?




Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 03, 13:19)
mada irgi keičia mūsų supratimą apie tinka/netinka, gražu/negražu

Tas irgi teisybė. Dabar pažiūri į kokius 1985 - bože, kaip visi klaikiai atrodė lotuliukas.gif O tada taigi sau gražūs visi buvo biggrin.gif

Kur ta blogerė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 kovo 2015 - 13:02
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 03, 12:19)
Tas kibbe kiek mėginau skaityt per sudėtinga man, kažkokie neapibrėžti kriterijai, o jei dar pradeda pinti spalvas, galima negalima pagal ūgį -nebetikiu lotuliukas.gif
Čia tas pats kaip pagal garbanų tankio šaknies integralą nustatyt charakterį, horoskopą ir tinkamą meilužį.

Žinot pagal visus patarimus jei figūra neša į smėlio laikrodį viskas turi būt liemenuota, su diržu, jokių ten laisvų rūbų - storina, dingsta figūra ir tt. O kas dabar madoj? Ilgai matės visokie oversized, platūs, vyriško kirpimo ir pan., tik šiam pavasariui vėl mačiau liemenį akcentuoja. O aš matuojuos matuojuos tuos "flowing" "oversized" ir galvoju akys meluoja - nu man tinka, nugi visur rėkia, kad netinka. Ir ką randu blogerę, kuri išaiškinus, kad gali tie smėlio laikrodžiai viską dėvėt, ir kad mada irgi keičia mūsų supratimą apie tinka/netinka, gražu/negražu, tik į kokias detales atkreipt dėmesį, paderint pagal ūgį, kurioj vietoj rūbas baigiasi, kad nebūtų pernelyg stipriai maišas ir tt., visas tas veikia. O pagal 99% interneto patarėjų reiktų vengt kaip velniui kryžiaus biggrin.gif
O Tilda man patinka, labai biggrin.gif


Man tai irgi, kai pirmas pasirodė straipsnelis anoj dar temoj berods, kažkaip išsprendžiau kaip testą, viskas daugmaž aišku, gavausi soft classic, bet pagal drabužius, kur pavaizduota, man labiau classic patinka ir tinka, nors SC ir gražiau, bet pagal paskutiniuosius... Nėra ten manes doh.gif schmoll.gif Jei pagal ūgį tinka, tai pagal klubus ar pečius ar krūtinę ( gerai gerai, papus biggrin.gif ) Netinka, nors tu ką unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 03, 13:02)
*Pas mane lūpdažis burokinis, ir net ne lūpdažis, o lūpų pieštukas, vidurys nedažytas, fu, kaip bjauru! Ten siaubinga boba. Nežinau, kokio amžiaus, bet sena kaip žemė, o Erszebet, priešingai, jauniau atrodo...

**Man tas golfas gar greičiau DW?
Papildyta:

Tas irgi teisybė.
***Dabar pažiūri į kokius 1985 - bože, kaip visi klaikiai atrodė lotuliukas.gif O tada taigi sau gražūs visi buvo biggrin.gif

Kur ta blogerė biggrin.gif


* Man visikai rudas tas lūpdažis...
**Nu va, nelimpa, nelemta man turėt fiolečitavos biggrin.gif
***1985 m turbūt pats gražiausias mano gyvenimo tarpsnis buvo, kai atrodžiau tikrai gražiai ir spalvų derinimas nerūpėjo, nes tiko viskas biggrin.gif
Atsakyti
http://youlookfab.co...body-type-2014/

Nesu tikra ar būtent šis postas, ji pakartoja info postuose, komentaruose ir tt.
Pradžioj surašyta viskas pagal taisykles, o paskui kaip jas sulaužyti biggrin.gif bigsmile.gif
šiaip daug kas yra universalu ir kitiems figūros tipams, kaip kad sukurti vertikalią liniją su rūbais ir pan., bet ji parašius postus turbūt visiems tipams.
Atsakyti
Čia tipo kaip juodoji tehnologija - kuo dažniau kartosi kad gražu, tuo gražiau atrodys irnesakyk.gif
Man tas variantas nelabai, be to visada galim pritaikyt skirtingam figūros tipui einamą madą. Tiesa aš manau ir su spalvom panašiai, reik kad kažkokia sintezė būtų tarp noriu/madinga/tinka, vat tada gaunas super.

O kur jūs normaliai gražią Dramą matėt? Ta prasme ne soft, ne dar kokią, o gryną?

Man irgi golfas žieminis.
Papildyta:
A tai čia tipo dauguma smėliai? nepergeri jumi? vat gamta pamylėjo, tai mada nubaus liezuvis.gif
Atsakyti
Ką reiškia nubaus? Man liemenuoti diržuoti rūbai kasdienai neeee, nekomfortas, tokius tik kai jau reik pasipuošti ir tai ne visada.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 03, 13:40)
Ką reiškia nubaus? Man liemenuoti diržuoti rūbai kasdienai neeee, nekomfortas, tokius tik kai jau reik pasipuošti ir tai ne visada.


Man tokie drabužiai labai labai gražu, moteriška ir seksualu ir visaip kitaip jėgiška, bet pati tokių neturiu, nes nišsirenku- tai spalva ne ta, tai dydis, tai kaina netinka... Ir vaikštau džinsai ir megztinis ar golfas. Nu bet taip noriu būti graži, kad šakės, be proto biggrin.gif
Ir dar ką pastebėjau, čia su amžiumi ateina, gal kitos irgi tam pritars, nes mūsų temoje kažkaip visos jau per 30 m perkopusios (išskyrus man atrodo Hypnotic Poison, kurios nesimato jau kuris laikas), tai žodžiu, kad su amžiumi bent aš mažiau žiūriu, kas madinga, o daugiau renkuosi tai, kas man tikrai tinka ir nedarko per daug išvaizdos.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 03, 00:03)
...tik spalvų derinimo ir raštų prasme, nes vieniem kontrastą siūlo, kitiems neleidžia, vieniem sako drąstiški eksperimentiniai spalviniai deriniai, kitiems - natūralus, harmoningi. Tai jai kokiam softui siūlo kontrastą... vadinas jis negali būt softas.


pasisakysiu kaip softas. kontrastas gali buti 2 rusiu: salyginai pavadinkim "monochrominis" pvz juoda balta, arba "spalvinis" pvz raudona zalia. spavinis kontrastas softui netinka, bet monochrominis visai neblogai atrodo (pvz camel paltas su rudu saliku, arba bordinis sijonas su rausvai murzinais marskiniais). cia gal del to kad as esu tamsiaplauke blyskiaveide g.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 03 03, 13:19)
Ir ką randu blogerę, kuri išaiškinus, kad gali tie smėlio laikrodžiai viską dėvėt, ir kad mada irgi keičia mūsų supratimą apie tinka/netinka, gražu/negražu, tik į kokias detales atkreipt dėmesį, paderint pagal ūgį, kurioj vietoj rūbas baigiasi, kad nebūtų pernelyg stipriai maišas ir tt., visas tas veikia. O pagal 99% interneto patarėjų reiktų vengt kaip velniui kryžiaus biggrin.gif
O Tilda man patinka, labai biggrin.gif

as tai sakyciau viskas tinka ne smelio laikrodziams, o tiesiog liekniems bet kurio is tipu atstovams. netikimai ir problemos prasideda, kai uzauga lasinys.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 03 03, 14:10)

as tai sakyciau viskas tinka ne smelio laikrodziams, o tiesiog liekniems bet kurio is tipu atstovams. netikimai ir problemos prasideda, kai uzauga lasinys.


Va va, labai teisingai drinks_cheers.gif Nors yra daug blogų, kur stambesnės moterys rodosi, bet... Nu ne tas, kaip ant kudu, lieknų. Nors.. Bent jau man atrodo, kad, jei galėtum sau daugiau leisti nusipirkti rūbų/batų/kosmetikos/ etc/ sąrašas be pabaigos biggrin.gif Aišku, būna ir taip, kad ir su daugybe skudurų neranda, ką apsirengti, ta, kur turi viso labo dvejas kelnes ir tris megztinius, stilingiau atrodo. Bet čia vėl. Žodžiu, Akropoli, laikykis, mes ateinam! biggrin.gif
Atsakyti