Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti GERĄ katę? III tema

QUOTE(iewootia @ 2015 05 04, 17:38)
tai va, naujausios naujienos pas mane: issoko katinas is 3 auksto. issigandau baisiai, bet viskas gerai, buvo atmsu, isejo i balkona ir girdziu babach..
paziuriu i apacia, ziba akys dvi.
islekiau i lauka, ieskojau visur , niekur neradau, jau vos ne verkdama griztu, tas smikis sedi prie laiptines duru patenkintas, tikrai nesusizeide, partempiau namo, visas patenkintas gulejo ir prausesi, dabar isvis bijau isleist i balkona  doh.gif  nes vis ziuriu jis i turekla, vel bandytu sokt manau.

Priximycinkit ant tureklo koki nors pagali, kad turetu uz ko naguciai uzsikabint. Tada nei uz ka nebeisdribs schmoll.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Tinklo ar tinklelio kokio neišeitų ant balkono užtraukti? Ir, tegul vaikšto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Priximycinkit ant tureklo koki nors pagali, kad turetu uz ko naguciai uzsikabint. Tada nei uz ka nebeisdribs 

gera mintis, bet jei jis netycia isdribo, o man atrodo jis galejo nusokt tiesiog smile.gif

o su tinklu nelabai..nemenau, kad pritartu man kaimynai, nes atrodytu nekaip g.gif stiklint balkona reiktu matyt..
Atsakyti
Musu senute jau antra karta neuztaiko i dezute. Puse siusalo kliuna ant grindu. Dezutes bortas gan aukstas. Kame cia bajeris ir ku daryt? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 20, 08:51)
Musu senute jau antra karta neuztaiko i dezute. Puse siusalo kliuna ant grindu. Dezutes bortas gan aukstas. Kame cia bajeris ir ku daryt?  blink.gif  g.gif

Vargšė katytė verysad.gif .
Rimtai Arvydai,aš irgi turiu katuką Princiaką,darbar 2 metukai jam,jaunuolis biggrin.gif .
Na manau dėžutė turi būt pakankamo dydžio,o išvis dar geriau - tuoletas/namelis. Įlenda,durytes užsidaro ir nekliūna ant grindų 4u.gif .
O jei pas Jus tas namelis ir vis tiek kliūna,manau skatinkit katuką skanėstais,
va mūsiškiui žinote kaip aš jį išmokiau būtent į dėžutę daryt?
( Čia pirmą dieną rolleyes.gif )
1. Žingsnis. Nunešiau kačiuką į dėžutę, suėmiau už letenėlių ir pabandžiau su jomis pakasti.Nesipriešino,apsiuostė ir nuėjo.O kai reikėjo į tuoletą,tai tuom ir pasinaudojo,švariai ir tvarkingai.Už tai gavo skanėstą 4u.gif .

Kai močiutė mano katinuką pavarė už suėstą kotletą,tai supyko ir būtent šalia didelę krūvą suraitė biggrin.gif doh.gif ,tai čia dar gali būti iš pykčio bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2015 05 20, 14:01)
Vargšė katytė  verysad.gif  .
Rimtai Arvydai,aš irgi turiu katuką Princiaką,darbar 2 metukai jam,jaunuolis    biggrin.gif  .
Na manau dėžutė turi būt pakankamo dydžio,o išvis dar geriau - tuoletas/namelis. Įlenda,durytes užsidaro ir nekliūna ant grindų      4u.gif  .
O jei pas Jus tas namelis ir vis tiek kliūna,manau skatinkit katuką skanėstais,
va mūsiškiui žinote kaip aš jį išmokiau būtent į dėžutę daryt?
( Čia pirmą dieną  rolleyes.gif )
1. Žingsnis. Nunešiau kačiuką į dėžutę, suėmiau už letenėlių ir pabandžiau su jomis pakasti.Nesipriešino,apsiuostė ir nuėjo.O kai reikėjo į tuoletą,tai tuom ir pasinaudojo,švariai ir tvarkingai.Už tai gavo skanėstą    4u.gif  .

Kai močiutė mano katinuką pavarė už suėstą kotletą,tai supyko ir būtent šalia didelę krūvą suraitė    biggrin.gif  doh.gif  ,tai čia dar gali būti iš pykčio    bigsmile.gif  .

Uxxx doh.gif Aira, cia suaugusiu tema!! Bent cia prapulk is horizonto su savo kasytem, mamytem ir mociutem. OK? bigsmile.gif ACIU! drinks_cheers.gif
Kazkokie kliedesiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 20, 13:40)
Uxxx  doh.gif  Aira, cia suaugusiu tema!! Bent cia prapulk is horizonto su savo kasytem, mamytem ir mociutem. OK?  bigsmile.gif ACIU! drinks_cheers.gif
Kazkokie kliedesiai  unsure.gif

Vat būtent,dabar jau nuo manęs neapsiginsit ! lotuliukas.gif
Visur kliedesius rašysiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,paieškosiu dar temikių bigsmile.gif
tongue.gif tongue.gif
Papildyta:
Prašau,nesikreipk į moderatorę? Gerai? Nebelysiu rolleyes.gif .
O Jūs turite šuniuką? Beveisliuką? Truputėlį palūkėkite,greitai ir aš ten prisijungiu 4u.gif , tik su savo šelte Aira bigsmile.gif ,DĖDE tongue.gif
Juokauju,rimtai nebelysiu...
Atsakyti
Kazi kuria cia eilute dabar TIKET?? g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 05 20, 14:08)
Kazi kuria cia eilute dabar TIKET??  g.gif  g.gif  biggrin.gif

Visomis reikia tikėti,visomis bigsmile.gif
Atsakyti
Arvydai,gal ir atrodė ten kliedesiai ką aš rašiau tuoletas/namelis biggrin.gif
Kalbėjau apie tokį dalyką 4u.gif user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif
Va taip vat arvydai
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 05 20, 18:01)
lotuliukas.gif
Va taip vat arvydai

drinks_cheers.gif
Atsakyti