Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš vakar aplamai suabejojau, ką mes čia šūdą galim pridiskutuot, šilta, šalta, jei va, visas pasaulis dėl suknelės nesusitaria biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turiu pasakyti, kad radau visai malonų tinklapį. Gal jau jis yra daug kartų rastas ir prarastas, bet aš jį atradau vėl biggrin.gif Apie kosmetiką:

http://www.12bluepri...-makeup-colour/
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 01, 16:32)
Turiu pasakyti, kad radau visai malonų tinklapį. Gal jau jis yra daug kartų rastas ir prarastas, bet aš jį atradau vėl biggrin.gif Apie kosmetiką:

http://www.12bluepri...-makeup-colour/


Nepatiko. LS pripūsti balionėliai, BS nepripūsti balionėliai, o WS kokie? Jokių balionėlių, nesąžininga.
Atsakyti
LSp balionėliai su vandeniu. Tai gal tavo - balionėliai su alum. Šviesiu. O rudens - tamsiu biggrin.gif

http://www.12bluepri...rs-true-spring/

Man ten labai patinka aprašymai, tik apie Warmus mažai prirašyta. Musėt, kad apie juos nėr ką diskutuot, jie šilti i psio biggrin.gif

Nu žėk, kaip jinai įdomiai rašo:

"Spring Neutral Colours

Let’s look at these colours, these greys, browns, beiges, taupes, and creams. Since any True or Light Spring who wants to look old and tired need only drape herself in black and/or white, I think of the darker blues as neutral colours too. Blue may have more colour signal than the other neutrals, but that’s on everybody else. Spring can wear a lot of colour before it approaches noticeability. Correction: Spring ought to wear a lot of colour. In some ways, colours are True Spring’s neutrals and it’s everyone else’s neutrals that Spring needs to plan.(Light and Bright Springs rely more on grey to be their neutral.) Because Trues share absolute warmth with True Autumn’s browns and greys, knowing you’re buying the right one can be hard."

Čia: http://www.12bluepri...s-and-neutrals/
Gal nieko taip jau labai klaikiai naujo, bet kiti rašo biedniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 16, 13:37)
Man dar savo nude surast... Gal kas kokių minčių turit apie žieminį nude? smile.gif

Pabandykit Maybelline color sensational 620 Pink Brown. Nezinau ar tiks, bet idomumo delei, orientaciniai, pradziai tiesiog. 4u.gif Beje, kaip jus nude isivaizduojat, nes kai kas jai priskiria tokius lupdazius kaip nedazytos lupos, is serijos "kaip mano lupos, tik grazesnes", o kai kas - vos ne kuno odos spalvos. ax.gif

QUOTE(bytte @ 2015 02 16, 15:45)
Įdegiui naudojami bronzeriai, jie visad kiek "ryžesni" nei oda, tepami neaišku kam mano akimis... nes aš visad stengiuosi kuo lygiau įdegt, man tas šviežaus įdegio įspūdis visai  schmoll.gif ... maždaug nosies galas, skruostai, kakta "saulės nubučiuoti"...

Na kaip cia dabar pasakyt... Visa veida vienodai nutept bronzeriu aisku galima, kiekvieno teise pasirinkt. Bet kiek tai atrodys naturalu, cia jau kitas klausimas... Nes net ir kuna deginantis niekada visa vienodai neidegi, kad ir kaip to noretum. As visa gyvenima dazniausiai idegdavau tuo "tinginio idegiu", vartydamasi ant saulutes biggrin.gif darzu smarkiai neravejau, lauko darbu irgi daug neteko dirbt, tai tas vadinamas sodininko ar pingvino idegis man nebuvo budingas. Bet, nors ir kiek beidegciau, visada rankos vidine puse bus sviesesne uz isorine, delnas sviesesnis uz plastakos isore, visi kuno islilumai (blauzdos, slaunys, krutine, peciai) ryskiau idege uz idubusias dalis). Todel man atrodo kad dirbtinai suteikiant sau visiskai vienoda visam plote ruduma rizikuojama sukurti plokscia dirbtini vaizda. 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2015 02 21, 23:45)
Gi aš gavau savo bronzerį, Bahama mama. Tikrai jame nėr raudonumo nei kiek. Štai:
http://i363.photobuc...zpsbd3ee99e.jpg

Va va gi, pagaliau bigsmile.gif jauciu reikia vis tik man ji imt. g.gif
O kaip siaip jo savybes, pigmentacija, konsistencija, sklaidymasis, kvapas? biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2015 02 23, 15:27)
O aš  aną savaitę žalios ėmiau  vėlei  lotuliukas.gif  Man gi žalios periodas dar vis  lotuliukas.gif Pasiėmiau šešėlius laką ir dar tą šviesų, bet nekas ant manęs tokie šviesūs, tai dukrai atiteko  biggrin.gif
user posted image


Aaa, sitos gerules ju paletes, smile.gif as i ta su melyna vis pasiziuriu, praeidama patestuoju. As padariau isvada kad cia Chanel ir Burberry misinys, biggrin.gif gaunasi kazkoks Chanberry biggrin.gif Kaip tau ji patiko, kaip laikos, ar ryskiai ant voku persiduoda? ax.gif

QUOTE(Noa @ 2015 02 24, 19:42)
Dėl  savo vyresnio vaiko iki dabar mąstau - soft summer ar soft autumn?


Kadangi jam taip gerai tiko ta plytine tai gal visgi soft autumn?

QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 24, 20:38)
Tiesą sakant, aš ir toliau abejoju ir dėl savo vyriškio, jis taip pat iš tų žaliaakių "dark'ų", kas, teoriškai, nelabai įmanoma.

Kaip neimanoma? Imanoma, ir dar kaip. smile.gif Visu pirma abi musu darkwinteres pear ir LinaGuste zaliakes, is dark autumn man atrodo irgi buvo zaliakiu (ju pas mus net trys), o antra, stai:

user posted image
user posted image

Is vis, is visu tipu, zalios akys nepriklauso berods tik cool summer ir cool winter. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 20:45)
Klausyk, o kas siūlo tą keistą mėlyną? Ji išvis net ne kiekvienoj Soft autumn paletėj yra. Kažkokios keistos spalvos, mano galva.


Is stai sito puslapio: http://www.truth-is-...l-deal-breakers

QUOTE(Noa @ 2015 02 25, 22:25)

Kepurės su snapeliais, va šviesi žmonijos ateitis biggrin.gif

Vat nezinau kas as per paukstis, bet niekada nesu niekur uzsidejus tokio tipo kepures, namie tik ant bajerio pasimatuodavau ir vel nusiimdavau biggrin.gif zinau kad jos nesiojamos, kad visiems normaliai, nu o man ne, matyt ne mano tipazui, ar ka? Ziauriai nekomfortabiliai su jom jauciuosi, net prie dzinsu ir dzemperio, negaliu. blush2.gif Tokios visokios skrybeles kaip inc megsta man irgi nelimpa, nors paziuret grazu, bet pati tokia cioce Zuose su jom jauciuosi. blush2.gif Va kas man limpa ir su kuo gerai jauciuosi - ziemines kepures su bumbulu, arba su ausim tom kabanciom, nezinau jauciu budama 70-ies irgi su jom gerai jausciausi. lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 02 26, 08:26)
baisiai neina rast nieko...


Pradedu ir as uzsikabint su sitais tipais. Va cia anglu kalba visus vienoj vietoj radau, glaustai:
http://expressingyou...-and-kibbe.html

QUOTE(bytte @ 2015 02 26, 15:57)

Sitas stilius man labai patrauklus ir tinka tos visos draperijos tie krutine. ax.gif


O cia gamine stiliukas koki megau zalioj jaunystej:
user posted image
Trumpa svarkeli, kaubojiskus batus ir dabar prigriebciau.

Kazin kaip suvokt placiau ta gamine, ir kuo jis skirias nuo soft gamine? g.gif



QUOTE(Noa @ 2015 03 01, 16:32)
Turiu pasakyti, kad radau visai malonų tinklapį. Gal jau jis yra daug kartų rastas ir prarastas, bet aš jį atradau vėl biggrin.gif Apie kosmetiką:

http://www.12bluepri...-makeup-colour/

Ja ja, ten pirmam musu temos puslapi ir daugiau geru nuorodu yra. cool.gif


Papildyta:


Tokiu lyg ir nebuvo deta man atrodo:


Spring test colors:
user posted image

Summer test colors:
user posted image

Autumn test colors:
user posted image

Winter test colors:
user posted image

is cia: http://www.30somethi...to-details.html
Atsakyti
Aoie bahama smile.gif Kvapo jokio, o toliau viskas normaliai. Pigmentacija, dengimas. Nežinau aš, tiesa, kas būtų tas prastai besidengiantis bronzeris, nes bronzerio daug nenaudoju - o dar dabar gi žiema, tai jį naudoju tik vos vos kontūruoti. Ir nieko blogo nematau.
Viskas su juo gerai, galima imt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 01, 23:31)
Kvapo jokio, o toliau viskas normaliai. Pigmentacija, dengimas. Nežinau aš, tiesa, kas būtų tas prastai besidengiantis bronzeris, nes bronzerio daug nenaudoju - o dar dabar gi žiema, tai jį naudoju tik vos vos kontūruoti. Ir nieko blogo nematau.
Viskas su juo gerai, galima imt smile.gif

Nu aisku, dekui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 02, 00:16)
Na kaip cia dabar pasakyt... Visa veida vienodai nutept bronzeriu aisku galima, kiekvieno teise pasirinkt. Bet kiek tai atrodys naturalu, cia jau kitas klausimas... Nes net ir kuna deginantis niekada visa vienodai neidegi, kad ir kaip to noretum. As visa gyvenima dazniausiai idegdavau tuo "tinginio idegiu", vartydamasi ant saulutes biggrin.gif darzu smarkiai neravejau, lauko darbu irgi daug neteko dirbt, tai tas vadinamas sodininko ar pingvino idegis man nebuvo budingas. Bet, nors ir kiek beidegciau, visada rankos vidine puse bus sviesesne uz isorine, delnas sviesesnis uz plastakos isore, visi kuno islilumai (blauzdos, slaunys, krutine, peciai) ryskiau idege uz idubusias dalis). Todel man atrodo kad dirbtinai suteikiant sau visiskai vienoda visam plote ruduma rizikuojama sukurti plokscia dirbtini vaizda. 4u.gif

Lygus įdegis - arba praktika, arba soliariumas, arba dirbtinis įdegis, čia variantas, jai nepatinka balta oda, o ne tepliojimasis bronzeriu. Bet kaip Kl galiu pasakyt kad kitos panelės daug lygiau įdegdavo nei aš. Aš kaimo, nei sodo neturėjau vaikystėj, daržų nesu nei kart ravėjus biggrin.gif , mano tėvai Klaipėdiečiai, močiutės ir seneliai irgi Klaipėdiečiai, tai visą vaikystę pajūry ir praleidau. Ir visad taip kažkaip nelygiai įdegdavau (kitos taip neįdegdavo, net ir daržuosę besiplūkdamos, gal kad žandus mažesnius turėjo lotuliukas.gif ), ypač nespalvotose foto matosi, veidas tada gaunasi toks dar labiau putlesnis, nes įdubimai šviesesni, iškilimai tamsesni. Mane erzindavo toks nelygus įdegis. Ir man negražu. Net ir dabar... kai pasesnsiu matyt to putlumo pradės trūkti, tada matyt pakeisiu nuomonę, o po kol kas aš jį vis dar mažinu optinėm priemonėm.
Dėl to sodininko įdegio... kai įdegi iki maksimumo tas skirtumas veik minimalus, nebent žmogus labai apvalus... tada kad lygiai įdegt neužtenka tik vartytis, reik kartais lašinius pakelt. Ibo būna tokių vietų, kur saulė nepatenka, kaip sakant - amžinas šešėlis. Bet ir tai kai ilgai būni saulėje rodos ir per kelnaites įdegi.
QUOTE(Hiver @ 2015 03 02, 00:16)
Va kas man limpa ir su kuo gerai jauciuosi - ziemines kepures su bumbulu, arba su ausim tom kabanciom, nezinau jauciu budama 70-ies irgi su jom gerai jausciausi. lotuliukas.gif
Pradedu ir as uzsikabint su sitais tipais.
Sitas stilius man labai patrauklus ir tinka tos visos draperijos tie krutine. ax.gif
O cia gamine stiliukas koki megau zalioj jaunystej:

Trumpa svarkeli, kaubojiskus batus ir dabar prigriebciau.

Kazin kaip suvokt placiau ta gamine, ir kuo jis skirias nuo soft gamine? g.gif

Tokios megztos kepurės manau Naturalams (čia tokią išvadą darau nes jiems megztiniai visokie labai tinka), kaubojiški batai bėja irgi labiau Naturalams nei gaminams. Tiesiog Gaminams šėliojimai tinka, tai gali kaubojiškus batus užsidėt "ne į temą", ir jiems bus gražiai biggrin.gif . O va trumpas švarkelis - gal labiau romantikų bruožas...

Plačiau gamine beveik jau įsikertu thumbup.gif . Na aišku gamine, vadinasi amžina mergaitė, ir net kai būni 40-ties tinka mergaitiškai sušukuoti plaukai ir suknelė kaip mažos mergaitės. Čia toks rūbais apibūdinimas. Bet manau kad tai yra Dramos ir Romantikos konfliktinis susijungimas, ta prasme viename asmenyje yra ir Dramos bruožai, ir Romantikos ne susilieję o tiesiog kaip skirtingų puzlių delionė, kuri sujungta į vieną paveikslėlį. Todėl ir figūra jų lašas, vadinasi yra kampai ar dar kažkas, kaip Dramoje, ir yra apvalumai, kaip Romantikoje. Tarkim smulkūs kaulai (romatika) ir tuo pačiu aštrūs pečiai ar alkūnės (drama)... ar priešingai (Liza Mineli). Kuo daugiau bruožų būdingų dramai, tuo arčiau gaminas prie dramos, gaunasi Flamboyant gamine. ir priešingai jai persveria romantiko bruožai - Soft gamine.

Aš beveik linkstu prie Gamine... ibo man tinkančios kepurės visos pas juos. Dar dėl kitų aksesuarų ar rūbų abejočiau, nes mėgstu (tiksliau mėgau) visokius variantus ir nelabai suprantu gražiai ar ne jie ant manęs. O va kažkaip su kepurėm per daug artima draugystė matyt biggrin.gif .
Dar bandysiu per kelnes nagrinėtis blush2.gif , va romantikam siūlomos "rauktos" per taliją kelnės (My Webpage) tikrai man netinka, o jas deda net ir tipams su romantikų įtaka (todėl ir suabejojau TR)
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 11:39)
Aš beveik linkstu prie Gamine...

O tai ar neturi gamine būti mažiukai, berniukiško sudėjimo, kaip anime personažai? Aš tai juos ir šiaip, ir taip pažiūrėjau, man labai gražu, bet aš, deja, jų priešingybė išeinu.

Aš išvis nesuvokiu, kas aš iš tikro tai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 10:39)
Lygus įdegis - arba praktika, arba soliariumas, arba dirbtinis įdegis, čia variantas, jai nepatinka balta oda, o ne tepliojimasis bronzeriu.

Tai kuno bronzeriu juk ir netepliojam, jis daugiau veidui skirtas nes jo dauguma nedeginam (bent jau as tai tikrai). smile.gif


QUOTE(bytte @ 2015 03 02, 10:39)
Tokios megztos kepurės manau Naturalams (čia tokią išvadą darau nes jiems megztiniai visokie labai tinka), kaubojiški batai bėja irgi labiau Naturalams nei gaminams. Tiesiog Gaminams šėliojimai tinka, tai gali kaubojiškus batus užsidėt "ne į temą", ir jiems bus gražiai biggrin.gif . O va trumpas švarkelis - gal labiau romantikų bruožas...

Plačiau gamine beveik jau įsikertu thumbup.gif . Na aišku gamine, vadinasi amžina mergaitė, ir net kai būni 40-ties tinka mergaitiškai sušukuoti plaukai ir suknelė kaip mažos mergaitės. Čia toks rūbais apibūdinimas. Bet manau kad tai yra Dramos ir Romantikos konfliktinis susijungimas, ta prasme viename asmenyje yra ir Dramos bruožai, ir Romantikos ne susilieję o tiesiog kaip skirtingų puzlių delionė, kuri sujungta į vieną paveikslėlį. Todėl ir figūra jų lašas, vadinasi yra kampai ar dar kažkas, kaip Dramoje, ir yra apvalumai, kaip Romantikoje. Tarkim smulkūs kaulai (romatika) ir tuo pačiu aštrūs pečiai ar alkūnės (drama)... ar priešingai (Liza Mineli). Kuo daugiau bruožų būdingų dramai, tuo arčiau gaminas prie dramos, gaunasi Flamboyant gamine. ir priešingai jai persveria romantiko bruožai - Soft gamine.



Va, cia jauciu gali but atspirties taskas man nes labai megstu tokius visokius pusiau kaubojiskus, ax.gif dar kartais su kareiviskais motyvais bet jie man daznokai per vyriski. Bet ir trumpus liemenuotus svarkelius megstu.
Ir vedges vasarai:

user posted image

Ir i tokias rankines seile varvinu ax.gif
user posted image

Ka apie mane galima pasakyt? biggrin.gif

Bet clasic irgi dramos ir romantikos bruozu junginys ar ne? g.gif Ar cia skirtingais procentais? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 02 kovo 2015 - 11:46
Klausykitės, mergos, bet kibbe yra ne pagal tai, kas mums gražu, o pagal tai, kas tinka pagal veidą ir pagal figūrą.

Čia lygiai kaip aš pasiskelbčiau, kas esu spalviškai pagal tai, kokias megstu spalvas. Tada būčiau Dark Winter biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 02, 11:49)
O tai ar neturi gamine būti mažiukai, berniukiško sudėjimo, kaip anime personažai? Aš tai juos ir šiaip, ir taip pažiūrėjau, man labai gražu, bet aš, deja, jų priešingybė išeinu.

Aš išvis nesuvokiu, kas aš iš tikro tai.

Ai dėl mažumo... aš optiškai atrodo daugiau nei 10 cm mažesnė, klausimyne kaip ir klausia atrodote - aukštesnė nei esate, kokia esate, tokia ir atrodote... ir tik paskui esate mažytė... tai ai nusprendžiau, kad reikia traktuoti kad čia tik apie optinį atrodymą kalba eina. O dėl berniukiško sudėjimo... kažkaip man nei Liza Minnelli, nei Tina Turner į berniukus netempia, jų vyriškumas kažkaip kitaip pasireiškia.
Be to visur kažkaip nėr kriaušių... tai kur lyst? nusprendžiau pagal tinka netinka mėgint, ibo susidaro įsbūdis, kad pats Kibbe labiau buria tuos siluetus, nei konkrečiai žino kodėl jie yra tokie ar kitokie (na tarkim nėra pas jį taip, kad cm skirtumas tarp riešo ir storiausios rankos va toks, pečiai apvalūs, kojos/rankos trumpos - romantikas). Man tie moteriški laikrodukai ant grandinėlės netiko jau paauglystėje, kažkaip per stora ranka atrodė. O va nors rusų mokytoja buvo ganėtinai nemažų gabaritų tiek ūgiu, tiek apimtimis, jai labai taip dailiai atrodė, kaip ir tie bateliai su mažu smailiu kulniuku (dažniausiai apkūnios moteriškės su tokiais kulnais kaip kiaulaitės su kanopėlėm atrodo), maniau vidinis reikalas... dabar galvoju Kibbe teisus. Juolab man tada tie laikrodukai labai patiko... bet vat ranka gražiau atrodė su klasikiniu tėčio laikrodžiu.
Atsakyti