Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

o kaip su tom užuominom apie taksi? jau tipo gerai, ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 02, 23:21)
o kaip su tom užuominom apie taksi? jau tipo gerai, ne? lotuliukas.gif

A, tai čia gal užuominos į šachmatus. Tipo, aš dar ir protinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 02, 21:02)
O šiaip - ar šita teorija kaip nors siejasi su spalviniais tipais?


...tik spalvų derinimo ir raštų prasme, nes vieniem kontrastą siūlo, kitiems neleidžia, vieniem sako drąstiški eksperimentiniai spalviniai deriniai, kitiems - natūralus, harmoningi. Tai jai kokiam softui siūlo kontrastą... vadinas jis negali būt softas.

dėl suknelės... aš vienoje apatinėje tai visai WSp spalvas matau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 03, 00:03)
...tik spalvų derinimo ir raštų prasme, nes vieniem kontrastą siūlo, kitiems neleidžia, vieniem sako drąstiški eksperimentiniai spalviniai deriniai, kitiems - natūralus, harmoningi. Tai jai kokiam softui siūlo kontrastą... vadinas jis negali būt softas.

Taigi nesąmonė. Spalvos ir sudėjimas nesusiję. Ką, boba spalviškai softas, o dvasiškai nesoftas? Tada tokia boba pasmerkta būti kuriuo tai požiūriu netobula lotuliukas.gif Ir svarbiausia, kad žvengt neišeina, nes gal tai aš lotuliukas.gif
Kita vertus, filosofiškai žvelgiant, visiems vis viena neįtiksi lotuliukas.gif
Atsakyti
kažkur mačiau kad dramatikams net lightams juodai siūlo rengtis topsecret.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 03, 00:37)
kažkur mačiau kad dramatikams net lightams juodai siūlo rengtis  topsecret.gif

Kur??? bigsmile.gif

Vo, bus kaip su spalvom. Tada, kai nuėjau mokamai tirtis. Pirmiausia man nušluostė fizionomiją ir išaiškino, kad taip dažytis nevalia, yra krūva man tinkančių spalvų, o čia, kas čia (pas mane buvo rudi šešėliai ir rudas lūpdažis, kaip tada buvo madoje). Žo, išaiškino man, kad dera dažytis teal atspalvio šešėliu ir auksiniu, bet tokiu kažkokiu labai ryžu auksu, echydnu, ne kokiu ten inglot pigmentu 76 numerio ar MAC vanilla. Aš tokiais šešėliais iki šiol dažytis nesugebu, nes ant manęs jie klaikiai ryškūs - nebent kokį apatinį voką vasarą mėlynai pravest, bet ne kaip pagrindinį šešėlį imt! Dažiausi tuo gyvenimo momentu ir šiaip jau kaip indėnų vadas, be pilnos špakliuotės į gatvę neidavau, bet ten jau ryškumas buvo net ne kaip indėno, kurį reikia matyti, kai jis tave užpuola, o kaip klouno, kurį reikia matyti iš žiūrovų salės paskutinės eilės biggrin.gif
Žo, papirkau aš tuos šešėlius, bet nieko neveikiau, po 10 metų išmečiau biggrin.gif
O tiesa lūpdažį man labai neprastą įsiūlė, watermelon vadinosi, tokia ir spalva. Tą sunaudojau labai maloniai smile.gif
Bet kalba apie šešėlius.

Taigi ateinu aš ten kitą sykį, o man sako - štai, mes gavom naujus šešėlius, nude, rudi. Vieni šaltiems tipams, kiti - šiltiems, štai kokie jums tinka, pirkit. Aš pasižiūrėjau, pasikasiau pakaušį - taigi tas ir buvo ten, ką jie man nuvalė su riksmu, kad netinka biggrin.gif
Ir naudoju sau rudus šešėlius iki dabar lotuliukas.gif

Tai žiū, gal dėdė Kibbeni feni man leis ir rengtis, kaip rengiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 kovo 2015 - 01:44
QUOTE(Noa @ 2015 03 02, 22:19)


Man šita puonia į Erzbeth panaši biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 03, 02:40)

Nebepamenu... nes visko daug daug skaitau apie tai ir makaulė susisukus, vis bandau euriką pasiekt.
bet ten sakė kad reik naudot ryškius kontrastinius blokus (vat čia kai apie Clasik Dramatic kai kuičiausi, tipo gal aš... bet taip ir nesupratau ar aš, nes labai jau ne mano stiliuko rūbai, daugelio nesu net matavusi), ir kad net Light gali puikiai nešiot blokus su juoda derinant su savo spalvomis, nu ten žydra, geltona, koralinė... bet man taip sakyčiau link BSp bendram vaizde būtų jau traukia. Bet tie blokai yra gėris figūros optiniam koregavimui wub.gif

Bet vat ir yra toks skirtumas tarp tų Kibbinių tipų, nors ir spalvinis tipažas tas pats, siūlo visai kitokius derinius. Kokiam romantiniam Lightui siūlo visiškai ten rožinės gelytės ant žydros suknytės ir dar su baltom kvarbatkom.

va dar radau, kur sako kad pavasariai negali būt Dramos cool.gif ir t.t. :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šiandien ryte per "Labas rytas" reklamavo knygą "Spintologija". Vartėt gal kuri jau?

user posted image
Atsakyti
ne... neteko matyti.

Klasikam Light'ams pavasariams? ar vasaroms?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 03, 09:13)
Man šita puonia į Erzbeth panaši biggrin.gif

A tu juokauji blink.gif lotuliukas.gif Per kurį galą lotuliukas.gif Man tai čia kažkoks jos antipodas lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 03 03, 10:32)
*bet taip ir nesupratau ar aš, nes labai jau ne mano stiliuko rūbai, daugelio nesu net matavusi), ir kad net Light gali puikiai nešiot blokus su juoda derinant su savo spalvomis, nu ten žydra, geltona, koralinė... bet man taip sakyčiau link BSp bendram vaizde būtų jau traukia. Bet tie blokai yra gėris figūros optiniam koregavimui wub.gif

*va dar radau, kur sako kad pavasariai negali būt Dramos cool.gif ir t.t. :


*Kai pagalvoji, tai iš tikro. Yra gi ant svieto toks derinys, kaip ten ružava su juoda, koralinė su juoda, visokios pastelinės su juoda. O tai kas tada turėtų galėti juos nešioti? Nes kažkam jie skirti.

**O žinai, man atrodo, kad čia galima išvis nupjauti į pievas. Nes čia ir sezonai pagal kažkurią kitą teoriją - kur tas vibrant spring yra - ir pagal Kibbe yra daug išvedžiojimų skirtingų. Man regis, iš kažkur reiktų gauti klasikinę teoriją ir ja naudotis, nes taip galima išdurnėt.

Kibbe gi - linijos iš esmės. O ne spalvos. Spalvos sau, linijos sau, koks čia dar gali - negali? Tai tipo pavasariai negali būti aukšti? O tai *** ką visam Pabaltijui, kartu su ana Baltijos puse - suomiais, norvegais, švedais, nu dar visokiais danais olandais tada daryt? lotuliukas.gif Čia dafiga aukštų blondinų!

Aš net įtariu, kad jei paėmus ir paskaičiavus, tai blondinų paplitimas didžiausias būtent čia, Pabaltijys - Skandinavija, o tai sutampa su aukštų žmonių paplitimu. Ar nebus tik priešingai, kad normalus standartinis blondinas greičiau bus aukštas, o ne žemas? biggrin.gif Brunetų, žėk, pilna Azija...
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2015 03 03, 11:05)
Šiandien ryte per "Labas rytas" reklamavo knygą "Spintologija". Vartėt gal kuri jau?

Kad jau girdėjau net skaičiusių aptarimus, tai visai ne naujiena. Sakė - kaip žurnalą paskaityt smagu, bet kad būtų kažkas iš koto verčiančio ir labai naujo, tai taip nėr. Sakė, pirkti pinigų gaila, bet dykai gauti būtų malonu.
Tai aš taip ir galvoju, kad dovanų mielai gaučiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 kovo 2015 - 11:11
QUOTE(inc @ 2015 03 03, 10:05)
Šiandien ryte per "Labas rytas" reklamavo knygą "Spintologija". Vartėt gal kuri jau?


Taigi mas mus net tema yra apie sia knyga, jau nuo gruodzio menesio ax.gif http://www.supermama...howtopic=991143


Atsakyti