Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

ištrauka iš 12blueprints

Dark Seasons are not necessarily dark to look at. For some reason, this one is particularly hard to dislodge, whether it be Dark, Light, Soft, or Bright. Dark Autumn is not especially dark at all, at least in Caucasians. Once ethnicity gets into it, they can darken fast, as JLo or Halle Berry, and deeper from there. Same on the Spring side, an Asian Bright Spring may have much more apparent black in the eyes and hair than a Caucasian usually would.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 02, 12:44)
Bet clasic irgi dramos ir romantikos bruozu junginys ar ne? g.gif Ar cia skirtingais procentais? blush2.gif

tai veidui irgi yra savaiminiai blush2.gif

Procentai vienodi, junginys skirtingas. Tiek klasikai, tiek naturalai susijungia į vientisą naują variantą. Tarkim Naturalas tai kai drama įlenda į romantiko vidų, išorėj romantika, vidus/struktūra dramatiko. Klasika tai išvis toks harmoningas susiliejimas, kai tiek vidus, tiek išorė susijungia susiliejant į vienas kitą. Tarkim kaulai išlaiko ilgumą, bet nebeturi aštrumo/stambumo, tuo pačiu kažkiek ir smulkesni/trumpesni nei dramos. Tas pats ir su išore, ji nėra tokia putli, kaip romantiko, bet nėra ir tiesi (nes nebūtinai kojos ten kaulai, raumenys ir gyslos, gali būt tiesūs lašiniai, kaip dramblio) kaip dramatiko, yra kažkas per vidurį. O va gaminai - kratinys savybių, tarkim - putlus ir smailom alkūnėm (pas mane)... Todėl jiems ir tinka visokie kreizovi deriniai, nes jie patys nedadaryti kažkokie.

vedges tai tik naturalams... bet jiems dar bootcut džinsai tinka... ir flaeriai...
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 02, 12:49)
Čia lygiai kaip aš pasiskelbčiau, kas esu spalviškai pagal tai, kokias megstu spalvas. Tada būčiau Dark Winter biggrin.gif

būk 4u.gif , manau abi galim būt:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 02, 12:13)
ištrauka iš 12blueprints

Dark Seasons are not necessarily dark to look at. For some reason, this one is particularly hard to dislodge, whether it be Dark, Light, Soft, or Bright. Dark Autumn is not especially dark at all, at least in Caucasians. Once ethnicity gets into it, they can darken fast, as JLo or Halle Berry, and deeper from there. Same on the Spring side, an Asian Bright Spring may have much more apparent black in the eyes and hair than a Caucasian usually would.

Labai teisingai parasyta drinks_cheers.gif

QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 12:21)

Procentai vienodi, junginys skirtingas.
gaminai - kratinys savybių, tarkim - putlus ir smailom alkūnėm (pas mane)... Todėl jiems ir tinka visokie kreizovi deriniai, nes jie patys nedadaryti kažkokie.


https://s-media-cach...f1bd66d34a3.jpg

Va va, cia bus apie mane, biggrin.gif as ta nedadaryta biggrin.gif Kad gamine tai tikrai, tik neaisku kuris. Moteriskumas persveria tai gal soft gamine?

Va kokius radau pavyzdzius, yra dar kazkokie Dwyn tipai:

Comparing Kibbe's Types with Dwyn's Types

Kibbe kazkoks neuzbaigtas?

user posted image

user posted image

is cia http://20typesofbeau.../fashKibbe.html


Labai grazios dark winter spalvos. wub.gif
Papildyta:
Dar tokia lentele:

user posted image
Papildyta:
Va koks subalansuotuju tipu palyginimas:

user posted image
Atsakyti
Aš į tą išplėstą dar nelendu...
pagal tinkamus džinsus:
Gaminams
Klasikams
Naturalams
ir Romantikams...
bei Dramatikams

aš nesuprantu ką reiškia solid washes? tipo neblukinti? arba broken vertikal? čia kad spalva turi skirtis, ar siluetas?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 02, 13:13)
ištrauka iš 12blueprints

[i]Dark Seasons are not necessarily dark to look at.

Tai aišku, kad ne, ypač jeigu ji su kitom rasėm lygina biggrin.gif Pastatyk tu lietuvį Dark, baisiai tamsų mūsų krašte, greta kokio babajaus, tai jis ne tik kad ne darkas, o aplamai blondinas pasirodys lotuliukas.gif Užtai turkams ir nėr skirtumo, ar ta lietuvė blondinė, ar ne blondinė, jiems jos visos blondinės lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 13:21)
*Procentai vienodi, junginys skirtingas. Tiek klasikai, tiek naturalai susijungia į vientisą naują variantą. Tarkim Naturalas tai kai drama įlenda į romantiko vidų, išorėj romantika, vidus/struktūra dramatiko. Klasika tai išvis toks harmoningas susiliejimas, kai tiek vidus, tiek išorė susijungia susiliejant į vienas kitą. Tarkim kaulai išlaiko ilgumą, bet nebeturi aštrumo/stambumo, tuo pačiu kažkiek ir smulkesni/trumpesni nei dramos.

**būk  4u.gif , manau abi galim būt:

*Žinok, nieko o nieko nesuprantu, vakar dar žiūrėjau tas visas griobanas schemas. Bet čia man stipriai per protinga, aš čia nėfig nieko nekertu. Aš įsivaizdavau, kad gamine - tai tipinė korėjietė, kur nei papų, nei šiknos, tik akys ant pagaliuko. Joms ir tikrai tokie visokie multikų stiliai tinka, ten tai ir populiaru labai. O apsirengčiau aš kaip anime personažas, tai nesu tikra, kas čia gautųsi lotuliukas.gif Jei neišvežtų, tai bent vaistų išrašytų lotuliukas.gif

Tiek teištyriau, kad Freken Bok aiškiai yra natūralas biggrin.gif

Tai kas tada blin aš?

Beje, šitie štai paveiksliukai yra ne tiksliai Kibbe, o kažkokios dizainerės, kuri kai ką kitaip interpretuoja. Tiesa, nežinau ką biggrin.gif

user posted image

**Kas čia per š??? Aš ne to norėjau lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 14:11)
aš nesuprantu ką reiškia solid washes? tipo neblukinti? arba broken vertikal? čia kad spalva turi skirtis, ar siluetas?

Solid washes yra vienspalviai, be nubrūžavimų - judi, mėlyni, melsvi. O broken vertical nežinau. Broken tai plėšyti, bet kas juos vertikaliai plėšo?
Papildyta:
Nu aš regis ar tai Dramatic, ar tai Dramatic Classic, manau. Nors stopūdovai nepasakyčiau. Storėju aš simetriškai per visur, bet pečiai siauri, papai jo, talija ryški, šikna jo, kojos ilgos. Kaulai ploni, joks ten ne Yan, eina jis šikt, prigalvojo nesąmonių.
Atsakyti
ŪŪŪ, žėkit, va, radau:
http://www.alltypeso...m/findtype.html

Čia siūlo pradėt nuo ūgio. Mažas - gamine, didelis - Dramatic. Vidutinis žiūri, kas vyrauja - šikna - romantic, papai - natural. Psio, tada jau galima aiškintis smulkiau biggrin.gif

Nu kol kas aš kažkoks Dramatic biggrin.gif

Regis, Vibrant Dramatic, su romantic bruožais??? Nes neturiu nei ilgos nosies, nei plonų lūpų, nei tiesių antakių, nors ties tuo stipriai dirbu, ibo dabar tokie madoj biggrin.gif Užtai turiu ovalų dafiga. Ties tuo irgi dirbu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 kovo 2015 - 14:55
Freken Bok manau Drama labiau:
user posted image

Aš išvis nebeskaitau pačių tipų aprašymų, bandau įsikirst labiau į siluetus kurie tinka. Pagal patikimą manau kokis SN būčiau, bet vat nežinau ar esu biggrin.gif nes visos tos hipių laikų kelnės ant manęs taip sakyčiau komiškai atrodo, išvežu tik labai nestipriai išreikštą bootcutą, ir gink dieve be jokių ten išblukinimų, kaip DC (Dramatik Clasic). Dar čia pasidairyt reik... Žo kur daugiausiai tinkančių bus (tokių kur tikrai žinau kad tinka, nes va su kokiom bliuskėm tašėm nesuprantu)
Atsakyti
***, nesuprantu. Iš veido lyg tada Exspressive Dramatic, su Gamine bruožais, ano man tinka sudėjimas, bet mordografija - niekaip ne...

jaučiu, kad reiks vėl foto dėti, ibo savo nesimato. Bus savitarpio pagalbos grupė lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 15:49)
Freken Bok manau Drama labiau:
user posted image

Ir sakyčiau, koks warm autumn, ania? biggrin.gif

Ne, ne drama, pas ją viršutinė kūno dalis vyrauja...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 kovo 2015 - 15:08
O gal ir ne WA, gal SA persidažęs ryžai biggrin.gif
Atsakyti
Vat sunku pasakyt, pirmoj foto veido oda olive, o jau antroj tai šalta vasarinė biggrin.gif Reiktų, kad ji pasifotografuotų su spalvom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 kovo 2015 - 16:23
Jūs čia dėl tipų mūčijatės, o aš nenutariu kokį suknelei fasoną pasirinkt. Ryt žadu važiuot pas siuvėją. Noriu tokios, kad galėčiau lakstyt po koridorius nevaržomai ir dar reikalavimas, kad jausčiausi saugiai. Įdomu, o kas jums su tuo asocijuojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 02, 18:26)
Jūs čia dėl tipų mūčijatės, o aš nenutariu kokį suknelei fasoną pasirinkt. Ryt žadu važiuot pas siuvėją. Noriu tokios, kad galėčiau lakstyt po koridorius nevaržomai ir dar reikalavimas, kad jausčiausi saugiai. Įdomu, o kas jums su tuo asocijuojasi smile.gif

nepatikslinai is kokios medziagos siusi: minksta, gerai drapiruojasi, ar atvirksciai, kieta laikanti forma.
kokio stiliaus, oficiali ar ne.
kokio ilgio sijonas, su rankovem ar be.

as sau rinkciausi tokia, kad virsutinej kuno dalyje (virs liemesn linijos) atkartojanti kuno forma, o nuo liemens siek tiek platejanti.
pvz
user posted image
user posted image
Atsakyti